Autor Wątek: Dobry sklep muzyczny  (Przeczytany 7036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Dobry sklep muzyczny
« dnia: Marca 23, 2010, 09:38:02 pm »
0
Temat został zainspirowany tą wypowiedzią:
uwazajcie z tymi "dobrymi sklepami muzycznym" bo Empik w KRK nie prowadzi biletow na ^A^  :'( :vampire:

A ja postanawiam odpowiedzieć:

A kto tu mówi o tym, że empik to dobry sklep muzyczny. Maja tylko komercję... pisząc dobry sklep muzyczny mam na myśli ten, w którym siedzi fachowiec a nie osoba, która na pytanie " przepraszam czy to Shine a light to koncert? czy regularna płyta?" szybko zagląda do komputera i mówi, że niestety nie maja tego w magazynie. Ja mam w zielonej górze dobry sklep muzyczny, w którym na pytanie czy mogę u nich zamówić bilet na koncert w Czechach odpowiadają mi: Jasne. będę musiał podzwonić troszkę i będziesz musiał mi zapłacić za przesyłkę, ale bilet będziesz miał, które chcesz miejsca???

A Wy macie takie sklepy w swoim mieście? Przeważnie wyglądają podobnie: sa to małe sklepiki gdzie sprzedaje ktoś, kto zna odpowiedź na 90% zadawanych pytań, a jak zada mu się pytanie, które go zaskoczy, to przeleci internet wszerz i wzdłuż, żeby wiedzieć wszystko co związane jest z odpowiedzią na to małe pytanko.  8)
podawajcie adresy tych sklepów. zrobimy spis najlepszych sklepów w Polsce i sprawimy, że będziemy wiedzieli gdzie poszukiwać rzadkich płyt.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 23, 2010, 09:50:48 pm »
0
Rock Long Luck w Poznaniu, na Półwiejskiej. Można kupić pełno biletów, czy to nawet na koncerty do Berlina czy jeszcze dalej.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 23, 2010, 09:57:04 pm »
0
A dobry sklep muzyczny w Zielonej Górze to "muz-art". i każdy w Zielonej wie gdzie ot jest. sprzedaje tam Grzegorz, któy koorwa wie wszystko. WSZYSTKO!!!
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 23, 2010, 10:36:45 pm »
0
Dobrego sklepu z płytami, biletami itp niestety nie mam w mieście. Musi mi wystarczać Empik :/ Cóż, może fachowcy u nich nie pracują i nie mają bladego pojęcia o muzyce, ale ostatnio chciałem wymienić bilet, troszkę to trwało bo to od Eventimu zależało, no ale koleś w empiku którego o to poprosiłem się bardzo postarał :) Jest ktoś z Krakowa? Polecam sklepik muzyczny w centrum (albo niedaleko) gdzie można kupić koszulki, płyty, gadżety, bilety, no wszystko! Kupiłem od gościa kalendarz Gunsów, bo nie dało wtedy rady dostać i miał jako pierwszy w Polsce :) Nie wspomnę o tym, że on również organizuje większe koncerty w Polsce :D (Metallica, Slipknot, AC/DC)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 23, 2010, 10:41:15 pm »
0
Owsik to zapytaj się go kiedy wyjdzie Chinese Democracy II ?

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 23, 2010, 10:42:38 pm »
0
ja do empików jestem nastawiony ostrożnie. książkę kupie w empiku, ale płyty maja średnio o jakieś 10 zł droższe niż gdzie indziej. Dzisiaj kurde porównałem ceny w rożnych sklepach, bo przymierzam się do zakupu Hendriksa "Valleys of Neptune" i w media markt i innych sklepach kosztuje 65 zł, a w empiku 77 zł bez grosza. No to już jest skandal i tak jest  z prawie każdą płytą.
Owsik to zapytaj się go kiedy wyjdzie Chinese Democracy II ?

okej.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 23, 2010, 10:46:17 pm »
0
Ja, w erze kaset magnetofonowych, zaopatrywałem się w sklepie w którym facet posiadał tylko i wyłącznie towar związany z muzyką rockową i metalową.  W związku z tym, że prowadzili taki, a nie inny sklep, nie było żadnego problemu aby o cokolwiek zapytać, bo był zorientowany w temacie. Kasety wyszły z użytku więc nie wiem co jest ze sklepem, ale do dzisiaj mają budkę w Łodzi przy Centralu, gdzie można kupić koszulki, naszywki, prasę muzyczną czy kasety.

Jeśli chodzi o płyty Stonsów to kupowałem je u takiego kolesia, który prowadził komis płyt CD i DVD z muzyką. Podawał on katalog płyt, wybierało się z niego płytę, której się szukało, a on ją ściągał z jakiś innych sklepów. Nic to nie kosztowało poza ceną płyty, która nie była wygórowana w porównaniu do innych sklepów. No i koleś również znał się na muzyce rockowej, szczególnie tej starszej, powiedzmy do lat 90-tych.

Jeśli chodzi o bilety na koncerty to najczęściej kupuję w łódzkiej Strefie Biletów. Nie zdarzyło mi się abym kupił kiedyś w Empiku. Generalnie nie lubię w nim kupować, bo mają drogo, dlatego płyty zazwyczaj kupuję w Media Markt. Empik to dla mnie taka ostateczność.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 10:48:17 pm wysłana przez Hubik »

Offline Kangel

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 25, 2010, 11:19:36 pm »
0
W Częstochowie jest taki sklep przy ul. Berka-Joselewicza. Nie jestem pewien jego nazwy, czy to przypadkiem nie "Gama"? Jest bardzo mały, ale sprzedawca ma dużą wiedzę :)
Yazz God - polecam :) | "Dziewczyno, dziewczyno, zamień cnotę na wino!" :D

Solidus

  • Gość
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 26, 2010, 06:40:01 am »
0
Nie znalazłem we Wrocławiu sklepu muzycznego który chociaż w połowie byłby tak dobry jak Zavvi. Jaki kraj takie sklepy.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 26, 2010, 01:16:54 pm »
0
jakie miasto takie sklepy raczej.

Solidus

  • Gość
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 26, 2010, 01:25:08 pm »
0
Macie w Pyrlandii Isisy, RS czy CoL w sklepach? Fajnie.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 26, 2010, 02:32:06 pm »
0
W Częstochowie jest taki sklep przy ul. Berka-Joselewicza. Nie jestem pewien jego nazwy, czy to przypadkiem nie "Gama"? Jest bardzo mały, ale sprzedawca ma dużą wiedzę :)

Teraz to piszesz? Tydzien temu byłem w Częstochowie i gdybym wiedział to bym nawiedził ten sklep  ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline K.O.P

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 502
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +34
Odp: Dobry sklep muzyczny
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 26, 2010, 08:01:41 pm »
0
Jest ktoś z Krakowa? Polecam sklepik muzyczny w centrum (albo niedaleko) gdzie można kupić koszulki, płyty, gadżety, bilety, no wszystko! Kupiłem od gościa kalendarz Gunsów, bo nie dało wtedy rady dostać i miał jako pierwszy w Polsce :) Nie wspomnę o tym, że on również organizuje większe koncerty w Polsce :D (Metallica, Slipknot, AC/DC)
NIe jestem z Krakowa, ale często tam bywam, bo w Nowym Sączu mieszkam. Wiem o który sklep Ci chodzi...
Kiedyś widziałem tam płytę Gilbiego... tam są takie pudła z nietypowymi płytami koło kasy bodajże....
Ale rzeczywiście w tym sklepie jest wszystko!!!
"There's no logic here today
Do as you got to go your own way
I said that's right
Time's short your life's your own
And in the end
We are just DUST N' BONES"

 

Muzyczny twitter

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6531
Ostatnia wiadomość Kwietnia 16, 2016, 07:58:28 am
wysłana przez Zqyx