Autor Wątek: Drukarki  (Przeczytany 5822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Drukarki
« dnia: Maja 23, 2008, 11:33:09 pm »
0
Jakie drukarki są wg Was dobre i niedrogie ?  :) Proszę o szybkie i rzeczowe wypowiadanie się, bo najprawdopodobniej jeszcze w ten weekend będę musiała jakąś kupić, gdyż moja schrzaniła się w najbardziej "odpowiednim" momencie... ;] :rolleyes:
Aha, mam awersje do hp...no chyba że macie dobre doświadczenia z tą firmą...

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Drukarki
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 24, 2008, 12:22:54 am »
0
Jesli chodzi o niedrogie i akurat w ten weekend , to wielkiego wyboru nie ma.. pojdziesz do media i zobaczysz co akurat w ten weekend maja na promocji i z tego wybierzesz co ma lepsze parametry :D

guest211

  • Gość
Odp: Drukarki
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 24, 2008, 12:26:57 am »
0
Jakie drukarki są wg Was dobre i niedrogie ?  :) Proszę o szybkie i rzeczowe wypowiadanie się, bo najprawdopodobniej jeszcze w ten weekend będę musiała jakąś kupić, gdyż moja schrzaniła się w najbardziej "odpowiednim" momencie... ;] :rolleyes:
Aha, mam awersje do hp...no chyba że macie dobre doświadczenia z tą firmą...


Jeśli robisz dużo wydruków (a jako spec od języka masz lub będziesz miała co robić - tłumaczenia itp.) to monochromatyczna laserowa jako nowa będzie najodpowiedniejsza wg. mnie. A atramentowych jako samych drukarek już chyba nie produkują, teraz raczej kombajny łączące funkcję drukarki i skanera. Chyba że gdzieś będą stały na półce same drukarki to szukaj Canon PIXMA z numerkiem bodajże 4300 i w górę.

Poniższe tabelki posortowane po cenie.

Laserówki mono (stan na 11/2007)


Urządzenia wielofunkcyjne (kombajny) atramentowe (stan na 12/2007)


Źródło: PC World Komputer Top 10

Jak pracowałem w szkole to na tej laserówce Konica Minolta PagePro (tylko u nas był poprzedni model 1200W) drukowałem. W porównaniu do mojej domowej atramentówki jak oko do d*py. Toner w znośnej cenie i bajecznie łatwy w wymianie. Wydajność: na jednym tonerze 2000 stron wydruków w czerni ofc.
 

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Drukarki
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 24, 2008, 12:36:30 am »
0
mkamelg , dzięki za wyczerpującą odpowiedź  :D skłaniam się właśnie do zakupu jakiejś drukarki firmy canon, ale jeśli cena będzie zbyt wysoka, pewnie poprzestanę na  innej firmie...zakup totalnie nieprzewidziany, stąd też problem z kasą itd. eh... :/

rebel, no tylko promocje pozostały  :lol: :ph34r:

knife

  • Gość
Odp: Drukarki
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 24, 2008, 09:12:52 am »
0
A do czego Rose będzie Ci takie urządzenie potrzebne? Wydruki tylko tekstów czy też wydruki obrazków i zdjęć, ile wydruków miesięcznie?

Rebel: jak możesz polecać moją konkurencję!? ;)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Drukarki
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 24, 2008, 12:48:39 pm »
0
Rebel: jak możesz polecać moją konkurencję!? ;)

Rose chyba tam ma blizej :D A slyszalem ze w kieleckim Media ostatnio tez dobre promocje byly przy okazji rozbudowy sklepu czy tam otwarcia nowego... pewnie ceny lepsze niz u Ciebie :P

knife

  • Gość
Odp: Drukarki
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 24, 2008, 02:31:04 pm »
0
Ale za to obsługa u mnie lepsza :)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Drukarki
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 24, 2008, 11:57:43 pm »
0
Po pierwsze, Marcin dzięki za doradztwo :D. Kupiłam drukarkę laserową monochromatyczną. Poszło szybko, sprawnie i gładko. Oj gdybym ja była taka zdecydowana podczas kupowania ciuchów  :D :D :D :sorcerer:. Ponieważ budżet miałam skromny, wzięłam drukarkę Samsung ML coś tam  ;). Swietnie drukuje i jest dosyć szybka w porównaniu do mojej atramentowej HP. Facet w Media (tak, tak...przeklinam ich, a ciągle u nich kupuję  :D) stwierdził, że nawet gdybym miała wydrukować na niej 1000 stron i wyrzucić za tą cenę się opłaca. W sumie podzielam to zdanie, więc zostałam szczęśliwą posiadaczką takiej a nie innej drukarki.
Schody pojawią się wtedy, gdy będę chciała wreszcie wydrukować jakieś foty...wtedy pewnie będę zmuszona drukować 10 minut jedną stronę na starej HP...no cóż...life is brutal  8).
Jeszcze raz dzięki wszystkim  za wszelkie sugestie itd.  :sorcerer:
Knife, a Ty w Saturnie pracujesz ? Taka niby udawana konkurencja Media ?  :D

knife

  • Gość
Odp: Drukarki
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 25, 2008, 07:12:39 am »
0
W Saturnie? Hańba Ci!!! ;)