Autor Wątek: Lost  (Przeczytany 46355 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline PollyVelOre

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Lost
« Odpowiedź #165 dnia: Maja 29, 2007, 11:09:18 pm »
0
Właśnie przed chwilą widziałam ostatni odcinek...
 Kurcze, pokazali przyszłość myślałam, że dorzucą do tego coś wiecej:D Akcja Hugo położyła mnie ze smiechu, jak tam wpadł:) Charlie - lubiłam go bardzo, jedna z ciekawszych i smieszniejszych postaci juz mogliby wsadzić ciotowatego Jacka do piachu lub Kate, wielce paniusie. Szkoda również Hugo, dwie najbliższe osoby mu odeszły. Ja i tak mam jeszcze nadzieję, że może powróci? wiem.. niemozliwe :/ Poginęli mi wszyscy których lubiłam:)
Niezła jest ta Penny, szuka ostro swojego faceta, w sumie zrozumiałe. Ona chyba tam siedzi 24/h na dobę przed pustym telewizorkiem, czy co tam ma:P
Polubiłam Juliet , dość tajemnicza postać. Ale wydaję mi sie, że jeszcze może coś wywinąć...
Co do Toma, to ja w przeciwieństwie do Solida troszkę go żałuję, sympatyczny był:) Co do wrogów na łodzi, jestem bardzo ciekawa tego kim oni są. Myślę jednak, że Lock nie wie, że to nie łódź Penny, po prostu nie chciał ratunku, lub Walt nie powiedział mu wszystkiego..
Ciekawy odcinek, teraz czekać na następną serię:) Na razie muszę ochłonąć po odcinku, i później będę dedukowac co jak dlaczego może być:):)

SSolid

  • Gość
Odp: Lost
« Odpowiedź #166 dnia: Maja 31, 2007, 11:49:54 am »
0
przed chwilą wpadłem na pomysł żęten statek to przysłał nasz Michael ale zdjęcie Penny to położyło. Locke - imo on wie że czeka ich coś złego. Bo skoro inni chcą uciec z wyspy to niech uciekają, Locke i tak juz sie z nimi nie bawi

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Odp: Lost
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 01, 2007, 08:46:01 pm »
0
Mozecie mi powiedziec , czy Hurley ten grubasek cos schudnie--- czy nie ? Jest teraz w ruchu i na diecie wyspiarskiej , to moim zdaniem powinien :lol:
Obejrzałam 1-szy sezon, macie namiary na 2-gi/ skad moge go pobrac?
Chociaz to bajeczki, ale wciaga strasznie, nie moge nic robic, bo non stp sprawdzam czy cos sie sciagnęło czy nie  :D

SSolid

  • Gość
Odp: Lost
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 01, 2007, 08:59:08 pm »
0
torrenty.

Dieta sie szybko skonczy, nawet w jednym odcinku bedzie mowa o tym ze hurley nic nie schudl.



Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Odp: Lost
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 01, 2007, 09:31:12 pm »
0
Tak, to wiem własnie tam wzięłam 1-szy sezon, ale tu widze maja chyba w wersji franc. i niekompletne,  a nie chce ciagnac razem az np 19 odcinkow.musze dalej szukac
 :'(

Offline Kakula

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Respect: +9
Odp: Lost
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 12, 2007, 11:30:03 pm »
0
wlasnie skonczylem ogladac ostatni odcinek.
przyznam ze troche mnie zaskoczyl, zwlaszcza ostatnia scena jak sie okazuje ze to juz po uratowaniu jest.
co bylo na tym skrawku z gazety i czyj mial byc ten pogrzeb?
na reszte (albo i wszystkie ;))odpowiedzi przyjdzie nam czekac prawie roczek  "Season 4 starts in Feb. 2008" ciekawe czemu nie tak jak do tej pory od pazdziernika (czy listopada) szkoda

SSolid

  • Gość
Odp: Lost
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 24, 2007, 09:54:01 am »
0
skrocili bo aktorzy sie skarzyli ze nie maja zycia poza serialem.

Ok, spojlery wiec na wlasna odp. :























wczesniejsze trailery i spoilery. Teraz to się zmieni.

Całą grupa serialowa ma już dość pewnego aktora LOST i przez liczne jego kłótnie nikt z nim nei chce już pracować. Kto to taki? Napewno nie Hugo i Sayid... Sawyer? ;[

A teraz garść spoilerów (nie potwierdzonych)

1. Po raz kolejny potwierdza się, że podczas 4 sezonu
będziemy mieli do czynienia zarówno z flasbackami jak i flasforwardami.
Autor zapewnia (chodzi o flashforwardy), że nie mamy brać do
siebie faktu, że Kate i Jack są jedynymi rozbitkami którym udało uciec
się z wyspy. Bo tak nie jest. Flashforwardy mają się skupiać wokół
flashforwardów Jacka (tutaj w przeciwieństwie do ostatnich
doniesień jest pewna niespójność, gdyż jak zapowiadano główne
odpowiedzi z finałowych flashów Jacka mamy poznać w ostatnim sezonie);
2. Będziemy mieli okazje zobaczyć retrospekcje kilku
„Innych”. Mówi się o Juliet, Benie a także dużym prawdopodobieństwem
jest, że zobaczymy także retrospekcje jednej z najciekawszych postaci
na wyspie jaką jest Richard Alpert. Jeśli chodzi o Desmonda to
zobaczymy go przynajmniej raz we flashbackach;
3. Świątynia odgrywa bardzo ważną role i będziemy mieli z nią do czynienia w drugiej połowie 4 sezonu;
4. Rousseau wyjawi prawdę odnośnie jej pobytu na wyspie (Czyżby Rousseau coś ukrywała? Duże prawdopodobieństwo że wreszcie doczekamy się jej retrospekcji);
5. Częściej będziemy widywać Karla i Alex;
6. Dojdzie do pogorszenia stosunków Kate i Sawyera;
7. Locka nie będziemy widywać w gronie rozbitków.
Zobaczymy go razem z Alpertem w „świątyni” a także podczas wykonywania
swojej „roboty”;
8. Ben tym razem miał racje mówiąc, że ratownicy, którzy dotrą na wyspę nie są "dobrymi ludzmi";
9. Po raz kolejny potwierdza się fakt, że dowiemy się czy Annie (przyjaciółka z młodości Bena) nadal żyje;
10. Zobaczymy ponownie Charlesa Widmore a także Richarda Malkina (jasnowidz z retrospekcji Claire);
11. 4 sezon skupi się głównie na 2 wątkach. Poznamy odpowiedzi na niektóre dręczące nas pytania na temat tajemnic wyspy;
12. Dojdzie do starcia między Lockiem a Benem;
13. Przyszłość Desmonda została powiedziana podczas 2 sezonu. Teraz będzie testowana.

4 sezon zaczyna się na początku 2008 roku a pierwsze sceny zaczną być kręcony 20 sierpnia.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
Odp: Lost
« Odpowiedź #172 dnia: Lipca 25, 2007, 06:10:17 pm »
0
PIerwszy sezon ZA***STY, w drugim sezonie poszczególne odcinki były fajne, w trzeci strzelił c**j - robią już z tego szanse na sukces

SSolid

  • Gość
Odp: Lost
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 20, 2007, 10:07:16 am »
0
<a href="http://www.gametrailers.com/player/22761.html?type=mov" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.gametrailers.com/player/22761.html?type=mov</a>

spojlery:


While attending Yessica Kumala's yearly "end of lost" celebration bash she prepared for Josh, which took place on May 31st at their home in Honolulu, I managed to snag a few tidbits regarding the season 4 opening episode. He was reluctant to tell me anything, and supposedly didn't know anything as he hadn't got the script yet, but after a few drinks he managed to pop a few out. I cant remember the exact words, but the following was roughly what he told me regarding the season 4 opener. This may or may not be true as he says this is what he heared floating around the set as he did his final scenes for the season 3 finale. Firstly, the season will supposedly open with a similar situation as season 1 and 2, however, this time its slightly more obvious. The episode apparently opens from "???" point of view, on the "rescue boat". Secondly, as a fan of Desmond, I asked if he knew how things ended with him. Again, he reminded me that this was just a rumour, but Desmond does not make an appearence in the first episode, however, Penny does. The final tidbit he popped out was about Locke. He had been in talks with Terry O Quinn, and found out that Locke will be a much darker character next season, and apparently knows alot more about the "rescue party" than he is letting on, and that he had previously knew "Cassie?" (one of boat crew) whilst dating Helen (perhaps a fling?). This information may not be much, and may not infact be real as they were just rumours floating around the set, but I hope you find it as interesting as I did.



NOTE: The spoilers are numbered and some of them are followed by my opinions after dash marks.

1) The REASON why Kate is NOT in jail during the future (flash-forward) story WILL be explained in the first 2 episodes

2) Penny will play a big role in the first 4 episodes and/or later

3) MORE deaths on the way

-- Uh ohhh.....maybe those rumors about the cast NOT getting along ARE true....

4) MORE new Losties will be introduced

-- Hopefully the writers have learned their lessons and introduce them better than Razzle and Dazzle..

5) We WILL get a Danielle flashback but it will leave use wanting more.....the episode will explain some of the questions that the fans have asked at live events and forums...

-- WOOT!!! Hmmm....I wonder.....has she REALLY been on the island for 16 years....is she a an other....is she Annie....!!??

6) Many of the Losties who left the island WILL have a future story (flash-forward) and it will be SHOCKING to see what has happened since they left the island.....this will help us understand a little of WHY Jack really wants to go back

-- I am assuming we are going to see some MORE darkness and other Losties that have broken down just like Jack. Also I guess this puts to rest the argument that JUST Jack and Kate got off the island.

7) Still MANY flashback stories on the LOSTIES have yet to be closed

cool.gif Jacob is the NEW monster (he will be seen in many episodes but not explained) and the monster will be explained (sort of)

-- Ooookkk....lol....this one alone will keep me confused during the off season.......???

9) The history of the island WILL be explained but unsure if that means about the "natives" or the island itself....

-- Natives huh...??....can any one say Ancient Cultures Thread........??

10) The Ruins and the "Temple" mentioned by Ben will be the explored by Locke

-- Hmmm looks like Bad-Ass Locke is on more adventures...??



11) Michael & Walt and also.......Libby WILL return BUT don't expect much of their stories until mid-season

-- Sooo I assume this MEANS Michael & Walt in REAL time OR flash-forwards and perhaps either Zombie Libby OR her in MORE flash-backs.

czekamy...

http://tv.ign.com/articles/807/807901p1.html


c**j, nikt tego nie czyta ale macie:

 Wywiad z aktorem grający Michaela:

Redakcja: Zagrałeś w pilocie serialu Demons stacji CBS, zamiast w finale 3 sezonu LOST. Czy to był twój wybór?
Harold Perrineau: Nie, to nie był mój wybór. Twórcy nie wiedzieli jeszcze jak ma wyglądać finał sezonu i sezon następny – nie, że nie wiedzieli co chcą zrobić, tylko nie mieli jeszcze gotowego scenariusza. Poczekałem trochę, jednak mam rodzinę i wyprowadziłem się do Los Angeles. Wtedy okazało się, że twórcy chcą mnie na finał. Jednak gdy nie potrafili dokładnie się określić, nie mogłem czekać zbyt długo i dlatego nie wystąpiłem w finale. Później okazało się, że w Demons nie zagrzeję miejsca, więc byłem do dyspozycji, by zagrać w kolejnym sezonie LOST.
Więc serial jest jedna wielką tajemnicą nawet dla obsady?
Dokładnie, nie wiemy o niczym, dopóki to się nie wydarzy. Myślę, że ludzie uważają, że kłamiemy, jednak my naprawdę nic nie wiemy.

Czy po odejściu, wiedziałeś, że wrócisz?
"Pomysł powrotu Michaela zawsze był aktualny, ponieważ on nie zginął. Jedynie odpłynął. Pytaniem było jak i kiedy wróci.
Może producenci po prostu nie chcą żadnych przecieków, dlatego nawet wam nie mówią dokładnie co się wydarzy?
Dokładnie tak jest. Rozumiem, że jest wystarczająco dużo ludzi którzy mogą wykraść informacje i umieścić je w sieci. A gdy tak się dzieje, nic co się wydarzy nie jest dość zaskakujące, a jeśli nie jest dość zaskakujące – serial przestaje być interesujący. Myślę, że to jeden z powodów dla których wiele się o tym nie mówi."

Nad jakimi filmami pracujesz?
"Zagrałem w 28 Weeks Later oraz w dwóch filmach które jeszcze się nie ukazały: tytuł pierwszego to Your Name Here a drugiego to The Gardens of the Night. Te filmy nakręciłem w pierwszej połowie roku, a później użyczyłem głosu do w pełni animowanej wersji Garfielda. Ostatnio zakończyłem pracę nad Ball Don't Lie."

Podczas Comic-Con zasugerowałeś, że osobą leżącą w trumnie z finału 3 sezonu może być Michael.
"Nie zasugerowałem. Ludzie pytali „kto jest w trumnie?”, więc producenci Carlton (Cuse) i Damon (Lindelof) spojrzeli na mnie i zapytali „jak myślisz Harold, kto jest w trumnie?”. Zażartowałem więc, że myślę, że w trumnie leży Michael. Dopiero później żona powiedziała mi, że z wycinka gazety którą Jack pokazał Kate wynika, że zmarła osoba pochodziła z Nowego Yorku i jedyną osobą którą zostawiła, był jej nastoletni syn. To pozwoliło mi i myślę, że wielu innym osobom uwierzyć, że osoba w trumnie to Michael. W końcu pochodził z Nowego Yorku i miał nastoletniego syna – w zależności od tego jak daleko w przyszłość wybiegamy. Całe te flash forwardy… jeszcze ich w pełni nie rozumiemy."

Co sądzisz o nakręceniu 3 finałowych sezonów ze skróconą liczbą odcinków?
"Myślę, że to doskonałe rozwiązanie. Lepiej skończyć serial wcześniej, niż gdyby miał być ciągnięty przez 10 lat i nagle widzielibyśmy odcinki typu ‘o Sawyerze i łyżce którą zrobił’. Wiecie o co mi chodzi? (śmiech) Tak jest lepiej, ponieważ twórcy zawsze powtarzali, że wiedzą kiedy serial się zakończy, więc cieszę się, że zrobią tak jak mówią i opowiedzą historię do końca."


Jesteś blisko z resztą obsady?
"Pierwszego roku, zanim ludzie zaczęli odnajdywać siebie na wyspie, gdy mieliśmy tylko siebie, byliśmy blisko. Serial osiągnął wielki sukces – nikt się tego nie spodziewał. To było dziwne, lecz to zrozumieliśmy. To uderzyło w nas wszystkich, dlatego staliśmy się sobie jeszcze bardziej bliscy. Jednak mieszkamy w różnych częściach wyspy i każdy z nas wrasta w swoją małą społeczność, przez co nie mamy już takiego kontaktu jak na początku. Tak już jest, ludzie przychodzą i odchodzą, co również nie pozostaje bez znaczenia. Jednak właśnie przez pierwszy sezon, na zawsze w jakimś stopniu będziemy dla siebie coś znaczyć."

****


Carlton Cuse (na zdjęciu) i Damon Lindelof przyznali na łamach najnowszego Lost Magazine, że wyjaśnienie zagadki frachtowca będzie istotnym punktem fabuły czwartego sezonu.

"Kto jest na frachtowcu i czy jest on dobry czy zły - to znacząca część czwartego sezonu. Skoro Naomi kłamała, że pracuje dla Penny... to kto powiedział, że tam w ogóle jest łódź?"

Znamy też dane trzeciej nowej postaci. Będzie to Arthur Stevens - mrożący krew w żyłach i bezlitosny pracownik pewnej korporacji odpowiedzialny za rekrutację. Jest wysoki i szczupły.






1. W pierwszym odc swoje flashforwardy dostanie Jack(wyjaśni sie parę pytań z finału 3 sezonu).
2.Tytuł pierwszego odcinka będzie prawdopodobnie nazywał się 'Imię Róży'(tytuł b. znanej powieści U.Eco), a będzie się odnosił do imienia nowej postaci, która dołączy do stałej obsady.
3.Czwarty sezon pod względem akcji przegoni 3, będzie zarazem o wiele bardziej krwawy.
4.Dostaniemy jedynie 3 flashforwardy(i żaden nie odnosi sie do finału!(-czyżby twórcy szykowali nam jakaś kolejną mega niespodziankę?-przyp. mój)
5.Dowiemy się więcej o Dharmie oraz rdzennych mieszkańcach wyspy, flashbacki dostanie R.Alpert(może w finale?)
6.Scena otwierające finał przejdzie do historii, jest już zaplanowana i według opinii pobije opening z poprzednich dwóch sezonów. Spekuluje sie, ze będzie to wydarzenie w Świątyni (która będzie wyglądała dziwnie), gdzie przebywać będzie...Penelope, dziewczyna Desmonda(stad tez to połączenie z Looking Glass) i to do niej będzie odnosił sie tytuł 'Imię Róży'.
7.Locke zostanie przywódcą Innych, a oni zapomną o Benie i ten będzie więźniem rozbitków.
8.Na początku odc 4x01 powraca Desmond ze smutną prawdę o Charliem i statku, lecz mu nie wierzą i idą na wybrzeże, lecz nie Des, który śledzi Locka. Tam wielu rozbitków ginie z reki ratowników. Reszta ucieka jedynie dzięki ingerencji potwora. Nieoficjalnie wiadomo, ze zginie jedna z głównych postaci oddając zycie za innych(stad te kłótnie na planie).
9.Na statku ratowniczy będzie Michael, którego statek Naomi odnalazł. Dzięki niemu wyspa została odkryta. Dostanie również swoje retro na początku sezon, które przedstawi nam jego losy po finale 2 sezonu.
10.Ben zaprowadzi Rozbitków do ostatniej stacji, zwanej 'Ostatnim Bastionem'(nawiązanie do książki). Tam będą życi rozbitkowie, podczas gdy Locke z Innymi będzie badał sekrety świątyni Jacoba, z którym zacznie rozmawiać. Jacob okaże się 'duchem wyspy' i będzie szantażował Johna odebraniem mu zdrowie w nogach, przez co ten stanie się jego marionetką..
11.Powrócimy do sprawy czystki w jednym z flashbacków nowej postaci.
12.Marvin Candle dołączy do postaci stale występujących.
13.Juliet wie więcej o potworze, niz powiedziała Kate.
14.Wyjaśni sie tajemnica jednopalczastej stopy.
15.Istnieje już szczegółowe opracowanie ostatniej sceny 4 sezon, która będzie niebezpieczna dla osób o słabych nerwach. Zaskoczył was finał 3 sezonu? Poczekajcie na 4.
16.Des i Penelope spotkają sie w 4 sezonie.
17.W sezonie dostaniemy flashback sprzed 100 lat. (!)
18 Jeden z docinków nie będzie zawierał ani flashbackow, ani flashforwardów i nie dotyczył będzie wyspy.
19. Robocze tytuł początkowych odc to: Imię rózy, Piraci z NY (tyczy sie ratowników ze statków, który nazywa się Piraci z Nowego Jorku- retro Michaela), Labirynt Minotaura (Des będzie w Świątyni przypominającej labirynt, gdzie spotka sie z Peny, gdyż Desmond nie pójdzie na plaże za rozbitkami, lecz podaży za Lockiem-nawiązuje to do mitu o Tezeuszu).


k***a jak Sawyera zabiją to nie oglądam

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Lost
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 20, 2007, 12:05:43 pm »
0
Okej to ja powoli też biorę się za lost :D
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Lost
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 20, 2007, 04:18:19 pm »
0
ja wczoraj zacząłem oglądać pierwszy sezon, i k***a przez to siedziałem znowu do 5, a chciałem sie wcześniej położyć...
ale ZA***STY jest :D :D

SSolid

  • Gość
Odp: Lost
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 21, 2007, 09:11:48 am »
0
skoro wam sie podoba to nie czytajcie moich postów

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Lost
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 21, 2007, 04:52:58 pm »
0
heh, nie czytałem, choć w sumie oglądałem juz kilka odcinków 3 sezonu :D i postanowiłem sie dowiedziec co było przedtem :D :D
ogólnie zajebiste wrażenia mam, wczoraj, a właściwie dzisiaj zaś do 5 siedziałem i oglądałem :D

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Odp: Lost
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 22, 2007, 02:01:28 pm »
0
heh, nie czytałem, choć w sumie oglądałem juz kilka odcinków 3 sezonu :D i postanowiłem sie dowiedziec co było przedtem :D :D
ogólnie zaj*biste wrażenia mam, wczoraj, a właściwie dzisiaj zaś do 5 siedziałem i oglądałem :D

A czemu nie ogladasz od poczatku? lecisz na skróty?,  w sumie to fajna bajeczka jest, ja obejrzałam wszystki odcinki, a juz własciwie nie wiem o czym to dokładnie było..... a skad sciagasz? :P
 Mnie ten film, bardzo podoba sie, jeszcze trzeba tyle czekac..........

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Lost
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 22, 2007, 02:06:00 pm »
0
a skad sciagasz? :P

11.Zabrania sie podawania linków do płatnych serwisów, rzeczy typu crack, warez itp.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"