Autor Wątek: Lost  (Przeczytany 46351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Lost
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpnia 22, 2007, 02:40:36 pm »
0
heh, nie czytałem, choć w sumie oglądałem juz kilka odcinków 3 sezonu :D i postanowiłem sie dowiedziec co było przedtem :D :D
ogólnie zaj*biste wrażenia mam, wczoraj, a właściwie dzisiaj zaś do 5 siedziałem i oglądałem :D

A czemu nie ogladasz od poczatku? lecisz na skróty?,  w sumie to fajna bajeczka jest, ja obejrzałam wszystki odcinki, a juz własciwie nie wiem o czym to dokładnie było..... a skad sciagasz? :P
 Mnie ten film, bardzo podoba sie, jeszcze trzeba tyle czekac..........

siorka oglądała to ja tak po drodze :D :D
a ściągam z jakiś linków co znalazłem, z rapida :D

a skad sciagasz? :P

11.Zabrania sie podawania linków do płatnych serwisów, rzeczy typu crack, warez itp.
ble, ble, ble...

SSolid

  • Gość
Odp: Lost
« Odpowiedź #181 dnia: Września 26, 2007, 11:21:05 am »
0
<a href="http://youtube.com/watch?v=4bTvAUVPyLI&amp;mode=related&amp;search" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtube.com/watch?v=4bTvAUVPyLI&amp;mode=related&amp;search=</a>





CZYTAC NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC BO TO MOZE BYC MEGA SPOILER!!!!

(Aktualizacja) Informacja, którą teraz zamieszczam nie jest 100% pewna. W kolejnym odcinku (zapewne 2 - podobnie jak w sezonie trzecim) postaciami centrycznymi ma być koreańskie małżeństwo, czyli Sun i Jin. Według informacji nie będą to retrospekcje tylko flashforwardy, ponieważ nowa postać, która ma się pojawić w serialu (chodzi o Kena Leunga) będzie odgrywać... ich syna!!! Jeśli informacja ta rzeczywiście się potwierdzi to mamy pewność, że z koreańską parą do końca całego serialu się nie rozstaniemy, a tym bardziej będziemy mieli pewność, że uda uratować się ciężarną Sun jak i jej nienarodzone jeszcze dziecko;)



z deka suchy nius ale zawsze coś










 KTO LEŻY W TRUMNIE W FLASHFORWARDZIE JACKA????

NOWE INFO:

Informacja ta pochodzi od samej Kristin z E!Online. Więc pewność jest i to bardzo duża. A wiec to rzeczy. Po finałowym odcinku padały pytania... Kto jest w trumnie? Padło na Bena, ale to nie on...Dom pogrzebowy znajdował się w murzyńskiej dzielnicy, więc Michael.. ale to też nie on... i w końcu czas na Sawyera...ale to nie możliwe, bo według oficjalnych newsów to właśnie do niego Kate wracała po wizycie z lotniska w flashforwardach Jacka. Tak więc nie będę was dalej niepokoił. W trumnie według obecnego biegu wydarzeń ma znajdować się nie kto inny jak... John Locke. Tak to prawda. Producenci zamierzali w początkowej fazie ukazać postać Locka usytuowaną w środku trumny. Ale postanowili tego nie robić. Jeśli nowe pomysły producentów nie będą wchodziły w konflikt z tym zamierzeniem do zapewne w jednym z flashworwardów Johna Locka zobaczymy jego samego w tamtej trumnie.

Tak więc pojawia się jeden szczegół, który zwraca na siebie uwagę! A mianowicie wycinek z gazety informujący o pogrzebie pewnego mężczyzny. A mężczyzna ten miał dziecko! Wychodzi wtedy, że John Locke będzie miał syna. Tak więc gdzie on jest? Kto się nim opiekuje? Chyba, że producenci nie przewidzieli faktu, że uda się nam odczytać wiadomość ze skrawka gazety...Ale to byłoby za ostre posunięcie. Tym samy rodzi się także pytanie czym nasz myśliwy zasłużył sobie, że nikt nie zjawił się na jego pogrzebie? A także dlaczego Jack wyparł się go, odpowiadając na pytanie właściciela, że nie go nie zna? Tak więc to jest cały LOST, pojawiająca się odpowiedź na jedno pytanie powoduje pojawienie się następnych;)

Locke jak na razie jest jedyną osobą zaplanowaną, która znajdzie się w trumnie. Miejmy nadzieję, że producenci nie rozmyślą się bo zapowiada się bardzo ciekawie.











Pierwsza strona scenariusza: http://www.lost.gwrota.com/newsmen/store/s...0strona%201.jpg
Druga strona scenariusza: http://www.lost.gwrota.com/newsmen/store/s...0strona%202.jpg
Odcinek się zwie "Czterech ludzi i wyspa". Już wiemy, kto będzie miał retro...


http://bp2.blogger.com/_RrObyQ3XzcY/Rt6ONtNEv0I/AAAAAAAAIQU/oUUVq1hw19M/s1600-h/5-faces-scan.gif



<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lmvNH50DGh8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=lmvNH50DGh8</a>


komus sie nudzilo , fajne xddddddd


SEZON 4:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ngFmuZxNj8g&amp;NR=1" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=ngFmuZxNj8g&amp;NR=1</a>





<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kwMfHGM7lo8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=kwMfHGM7lo8</a>



akcja ma sie ponoc dziac...na Bali, tamm gdzie znaleziono caly lot 815, mozliwe ze ma b yc tak jak z krolikiem - samlot sie zduplikowal. Tylko brzmi to dosyc srednio ;f




GRA - ha! gra nie bedzie niczym nowym, akcja ma byc umieszczona miedzy 1 a 2 sezonem i a zachaczyc o 3, grac bedziemy jakims bucem ktory stracil pamiec ci probuje ja odzyskac blablabla zapowiada sie moooocno srednio







Dobre wieści dla wszystkich fanów Libby. Tajemnicza bohaterka wraca!

Oczywiście, Libby nie zmartwychwstanie, ale producent Carlton Cuse potwierdził, że zobaczymy ukochaną Hurley'a prawdopodobnie w retrospekcjach Desmonda. Bohaterka ma pojawić się w kilku odcinkach czwartego sezonu.

"Będzie jej tyle, żebyśmy mogli ułożyć brakujące części układanki związanej z Libby. Mamy jeszcze kilka ciekawych fragmentów jej historii do opowiedzenia. Jesteśmy zachwyceni. Cynthia to mądra i ujmująca aktorka. " - powiedział Cuse.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Lost
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 22, 2007, 10:14:51 pm »
0
NIe mogę tego chyba oglądać. A juz na pewno jednego wątku. Za każdym, k***a razem...




Kto mi powie do czyjej trumny przyszedł Jack dzisiaj?

SSolid

  • Gość
Odp: Lost
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 24, 2007, 08:09:04 pm »
0
ale gdzie? Koniec 3 sezonu?

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Lost
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 27, 2007, 02:26:19 am »
0
k***a, przez losta zaś ide spać wpół do trzeciej, ale k***a, sie wciągnąłem :D jestem na 13 odcinku 3 sezonu, i jak dla mnie bomba :D chyba jutro do budy nie pójde to dokończe całość :D

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Lost
« Odpowiedź #185 dnia: Listopada 29, 2007, 09:55:47 pm »
0
ale gdzie? Koniec 3 sezonu?
yyyy no nie wiem, a która teraz leciała w tv? w każdym razie w ostatnim odcinku tej serii, help
druga chyba

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Lost
« Odpowiedź #186 dnia: Listopada 29, 2007, 11:42:57 pm »
0
Informacja ta pochodzi od samej Kristin z E!Online. Więc pewność jest i to bardzo duża. A wiec to rzeczy. Po finałowym odcinku padały pytania... Kto jest w trumnie? Padło na Bena, ale to nie on...Dom pogrzebowy znajdował się w murzyńskiej dzielnicy, więc Michael.. ale to też nie on... i w końcu czas na Sawyera...ale to nie możliwe, bo według oficjalnych newsów to właśnie do niego Kate wracała po wizycie z lotniska w flashforwardach Jacka. Tak więc nie będę was dalej niepokoił. W trumnie według obecnego biegu wydarzeń ma znajdować się nie kto inny jak... John Locke. Tak to prawda. Producenci zamierzali w początkowej fazie ukazać postać Locka usytuowaną w środku trumny. Ale postanowili tego nie robić. Jeśli nowe pomysły producentów nie będą wchodziły w konflikt z tym zamierzeniem do zapewne w jednym z flashworwardów Johna Locka zobaczymy jego samego w tamtej trumnie.

Tak więc pojawia się jeden szczegół, który zwraca na siebie uwagę! A mianowicie wycinek z gazety informujący o pogrzebie pewnego mężczyzny. A mężczyzna ten miał dziecko! Wychodzi wtedy, że John Locke będzie miał syna. Tak więc gdzie on jest? Kto się nim opiekuje? Chyba, że producenci nie przewidzieli faktu, że uda się nam odczytać wiadomość ze skrawka gazety...Ale to byłoby za ostre posunięcie. Tym samy rodzi się także pytanie czym nasz myśliwy zasłużył sobie, że nikt nie zjawił się na jego pogrzebie? A także dlaczego Jack wyparł się go, odpowiadając na pytanie właściciela, że nie go nie zna? Tak więc to jest cały LOST, pojawiająca się odpowiedź na jedno pytanie powoduje pojawienie się następnych;)

Locke jak na razie jest jedyną osobą zaplanowaną, która znajdzie się w trumnie. Miejmy nadzieję, że producenci nie rozmyślą się bo zapowiada się bardzo ciekawie.
tu masz odpowiedź :D
ja osobiście wątpie, acz jesli przyjąć że to było pokazanie przyszłości po uratowaniu ich przez ten frachtowiec...  ewentualne uratowanie, alternatywna przyszłość, jaka może być...
motyw z tym że niby Locke ma służyć Jacobowi wydaje sie prawdopodobny... acz z drugiej strony, wizje które miał Locka dawała mu wyspa, którą bardziej utożsamiałem z tym czarnym dymem... licze że sie to wyjaśni... bo w końcu Ben powiedział że Locke nawiązał kontakt z wyspą, a nie Jacobem...
licze że w pierwszych odcinkach dadzą flasha Richarda, myśle ze on sporo wyjaśni... choć z zapowiedzi wynika że dadzą pod koniec...

SSolid

  • Gość
Odp: Lost
« Odpowiedź #187 dnia: Listopada 29, 2007, 11:43:42 pm »
0
czekaj po kolei - czego nie mozesz ogladac?

co do trumny - ponoc Michael ale to plotka

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Lost
« Odpowiedź #188 dnia: Listopada 29, 2007, 11:45:42 pm »
0
co do trumny - ponoc Michael ale to plotka
ta wersja mi pasuje, pod każdym względem :D szczególnie że przyszłośc Locka widze w wyspie...

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Lost
« Odpowiedź #189 dnia: Listopada 30, 2007, 04:30:45 pm »
0
Obejrzałem 4 odcinki LOST i mnie nie wciągnęło. Dlatego przestałem to oglądać i uważam ( bez obrazy ) że to jedno z największych gówien ostatnich lat :(
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Lost
« Odpowiedź #190 dnia: Listopada 30, 2007, 04:52:12 pm »
0
taaak....Modzie na sukces do pięt nie dorasta :>

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Lost
« Odpowiedź #191 dnia: Listopada 30, 2007, 04:54:31 pm »
0
A żebyś wiedziała. Mówię to poważnie.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Lost
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 30, 2007, 05:26:42 pm »
0
eh Marku Marku...grzeszysz, że hoho  ;)

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Lost
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 30, 2007, 05:35:24 pm »
0
całe życie grzeszę Aniu :P
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Lost
« Odpowiedź #194 dnia: Grudnia 09, 2007, 07:12:33 pm »
0
co do trumny - ponoc Michael ale to plotka
a
myślałem, że niedokładnie oglądałem, a okazuje sie, ze w tej gazecie nie było, czyj to pogrzeb