Autor Wątek: Czat  (Przeczytany 58068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Czat
« Odpowiedź #165 dnia: Listopada 28, 2011, 09:53:27 pm »
0
a kto tu marudzi? grzecznie się pytam bo jestem ciekawy :D

Offline emily_rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +122
Odp: Czat
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 28, 2011, 10:00:22 pm »
0
Wiesz, teraz się "przyjaźnimy" przez gg, ale myślę, że jak od czasu do czasu pogadamy na czacie to  chyba nikomu  nic nie ubędzie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2011, 05:38:04 pm wysłana przez emily_rose »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Czat
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 28, 2011, 10:56:02 pm »
0
no pewnie i "nie ubędzie" :D

Offline Schalker

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +67
Odp: Czat
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 29, 2011, 07:37:13 am »
0
eXtreme, zawsze mnie wkurzało Twoje pier******* ale ostatnimi czasy przechodzisz sam siebie. Jest na forum możliwość ignorowania wybranych użytkowników ?

A dlaczego nie ma nikogo ostatnio na czacie ? Nie wiem. Ale wiem, że jak Ty się pojawiasz, to część osób z wielką ulgą opuszcza go, bo ma Cię dość.

czyżby przeszła wreszcie pewnym zainteresowanym ta chwilowa fascynacja i udawanie jakiegoś przywiązania/zaangażowania/"koleżeństwa"? :lol: jeśli tak to gratuluję, że wreszcie co poniektórzy przejrzeli na oczy :P

Możesz rozwinąć tą myśl ?
Pieprzyć północ, niech żyje południe !

http://oproczmarzenwartomiecjeszczepiwo.blogspot.com/

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Czat
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 29, 2011, 07:49:45 am »
0
a kto tu marudzi? grzecznie się pytam bo jestem ciekawy :D
A to chyba nie Twoja sprawa, gdzie kto siedzi? :) polecam zająć się własnym życiem

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Czat
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 29, 2011, 09:22:53 am »
0
Ludzie spokojnie ;) Nie ma o co sie kłócic. Czat zawsze jakąś rolę odgrywał na forum. Przez niego ludzie w jakimś sensie się "łączą". Sama pamiętam te czasy kiedy się czekało tylko do weekendu aby z Wami porozmawiac ;) Potem byly zloty i większości na nich bywały właśnie osoby z czata :) Każdy siedzi gdzie chce tak jak napisał Witek. Sama od dłuższego czasu na nim nie bywam bo zrobiło się nieprzyjemnie, ale to nie jest powód aby inni nie mogli by tam siedziec. Jedni rozmawiają tam o głupotach, drudzy chcą porozmawiac o GN'R, zawsze tak było i będzie ;]

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Czat
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 29, 2011, 09:35:03 am »
0
Ja sobie zdaje sprawę z tego :) i jak coś na czacie wg Was jest źle, ktoś się czuje obrażany czy cokolwiek (kala pisała o jakichś nieprzyjemnościach) to spokojnie może to zgłaszać tak samo jak na forum czy w wiadomościach prywatnych, tylko tu fajnie by było dostać screena czy coś ;)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Czat
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 29, 2011, 09:45:40 am »
0
eXtreme, zawsze mnie wkurzało Twoje pier******* ale ostatnimi czasy przechodzisz sam siebie. Jest na forum możliwość ignorowania wybranych użytkowników ?

A dlaczego nie ma nikogo ostatnio na czacie ? Nie wiem. Ale wiem, że jak Ty się pojawiasz, to część osób z wielką ulgą opuszcza go, bo ma Cię dość.

czyżby przeszła wreszcie pewnym zainteresowanym ta chwilowa fascynacja i udawanie jakiegoś przywiązania/zaangażowania/"koleżeństwa"? :lol: jeśli tak to gratuluję, że wreszcie co poniektórzy przejrzeli na oczy :P

Możesz rozwinąć tą myśl ?

Spoko Schalker, dla mnie pierdolisz od chwili kiedy pojawiłeś się na forum ale zlewam to bo mam wyjeb na wirtuala, nie tak jak inni, którzy tym żyją :lol: A czy mogę rozwinąć swoją myśl? Nie :D domyśl się, aż tak zawiła ona nie jest i dobrze wiesz o czym mówię :D

a kto tu marudzi? grzecznie się pytam bo jestem ciekawy :D
A to chyba nie Twoja sprawa, gdzie kto siedzi? :) polecam zająć się własnym życiem

Podobno forum jest od pytania, więc pytam :P Kto jak kto ale ja już się zająłem własnym życiem, więc trochę nie trafiłeś do mnie z tym tekstem ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Czat
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 29, 2011, 09:52:30 am »
0
Cytuj
Podobno forum jest od pytania, więc pytam Tongue Kto jak kto ale ja już się zająłem własnym życiem, więc trochę nie trafiłeś do mnie z tym tekstem Wink
Ogólnie wcinasz się w prywatne rzeczy innych ludzi, to ich sprawa, forum jest od pytania ale nie o wszystko wypada i nie o wszystko publicznie, trochę kultury :)
Cytuj
Spoko Schalker, dla mnie pierdolisz od chwili kiedy pojawiłeś się na forum ale zlewam to bo mam wyjeb na wirtuala
No i w tym momencie znów okazuje się, że nie masz "wyjeba" :) bo jakbyś miał to byś nic nie pisał na ten temat :) i jednak nie obrażaj innych użytkowników, jak nie chcesz, żeby Ciebie ktoś obrażał :) ogólnie Twoje wypowiedzi w tym temacie nie dość, że nic nie wnoszą to jeszcze robisz jakąś burzę w szklance wody :) żenada :)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Czat
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 29, 2011, 10:14:39 am »
0
Cytuj
Podobno forum jest od pytania, więc pytam Tongue Kto jak kto ale ja już się zająłem własnym życiem, więc trochę nie trafiłeś do mnie z tym tekstem Wink
Ogólnie wcinasz się w prywatne rzeczy innych ludzi, to ich sprawa, forum jest od pytania ale nie o wszystko wypada i nie o wszystko publicznie, trochę kultury :)
Cytuj
Spoko Schalker, dla mnie pierdolisz od chwili kiedy pojawiłeś się na forum ale zlewam to bo mam wyjeb na wirtuala
No i w tym momencie znów okazuje się, że nie masz "wyjeba" :) bo jakbyś miał to byś nic nie pisał na ten temat :) i jednak nie obrażaj innych użytkowników, jak nie chcesz, żeby Ciebie ktoś obrażał :) ogólnie Twoje wypowiedzi w tym temacie nie dość, że nic nie wnoszą to jeszcze robisz jakąś burzę w szklance wody :) żenada :)


Acha, czyli mamy ustalić tematy, o które wolno nam na forum pytać a o które nie? Czyli idąc Twoim rozumowaniem tam gdzie napiszę cokolwiek świadczy o moim zaangażowaniu w ten temat i pokazaniu, że nie mam "wyjeba" tak? Ciekawe podejście :D A tak na marginesie, to jak zauważyłeś ja nikogo pierwszy nie obraziłem więc nie do mnie powinna być skierowana ta uwaga. I jaką burzę? Grzecznie się spytałem, emily mi odpowiedziała i wsio gra. A że niektórzy muszą się wpierdalać między wódę a zakąskę i zrobić z tego dym to już nie moja broszka :P widać kogoś dotknęło moje pytanie i widać nie tylko ja nie mam "wyjeba", jak to raczyłeś stwierdzić :P A czy w tym wszystkim był sarkazm? Niewykluczone :D Zresztą sam zauważyłeś pewnie, że Ci, którzy naprawdę tworzą te forum mają czat głęboko w d**** albo ograniczają go do minimum. I nie, nie będę wskazywał o kogo mi chodzi :D Także nie spinajcie się, trzeba mieć....uwaga Witek....wyjeb! :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Czat
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 29, 2011, 10:19:53 am »
0
Hehe ;) spoczko :) nie chodzi o ustalanie listy, czemu ciągle o tym mówisz?:) po prostu chcemy, żeby było w miarę przyjemnie i wprowadzanie jakichś dziwnych tematów jest do kitu :) ale to moja opinia, nic nie chcemy wprowadzać, żadnej listy itp, nie wiem w ogóle skąd pomysł :)

Co do uwagi -> fakt, oboje powinniście wyluzować :)
Cytuj
resztą sam zauważyłeś pewnie, że Ci, którzy naprawdę tworzą te forum mają czat głęboko w d**** albo ograniczają go do minimum.
Jak nie chcesz tutaj to rozszerz mi w PM co masz na myśli dokładnie, da radę?:)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Czat
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 29, 2011, 10:42:54 am »
+1
Zresztą sam zauważyłeś pewnie, że Ci, którzy naprawdę tworzą te forum mają czat głęboko w d**** albo ograniczają go do minimum.

Mają w dupie bo tam odbywa się głównie rozmowa poprzez emotikonki o byle gównie. Szkoda na to czasu, skoro można się zająć czymś pożytecznym.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Czat
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 29, 2011, 12:58:41 pm »
0
Dokładnie ;) także już chyba bez PM z mojej strony widzisz Witek o czym mówię :D

Offline xSlashx

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Double Talkin' Jive
  • Respect: 0
Odp: Czat
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 29, 2011, 02:07:22 pm »
0
bo tam odbywa się głównie rozmowa poprzez emotikonki o byle gównie.

nie dawno była ,,kłótnia" na ten temat na czacie ..
 
Take me down to the paradise city where the grass is green and the girls are pretty. 

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Czat
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 29, 2011, 02:26:56 pm »
0
A Panowie wyżej jak dzieci, kuźwa, jak dzieci :D
- Nice boys don't play rock and roll... -