Autor Wątek: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010  (Przeczytany 14315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« dnia: Lutego 12, 2010, 03:19:51 pm »
0
Dziś zaczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver. W tym wątku będziemy pisać mądre rzeczy na temat tego co się tam będzie działo :D

Na razie Adaś pobił na treningu rekord skoczni więc zapowiada się na medal. Dziś kwalifikacje, jutro konkurs.

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2010, 04:07:39 pm »
0
Jesli małysz nie zdobędzie złota na małej skoczni to na dużej tym bardziej nie, więc jutrzejszy konkurs jest najważniejszy

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2010, 04:26:50 pm »
0
Kurde, Ja pamiętam, jak kiedyś się igrzyska (obojętnie czy letnie, czy zimowe) zaczynały, to przed ekranem siedziała cała rodzina. Teraz mnie to w ogóle nie grzeje. Nie obchodzi mnie czy Wasz Adam skoczy najdalej, czy najbliżej. To dla mnie nieistotne. A wiecie dlaczego? Bo tam ładuje się mnóstwo kasy, a o takich sprawach jak Haiti, Tybet itp. pisze się tylko w gazetach.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline davidGNR

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • You know where you are?
  • Respect: 0
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 12, 2010, 04:34:39 pm »
0
Cytuj
Kurde, Ja pamiętam, jak kiedyś się igrzyska (obojętnie czy letnie, czy zimowe) zaczynały, to przed ekranem siedziała cała rodzina. Teraz mnie to w ogóle nie grzeje. Nie obchodzi mnie czy Wasz Adam skoczy najdalej, czy najbliżej. To dla mnie nieistotne. A wiecie dlaczego? Bo tam ładuje się mnóstwo kasy, a o takich sprawach jak Haiti, Tybet itp. pisze się tylko w gazetach.

Kiedyś gdy siedziałeś z całą rodziną oglądając igrzyska też była bieda, kataklizmy itd. Igrzyska igrzyskami ale te szczyty G8 itp to jest nikomu niepotrzebne a kasa na to idzie olbrzymia.

Wracając do tematu, oby Małysz zdobył te upragnione złoto, ma na to szanse i myślę że choć jeden medal będzie na pewno, ale nie zapeszajmy  :)

Cytuj
Jesli małysz nie zdobędzie złota na małej skoczni to na dużej tym bardziej nie, więc jutrzejszy konkurs jest najważniejszy

Jak Małysz jest w formie to nawet na mamutach wygrywa  ;)
Welcome to the Jungle!!!

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2010, 04:41:22 pm »
0
Kiedyś gdy siedziałeś z całą rodziną oglądając igrzyska też była bieda, kataklizmy itd. Igrzyska igrzyskami ale te szczyty G8 itp to jest nikomu niepotrzebne a kasa na to idzie olbrzymia.

Ale byłem dzieckiem i nie wiedziałem na czym świat stoi. A swoja wypowiedziom chciałem pokazać co innego. Mianowicie:
Całe narody, czyli setki milionów ludzi martwi się o to, czy ich zawodnik np. skoczy najdalej i wydają na to niemałe pieniądze. Z drugiej strony nikt osobiście nie pokusi się o to, by chociaż połowę tych pieniędzy przekazanych na bilet oddać na akcje pomocy np. Haiti. Taka mnie naszła refleksja. Nie neguje olimpiady. Miejcie ja sobie przez okrągły rok tylko miejcie też świadomość tego, że gdy siedzicie wygodnie np. na trybunach, albo przy piwku, ktoś inny ginie z głodu, albo szuka swojej mamy, bo ma 3 lata i sam sobie nie poradzi, albo po prostu za nią tęskni i nie wie, że ona nie żyje.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 12, 2010, 04:46:17 pm »
0
Kurde Owsik zaskoczyłeś mnie porównując los Tybetu do skoków Małysza na Igrzyskach. Nie bardzo wiem czemu ma służyć to porównanie? Wg Ciebie jeśli gdzieś dzieje się krzywda to nie powinno się rozgrywać zawodów sportowych? To głupie bo są to dwie oddzielne dziedziny życia, które nie mają ze sobą wiele wspólnego na codzień. Oczywiście historia Igrzysk Olimpijskich zna wiele zdarzeń, gdzie polityka mieszała się do sportu (m.in. Monachium, Moskwa, Los Angeles). Poza tym sportowcy często wspierają (np. finansowo) ofiary katastrof i konfliktów (koszykarze NBA przekazali pieniądze dla rodzin ofiar na Haiti). Inaczej nie dadzą rady, przecież nie złapią za karabin i nie polecą świata ratować, tym niech się rządy zajmują.

Offline davidGNR

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • You know where you are?
  • Respect: 0
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 12, 2010, 05:04:22 pm »
0
Nie neguje olimpiady. Miejcie ja sobie przez okrągły rok tylko miejcie też świadomość tego, że gdy siedzicie wygodnie np. na trybunach, albo przy piwku, ktoś inny ginie z głodu, albo szuka swojej mamy, bo ma 3 lata i sam sobie nie poradzi, albo po prostu za nią tęskni i nie wie, że ona nie żyje.

Rozumiem, ale nie wiem dlaczego napisałeś to w temacie o igrzyskach. Idąc na koncert Gunsów również idziesz się zabawić, wydajesz pieniądze na bilet zamiast przelać je na konto potrzebującym.
Takie jest życie. Zwykły, szary człowiek go nie zmieni a jakaś rozrywka każdemu się należy.

Cytuj
Inaczej nie dadzą rady, przecież nie złapią za karabin i nie polecą świata ratować, tym niech się rządy zajmują.

Racja
Welcome to the Jungle!!!

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 12, 2010, 05:22:12 pm »
0


Cytuj
Jesli małysz nie zdobędzie złota na małej skoczni to na dużej tym bardziej nie, więc jutrzejszy konkurs jest najważniejszy

Jak Małysz jest w formie to nawet na mamutach wygrywa  ;)
[/quote]
A kiedy on był w formie?? z 6 lat temu, wtedy to była forma, a teraz to trzeba liczyć na słabsze skoki rywali bo Małysz nie ma już tego błysku, poza tym wiadome jest że na małych skoczniach zdecydowanie lepiej sobie radzi niż na dużych.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 12, 2010, 05:26:21 pm »
0
Rozumiem, ale nie wiem dlaczego napisałeś to w temacie o igrzyskach. Idąc na koncert Gunsów również idziesz się zabawić, wydajesz pieniądze na bilet zamiast przelać je na konto potrzebującym.

Poruszyłem to pytani ew temacie o igrzyskach, bo to właśnie igrzyskami największa ilość osób się "podnieca" i dlatego, że teraz się igrzyska zaczęły, a tragedia w Haiti spotkała niedawno. A jeżeli chodzi o mnie, to pomagam i przelewam na takie cele dosyć systematycznie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline davidGNR

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • You know where you are?
  • Respect: 0
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 13, 2010, 12:00:32 pm »
0
A kiedy on był w formie?? z 6 lat temu, wtedy to była forma, a teraz to trzeba liczyć na słabsze skoki rywali bo Małysz nie ma już tego błysku, poza tym wiadome jest że na małych skoczniach zdecydowanie lepiej sobie radzi niż na dużych.

No ponoć teraz jest w formie :)
Welcome to the Jungle!!!

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 13, 2010, 07:41:07 pm »
0
Po pierwszej serii Adam jest trzeci. Teraz przynajmniej utrzymać to miejsce i mamy pierwszy medal na tych Igrzyskach.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 13, 2010, 07:44:33 pm »
0
No Adaś zajebiście, oby tylko to utrzymał :radocha:

Offline davidGNR

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • You know where you are?
  • Respect: 0
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 13, 2010, 07:59:24 pm »
0
Nasz mistrz daje radę. Srebro w zasięgu ręki, złoto będzie ciężko, Amman jest za mocny.
Welcome to the Jungle!!!

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 13, 2010, 08:37:59 pm »
0
Mamy srebro!!!!!!!!  :radocha:

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 13, 2010, 08:40:50 pm »
0
:) W końcu jakaś dobra wiadomość dzisiejszego dnia. :)

 

Mundial 2010

Zaczęty przez chevantonGNR

Odpowiedzi: 331
Wyświetleń: 59068
Ostatnia wiadomość Lipca 28, 2010, 07:13:10 am
wysłana przez Hubik