Autor Wątek: Gry  (Przeczytany 227800 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpnia 11, 2009, 03:59:51 pm »
0
kamikaze to swoją drogą.ale jak miałeś spotkanie z kilkoma siriańskimi bykami pod rząd,to też nieźle :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gry
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpnia 11, 2009, 06:11:15 pm »
0
max payne jest super imo... w szczegolnosci scenariusz itp ;)

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Gry
« Odpowiedź #287 dnia: Sierpnia 11, 2009, 06:59:20 pm »
0
Ja najczęściej pykam w:

PES 09
Company Of Heroes + dodatki
Heroes V + dodatki
Resident Evil 4
COD 4
Dead Space

Ale już sie nie moge doczekać tego  :vampire:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-AHLremkH-Q&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=-AHLremkH-Q&amp;feature=related</a>
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2009, 07:03:47 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Offline Kotlet

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Appetite for Kotlet
  • Respect: 0
    • Radio Floryda
Odp: Gry
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpnia 11, 2009, 11:04:01 pm »
0
z grami mam wiele wspólnego, ostatnie dobre produkcje, w które grałem to Trine, COJ2, czekam na nowego Wolfensteina oraz Risen.
Nie wiem czemu ale call of duty do 4 części mi się podoba, potem to już widać rozwiązania na siłę. Heroes of might and magic skończył się na 3 części, 4 jest niezła ale to już nie to, 5 część to jakieś nieporozumienie, nie czuje tego klimatu, seria straciła go tak samo jak Wormsy po przejściu na 3D.

Największe gnioty w jakie grałem to Crysis (mimo odpalenia w wysokiej rozdzielczości na full detalach w DX nudziła, jak diabli, po za grafiką nie ma nic !), Gothic III Zmierzch Bogów (nawet po patchach III była świetna, to jest jakaś parodia, zrobili z gościa, który wolał za przeproszeniem poruchać i napić się bohatera "ojczyzny" i narodu).

Dobra lepiej nie będę wymieniał, bo podam 90% produkcji jakie wychodzi. Najbardziej zawiodłem się na nowym LOTR : Conquest, przeszedłem go w 5h , paranoja !

Ogólnie na dzień dzisiejszy wychodzą gry, w których stawia się na oprawę audiowizualną, fabularnie są niedopracowane, nudne, krótkie i niegrywalne, na przykładzie Crysisa  - jak po 15 minutach nadal stałem w tych samych krzakach i strzelałem do koreańczyków wyskakujących ciągle z jednej lokacji to podziękowałem, po  30 minutach gry w to,byłem znudzony jak śledzie w beczce. Pojawiają się czasami produkcje godne uwagi, ale giną gdzieś w medialnym szumie, wśród kolorowych pudełek wpychanych graczom na siłę. Mirrors Edge miało być hitem, a jest za przeproszeniem kolejnym gównem, nawet nowego księcia persji spaprali. O Need For Speed się lepiej nie wypowiadam, bo na Most Wanted ewentualnie Carbonie powinien być koniec.

@Zqyx

Serious Sam rządzi :D taki typowy odstesowywacz, lubiałem kiedyś w to pograć :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpnia 12, 2009, 06:55:17 am »
0
Risen to będzie Gotic 3 w przebraniu,więc ;) Oby mniej zabugowany i zoptymalizowany porządnie,bo inaczej klapa na całego... G1 i G2 były dobre,ale G3 ... Ahmet mógłby coś tu napisać &nbsp;:D
Maxa Payne też cenię,za klimat,system rozgrywki,takie tam. H-L był dobry,ale tylko jedynka,dwójka przekombinowana.
Dobrze kieeeedyś grało sie w Unreala,DN3D (boooorn to be wiiild &nbsp;:lol:>, Quake 1< i chyba tylko 1,choć dwójka prezentowała się nieźle,to jednak do 1 chętniej wracam,zwłaszcza,że jest masa graficznych dodatków,dzięki którym gra wciąż porządnie wygląda> ,Blood <to było to,szkoda,że nie można w to pograć w lepszej grafice>

A z innej beczki:
Warcaft 2,seria Anno Domini <może poza 1503> , seria Age of empires, Faraon i klony

Jeszcze inna beczka:
Theme Hospital &nbsp;:D, Worms 2 & Armageddon,Rollercoaster Tycoon <na dłuższą metę monotonny jednak>

I dla tych,dla których pierwszym kompem był taki,na którym poszedł Gothic 3 ;) - http://www.gryzonie.pl/staregry/609/Scorch.htm

Grafika grafiką,liczy się klimat &nbsp;:P Zwłaszcza na 8086 XT &nbsp;:lol:
@Zqyx
Serious Sam rządzi :D taki typowy odstesowywacz, lubiałem kiedyś w to pograć :D


Takich gier brakuje. Pokręconych strzelanek z poczuciem humoru i szybką akcją.A zapotrzebowanie na pewno jest. W końcu ile razy można lądować w Normandii? ;) Lepiej po raz tysięczny uratować świat &nbsp;:lol: :P

Pierwsze GTA też było niezłe,ale tego,co nie wymyślił w nim opcji zapisu gry,to ja bym...  :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 06:57:19 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Kotlet

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Appetite for Kotlet
  • Respect: 0
    • Radio Floryda
Odp: Gry
« Odpowiedź #290 dnia: Sierpnia 12, 2009, 10:09:45 am »
0
oj będę bronił gothica 3 :P mimo, że wczesne wydanie do wersji 1.6 było naprawde zbugowane i słabo grywalne, to wersja CP 1.72 jest naprawdę dobra, przeszedłem ją 2 razy i może 3-4 błędy wyczaiłem, może nie jest tak porywająca jak część 1, 2 + dodatek, ale nadal ma Gothicowy, surowy klimat. Po dodaniu alternatywnego poziomu trudności + alternatywnego systemu walki jest dużo , dużo lepiej, nie oceniajmy tej gry przez pryzmat samodzielnego dodatku, bo go nawet piranie nie tworzyły a jakieś indyjskie studio, które zmaściło całą produkcję.

Risen to raczej Gothic I w przebraniu :) polecam lekturę tego :
http://www.gram.pl/art_9wzfHO2_Risen_betatest_najnowszego_klona_Gothica.html

Po zdjęciach wygląda faktycznie jak podkręcony GothicIII , ale systemem rozgrywki i fabułą jak najbardziej przypomina mi GI, czyli jest na co czekać.

Warcrafty przeszedłem od 1 do 3 + dodatek , rewelacyjna gra.
Blood - jedynka mi się podobała, w 2 nie mogłem wtedy pograć, bo komputer nie obsługiwał tak wysokiej technoligii wtedy :PP
Quake - 1 wymiata, 2 jeszcze jeszcze, ujdzie, 3 lubię pograć, fajna gierka.
Wormsy lubię od małego, tak samo jak serie HOMM, w wieku 5 lat grałem już w 1 część HOMM z ciotką :P , premierę drugiej i trzeciej części + dodatków też pamiętam, bo biegaliśmy po sklepach aby to wyczaić (8-10 letni dzieciak byłem :P), czwarta część to jakoś tak bokiem premiera mnie minęła i nie była to specjalnie dobra gra, no a piątkę śledziłem, kupiłem, odłożyłem na półkę.
GTA - nigdy nie lubiłem i nie będę lubił, o ile w 1 część dało się pograć to kolejne dla mnie to nic ciekawego.
Roller Coaster Tyccon to tylko 1 część, 2 i 3 nie miały już tego czegoś, zresztą 3 była w 3D i klapa totalna.
Age of Empires, Starcraft, Diablo, Settlersi (2 część z 1996*r, inne nie wchodzą w gre), Rayman, Colin 1-2, to były gierki...
Gra jest dobra wtedy, kiedy mamy do niej ochotę powrócić nawet po długim czasie przerwy.
Stare gierki są dużo, dużo lepsze niż to co dostajemy na dzień dzisiejszy, obecnie przechodzimy grę jeden raz i na półkę bo nuda, ba, większości obecnych produkcji nie jestem wstanie ukończyć, bo na 50-60% ukończenia po prostu zasypiam przed monitorem. &nbsp;


* chyba :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #291 dnia: Sierpnia 12, 2009, 10:21:35 am »
0
Co do G3 - jaki Ty masz sprzęt,że Ci to znośnie chodzi ? :P
Q4 - porażka na całej linii,tak samo pogrążył się Doom w 3 częsci,niestety...
Settlersy 2 - to jest to :D
GTA - tylko o jedynce mówię,potem przekombinowane ;) Tak samo jak wrzucenie Worms w 3 d - przecież tam się grac nie dało :D
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
"ra jest dobra wtedy, kiedy mamy do niej ochotę powrócić nawet po długim czasie przerwy. " - otóż to  w każdą z tych gier,które wymieniłem chętnie bym pograł znów,gdyby mi zadziałała.
Były kiedyś jeszcze takie świetne gry jak North & South,czy Harley Davidson:Road to Sturgis,że o Prehistoriku,Golden Axe,czy UGH! nie wspomnę,no,ale odpalenie tego dziś mija się troche z celem,o ile w ogóle jest realne...
Dlatego cieszę się,gdy fani przedłużają życie danej gry - np. przez tworzenie lepszej grafiki i.t.d - jak to ma miejsce przy Quake 1 :) Bo ta gra wieczna jest :P
A jak słyszę o SS1 HD to już w ogóle oczy mi się świecą :D
Swoją drogą grał tu ktoś w Turoka,ale nie ten staroć,tylko nowego ;)?


A propo starych gier jeszcze : kto nie grał w Wolfa 3d,Dooma,czy Heretica - ten nic nie wie o grach ;) :P I pomyśleć,że kiedyś dla Dooma modernizowało się kompa  :D :o
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 10:23:18 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gry
« Odpowiedź #292 dnia: Sierpnia 12, 2009, 10:45:12 am »
0
Masz na myśli Turok 2?:D bo ja się na tym etapie mniej więcej zatrzymałem... nie licząc wszelkich części fify :) grywam jeszcze w Worms World Party :)

A Quake 1 ma najlepszy klimat ze wszystkich części tej gry, zdecydowanie
Cytuj
Były kiedyś jeszcze takie świetne gry jak North & South,czy Harley Davidson:Road to Sturgis,że o Prehistoriku,Golden Axe,czy UGH! nie wspomnę,no,ale odpalenie tego dziś mija się troche z celem,o ile w ogóle jest realne...
DosBox :)

Offline Kotlet

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Appetite for Kotlet
  • Respect: 0
    • Radio Floryda
Odp: Gry
« Odpowiedź #293 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:01:42 am »
0
Wolf3d to była pierwsza gra w jaką grałem na swoim komputerze (pierwszym), dostałem ją gratis do kompa :P ahh ten amd mający ok. 230mhz(potem 301), to było to xD

UGH! wymiata do dziś, pod dosboxem odpale czasami sobie, Quake I mam gdzieś na nowym silniku graficznym wypalony na płytce
Turok skończył się dla mnie na tej starej części, nie akceptuję nowego tak samo jak Quake 4 i Dooma 3.
Heretic ohh.... piękna gra


@Zqyx

mój sprzęt?  GeForce 9800GTX z 1gb na pokładzie, Intel Core 2 Duo E4500 (2,2ghz), 4GB ramu, płyta główna MSI P35 NEO-F, dzięki niej mogę wpakować tutaj dużo lepsze procesory, niż ten co mam, jak będą tańsze to zmienie
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 11:05:06 am wysłana przez Kotlet »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #294 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:07:40 am »
0
Witek: Nie,nie Turoka 2 z 98,tylko Turoka z 2008 :D Włączyłem,było nieźle,tyle,że mi komp piskał :D
Fifa skończyła się na Road to World Cup 98  :D
Kotlet: Co masz przeciw nowemu Turokowi? :) Jeszcze kiedyś Carnivores był - kojarzycie? Przydałby się jakiś remake :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Kotlet

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Appetite for Kotlet
  • Respect: 0
    • Radio Floryda
Odp: Gry
« Odpowiedź #295 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:13:55 am »
0

Fifa skończyła się na Road to World Cup 98 &nbsp;:D



oj tak ! potem już co raz gorzej było

w ogóle tak, przyszła mi na myśl pewna gra, w którą kiedyś się zagrywałem (ile to strachu we mnie budziło, jak jakiś potwór wyskoczył :D )


Stonekeep ! :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 11:19:59 am wysłana przez Kotlet »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gry
« Odpowiedź #296 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:17:34 am »
0
A World Cup 98 nie podobał się Wam?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #297 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:19:27 am »
0
Niby taaaa,ale tam już Vanuatu nie było  :D
Stonekeep? Muszę zerknąć :)
Dosbox? Niby próbowałem,ale coś nie wyszło :D
W ogóle kiedyś to było to - trza było skonfigurować grę,żeby raczyła działać,czyli trza było wiedzieć jakie IRQ,jakie DMA i.t.d,a teraz ? Działa,albo nie :D I nie wiadomo czemu :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 11:21:20 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Kotlet

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Appetite for Kotlet
  • Respect: 0
    • Radio Floryda
Odp: Gry
« Odpowiedź #298 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:21:22 am »
0
nie znasz? :o

Cytuj
Młody Drake jest świadkiem zniszczenia rodzinnego miasta Stonekeep. Dziesięć lat później powraca, aby znaleźć przyczynę tego co się stało i powstrzymać siły złego boga Khull-Kumma.


w cd-actions było kiedyś, chyba w 1998 albo 1999r. :) gierka mega

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZuPkbMFiWh8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=ZuPkbMFiWh8</a>
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 11:23:25 am wysłana przez Kotlet »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gry
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:23:13 am »
0
Aaaa,to coś kojarzę :) RPG bodajże,bez dźwięku grałem :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

W jakie gry typu MMORPG gracie ?

Zaczęty przez el_kielbazos

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3476
Ostatnia wiadomość Grudnia 23, 2008, 11:31:49 am
wysłana przez Bloody Rose