Autor Wątek: MAMY EURO  (Przeczytany 64011 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 13, 2009, 05:52:20 pm »
0
No ale to akurat nie miało znaczenia, bo decyzja zapadła jeszcze przed rządami PO.

Jak powiedział sam platini: w wyborze kierowaliśmy się miastami, z którymi podpisaliśmy umowy jezscze 2 lata temu po wyborze Polski i Ukrainy, które to miasta zostały wytypowane przez stronę polską. Kandydatury Krakowa i Chorzowa byłyby tylko wtedy brane pod uwagę, gdyby miasta podstawowe nie wywiązywały się z zobowiązań.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 13, 2009, 06:08:37 pm »
0
Wojo, a te 3,5mln osób będzie stać na bilet na Euro i będą miały fuksa aby go w necie wylosować ? ;)

Wiesz, w Poznaniu jest przynajmniej połowa stadionu etc. under-19 też się odbyły bez problemu i zebrały dobre recenzje, COP14 również. W tym roku jest Eurobasket oraz MŚ w wioślarstwie. Doświadczenie organizacyjne i wolontariackie nie jest fikcją. Komunikacja miejska wdl mnie jest dużo lepsza we Wrocławiu...ale jest czas aby i ją tu i tam usprawnić...

Tylko jak się robi taką imprezę to nie robi się w perspektywie zagrają i wyjadą...nie nie nie...takiego typu imprezy wykorzystuje również pod kątem atrakcyjności regionu... i w tej kwestii Kraków ma niezaprzeczalną przewagę ;)

Jak wszyscy naraz będą chcieli dojechać nawet autostradą mającą 18 pasów i wiele zjazdów etc. to i tak się zakorkuje :D

Dlaczego wy tak na wszystko nerwowo reagujecie ?;]

Przed rządami czy nie... wiadomo kto gdzie i jak lobbuje :P

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 13, 2009, 06:17:48 pm »
0
Wojo, a te 3,5mln osób będzie stać na bilet na Euro i będą miały fuksa aby go w necie wylosować ? ;)

Hehe, ja nawet jeśli nie wylosuje biletu to i tak tam będę chociażby po to, żeby zobaczyć jak żyje miasto podczas takiego święta, żeby spuścić wpier**l niemieckim kibicom :P i żeby wypić litry piwa razem z hiszpańskimi kibicami np.

Podobnie do mnie mogą myśleć Ślązacy
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2009, 06:31:45 pm wysłana przez Zqyx »

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34745
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 13, 2009, 06:36:35 pm »
0
Myślę,że jednym z powodów takiego,a nie innego wyboru było to,że miasta goszczące Euro;z wyjątkiem Gdańska; są w miarę blisko.
Osobiście widziałbym jednak ten podział trochę inaczej - Gdańsk ( świetna promocja z udziałem Lecha Wałęsy), Warszawa ( jako stolica,wymóg UEFA), Poznań/Wrocław,przy czym raczej Poznań ze względu na to,co lamf pisał , no i coś na południu. Stadion Narodowy Stadionem Narodowym,ale większe szanse ze względu na bazę zabytkową miałby Kraków,jeśli politycy nie mieliby gdzieś południa Polski Choć z drugiej strony... czy kibice oglądają zabytki?
Generalnie i z Gdańska i z Krakowa wszędzie daleko  :P
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2009, 06:44:21 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 13, 2009, 07:32:28 pm »
0
No to teraz polskim obyczajem należy mieć nadzieję, że Ukraińcom się powinie noga i nasze miasta rezerwowe też wejdą :P
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 13, 2009, 07:36:51 pm »
0
Wątpię. Platini powiedział na konferencji, że jeśli Ukraina nie zdąży to Mistrzostwa będą rozgrywane w systemie 4+2. Moim zdaniem teraz to już tylko w rękach Ukraińców i to od nich zależy czy Mistrzostwa się odbędą w ośmiu czy sześciu miastach. Ja nie wierzę w pojawienie się nagle miast rezerwowych w gronie miast gospodarzy.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 13, 2009, 07:56:58 pm »
0
A ja napiszę tylko tyle - jako warszawianka, na dodatek mieszkająca w nieodległej i pracująca w bardzo bliskiej okolicy powstającego Stadionu Narodowego, dużo dałabym za to, żeby to całe cholerne Euro odbyło się z dala od nas. Z autentycznym przerażeniem myślę o najeździe polskiego i zagranicznego bydła (czytaj: kiboli - kibiców to nie dotyczy), które zaleje moje i tak zatłoczone/zakorkowane do granic możliwości miasto... :ph34r:

Rzeczywiście, mamy się z czego cieszyć :/
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 13, 2009, 08:41:38 pm »
0
No to tylko się w Twoim przypadku modlić aby kibice angielscy nie wylosowali Warszawy bo to dosyć "rozrywkowe" chłopaki.  ;)

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 13, 2009, 08:49:46 pm »
0
No i w końcu mam nadzieje zniknie mit angielskiego kibica. Przyjadą do Polski, dostaną wpier**l od prawdziwych kiboli i się skończy.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 13, 2009, 08:53:01 pm »
0
No to tylko się w Twoim przypadku modlić aby kibice angielscy nie wylosowali Warszawy bo to dosyć "rozrywkowe" chłopaki.  ;)

Jako ateistka modlić się nie zamierzam, ale święcie wierzę w to, że w razie czego większą "rozrywkowość" wykażą chłopaki kibicujący Legii ;)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 13, 2009, 09:58:54 pm »
0
Ja bym nie szalał że będzie np. 6+2.
Bo tak na pewno się nie wydarzy...
Na samym początku UEFA chciała 2+2 ;] więc i tak jesteśmy ponad normę ;)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 13, 2009, 11:51:39 pm »
0
Co do Stadionu Wisły: czy brzydki? Moim zdaniem nie. Owszem, wygląda inaczej od reszty- a wszystkie miasta mają takie same projekty. Czym się różnią?
Spójrz na wizualki stadionów to się dowiesz.
Nawet nie chodzi o mega pospolity wygląd, ale też o liczebność: 35 000. Takiej wielkości stadiony na zachodzi budują miasta o wielkości +150tyś, a z tego co wiem Kraków ma 750tyś, a aglomeracja ok. 1,5 mln. Z czym do ludzi..

'my jesteśmy Kraków, Euro się należy'- oczywiście. Kto się nie zgadza, ten trąba.  :P
Doskonały przykład zadufania w sobie:] Może brak Euro w Krakowie będzie pewną lekcją pokory:P

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 14, 2009, 11:41:50 am »
0
Ale dlaczego juz któryś raz widzę,że nawet Wy,czyli Ci którzy powinni być nielmalże bez uprzedzeń jako fani rocka,dziwicie się,że Warszawa jako stolica kraju jest wybrana???!!! :???:

Dlaczego? To, że jestem fanem rocka nie musi od razu oznaczać, że muszę pałać miłością do stolicy i się cieszyć z jej wyboru. Choć tu akurat sprawa była jasna, bo to jedyne miasto, które wiadomo było od początku, że musi zostać wybrane.
[/quote]

'Hubik'-Ty nie musisz pałać miłością tak do stolicy,jak i do niczego do czego nie chcesz,ale myśl racjonalnie i nie dziw się oczywistością,bo dziwić się,że Warszawa jako stolica ma Euro i musiała zostać wybrana,to jakby dziwić się,że dlaczego papież mieszka w Watykanie,albo że dlaczego ambasady krajów są w Warszawie,a nie w Łodzi np.! :_:


GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 14, 2009, 02:11:49 pm »
0
Ale przecież ja się nie dziwię, że ona została wybrana bo to, że być musi było wiadomo już od momentu kiedy wylosowano nas jako współorganizatorów. Takie są prawa FIFA i UEFA - mecze muszą być w stolicy.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: MAMY EURO
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 14, 2009, 08:12:56 pm »
0
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

 

Typerek Euro 2012

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 40689
Ostatnia wiadomość Lipca 03, 2012, 06:36:44 pm
wysłana przez Akilis