Autor Wątek: Czy jesteś tolerancyjny?  (Przeczytany 15563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #30 dnia: Września 12, 2009, 02:14:35 pm »
0
Można zawsze przecież nastawić drugi policzek :]
Albo na przykład dać sobie założyć na głowę kosz na śmieci.

jeżeli kogoś można nauczyć pokory tylko i wyłącznie strzałem w papsko, to nie cofam się przed tym
Dokładnie o to chodzi. Czasami tylko to skutkuje, żeby niektóre tłuki pojęły, że nie można kogoś bezkarnie uderzyć, bo można samemu zarobić w dziób.

hmm,niby  do dresu nic nie mam ale typ ludzi który je nosi  ich zachowanie razi mnie po pro :stu ponieważ nie lubię wulgarności i chamstwa  :_:
Jaki piękny przykład stereotypu – człowiek noszący dres równa się wulgarny cham ;) Zdziwiłabyś się, ilu znam wulgarnych chamów w garniturach…

"Pamiętaj: jeżeli ktoś cię bezpodstawnie uderzy, oddaj mu dwa razy mocniej - żeby wiedział, co może go spotkać, jeśli następnym razem podniesie na kogoś rękę." I mam gdzieś, czy takie podejście się komuś podoba czy nie, bo wiem, że żadna kara nie jest dla bezrozumnego agresora równie upokarzająca, dotkliwa i pouczająca, jak fizyczny ból.
Ale kierując się ta zasadą agresor odda 4 razy mocniej, potem synek 8 razy mocniej, agresor 16 itd. A kończy się to połamanym nosem, wybitymi zębami, pizdą pod okiem itp. Najczęściej niestety tylko u jednego z zainteresowanych, a nie zawsze trafia się na słabszego.
Czyli co – lepiej od razu dać się pokornie skatować? A może spróbować zacząć uprzejmą konwersację z agresorem? „Bardzo przepraszam szanownego kolegę, ale czy kolega mógłby przestać mnie n********ać? Gdyż, jeśli szanowny kolega nie zaprzestanie obijania swoją pięścią mojej twarzy, niezwłocznie po otarciu z niej krwi, będę zmuszony donieść o tym karygodnym fakcie mojej pani.” :sorcerer:
Sorry, ale w niektórych przypadkach przemawiają do mnie tylko radykalne środki. I o ile tłumaczę młodemu, że jeśli ktoś będzie chciał mu coś zabrać, to - jeśli tym samym może uniknąć mordobicia - ma oddać złodziejowi pożądaną przez niego rzecz (bo to tylko! rzecz i kupimy mu następną), o tyle w życiu nie pozwolę, żeby jak ostatnia p… dał się bezkarnie lać za nic.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #31 dnia: Września 12, 2009, 02:24:02 pm »
0
"Pamiętaj: jeżeli ktoś cię bezpodstawnie uderzy, oddaj mu dwa razy mocniej - żeby wiedział, co może go spotkać, jeśli następnym razem podniesie na kogoś rękę."
Ale kierując się ta zasadą agresor odda 4 razy mocniej, potem synek 8 razy mocniej, agresor 16 itd. A kończy się to połamanym nosem, wybitymi zębami, pizdą pod okiem itp. Najczęściej niestety tylko u jednego z zainteresowanych, a nie zawsze trafia się na słabszego.

To co? Kazac dziecku nadstawić drugi policzek? Czy pozwolic ,by stało sie popychadłem?

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #32 dnia: Września 12, 2009, 04:33:17 pm »
0
  Hehe.  Nic z tych rzeczy.  Sam za gówniarza rozwalałem nosy, ale czasem było tak, że później typek przylazł z ekipą i robiło się nieciekawie. Dodam tylko, że mam trzy zszywane rany na łbie.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #33 dnia: Września 12, 2009, 05:07:34 pm »
0
Mnie po krzyżu napierdzielali, ale potem sie odwdzięczyłem każdemu po kolei :)
Chodzi o to by nie tolerować przemocy i głośno o tym mówić, ale jeżeli to nie skutkuje i taki ktoś chce koniecznie udowodnić, że przemocą osiągnie dużo, to powinien byc szybko odizolowany a przedtem nauczony pokory jego własnym "mieczem".
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #34 dnia: Września 12, 2009, 05:14:14 pm »
0
Chodzi o to by nie tolerować przemocy i głośno o tym mówić, ale jeżeli to nie skutkuje i taki ktoś chce koniecznie udowodnić, że przemocą osiągnie dużo, to powinien byc szybko odizolowany a przedtem nauczony pokory jego własnym "mieczem".

Dokładnie tak! :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #35 dnia: Września 12, 2009, 05:45:39 pm »
0
Ta,  a najwięksi fajterzy to są w internecie.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #36 dnia: Września 12, 2009, 06:59:08 pm »
0
nie toleruję faszyzmu ,nacjonalizmu nazizmu, komunizmu,i  innych ustrojów totalitarnych

A o tym nie pomyślałam, chyba uznałam za zbyt oczywiste nietolerowanie tych ustrojów ;)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #37 dnia: Września 12, 2009, 07:03:12 pm »
0
Ta,  a najwięksi fajterzy to są w internecie.

Przeczytalem frajerzy, ale to tez by sie zgadzalo...

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #38 dnia: Września 12, 2009, 10:38:24 pm »
0
Ta,  a najwięksi fajterzy to są w internecie.

Przeczytalem frajerzy, ale to tez by sie zgadzalo...


Odczytałem drobną aluzję :P Ale spoko zgadzam się w pełni z tym, że w internecie roi się od frajerów i fajterów.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1965
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #39 dnia: Września 12, 2009, 10:51:28 pm »
0
-orientacji seksualnej

zasadniczo mam ich w dupiu, ale jak próbuja obwieścić całemu światu, że ruchają sie w dupsko, to mnie juz to wnerwia.

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #40 dnia: Września 12, 2009, 11:17:55 pm »
0
nie :P :P  nie lubie gejów, Niemców, Żydów, Rosjan, Francuzów, Amerykanów, Ukraińców, nazistów, faszystów, homofobów i ksenofobów...  :P :P

Offline ugly

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #41 dnia: Września 26, 2009, 10:30:04 am »
0
Toleruję całkowicie inną religię, poglądy polityczne, pochodzenia, miejsca zamieszkania, zainteresowania. Co do koloru skóry, bardzo boli mnie nietolerancja. Czyja to wina, jeśli ktoś urodził się biały, czarny czy żółty?! Nie mają na to żadnego wpływu. Czy dlatego mam skreślać człowieka? To chore. Orientacja seksualna... Toleruję. To nie ma wpływu na to, czy ktoś jest miły, zabawny, ma talent do języków obcych czy ma podobne zainteresowania lub po prostu jest świetnym kumplem. Gorzej jeśli się tym obnosi lub narzuca. Nie mogę tolerować każdej muzyki, gusty są odmienne. Jeden lubi techno, a drugi GN'R.  ;)

Subkultury i oryginalny wygląd toleruję jak najbardziej, jeśli nie jest to bardzo sztuczne i udawane. Doceniam ludzi, którzy mają na tyle odwagi by być innymi, wyróżniać się. Jedynie nie przepadam za chodzącymi lalkami Barbie (ale toleruję). Zwykli ludzie - czemu mam ich nie tolerować? Nie wszyscy lubią się rzucać w oczy. Toleruję również każdy, bez wyjątku kolor i wygląd włosów.

Toleruję, ale póki ktoś nie narzuca mi swoich poglądów, nie obnosi się z nimi. Oczywiście jestem całkowicie przeciwna przemocy, nietolerancji i głupocie, ale tego tolerować się nie da. Co do poruszonego tematu o oddawaniu innym dwa razy mocniej itp. to nie jestem do tego przekonana w 100%. Obrona konieczna - jak najbardziej. Ale nie bezpodstawne bójki.
"Amphetamines for boys ,crucifixes for ladies."

smakol

  • Gość
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #42 dnia: Września 26, 2009, 02:11:40 pm »
0
-orientacji seksualnej

zasadniczo mam ich w dupiu, ale jak próbuja obwieścić całemu światu, że ruchają sie w dupsko, to mnie juz to wnerwia.

Podpisuje się pod tym :P

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #43 dnia: Września 26, 2009, 02:39:48 pm »
0
nie lubie Niemców
Jestem tolerancyjny, ale tego narodu również nie cierpię :P
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Czy jesteś tolerancyjny?
« Odpowiedź #44 dnia: Września 29, 2009, 08:42:42 am »
0
nie lubie Niemców
Jestem tolerancyjny, ale tego narodu również nie cierpię :P

Też ich nie cierpię, ale mimo wszystko podziwiam za mentalność.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

 

Na pole, na dwór,czy na plac - czyli o regionalizmach

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 178
Wyświetleń: 60492
Ostatnia wiadomość Marca 07, 2013, 11:48:20 am
wysłana przez Duffowa