Autor Wątek: Co Cie w babach wkurza  (Przeczytany 96884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #330 dnia: Października 04, 2011, 04:47:39 pm »
0
shiris - kocham cię, nie zapominaj "wub:

a co mnie wkurza w babach? może nie powinnam się odzywać, bo sama sobie kopię grób, ale co tam. już nie takie rzeczy robiłam. wkurza mnie to, że jesteśmy niezdecydowane jak diabli. czasem coś chcemy, wymagamy tego od innych, nie wiedząc nawet czego chcemy. ale się wkurzamy, kiedy tego nie dostaniemy. drugą sprawą jest to, że nie zawsze wiemy o co nam chodzi. i tu jest problem...

Offline Kolorowa

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +4
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #331 dnia: Października 08, 2011, 11:27:21 pm »
0
shiris - kocham cię, nie zapominaj "wub:

a co mnie wkurza w babach? może nie powinnam się odzywać, bo sama sobie kopię grób, ale co tam. już nie takie rzeczy robiłam. wkurza mnie to, że jesteśmy niezdecydowane jak diabli. czasem coś chcemy, wymagamy tego od innych, nie wiedząc nawet czego chcemy. ale się wkurzamy, kiedy tego nie dostaniemy. drugą sprawą jest to, że nie zawsze wiemy o co nam chodzi. i tu jest problem...

Znałam mężczyznę, który dokładnie pasuje do Twojej charakterystyki. Kobiety są przebiegłe, chytre i niebezpieczne. Przynajmniej niektóre, ale kto by się tymi nielicznymi wadami przejmował, skoro zostają one przeważone przez ogrom zalet? :P

Chociaż najbardziej mnie wkurza, jak niektóre baby płaczą z byle czego. Nigdy nie jestem pewna jak się w takiej sytuacji zachować. Niby trzeba pocieszyć, przytulić i pogłaskać po głowie, ale zawsze mam ochotę potrząsnąć taką i dosadnie powiedzieć, żeby przestała się mazać i wreszcie wzięła się w garść. :angry:


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #332 dnia: Października 09, 2011, 10:26:48 am »
0
Ja też znałam faceta, który był taki jak "baba" opisana przez Insomnię.

A jeśli chodzi o to, co mnie wkurza we mnie (Zqyx już to wie  :lol: gadaliśmy na ten temat  :lol: ) to to, że... nigdy nie potrafię przewidzieć mojej reakcji. Wiem, dziwnie to brzmi, ale na przykład wkurzę się o coś a wgłębi duszy słyszę taki cichutki głosik "no ale weź przestań, po co się denerwować?", a ja i tak uparcie trwam przy swoim fochu dopóki mi albo nie przejdzie albo ktoś nie przeprosi. Czasami bywa też tak, że mówię "spoko, nic nie szkodzi" w sytuacji, która naprawdę wymagałaby wkurzenia. Przez to ludzie mają ze mną loterię  :lol:  :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #333 dnia: Października 09, 2011, 12:52:28 pm »
0
I jak tu potem taką zrozumieć ?:P Zrobi się coś, na co normalnie zareagowałaby  :angry: :angry: :angry:, a reaguje ... no wiesz, w zasadzie nic się nie stało :P Z kolei potem robi z igły widły, o coś, o czym normalnie zapomniałaby po minucie. To nieracjonalne  :P

( Canis nie mówię o Tobie akurat, żeby nie było )

Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #334 dnia: Października 09, 2011, 01:12:07 pm »
0
Najłatwiej o wszystko obwinić kobietę mówiąc, że nie wie, czego chce !

Każdy ale to każdy ma prawo do wątpliwości; ważne jest aby mieć jednak ukształtowną podstawę wobec życia, ustalone poglądy dzieki którym partnerstwo staje na twardym fyndamencie. A o tym trzeba rozmawiać! dlatego najważniejsza w zwiazku jest konwersacja, godziny , noce przegadane z lampka wina przy świecach, sam na sam nigdy nie są straconym czasem.

Panowie obecnie też są mało zdecydowani, mało szarmanccy, mało gentelmeńscy...nie stać ich na otwartą postawę, coś tam burcza pod nosem tak aby do końca nie było wiadome o co im chodzi; odwróciły się role i to kobietki często potrafią zdecydowanie i odważnie  okazywać swoje uczucia.


Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #335 dnia: Października 09, 2011, 07:29:12 pm »
0
E tam gówno prawda. Ja jestem gentelmański - przepuszczam w drzwiach, ustępuje miejsca w autobusie, mówię, że ładnie dzisiaj wygląda i pierwszy mówię cześć.

Ale mam tutaj coś, co ostatnio sobie uświadomiłem. Nie wiem, czy każda baba tak ma, czy tylko te które ja znam. Otóż np. moja mama jak chce mnie za coś przeprosić, to przychodzi do mnie do pokoju w momencie, kiedy ja już śpię, budzi mnie i wtedy przeprasza :D w momencie, kiedy jestem ledwie żywy i nie potrafię wydusić nic sensownego oprócz nic się nie stało, normalnie bym jej tak łatwo nie wybaczył ;) . Poza koleżanki też np. przysyłają mi smsy z przeprosinami w nocy. Skąd się to kurczę bierze? Sumienie nie daje wam zasnąć?:)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #336 dnia: Października 09, 2011, 08:29:44 pm »
0
Ja Ci nie pomogę Gnatek, bo ja tak nie mam  :lol: Zqyx, wiem, że nie pisałeś TYLKO o mnie  :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline emily_rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +122
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #337 dnia: Października 10, 2011, 05:01:19 pm »
0
Ja to nie wiem skąd Wy takie baby bierzecie  :P

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #338 dnia: Października 10, 2011, 07:37:10 pm »
0
z fejsa a skąd? :P

Offline emily_rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +122
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #339 dnia: Października 10, 2011, 08:21:28 pm »
0
No to teraz wszystko wiadomo ;P

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #340 dnia: Października 11, 2011, 08:56:42 am »
0
Ja to nie wiem skąd Wy takie baby bierzecie  :P

Sugerujesz, że Ty jesteś zupełnie inna?  :o
A lubisz spacery? ;)

Generalnie to jesteście super, ale czasem potraficie wkur... na maksa :P
Znacie miliard słów, potraficie "trajkotać" cały dzień :P, ale w sytuacji, gdy coś Was boli udajecie, że nic się nie stało. Oczywiście nie dotyczy to każdej z Was :) Na szczęście.
I kto jest potem tym złym, który nic nie rozumie?
Oczywiście facet  :D :P

Generalnie ten, co stwierdził, że milczenie jest złotem musiał mieć baaaardzo kiepskie kontakty z kobietami  :P
W sumie, kiedy tak czasem myślę o kobietach to przypominają mi się słowa " What we've got here is failure to communicate " ;) ,a przecież mówić potrafimy wszyscy. Mówić tak, ale czy porozumiewać? ;) Do tego trzeba oprócz mówienia także słuchania ;)


Nie twierdzę, że nie ma niezdecydowanych facetów, ba, sam często jestem niezdecydowany :P, ale jak mnie coś, ktoś wkur... to nie udaję, że nie ma problemu, tylko walę z grubej rury ;)
I zdrowszy jestem dzięki temu, czego Wam wszystkim, niezależnie od płci życzę :)
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2011, 09:01:57 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #341 dnia: Października 11, 2011, 07:01:50 pm »
+1
Zdecydowanie wkurza mnie, kiedy kobiety zachowują się jak niepełnosprytne :facepalm: Dzisiaj mi się przypomniało, że mnie to wkurza, jak weszłam do sali na ćwiczenia :P Ja rozumiem, przywitanie się w postaci buziaka w policzek, też tak czasem robię, jak wiem, że moje koleżanki są do tego przyzwyczajone, ale z reguły sama od siebie nigdy tego nie praktykuję. Nie rozumiem natomiast "ciumkania", popiskiwania, tulenia dłużej niż przez 10 sekund, zdrabniania imion bądź przezwisk, buzi - buzi przez 10 minut, miziania i głupiego chichotu. Rozbroiła mnie dzisiaj koleżanka z ławki, która, obserwując razem ze mną koleżankę z grupy stwierdziła "Czasem myślę, że ona jest lesbijką"  :lol: Nie mam nic do lesbijek, naprawdę, ale do kretynek - owszem ;) Ratuuuuuuuunkuuuuuuuuuu! :P
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2011, 07:06:35 pm wysłana przez katarynka »

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #342 dnia: Października 11, 2011, 07:11:04 pm »
0
Przesadziaś kasiuniuniuniu                     :D :P :lol: Jeszcze nigdy nie widziałem takiego zachowania ;) :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #343 dnia: Października 11, 2011, 07:23:45 pm »
0
Zapraszam, mamy jeden przypadek na uczelni ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Co Cie w babach wkurza
« Odpowiedź #344 dnia: Października 11, 2011, 10:03:59 pm »
0
Ja się przytulasem witam tylko z najbliższymi przyjaciółmi. Na uczelni w Częstochowie też się tak witaliśmy między sobą w grupie, ale tak się utarło po prostu. Nie ciucialiśmy sobie ani nic takiego, nikt nie "niuniał" imion i takie tam, więc takie rzeczy to tylko w wybranych przypadkach, ale sama takie przypadki znam i wiem ze w takich chwilach mozna sobie tylko przybić głośnego  :facepalm:


edit:
Na własnym przykładzie - wkurzające jest to, że najpierw denerwujemy się, że mamy poniekąd niechcianego adoratora, a później, kiedy ów adorator zwraca swą uwagę na inną, bardziej mu przychylną, (gdyż został powiedzmy "odrzucony") jesteśmy złe i hm.. może nawet trochę zazdrosne, bo już nie przyciągamy uwagi  :/
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2011, 12:40:01 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Co Cie cieszy w kobietach?

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 11318
Ostatnia wiadomość Października 23, 2009, 04:13:46 pm
wysłana przez Maro2