Autor Wątek: Co Cie w babach wkurza  (Przeczytany 96898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #390 dnia: Września 28, 2012, 02:16:09 pm »
0
Co z tymi babami, żeby się tylko codziennie widzieć, i to najlepiej parę godzin. Jakbym to nie miał swojego życia, swoich obowiązków i chęci odpoczynku!
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #391 dnia: Września 28, 2012, 02:39:46 pm »
0
Przyzwyczaiłeś ją pewnie. Co mnie wkurza? Ostatnio coraz mniej. Generalnie to, że nie rozumiem. Ale to raczej nie Wasza wina :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #392 dnia: Września 28, 2012, 03:23:46 pm »
0
Co z tymi babami, żeby się tylko codziennie widzieć, i to najlepiej parę godzin. Jakbym to nie miał swojego życia, swoich obowiązków i chęci odpoczynku!

A patrz, ja miałam zupełnie odwrotną sytuację, więc to nie jest domena kobiet :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #393 dnia: Września 28, 2012, 03:53:26 pm »
0
Są za bardzo ustępliwe, powinny bardziej zaciekle walczyć o swoje  :)

Temat powinien się nazywać "Co Cie w KOBIETACH wkurza" ;)
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #394 dnia: Października 02, 2012, 11:09:30 pm »
0
Co z tymi babami, żeby się tylko codziennie widzieć, i to najlepiej parę godzin. Jakbym to nie miał swojego życia, swoich obowiązków i chęci odpoczynku!

A patrz, ja miałam zupełnie odwrotną sytuację, więc to nie jest domena kobiet :P


Podpisuję się obiema rękami, to nie jest domena kobiet, ba, coraz częściej jest to domena mężczyzn, z tego, co widzę wśród moich znajomych ;)

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #395 dnia: Października 03, 2012, 07:44:29 am »
0
Przyzwyczaiłeś ją pewnie. Co mnie wkurza? Ostatnio coraz mniej. Generalnie to, że nie rozumiem. Ale to raczej nie Wasza wina :)

Chociaż faktycznie zrobiłbym rożdzielenie między babą, a kobietą, bo baby jednak bywają denerwujące :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #396 dnia: Listopada 11, 2012, 04:13:26 pm »
+5
Mnie wkurza w babach (we mnie również) doszukiwanie się podtekstów, szukanie innej prawdy i wymyślanie na siłę niestworzonych rzeczy.

Z sieci:
Ona: Jak Ci było?
On: Jesteś najlepsza.
Ona: Jak to najlepsza?
On: No... Normalnie. Cieszę się, że jesteś moją dziewczyną.
Ona: Nie o to pytam! Z kim mnie porównujesz?
On: Z nikim. Tak powiedziałem, żeby Ci sprawić przyjemność...
Ona: Pewnie mnie zdradzasz z jakimiś nędznymi dziw**mi, które do pięt mi nie dorastają!

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #397 dnia: Listopada 24, 2012, 10:38:12 am »
0
o to to, jakby powiedział mędrzec ;) Naprawdę... problemy otaczają Was z każdej strony, więc nie musicie ich jeszcze dodatkowo szukać ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #398 dnia: Grudnia 12, 2012, 09:30:24 am »
0
A czy ktokolwiek wspominał, że na forum są baby? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline nzuri

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +26
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #399 dnia: Grudnia 15, 2012, 06:54:48 pm »
0
No i szczerze mówiąc, nienawidzę szukać. Po prostu nie znoszę. Moja mama od razu wszystko znajduje, a ja się męczę cały dzień. Nienawidzę szukać, z lenistwa :P
A co do paniki. Potrafię spanikować jak nie wyczuję portfela w torbie, albo komórki w kieszeni. Ale moja panika zaczyna się od szybszego bicia serca, więc raczej tak wewnątrz :P
hahaha, jakbym czytała o sobie :D jak wrócę do domu ze szkoły i nie mogę znaleźć telefonu to panika wchodzi na stopień wyższy niż bicie serca, ale zazwyczaj się znajduje :D
a ogólnie to w nas irytuje mnie wyolbrzymianie wszystkiego. dosłownie wszystkiego. albo szukanie podtekstów, co idealnie ujęła Akilis :) i wypytywanie o wszystko, tzn "gdzie byłeś jak Cię nie było?" "co robiłeś/robisz/będziesz robił za 45 sekund?". takie pytanie jedno jest ok, ale znanie całego planu dnia... bez przesady :D
oczywiście nie mówię, że taka nie jestem, żeby nie było zaraz :D
I'll never find anyone to replace you, guess I'll have to make it thru, this time, oh this time, without you...

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #400 dnia: Grudnia 29, 2012, 07:48:08 pm »
0
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ta konkretna potrafi zohydzić najpiękniejsze chwile - zawsze. Jednym zdaniem, czasem jednym słowem sprawia, że mam ochotę mordować.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #401 dnia: Grudnia 29, 2012, 11:27:35 pm »
0
Nie ma nic gorszego niż uogólnienia...ale "wszystko".

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #402 dnia: Grudnia 30, 2012, 02:44:55 am »
+5
A ja uwielbiam kobiety takimi jakie są. Wszelkie fochy i marudzenie nauczyłem się ignorować. Resztę da się już jakoś wytrzymać ;P
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #403 dnia: Lipca 02, 2014, 07:23:17 pm »
+1
Post oparty na faktach. Zachowania kobiet, które miały miejsce podczas mojego 25 letniego życia.

Drogie mamy:

1. Delikatne koszulki piłkarskie, które Wasz syn zbiera od kilku lat i gdyby podliczyć, wydał na nie dosyć duże pieniądze, nastawiacie na pranie w 60 stopniach. Po praniu koszulki są zniszczone, nadają się na szmaty albo do wyrzucenia. Czyja wina? Oczywiście syna... "Bo gdybyś to sam ręcznie uprał, to nie byłoby problemów!"

2. Namawiajcie syna na to, żeby "znalazł sobie w końcu jakąś dziewczynę!" - krytykuj każdą pannę, z którą się umawia.

3. Krytykuj wszystkich jego znajomych.

4. Sabotujcie każdy jego pomysł na życie. "Chcę zostać kucharzem! - O matko, ale to taka ciężka praca, wyczerpująca, wysokie temperatury, nie podoba mi się to"... "Chcę zostać dziennikarzem sportowym! - O jejku, to takie mało rozwojowe, proste zajęcie"... "No to co ja k***a mam w życiu robić? - No dorosły jesteś, co ja będę za ciebie takie decyzje podejmować? Zastanów się co chcesz robić!"

5. Krytykujcie każdy pomysł na wakacje przy jednoczesnej aprobacie pomysłów dzieci swoich znajomych. Do k***y nędzy, jeżeli wasze dziecko zapieprzało w wakacje zmywając gary, rozwożąc pizzę, zbierając truskawki czy wciskając ulotki przechodniom w centrum, to jest to tylko i wyłącznie jego sprawa, na co on te pieniądze spożytkuje. Jeżeli chce pojechać do Madrytu na mecz Realu - to niech jedzie! "Tylko 1 mecz i wrócisz do domu, na co ci to? W internecie sobie obejrzysz, a tam ani języka nie znasz, bilety drogie, samoloty drogie...". Chce zobaczyć Metallikę na Wembley? Lepiej go dołować, przekonywać że to zły pomysł i mówić, że "jak my z tatą byliśmy młodzi to jeździliśmy pod namioty do Augustowa a nie na jakieś wycieczki zagramaniczne"... A potem się zachwycaj, że córka Aśki z księgowości, która jest twoją rówieśniczką, "to przez prawie całe wakacje ciężko pracowała i teraz jedzie na tydzień do Turcji, widzisz jakie fajne wakacje? Samolotem poleci, zobaczy coś fajnego, pozna nową kulturę a ty? Znowu w domu i nigdzie nie pojechałeś..."

6. "Pasje byś sobie jakąś znalazł, zainteresował się czymś! - No to przecież interesuje się piłką nożną i muzyką! - Ale nie takie pasje! O, książki na ten przykład byś zaczął czytać! - Przecież czytam 2 albo 3 w miesiącu! - Ale nie takie!"

7. Kiedy Twoje dziecko skończy 18 lat i ma szansę na pierwsze wakacje bez rodziców albo bez wychowawców na kolonii, nie zgadzaj się na to, żeby gdziekolwiek wyjechał. No bo to w końcu jeszcze przecież dziecko, głupstwo jakieś jeszcze na tych wakacjach zrobi i potem będzie... Przy okazji namawiaj Aśkę z księgowości, żeby pozwoliła swojej 17 letniej córce pojechać nad morze z koleżankami, bo to już przecież dorosła panna i w końcu musi się zacząć usamodzielniać...

8. Kiedy twoje dziecko ma 12 lat, to uwierz, że nie myśli tylko o nauce. Chciałby zacząć robić coś ciekawego, trenować piłkę nożną albo pływanie czy grać na gitarze... "Ale kiedy będziesz miał czas na naukę? Nie ma nawet mowy, do lekcji! A teraz nie przeszkadzaj, zadzwonię do Aśki z księgowości, bo mówiła, że nie chce się zgodzić na to, żeby jej córka uczyła się tańczyć. Biedne dziecko, przecież ona nie może się tak cały czas tylko uczyć i uczyć... Młodzież musi rozwijać swoje pasje! A ty czego tu jeszcze sterczysz? Do nauki!"

9. "Znowu dostałeś 1? Zobacz jakie oceny mają twoi koledzy! Marcin dostał 4!" - "Mamo, ale np. z polskiego to ja dostałem 4, a Marcin 1..." - "Ale co mnie obchodzą twoi koledzy!?"

Drogie partnerki

1. W środę umówcie się ze swoim facetem na piątek. W środę wieczorem wyślij mu smsa "Jesteś cudowny, to że Cię spotkałam, to najwspanialsza rzecz jaka mi się w życiu przytrafiła". W czwartek się z nim nie kontaktuj. W piątek podczas spotkania powiedz, że z nim zrywasz, bo to nie ma przyszłości. Odezwij się do niego po 7 miesiącach - "Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno, żebyśmy spróbowali jeszcze raz"

2. Daj nr obcemu facetowi na ulicy czy w galerii handlowej. Podchodzi do ciebie i mówi wprost że mu się podobasz i chce cię poznać bliżej. Podkreśl, że nie jesteś łatwa. Napisz smsa 15 minut później, że jest niesamowity i nigdy cię jeszcze coś takiego nie spotkało. Umów się na spotkanie. Przyjdź na nie ubrana jak dziw*ka. Po 20 minutach zainicjuj pocałunek. Kiedy już dostanie to co tak łatwo mu dałaś to dziw się, że potraktował cię jak zwykłą rurę.

3. Sama zaproponuj spotkanie. Odwołaj je. Potem nie zgadzaj się na żadny termin podany przez faceta. Potem się do niego nie odzywaj. Zwiększ swoją aktywność po miesiącu milczenia, kiedy on zaczyna umawiać się z inną. Napisz do tej drugiej żeby odwaliła się od "Twojego Adasia".

Przy okazji ogółu:

1. Wybierz opcję delikatnego prania ręcznego, ale dodatkowo nastaw maksymalne obroty. Dziw się, że ciuchy się zniszczyły.

2. Rób awanturę o to, że facet nie zamyka deski od sedesu. Sama nie zamykaj szafek czy drzwi od lodówki czy zamrażarki. Dziw się, że wszystko się rozmroziło i nadaje się do wyrzucenia. opie**ol wszystkich wokół, bo przecież każdemu może się zdarzyć i "czego wy się tak wszyscy czepiacie!". Po chwili zrób awanturę o klapę od sedesu...

FUCKIN LOGIC! FUCKIN LADIES LOGIC EVERYWHERE!
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2014, 07:38:19 pm wysłana przez Gnatek »

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #404 dnia: Lipca 02, 2014, 08:49:24 pm »
+2
2. Rób awanturę o to, że facet nie zamyka deski od sedesu. Sama nie zamykaj szafek czy drzwi od lodówki czy zamrażarki.

A tam szafki. Mnie rozwala co innego. O niespuszczoną przez faceta deskę się tyle bab czepia, a o tę samą deskę przez nie zaszczaną już nie. Rozumiem, że w miejscach publicznych na klozecie lepiej nie siadać ze względów higieny, popieram, ale jak już damulka nie trafia i sika na wszystko dookoła, to niech chociaż po sobie deskę wytrze żeby inni nie musieli tego oglądać czy sami sprzątać.  :facepalm:

 

Co Cie cieszy w kobietach?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 11318
Ostatnia wiadomość Października 23, 2009, 04:13:46 pm
wysłana przez Maro2