Autor Wątek: Kreskówki  (Przeczytany 5597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Kreskówki
« dnia: Lipca 27, 2010, 09:37:38 am »
0
Ja wiem, że to forum dla ludzi dorosłych głównie  ale któż nie lubi się cofnąć do czasów dzieciństwa i przypomnieć sobie jak się czekało na Dobranockę :P Zwłaszcza, że są wakacje i można pogadać o pierdołach. Jakie kreskówki oglądaliście będąc dzieckiem, a jakie oglądacie teraz ? Wiadomo, że kiedyś była tylko Dobranocka w TVP1 i koniec. Teraz mamy co najmniej 4-5 kanałów tematycznych gdzie przez 24h lecą tylko kreskówki.

Ja się wychowałem na takich bajkach jak "Smerfy", "Gumisie", "Chip & Dale", "Scooby-Doo", "Flinstonowie", "Jetsonowie", "Myszka Miki i Kaczor Donald", "Looney Tunes", "Strażak Sam" czy "Kubuś Puchatek". Nigdy z kolei nie interesowały mnie "Muminki" i wszystkie bajki o Batmanie, Supermanie itp.

Aha bym zapomniał jeszcze "Wojownicze Żółwie Ninja" - miałem mnóstwo komiksów (z Kaczorem Donaldem też :) ).

Obecnie już rzadko oglądam cokolwiek - czasem jakiś film typu "Madagaskar" czy "Epoka Lodowcowa". Z bajek to tylko "Włatcy Móch" i "Pingwiny Z Madagaskaru" jeżeli akurat uda mi się trafić.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 27, 2010, 10:20:10 am »
0
Flinstonowie, Jetsonowie, Tom i Jerry, Struś Pedziwiatr, Królik Buggs, Smerfy, Gumisie, Muppety (kiedys lecialy na tvp1 jako dobranocka), Scooby Doo, Teletubisie (byłem maluszkiem jak to weszło do Polski :P) - to takie z czasów najwcześniejszego dzieciństwa. Później Cartoon Network i Mini Max (teraz ZigZap) oglądałem...
A tak w ogóle to kocham Toy Story! dostałem pierwszą kasetę jak miałem 6 lat, drugą rok później i mogłem to oglądac całymi dniami :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline zanetta11

  • Patience
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 27, 2010, 01:25:04 pm »
0
Ooo temat dla mnie :D uwielbiam kreskówki
Jak byłam młodsza to zazwyczaj dobranocka i większość tego co wymieniliście, trochę później przerzuciłam się na Johnnego Bravo, Dextera, Krowę i kurczaka, które zawsze w niedziele i sobotę rano oglądałam z tatą. Do teraz kocham te kreskówki, ale niestety przestali je puszczać.
Uwielbiałam też pokemony, kolekcjonowałam wszystko, co było z nimi związane  :P
Aktualnie moimi ulubionymi bajkami, które oglądam są : Mroczne przygody Billy'ego i Mandy, Jam łasica, Atomówki, South Park,  Family Guy, Simpsonowie, Spongebob, Niezwykłe przygody Flapjacka
znam wiele innych, ponieważ gdy tylko usiądę przed telewizorem i zobaczę, że nie ma żadnych ciekawych filmów, to włączam kreskówki, ale niestety teraz na cartoon network w większości leci jakiś kicz delikatnie mówiąc  :P

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 27, 2010, 02:15:22 pm »
0
o właśnie, Krowa i Kurczak, Jam Łasica, Johny Bravo i Dexter - o tym zapomniałem, a od maleńkiego to z bracmi oglądalem :D
I o Simpsonach zapomnialem, ale to od niedawna :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 27, 2010, 02:28:29 pm »
0
No to ja wymienię swoje: Kacze opowieści, Scooby Doo, Smerfy, Gumisie, Muminki, Brygada RR, Batman, Superman, Spider-Man, Hrabia Kaczula, Wojownicze Żołnie Ninja, Dexter, Flinstonowie, Jetsonowie...hm no te z pewnością były moje ulubione, ciągle nagrywałem nowe odcinki na VHS. Ostatnio byłem na strychu i liczyłem ile mam tego w pudłach to wyszło ok. 50 kaset :o Aż się sam zdziwiłem, a kiedyś to było dla mnie za mało :P A i przypomniał mi się jeszcze Magiczny Kamień / Klejnot Snów czy jakoś tak..ale się przy tym rajcowałem :D

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 27, 2010, 06:05:07 pm »
0
Ja się wychowałem na takich bajkach jak "Smerfy", "Gumisie", "Chip & Dale", "Scooby-Doo", "Flinstonowie", "Jetsonowie", "Myszka Miki i Kaczor Donald", "Looney Tunes", "Strażak Sam" czy "Kubuś Puchatek". Nigdy z kolei nie interesowały mnie "Muminki" i wszystkie bajki o Batmanie, Supermanie itp.

Ja w sumie na tych samych. Później, mimo, że byłem starszy śledziłem na Cartoon Network "Johnny Bravo" i "Ed, Edd & Eddy".

Dziś już oglądam tylko "The Simpsons", o których jest odrębny temat.  ;)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 27, 2010, 07:44:11 pm »
0
no wszystko co wymieniliście to również moje dzieciństwo, ale ja pamiętam z dobranocek jeszcze: Bolek i Lolek", Reksio,Żwirek i muchomorek, przygody pająka Topika,porwanie baltazara gąbki, sąsiedzi, Pampalini - łowca zwierząt, pomysłowy Dobromir, zaczarowany ołówek, Kolorowy Świat Pacyka (ehhh kochałem te piosenkę... jak ktoś wie gdzie mozna to jakoś dorwać na necie, albo chociaż mp3 to  by było zajebiście)... a jeżeli chodzi o komiksy,to jak pierwszy raz zobaczyłem supermana i batmana w komiksach, to oszalałem... no i jeszcze spiderman...klasyka... ehhh...

"Malowany świat, wycinany świat, kolorowy, że aż miło, może śmieszny jest i ma trochę wad, ale sam go wymyśliłem"... lalalaala
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 27, 2010, 07:48:15 pm »
0
Kolorowy Świat Pacyka (ehhh kochałem te piosenkę... jak ktoś wie gdzie mozna to jakoś dorwać na necie, albo chociaż mp3 to  by było zajebiście)

Z tego co widziałem teraz na necie, to leci na Mini Mini, więc musisz przejrzeć program i sobie zobaczyć o której.  ;)


Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 27, 2010, 08:46:26 pm »
0
o kurde... wielkie dzięki, ale zajebiście
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Sweet_Child

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 326
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 28, 2010, 10:06:05 am »
0
Ehh większość kreskówek, które oglądałam to już wymieniliście :P To były bajki  :wub:
Teraz rzadko w ogóle oglądam tv, ale kiedyś tak jak mówi zanetta11, jak nic ciekawego nie leciało to się włączało cartoon network :D
Pamiętam jak z bratem oglądałam Ed, Edd & Eddy :P

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #10 dnia: Października 29, 2011, 12:42:19 am »
0
Czad!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dGc5HYKlTcA" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=dGc5HYKlTcA</a>
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Kreskówki
« Odpowiedź #11 dnia: Października 30, 2011, 10:36:18 pm »
0
Właśnie znalazłam na YT jedną z moich ukochanych bajek  :wub:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mlOohp4hM0c" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=mlOohp4hM0c</a>


"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Purple and Brown - kreskówki

Zaczęty przez kokosz1981

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4741
Ostatnia wiadomość Stycznia 10, 2010, 12:43:32 am
wysłana przez Grzon