Autor Wątek: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?  (Przeczytany 12873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« dnia: Listopada 02, 2012, 10:53:05 pm »
+1
Nie do końca wiedziałam, jak sformułować tytuł tego wątku, mam też nadzieję, że nikt wcześniej nie założył podobnego.
Otóż kwestia, o której chcę tu pogadać nurtuje mnie od dawna, ale od pewnego czasu jakoś bardziej, (mogę nawet powiedzieć, że kurczę, no w pewnym stopniu jest o mnie również :P ).
Pytanie brzmi: Dlaczego mężczyzna z instrumentem ewentualnie wokalista czy jakikolwiek inny członek zespołu jest w oczach kobiety atrakcyjniejszy? Co pcha wszystkie groupies do łóżek muzyków? Chęć przeżycia wspólnej nocy z kimś znanym, żeby się tym chwalić czy nadzieja, że pomoże jej to w ewentualnej wymarzonej karierze?
Dlaczego powszechnie wiadomo, że jak zabierze się za tworzenie muzyki to "dziewczyny przyjdą łatwiej"? ;)
Podyskutujmy, bo jestem ciekawa Waszego zdania. Może pomoże mi to w dojściu do własnych wniosków.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Anorakku

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Spamorakku
  • Respect: +31
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2012, 01:41:42 am »
0
Dlaczego? Jak dla mnie odpowiedź jest banalna. Dziewczyny kochają mężczyzn, którzy wyróżniają się spośród całej masy facetów. Są oni w pewnym sensie unikalni, ponieważ z całego społeczeństwa mało kto robi to co robi na tak wysokim poziomie(masło maślane, przepraszam, późna godzina  :vampire: ). Następną rzeczą jest to, że żeby osiągnąć to co oni osiągnęli, trzeba naprawdę dużo poświecić, czasu czy chęci. Nie są po prostu leniami, są najlepsi w tym co robią. Jaka dziewczyna by nie chciała mieć tego najlepszego, który jeszcze jej zagra, zaśpiewa podczas romantycznej kolacji, następnie pochwali się koleżance jakiego to ma super faceta  :lol: (to już tak żartobliwie)

Ogólnie no wiecie, coś co jest rzadko spotykane i ciężkie do nauczenia i do tego podziwiane przez innych jest atrakcyjne  :P

Niby to prosto działa, ale wbrew pozorom, ludzie nie są tacy skomplikowani :P

Do tego wora można też władować przeróżne hobby, rysowanie, jakieś sporty, cokolwiek. Inność wyróżnia tylko ta inność musi być pozytywna( chociaż nie zawsze :P są różne paradoksy  :lol: )

wykładał:
Anorakku
Naczelny Spamer

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 03, 2012, 08:26:56 am »
+1
No w moim przypadku było tak, że za czasów mojej wielkiej kariery byłem najprzystojniejszym członkiem zespołu :D
Po części był to też powód do wyrzucenia mnie z owego zespołu :D

Natomiast ogólnie wytłumaczyć tego zjawiska nie potrafię, bo i po co? :D Nie narzekałem nigdy na to :D  :lol:
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Adam735i

  • Patience
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • I wanna Rock!
  • Respect: +4
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 03, 2012, 09:12:48 am »
0
Mnie to akurat nie dziwi no może tylko co do tych naprawdę odrażających muzyków. Zauważyłem jednak, że faceci aż tak nie latają za znanymi laskami chyba że celebryci.
"Chcą mnie dopaść, ale mnie nie złapią
Jestem niewinny, więc możesz mi obciagnąć i
weź to sobie do serca"

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 03, 2012, 01:04:49 pm »
+4
Pytanie brzmi: Dlaczego mężczyzna z instrumentem ewentualnie wokalista czy jakikolwiek inny członek zespołu jest w oczach kobiety atrakcyjniejszy?

W Twoich oczach. Innej dziewczynie może podobać się np. sportowiec czy aktor. Generalnie chodzi chyba o bycie sławnym.

Cytuj
Co pcha wszystkie groupies do łóżek muzyków? Chęć przeżycia wspólnej nocy z kimś znanym, żeby się tym chwalić czy nadzieja, że pomoże jej to w ewentualnej wymarzonej karierze?

Nic innego niż możliwość pochwalenia się przed koleżankami, że spała z kimś znanym (vide panna która w necie się chwaliła, że "rżnął ją Rychu Peja" ;) ) albo nadzieja, że taki muzyk się w niej zakocha i już do końca życia jej jedynym zajęciem będzie wydawanie pieniędzy męża i dobra zabawa. Od czasu do czasu będzie jeszcze musiała rozłożyć nogi i trochę popiszczeć.

Cytuj
Dlaczego powszechnie wiadomo, że jak zabierze się za tworzenie muzyki to "dziewczyny przyjdą łatwiej"? ;)

Pytanie powinno brzmieć - dlaczego powszechnie wiadomo, że jak człowiek ma pieniądze i jest sławny, to dziewczyny przyjdą łatwiej?. Zapytaj się jakiegoś człowieka grającego do kotleta i w podrzędnych klubach (za zwroty kosztów i szamę), czy dziewczyny również tak na nich lecą. Czytałem biografię Mike'a Tysona, który twierdził, że tylko pieniądze sprawiły, że miał taki łatwy dostęp do kobiet.

Generalnie układ z groupies nie jest zły. To w sumie takie bezpłatne kurewstwo. Dziewczyna jest zadowolona, że miała okazję poznać kogoś znanego z telewizji, facet jest zadowolony że sobie użył i nic go to nie kosztowało. I to płeć męska ma tutaj lepiej - jak ta groupies mu się znudzi, to wypierdoli ją z autokaru i weźmie sobie następną. Tak to wygląda moim zdaniem :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 03, 2012, 01:20:12 pm »
0

Pytanie powinno brzmieć - dlaczego powszechnie wiadomo, że jak człowiek ma pieniądze i jest sławny, to dziewczyny przyjdą łatwiej?. Zapytaj się jakiegoś człowieka grającego do kotleta i w podrzędnych klubach (za zwroty kosztów i szamę), czy dziewczyny również tak na nich lecą.

Zdziwiłbyś się. Naprawdę czasem wystarczy, żeby facet chwycił za gitarę, zagrał parę chwytów. Może tu chodzi też o to, że umiejętność grania na gitarze imponuje?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 03, 2012, 01:33:36 pm »
+3
Nic innego niż możliwość pochwalenia się przed koleżankami, że spała z kimś znanym (vide panna która w necie się chwaliła, że "rżnął ją Rychu Peja" ;) ) albo nadzieja, że taki muzyk się w niej zakocha i już do końca życia jej jedynym zajęciem będzie wydawanie pieniędzy męża i dobra zabawa. Od czasu do czasu będzie jeszcze musiała rozłożyć nogi i trochę popiszczeć.

W sumie to z paroma rzeczami, które napisałeś, się zgadzam, ale z tym akurat nie. Nie powiem, gdybym miała okazję przespać się z takim Axlem czy Bachem, to obawiam się, że - mimo swoich zasad - mogłabym ulec pokusie. Ale na pewno nie po to, żeby się chwalić innym dziewczynom, albo dopisać go do listy "zaliczonych celebrytów". Wręcz przeciwnie, zachowałabym to dla siebie, jako jedno z tych przeżyć, które zostanie w mojej pamięci i nikt mi tego nie odbierze. Nie każda dziewczyna myśli od razu w ten sposób.

Canis, dla mnie to jest fenomen. Bo jeśli chodzi o charakter czy styl bycia, to oni w sumie są przeciwieństwami faceta, z którym chciałabym być. A jednak ciągnie do nich niesłychanie. Nie mam tak z aktorami czy innymi znanymi osobistościami (no, może z pojedynczymi przypadkami). Zastanawiam się, czy to nie jest tak, że kochamy taką muzykę i świadomość, że tworzą ją właśnie ci faceci, czyni ich wyjątkowymi. To trochę jak z fanami Biebera. Dla nich nasi ulubieńcy nie są pociągający, a taki Justin, który z męskością ma niewiele wspólnego, jest dla nich jak bóg. Lubią jego muzykę, to i do tego ich ciągnie. A poza tym to, co Anorakku i inni już powiedzieli.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 03, 2012, 01:34:52 pm »
+2
  Wg mnie jest kilka powodów. Jedne bardziej, inne mniej szlachetne. Dokładnie tak jak same kobiety. Otóż laski lecą na muzyków, bo:

- Facet ma pasje, zainteresowania. kobiety to lubią i doceniają

- Jest sławny. Puste laski będą chwalić się przed swoimi równie pustymi koleżankami co wyprawiały na backstage'u. Inny powód to chęć zaistnienia, takie wyobrażają sobie, że muzyk od razu się w nich zakocha ,pomoże w karierze i będzie spełniał drogie zachcianki (LOL).

-Wirtualne zakochanie. Naczyta się to to jakichś Bravo, tudzież naogląda teledysków i już go kocha. Nie dociera do takiej, że to wyidealizowany obraz na potrzeby mediów. Ale one tak mają, że szukają księcia z bajki.

- Bo to takie romantyczne....Będzie grał dla niej serenady, pisał piękne testy, a ona będzie jego weną (podwójny LOL)

I to tyle. Nie łudźcie się panie. Części z was nie przyszłoby do głowy pokazywać cycki na koncertach, a po koncercie wpadać za scenę. I dobrze. Druga część myśli sobie takie rzeczy jak powyżej. 

http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline RagDoll

  • Nieoficjalna żona Axla;)
  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • I might be a little young, but honey I ain't naive
  • Respect: +42
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 03, 2012, 01:46:42 pm »
0
Jak dla mnie to zależy od człowieka. Fakt, już ktoś napisał, że nie wszystkie dziewczyny szaleją za muzykami. ;) Ale nie wiem, czy chodzi tu o sławę czy pieniądze. Może w wielu przypadkach tak. Jak już napisałam - to zależy od człowieka.
Mi np. nie podobają się wszyscy muzycy, tylko przedstawiciele muzyki rockowej/metalowej etc. Wynika to z moich upodobań muzycznych, poza tym zazwyczaj tacy panowie odzwierciedlają mój wymarzony typ faceta. ;)
No i niestety, umiejętność gry na jakimś instrumencie/zdolności wokalne przyciągają. :) Która by nie chciała, żeby facet jej grał prywatne koncerty? :D
https://www.facebook.com/DeltasticFantastic
komiksowooo :)

"Life sucks, but in a beautiful kind of way" - W. Axl Rose

Zapraszam do oglądnięcia moich wypocin: http://themannylala.deviantart.com/ :)

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 03, 2012, 01:51:57 pm »
0
Bo nie ma nic piękniejszego niż piosenka zadedykowana ze sceny specjalnie dla ukochanej? ;)

Tak serio, to nie ma chyba na to reguły. Zgodzę się, że np. taka gitara w rękach ma jakieś magnetyczne działanie, ale pewnie nie tylko gitara. To już kwestia indywidualna, co się dziewczynie podoba i co jej imponuje. Muzyka jest tylko najjaskrawszym przykładem, bo na każdym w jakimś stopniu wywiera wrażenie. Poza muzyką ogólnie bycie sławnym (sportowcy, aktorzy) i wykonywanie jakichś niepospolitych rzeczy (żołnierz itp.) też ma podobny wpływ na dziewczyny. COŚ po prostu każdemu imponuje i czyni osobę to posiadającą bardziej atrakcyjną ;)

No ale niestety także z tych mniej pięknych powodów, w stylu 'sława, pieniądze i wielka kariera'..


Not in this lifetime

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 03, 2012, 01:54:29 pm »
0
Tyle facetów muzyków, aktorów,sportowców a my wybieramy jednego lub dwóch dlaczego ? bo mają to " coś "co akurat w nas zachwyciło- uśmiech .oczy,głos ,sposób poruszania co sprawiło że ten a nie inny jest obiektem naszych westchnień ,marzeń takie umilanie naszego szarego życia codzienności.Większość z nas w życiu codziennym nie wybrała by takiego partnera to jest tak jak śpiewała w 2+1 "mój piękny panie raz zobaczony w technikolorze ,piszę do pana ostatni list ....." i tak to jest w większości z nas,oczywiście że są panienki które jadą za np.muzykami i idą do łóżka ich sprawa ,każdy ma swoje zasady.Ale pokusa by była wielka gdybym miała propozycję spędzenia czasu i coś tam... noooo np Axl wiekowo by mi tak pasował ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 03, 2012, 01:55:25 pm »
0
Zastanawiam się, czy to nie jest tak, że kochamy taką muzykę i świadomość, że tworzą ją właśnie ci faceci, czyni ich wyjątkowymi.

Z tym chyba muszę zgodzić się najbardziej. Dzięki Myszka :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline biomi

  • Patience
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +13
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 03, 2012, 02:50:21 pm »
+3
dodałabym do tego jeszcze, że muzycy zdecydowanie częściej niż inni faceci z bardziej pospolitych grup zawodowych są charyzmatyczni
w moim przekonaniu też tworzenie (porządnej!) muzyki jest najwyższą formą sztuki. żeby napisać coś dobrego albo nawet tylko zagrać trzeba być inteligentnym i mieć pewną wrażliwość, a zestawienie tych cech jest bardzo atrakcyjne.
no i podobają się nam muzycy przede wszystkim przez muzykę - jak grają coś co nam się podoba to automatycznie pojawia się myśl "ma facet dobry gust" (bo podobny do mojego)  ;)
So fine

Offline rosie1996

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: +5
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 04, 2012, 05:47:49 pm »
+1
Ktoś dobrze powiedział to zależy od podejścia. Jeśli chodzi o mnie to taki muzyk Izzy czy Duff to są odzwierciedlenia moich ideałów ale też nie do końca. Trudno to sensownie wytłumaczyć. Hm zrobiłabym wszystko za randkę z Duffem ale to są tylko moje marzenia. Nie wiem czy chciałabym mieć rockmana na karku w prawdziwym życiu. Z pewnością fajnie by było spędzić noc z Bachem czy Izzym i w moim przypadku byłoby podobnie jak to powiedziała Myszowata, nie zrobiłabym tego dla sławy, pieniędzy ale dla samego przeżycia, to jest ten o którym śnię co nocy. A tak notabene weźmy Perle, co prawda za nią nie przepadam, no ale jej przykład idealnie pasuje poznała Slasha na backstage'u GNR fanka, pofarciło się jej, wyciągnęła go z nałogów żyją szczęśliwie, mają dwójkę dzieci, nadal się kochają(tak mi się wydaję). Która by tak nie chciała? Że niechcący otworzy się dla niej cały świat? Gdybym miała taką szansę czemu nie... Nie dla pieniędzy ale dla tego platonicznego zakochania, wiadomo kiedyś odejdzie ale może przyjdzie prawdziwe albo pozostanie samo przywiązanie.

ps: rockmani są zazwyczaj przystojni a swoją grą i śpiewem doprowadzają nas do szaleństwa. Ale czy facet musi być przystojny by osiągnąć ten sam efekt? Idealny przykład a zarazem odpowiedź: Steven Tyler :)

Offline schatz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • "Cóż, że otwarta przyłbica, kiedy łeb zakuty
  • Respect: +30
    • tumbir.com
Odp: Dlaczego dziewczyny szaleją za muzykami?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 05, 2012, 03:39:37 pm »
+2
Dlaczego w  muzykach? Bo każda gwiazda muzyki to charyzmatyczna postać,silna osobowość z dużym poczuciem własnej wartości.A to przyciąga ..Pewność siebie jest jak feromon....Silny samiec, to zdrowe potomstwo....Do tego dochodzi sława,kasa ,blichtr i mamy mieszankę wybuchową....Co do dziewczyn, które wskakują do łóżka po każdym koncercie.Myślę że liczą,że będą tą która zachwyci.Dla której gwiazda straci głowę i poprowadzi do ołtarza.A ona będzie mogła błyszczeć przy jego boku na czerwonym dywanie. Nie pamiętam już ,czy kiedy byłam nastolatką miałam w sobie taką desperacje żeby wskoczyć Axlowi do łóżka przy każdej nadarzającej  się okazji,ale dobrze było marzyć o takiej wielkiej miłości...

 

PRZENIESIONY: Dlaczego sa nowe odpowiedzi...

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5101
Ostatnia wiadomość Sierpnia 26, 2010, 06:19:05 pm
wysłana przez krelke