Autor Wątek: Gry  (Przeczytany 225415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gry
« Odpowiedź #870 dnia: Kwietnia 21, 2020, 11:48:32 am »
0
Mnie Real lal po dupie przez dlugie lata na poczatku, ale potem zaczal przeplacac graczy i zaliczyl wiele spadkow do drugiej ligi, teraz raz wejdzie raz spadnie. I potem ja ich zaczalem lac, po kilka do zera regularnie. Az do dzis. W lidze hiszpanskiej nie mam rywala w zasadzie, bodajze 14 tytulow w ostatnich 16 latach.
Nie przeplacam zawodnikow, nie raz sprzedaje moich za bdb kase, dodatkowo potrafie kupic jakies malolata za smieszne pieniadze a potem zrobic z niego legende klubu. To mi sprawia najwieksza radosc, prowadzenie mlodych zawodnikow. No i zarzadzanie potencjalem, czyli odpowiednie rozdysponowanie minutami gry. W ostatnim sezonie mialem mnostwo kontuzji i czerwonych kartek, a jednak znow wygralem i lige i LM, moja pieta Achillesa jest tylko Puchar Hiszpanii, co prawda wygralem go 5 razy, ale przegralem tam mnostwo finalow, i nie raz odpadalem z jakimis badziewiarzami.

Wlasnie dla mnie tylko stare CMy maja klimat, juz jak CM4 weszla, to mi sie przestalo podobac
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2020, 02:42:40 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #871 dnia: Kwietnia 21, 2020, 11:58:05 am »
0
Puchar Hiszpanii to w sumie trudne rozgrywki w CM 01/02. Ja przeważnie grałem "rezerwami", tak długo, jak się dało, bo jakoś bardziej mobilizowały się na "ogórków" niż pierwszy skład.
Ostatnio odpoczywam od menadżerki, a zamiast tego odświeżam klasyki.
Z uwspółcześnioną grafiką i po dodaniu kilku modów prezentują się np. tak:

Heretic HD

Jasne, że nowego Dooma graficznie startu nie ma, ale gra się całkiem ciekawie i dobrze jest wrócić do gry z "dzieciństwa" po latach  :)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Zachęcony przez Was sięgnąłem znów po CM01/02 i co ja patrzę? ;)
Wisła Kraków-FC Barcelona 5:2 w trzeciej rundzie kwalifikacji do Champions League. Takie rzeczy to tylko w CM 01/02 :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2020, 12:14:07 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gry
« Odpowiedź #872 dnia: Kwietnia 21, 2020, 12:36:21 pm »
0
a ja dodam tylko ze mimo patcha, zasady gry mam nadal sprzed 20 lat, czyli np w LM caly czas dwie fazy grupowe, wiec duzo trudniej wygrac niz obecnie... a i tak zwykle po 4 meczach w grupie awans juz zapewniony i rezerwowych sie wystawia, podobnie nie raz w Pucharze Hiszpanii, albo ostatnie kilka kolejek przy zapewnionym mistrzostwie kraju, jak sie ma 20pkt przewagi nad druga druzyna

ciekawostka i nowoscia jest to ze u mnie takie druzyny jak Rayo czy Tenerife albo Cordoba potrafily swego czasu wygrywac lige, a spadki zaliczaly poza Realem, tez Atletico, Sevilla czy Valencia. To sie tez nazywa alternatywna rzeczywistosc, moje najgorsze miejsce to chyba 6.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #873 dnia: Kwietnia 21, 2020, 02:10:32 pm »
0
Ile masz lig włączonych poza hiszpańską? :) Co oprócz gołej wersji polecasz do grania? ( patche, update'y itd." )
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gry
« Odpowiedź #874 dnia: Kwietnia 21, 2020, 02:41:59 pm »
0
tylko hiszpanska, patch wkleje nazwe jak sie przesiade na drugiego kompa
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #875 dnia: Kwietnia 21, 2020, 03:45:09 pm »
0
Dzięki :) W jakiej najbardziej egzotycznej lidzie graliście? Próbowaliście zaczynać od słabego klubu w naszej rodzimej lidze i potem stopniowo piąć się w górę, przechodząc do mocniejszego klubu, ligi, aż do prowadzenia wymarzonego zespołu? ( zakładając, że nie jest nim polski zespół ;) )
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gry
« Odpowiedź #876 dnia: Kwietnia 21, 2020, 03:49:04 pm »
0
musze przyznac ze slabszymi klubami mi nigdy nie szlo i albo sam sobie odpuszczalem albo mnie wywalali, a duzo roznych probowalem, takze juz dawno sie nauczylem ze to jednak musi byc albo Milan albo Barca, wiec teraz jak wrocilem po latach do gry zaczalem od Barcy, zobaczymy pewnie pozniej Milan jak mi sie znudzi
jednak zawodnik z kikoma dwudziestkami, to nie taki co ma 10 i nie moze w bramke non stop trafic :P

zreszta, w zasadzie nie lubie innych lig, albo sa mi za bardzo obojetne, ale poza tym probowalem na pewno polska, holenderska, niemiecka, angielska, francuska, chyba brazylijska i argentynska przez chwile tez i reprezentacje
z dawnych czasow to pamietam ze niezle mi szlo Bayernem i Arsenalem
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2020, 03:52:48 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #877 dnia: Kwietnia 21, 2020, 03:55:08 pm »
0
Ja jak przeszedłem z FM 2015 ( jeszcze z CR7) na demko FM 2019,czy 2020 to przestałem się zastanawiać, czemu  Zidane tak słabo prowadzi Real  :lol: :lol: :lol:
Ogólnie to dużo lepiej się gra, gdy się zna ( i lubi!) drużynę, wiadomo, zawsze można uniknąć transferowych wpadek, albo przytrzymać w klubie dłużej kogoś, kogo się bardzo ceniło, a wywalić kogoś, kto od początku nie wzbudzał naszej sympatii :) Grałeś w jakieś nowsze wersje menadżera? Ja miałem sporo sukcesów w nowszych wersjach też, chociaż, muszę to przyznać, na pewnym etapie prowadzenie Realu było wręcz zbyt łatwe. Kiedyś prowadziłem jakiś klub w Polsce, nie pamiętam już jaki, ale pewnie jakiś ze śląskich klubów i miałem wyznaczony cel - utrzymanie w lidze. Zdobyłem mistrzostwo  :D No co, tak też można się utrzymać w lidze ;) Ale zwykle włączałem więcej lig, tych najbardziej liczących się w Europie, choćby w tle, bo to zawsze lepsze odzworowanie realiów i... trudniejsza gra :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2020, 06:42:20 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gry
« Odpowiedź #878 dnia: Kwietnia 21, 2020, 04:40:31 pm »
+1
Nie, nie grałem. zatrzymałem się na cm03/04 bodajże i nie mam potrzeby sprawdzać nowszych. Ja wolę osiągać sukcesy kiedy wszyscy znani dzisiejsi zawodnicy zakończą kariery. Ktoś może zarzucić jaka to trudność wygrywać z takim składem Barcelony. No właśnie zacząłem dominacje z zawodnikami których sam sprowadziłem. To jest frajda kupić 20latka za drobne i patrzeć jak gra 15 lat w moim klubie do końca kariery i co sezon wykręca świetne wyniki. Potem zresztą często pracują jako trener u mnie, o ile nie znikają.

@Zqyx patch sie nazywa October 2018 Data Update
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2020, 05:47:07 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #879 dnia: Kwietnia 24, 2020, 08:25:59 pm »
0
Dzięki :) Trochę pograłem w CM 01/02 i jednak wracam do FM :) Wolę widzieć, co te moje patałachy wyczyniają na boisku :D
W ogóle FM to jedyna gra, którą wziąłbym na bezludną wyspę ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Gry
« Odpowiedź #880 dnia: Kwietnia 27, 2020, 02:41:29 pm »
0
Też od czasu do czasu pogrywam w FM. Długi czas w 2017 aż stwierdziłem, że czas zakupić wersje 2020.
Poza tym NBA 2k20 w my career i to byłoby na tyle
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gry
« Odpowiedź #881 dnia: Kwietnia 28, 2020, 11:10:05 am »
0
https://www.spidersweb.pl/2020/04/cd-action-wypowiedzenia-koniec.html

jeszcze pare lat i z drukowanych gazet zostana tylko te codzienne
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #882 dnia: Maja 12, 2020, 12:24:19 pm »
0
Smutne to, ale jak twierdzą "znawcy tematu" zapowiadało się na to już od dłuższego czasu. Ja CD-Action kupowałem przez jakiś czas regularnie, potem komp był coraz słabszy, więc przestałem. Potem, po latach, kupiłem kilka numerów i czegoś mi tam brakuje, ale trudno mi w zasadzie powiedzieć czego. Może dobrych pełniaków, które, gdzie indziej, mogę już dostać za "grosze"? Tak, czy inaczej - szkoda.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Grwth4zX77A" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Grwth4zX77A</a>
  Będzie granie!
Jest tu jeszcze jakiś fan Poważnego Sama?  :)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2020, 09:28:07 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #883 dnia: Sierpnia 25, 2020, 02:21:28 pm »
0
Jak ktoś lubi sobie postrzelać, a nie miał okazji pograć w Serious Sam: The First Encounter, to może go do jutra przypisać do swojego konta na GOG.
Co oferuje SSTFE? Darmowe wczasy w Egipcie, możliwość zwiedzenia najważniejszych zabytków, sporo słońca.

Gdyby tylko nie te tabuny turystów, którzy koniecznie chcą zwiedzać razem z nami... ale jest na to sposób ;)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mb-ATkpb2Yk" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=mb-ATkpb2Yk</a>


Kolekcja klasyki!
Polecam i zapraszam  ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #884 dnia: Września 18, 2020, 06:51:51 am »
0
Może @sunsetstrip się zainteresuje.  Football Manager 2020 i Watch Dogs 2 do odebrania na Epic Store do przyszłego czwartku - za darmo. W czwartek Rollercoaster Tycoon 3.
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2020, 02:22:33 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

W jakie gry typu MMORPG gracie ?

Zaczęty przez el_kielbazos

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3439
Ostatnia wiadomość Grudnia 23, 2008, 11:31:49 am
wysłana przez Bloody Rose