Autor Wątek: Moda  (Przeczytany 54145 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Moda
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 05, 2009, 10:15:27 pm »
0
Bloody to nawet podobny gust mamy  ;) ja mam 2 pary

http://www.moto-center.pl/images/h1kowbkrot-3.jpg

i jeszcze jedną parę wysokich brązowych. Kowbojki są super  :sorcerer: aczkolwiek też ściągają uwagę bo raczej mało osób w nich biega  ;)
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Moda
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 06, 2009, 09:57:00 am »
0
Kowbojki i buty na motor kupię na wiosnę - muszę kasę uzbierać ;)
A oto moje marzenie które się spełniło dwa lata temu: http://img392.imageshack.us/my.php?image=0601090955io4.jpg - świeżo po zabiegu pielęgnacyjnym. Pachnie teraz rumiankiem  :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2009, 09:59:12 am wysłana przez Bloody Rose »

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Moda
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 06, 2009, 10:07:43 am »
0
Ramoneska? Zdecydowanie tak  :sorcerer:

Też mam na stanie tylko w troszkę innym kroju; ( i niestety zapięcia, suwaki itp. mam robione na złoto a nie w srebrze ) niemniej jednak połączenie skóry z kowbojkami jest super  :)

Nie wiedziałem tylko że może pachnieć rumiankiem- moja zazwyczaj pachnie zestawem alko + Marlboro  :D
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Moda
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 06, 2009, 10:13:29 am »
0
Moja pachniała już pastą do butów, kremem Bambino a teraz oliwką w żelu o zapachu Rumiankowym - mróz jest więc trzeba zabezpieczyć przed popękaniem  ;) U mnie nie będzie nigdy pachnieć zestawem alko + Malboro - nie piję i nie palę  ;) Na wiosnę kupię bez podpinki ze sznurowniami po bokach - wolę na to wydać kasę niż na buciki z samych sznureczków<bleee>  które kosztują tyle samo  :_:

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Moda
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 06, 2009, 10:56:45 am »
0
Buty ze sznurków kosztują tyle co kurtka skórzana ?  :o

Ah te ceny w damskiej modzie  :D
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Moda
« Odpowiedź #95 dnia: Stycznia 06, 2009, 02:14:33 pm »
0
Buty ze sznurków kosztują tyle co kurtka skórzana ?  :o

Ah te ceny w damskiej modzie  :D
Ano, widziałam takowe: oprócz podeszwy i obcasów cała reszta ze skórzanych paseczków, cena zawałowa  :/
Marzą mi się jeszcze spodnie takie jak miał Brandon Lee w The Crow  :rolleyes:

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Moda
« Odpowiedź #96 dnia: Stycznia 06, 2009, 02:47:09 pm »
0
Ano, widziałam takowe: oprócz podeszwy i obcasów cała reszta ze skórzanych paseczków, cena zawałowa  :/
Widzieć to ja widziałem ... nie wiedziałem tylko że tyle kosztują  :D Bloody jesteś przeciwniczką obcasów?  :> ;)
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Moda
« Odpowiedź #97 dnia: Stycznia 06, 2009, 02:53:58 pm »
0
Mam dwie pary wyjściowych na dość wysokich obcasach ale klasyczne (jedne miałam na studniówce, czyli milion lat temu - tydzień uczyłam się w nich chodzić ;) ).  Wolę glany - można szybko zasuwać bez względu na pogodę i podłoże (chyba że podeszwa kauczukowa  :/ ). "Japonki" też lubię. Najchętniej chodziłabym na bosaka - zboczenie pozostałe po treningach  :P  Co do ciuchów: pięciopalczaste, frotowe skarpetki rządzą  :sorcerer: Nie wiem dlaczego panowie dziwnie się patrzą na takowe skarpetki  :> !?!

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Moda
« Odpowiedź #98 dnia: Stycznia 08, 2009, 09:02:40 pm »
0
Ja chodze teraz w tym : http://sneakermaniac.com/wp-content/uploads/2008/09/puma-first-round-sketch-9.jpg i ku*wa - kazdy sie gapi ! Jakby byly jakies dziwne, normalnie kazdt kto mnie mija, obcina je wzrokiem a pozniej mnie.. 8)


a dziwisz sie ???  :o :D :D :D :o

a co do tematu butów, który został poruszony...ja jakoś ciągle nie mogę wyjść z moich martensów... :'( kurcze, ponoć już nawet z mody wyszły, a ja i tak je kocham i uwielbiam w nich śmigać...ostatnio jednak zaczynam kolejny etap nauki chodzenia w butach na obcasach  :D eh,  na starość człowiekowi różne idiotyczne rzeczy do głowy przychodzą  :D :D :D

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Moda
« Odpowiedź #99 dnia: Stycznia 08, 2009, 10:02:01 pm »
0
Glany to podstawa, chociaż ja tak szybko nie śmigam jak Bloody Rose :D adidasy są szybsze

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Moda
« Odpowiedź #100 dnia: Stycznia 09, 2009, 12:39:35 am »
0
Co do ciuchów: pięciopalczaste, frotowe skarpetki rządzą  :sorcerer: Nie wiem dlaczego panowie dziwnie się patrzą na takowe skarpetki  :> !?!
Bo to ubiór raczej oryginalny i niezwyczajny  ;)- dla panów takich nie ma  :D osobiście znam tylko 2 panie które gustują w takich skarpetkach



a co do tematu butów, który został poruszony...ja jakoś ciągle nie mogę wyjść z moich martensów... :'( kurcze, ponoć już nawet z mody wyszły, a ja i tak je kocham i uwielbiam w nich śmigać...ostatnio jednak zaczynam kolejny etap nauki chodzenia w butach na obcasach  :D
Moda rzecz względa ważne co lubimy  ;) ambitna jesteś- "przesiadka" z glanów na obcasy to radykalne rozwiązanie  :D
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Moda
« Odpowiedź #101 dnia: Stycznia 09, 2009, 01:46:02 pm »
0
Temat o Modzie, ale nigdy nie kierowałam się tym co jest na topie. Zostają Glany, jeansy i Ramoneska aż po grób  8)

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Moda
« Odpowiedź #102 dnia: Stycznia 17, 2009, 10:37:02 pm »
0
kupilem sobie
http://www.martensy.pl/pokaz.php?but=1194
fajne

ta


zajebiste są te takie damskie, nie wiem jak to sie nazywa pewnie oficerki, z grubym obcasem, klamerkami chyba, takie sexy w fajny sposób

Offline SeleneRose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Moda
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 27, 2009, 11:49:25 am »
0
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2009, 12:30:57 pm wysłana przez SeleneRose »

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Moda
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 27, 2009, 01:28:52 pm »
0
Bez sensu w mini na slub  :ph34r: :D

 

Moda na Sukces

Zaczęty przez Maro2

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 21829
Ostatnia wiadomość Lutego 14, 2012, 11:07:47 am
wysłana przez SOSNA!