Autor Wątek: Lucid dream...  (Przeczytany 10357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Odp: Lucid dream...
« Odpowiedź #15 dnia: Października 07, 2008, 08:53:41 pm »
0
Polecam http://www.paranormalne.pl/index.php?showforum=212 8)

Wielu ludzi myli LD  z OOBE...Przyznam sie, ze troche ''boje sie'' wyjscia z ciala, ale to musi byc fajna sprawa ;) Wczoraj malo zabraklo ale chyba nie bylem przygotowany...

Co do LD, jak i do OBEE zreszta przydatne jest cos takiego jak BrainWave Generator i odpowiednie presety, to potrafi zdzialac cuda, ale trzeba pomoc programowi ;)


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Lucid dream...
« Odpowiedź #16 dnia: Października 07, 2008, 09:24:01 pm »
0
Dzięki specjalnym technikom osoba w pewnym momencie snu orientuje się, że otaczająca rzeczywistość jest wyimaginowana. Towarzyszy temu zazwyczaj niezwykły szok (niegroźny), który zazwyczaj prowadzi do przebudzenia się, lub fałszywej pobudki.

Dość często - bez "specjalnych technik" ;) - udaje mi się "zapanować" nad snem. Zdarza się to najczęściej wtedy, kiedy śni mi się coś naprawdę nierzeczywistego i przerażajacego - po bardzo krótkim czasie zdaję sobie sprawę  z tego, że to, co widzę, to tylko wytwór mojej wyobraźni i że tak naprawdę nie ma się czego bać :) I nie towarzyszy temu żaden, nawet niegroźny, szok - jeszcze śpiąc i śniąc zaczynam śmiać się z własnej głupoty i taki stan trwa nawet po przebudzeniu :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Online Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Lucid dream...
« Odpowiedź #17 dnia: Października 07, 2008, 09:46:57 pm »
0
Nikt mi nigdy nie chciał wierzyć, jak o tym opowiadałam :D Miałam coś takiego po narkozie. Sam sen (o ile można to nazwać snem) był przyjemny, dokładnie tak, jak w powyższym opisie, ale moment powrotu do rzeczywistości całkowicie niefajny: panika i takie wrażenie, że albo ja gdzieś spadam w dół albo to, co było nade mną spada na mnie z ogromną szybkością i mnie przytłacza.

Ja miewałem coś takiego wielokrotnie jak byłem mały. Później zdarzyło mi się to tylko raz jak leżałem w szpitalu po zażyciu Paracetamolu na który jestem uczulony. Lekarze dali mi jakieś antidotum i miałem po tym takie jazdy że szok. Sufit się na mnie walił, ściany się zjeżdżały do środka i mnie zgniatały, a moje łóżko nabierało takiej prędkości że dobijałem do ściany. I to wszystko na full świadomości. Trochę makabryczne doświadczenie ale pełny czad. Później już mi się to nie zdarzyło a szkoda :D
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Trisha

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 804
  • Płeć: Kobieta
  • The pearl of rock n' roll decadence
  • Respect: 0
    • Mój DeviantArt
Odp: Lucid dream...
« Odpowiedź #18 dnia: Października 08, 2008, 05:46:47 pm »
0
Co do LD, jak i do OBEE zreszta przydatne jest cos takiego jak BrainWave Generator i odpowiednie presety, to potrafi zdzialac cuda, ale trzeba pomoc programowi ;)

a mnie to akurat strasznie rozprasza, nie mogę się skupić jak mam słuchawki na uszach :P

Zawsze iść -
Rozkaz, który mam we krwi
Małą wojnę w sobie mieć

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Odp: Lucid dream...
« Odpowiedź #19 dnia: Października 08, 2008, 09:52:15 pm »
0
Mi wczoraj pomoglo, cwicze kazdego dnia, robie Testy Rezczywistosci i wiem, ze praca jaka wkladam zostanie wynagrodzona 8)


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]