Autor Wątek: makijaż kontra "naturalne piękno"  (Przeczytany 25705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

guest211

  • Gość
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 08, 2008, 12:58:34 pm »
0
Jak się nie umiesz umalować lub nie stać cię na makijażystkę to pozostań naturalna a lepiej na tym wyjdziesz. Lepiej pozostać "czystą" niż mieć spieprzony makijaż.




Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 08, 2008, 03:37:05 pm »
0
Delikatny makijaż u dziewczyny jak najbardziej. Mam jedną koleżankę, która nie jest jakoś szczególnie piękna.  A jak sobie trochę podkoloryzuje buźkę to od razu przyjemniej na nią spojrzeć :) .

Mam również takie koleżanki, które na swoją twarz wylewają właśnie chyba z pół opakowania pudrów, ceni, szminek ( i czego Wy tam jeszcze używacie) . I właśnie z jedną taką panną jadę pewnego razu autobusem, który nagle gwałtownie zahamował. Ona uderzyła twarzą o szybę, i na tej szybie zostawiła mały, kolorowy ślad odcisk swojej twarzy :D

Jeżeli chodzi o chłopaków, to nie toleruje żadnych żelów na włosach, maseczek, kolczyków, solarium czy innego paskudztwa :ph34r:

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 10, 2008, 09:54:56 pm »
0
Osobiście uważam, że naprawdę niewiele kobiet ma na tyle idealną cerę, że może pokazać się na ulicy bez najlżejszego makijażu, nie narażając przy tym innych ludzi na dyskomfort estetyczny. Leciutki podkład, tusz do rzęs i błyszczyk potrafią zdziałać cuda i zdecydowanie poprawić wygląd i nastrój. Jasna sprawa, że jak we wszystkim, tu też wskazany jest umiar - gruba warstwa "tapety", rzęsy jak pajęcze odnóża, usta powiększone konturówką do groteskowych rozmiarów są dla mnie jako zwykły, dzienny makijaż nie do przyjęcia.

Absolutnie się z Tobą zgadzam. Według mnie makijaż może pełnić dwie funkcje, o których kilka osób już tutaj wspomniało. Pierwsza z nich to tuszowanie pewnych niedoskonałości, przebarwień, podrażnień itd., a druga toi podkreślanie tego, co "warte" jest wyeksponowania  :D. Kiedy miałam naście lat w ogóle się nie malowałam, ale z biegiem czasu makijaż stał się dla mnie elementem porannej toalety  ;). Mówiąc o makijażu nie mam na myśli "niewybaczalnych" ilości make-up'u, więc nawet nie kojarzę go z panienkami od białych kozaczków i futrzanych torebek ;). Dobry, lekki podkład, tusz do rzęs, jakiś cień do powiek bądź błyszczyk jedynie wyeksponują naszą urodę i jak dla mnie są czymś "powszednim"  :D. Oczywiście umiar jest tutaj kluczem do uzyskania 'dobrego efektu' i nie narażenia się na śmieszność (kiedy zaczynamy wyglądać jak papuga :P).

Przeraża mnie tylko czasami ilość pudru, którą trzeba nałożyć osobie fotografowanej w studio, aby uzyskać pożądany efekt  :D. Zmatowienie "modela" jest tutaj bowiem podstawą. Zatem nawet najbardziej naturalnie wyglądające dziewczyny z okładek gazet itd. są przykryte odpowiednią "maską"  :D.

Offline Buick_Makane

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
  • I'm reckless...
  • Respect: 0
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 11, 2008, 06:07:07 pm »
0
Tak, chciałabym również zauważyć, że istotny jest wiek. Inaczej wygląda pomalowana kobieta po czterdziestce a inaczej dwunastolatka... Osobiście jestem jak najbardziej za ale delikatnie. Uważam iż najlepiej dążyć do tego by wyglądać dobrze przy użyciu jak najmniejszej ilości kosmetyków i możliwie by jak najmniej było widać, że w ogóle się malowało.
Takie życie nigdy mi nie przeszkadzało

Wiem jak przetrwać, bo to płynie prosto z serca

Prowadzę lekkomyślne życie i nie potrzebuję twojej rady
 Prowadzę lekkomyślne życie i wiesz, że to moja jedyna wa

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 13, 2008, 01:25:35 pm »
0
Dopóki nie ma pomalowanych paznokci na czerwono jest ok. No i jeszcze różowe szminki też są lipne. Najważniejsze, żeby umieć robić makijaż. Ale i tak najgorsze są umalowane baby po 50 - tce z barankiem na głowie.

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 13, 2008, 01:29:07 pm »
0
Dopóki nie ma pomalowanych paznokci na czerwono jest ok.

Czerwone sa swietne :D

ps. podpadłeś...  :lol:
Jeśli chodzi o wyrazisty makijaż to uwielbiam ostre kolory na pazurach - np. soczysta czerwień :wub:

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 13, 2008, 06:49:25 pm »
0
Dopóki nie ma pomalowanych paznokci na czerwono jest ok.


Czerwone sa swietne :D

ps. podpadłeś...  :lol:
Jeśli chodzi o wyrazisty makijaż to uwielbiam ostre kolory na pazurach - np. soczysta czerwień :wub:



Dzięki REBEL za poparcie :D hehehe Chociaż i tak rzadko mam tak pomalowane, bo zbyt często mi się łamią i nie mogę ich zapuscić :)

Tak źle to wygląda? ;] http://img139.imageshack.us/img139/7629/dsc09290bl7.jpg
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2008, 07:52:24 pm wysłana przez gucha »

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 13, 2008, 08:00:06 pm »
0
Dopóki nie ma pomalowanych paznokci na czerwono jest ok.


Czerwone sa swietne :D

ps. podpadłeś...  :lol:
Jeśli chodzi o wyrazisty makijaż to uwielbiam ostre kolory na pazurach - np. soczysta czerwień :wub:



Dzięki REBEL za poparcie :D hehehe Chociaż i tak rzadko mam tak pomalowane, bo zbyt często mi się łamią i nie mogę ich zapuscić :)

Tak źle to wygląda? ;] http://img139.imageshack.us/img139/7629/dsc09290bl7.jpg



pieknie to wygląda :):) uwielbiam miec czerwone paznokcie xD

 sliczne ;)
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 13, 2008, 08:07:07 pm »
0
pomalowane paznokcie ? :>
oczywiście ! swoje, długie, ostre jak sztylety :D :)
wiadomo czerwień króluje :D chociaż różowe też noszę, ale ostatnio stwierdziłam, że ten mój róż stał się dziwnie burdelowy ;]

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 13, 2008, 08:10:22 pm »
0
Dzięki REBEL za poparcie :D hehehe Chociaż i tak rzadko mam tak pomalowane, bo zbyt często mi się łamią i nie mogę ich zapuscić :)

Tak źle to wygląda? ;] http://img139.imageshack.us/img139/7629/dsc09290bl7.jpg


Wyglada super :)
BTW - fajne włosy ;)

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 13, 2008, 08:32:26 pm »
0
Widzę, że takie pazury mają wielu zwolenników ;]

BTW - fajne włosy ;)

Dzięki, dzięki ;] ale 4.04 idę do fryzjera w końcu żeby nieco poprawić a przy okazji zrobić irokeza na imprezkę - bal absolwenta ;]

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 13, 2008, 08:42:50 pm »
0
Czy Cię..... :P nic nie kombinuj :P grzywka ma być Wredoto jedna tak jak byla :P :D

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 13, 2008, 09:04:57 pm »
0
Tak źle to wygląda? ;] http://img139.imageshack.us/img139/7629/dsc09290bl7.jpg

Jest giiiiit. Mam wrażenie, że wiem po co sięgasz:D

temat zachwytów na Guśką:D

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 13, 2008, 11:00:41 pm »
0
cudne masz pazurki, Gusia  ;)

ja uwielbiam wyraziste czerwone kolory lakierów, choć sama preferowałam swego czasu brązy i ciemniejsze odcienie czerwieni  :D ponieważ czasami pobrzdękuję na gitarce, nigdy nie udało mi się zapuścić na stałe długich paznokci, czego żałuję  ;)  jak wiadomo, wszelkie intensywne kolory najlepiej wyglądają na długich, naturalnych paznokciach, więc różnie z tym u mnie bywa :)

a co powiecie na tipsy ???  :D jak dla mnie koszmar, ale może któraś z Was lubi to sztuczne coś obsypane jeszcze dodatkowo brokatem ?  :D

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: makijaż kontra "naturalne piękno"
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 13, 2008, 11:39:21 pm »
0
a co powiecie na tipsy ???  :D jak dla mnie koszmar, ale może któraś z Was lubi to sztuczne coś obsypane jeszcze dodatkowo brokatem ?  :D

rose, błagam Cię... jakie to jest obrzydliwe! ;) już pomijam ten brokat - same tipsy wystarczą, żebym miała odruch wymiotny :D btw - jak mając takie g... przyklejone do paznokci można normalnie cokolwiek robić? :o
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

 

WOŚP i "zdemoralizowane ch**e"

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 27691
Ostatnia wiadomość Grudnia 03, 2020, 06:11:22 pm
wysłana przez Hubik