Autor Wątek: Club of lonly and brołken harts :D  (Przeczytany 326431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #735 dnia: Listopada 22, 2006, 04:58:51 pm »
0
No to przyyyyyyyyyyyyyyytulam wszystkich którym ta pogoda poprawiła nastrój. Mi nie poprawiła...

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #736 dnia: Listopada 22, 2006, 05:01:11 pm »
0
A ja dalej mam dobry humor. Może to mnie jeszcze trzyma od wczorajszego Dnia Życzliwości. A propos: zauważyliście ze na bilbordzie promującym akcje jest jedna goła pielęgniarka z obwisłym biustem oraz jedna para gejów (też nagich) :D

PRZYTUUUUUUUUUUULAM !!!
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #737 dnia: Listopada 22, 2006, 10:35:52 pm »
0
Cytuj
tak... kocham tak piekne dni jak te... wszyscy są mili a samopoczucie świetne... aż chce sie do piachu...
Ahmet, po twoich tekstach niektórych aż mam Cię ochotę czasem przytuuuuuuulić. ;)  :lol:  

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #738 dnia: Listopada 22, 2006, 10:41:39 pm »
0
Cytuj
Cytuj
tak... kocham tak piekne dni jak te... wszyscy są mili a samopoczucie świetne... aż chce sie do piachu...
Ahmet, po twoich tekstach niektórych aż mam Cię ochotę czasem przytuuuuuuulić. ;)  :lol:
Ja też :D Ahmet ma świetne opisy na gg. Wczorajszy był zabójczy  :lol:  

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #739 dnia: Listopada 23, 2006, 07:29:58 pm »
0
Niech mnie ktoś przytuli <_< Dzisiejszy dzień za przeproszeniem jest do dupy... :(  

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #740 dnia: Listopada 23, 2006, 07:31:29 pm »
0
Cytuj
Niech mnie ktoś przytuli <_< Dzisiejszy dzień za przeproszeniem jest do dupy... :(
Przyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyytulam Cię Kala. Nie martw się, głowa do góry jutro na pewno będzie lepiej.  ;)  :*

Offline Tina

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Respect: 0
    • http://
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #741 dnia: Listopada 23, 2006, 10:49:43 pm »
0
Moje ostatnie dwa dni sa do dupy...wczoraj dowiedziałam się,ze zmarła moja babcia...:( moja przyjaciółka,najlblizsza osoba z rodziny w jednym...a jeszcze we wtorek u niej byłam rozmawiłam smiłam sie z nia,żartowałam..kurde jak to boli...ja nie bede potrafiła sobie z tym poradzić...ja juz nie moge...mam ochote wykczyczecna cały swiat dlaczego..no dlaczego ona..dlaczego juz nigdy wiecej nie zjem sobie z nia obiadku na balkonie..nie wypije herbatki przu ciasteczkach...nie zobacze jak sie smieje..nie złoże jej zyczen na święta...nie przytule jej...poprosty dlaczego jej nie zobacze...ja tam byłam dzisija..ja nie moge patrzec na jej mieszkanie bo sobie nie radze..niedawno jak pomagałam jej sprztac znalazłam zeszyty które powiedziała,ze po jej smierci mam spalić..bo to sa jej zapiski no i ja wlasnie po to tam pojechałam,zęby je spalic nie myslałam,ze to bedzie takie trudne..poprostu wsadzic zeszyt do ognia..wsadzic jej wspomienia..które notowała przez 10 lat..to strasznie boli...i mi juz jest jej brak..nie wyobrazam sobie jej odwiedzac na cmentarzu...
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2006, 10:54:57 pm wysłana przez Tina »
"oczy znajdują ciepło patrząc głeboko w niebo ... "

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #742 dnia: Listopada 24, 2006, 01:45:01 am »
0
To przykre Tina co piszesz. Smierć to przerypana sprawa. Też bardzo mocno przezywałem śmierć moich dziadków. Zawsze kiedy jestem na cmentarzu wspominam chwile z dzieciństwa - kontakt z dziadkami jest wyjatkowy, zawsze staraja się rozpieszczać wnuki i kiedy przychodzi ich żegnać, to fatalne uczucie.
Głowa do góry, po rozpaczy zostanie tęsknota, a za jakiś czas ból zmaleje.

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #743 dnia: Listopada 24, 2006, 02:07:17 am »
0
Tinuś, biedactwo :( Cholera, nie potrafię Cię pocieszyć, bo w takiej sprawie to chyba niemożliwe... współczuję Ci bardzo, mam nadzieję, że soba poradzisz w tych trudnych chwilach... Jesteśmy z Tobą! :*


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #744 dnia: Listopada 24, 2006, 08:17:35 am »
0
Tina, chyba wiem co teraz czujesz. Minione dwa lata były dla mnie jednym wielkim pasmem nieszczęść. Odeszło tyle bliskich mi osób, że ze strachem myślałam, kto będzie następny. W Boże Narodzenie minie dwa lata od śmierci mojego dziadka. Pierwsze dni po jego śmierci to był dla mnie koszmar, pogrzebu prawie wcale nie pamiętam. Myślałam że już zawsze tak bedzie, że nie będę potrafiła się z tego otrząsnąć, tym bardziej, że kiedy ból po stracie jednej osoby powolutku malał, to odchodził ktos następny. Nie wiem, jak Cie pocieszyć, bo chyba nie ma odpowiednich słów. Przytulam Cię mocno. Trzymaj się :*

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #745 dnia: Listopada 24, 2006, 08:23:47 am »
0
Cytuj
Moje ostatnie dwa dni sa do dupy...wczoraj dowiedziałam się,ze zmarła moja babcia...:( moja przyjaciółka,najlblizsza osoba z rodziny w jednym..
Śpieszmy się kochać ludzi...jestem całym sercem z Tobą.
Gdybyś chciała pogadać znajdziesz mnie na gg.  < w profilu na forum jest numer>
Trzymaj się. :ph34r:  
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2006, 08:25:12 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #746 dnia: Listopada 24, 2006, 11:14:20 am »
0
Niestety na każdego kiedyś przychodzi pora... :(
Czytając Twój post Tina, łezka mi się w oku zakręciła...
Śmierć bliskiej osoby zawsze boli, ale niestety nie mamy na to wpływu... :(
Przytulam Cie mocno!

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #747 dnia: Listopada 24, 2006, 11:46:28 am »
0
Tinuś współczuję Ci ogromnie. Będzie Ci trudno ale ból kiedyś minie. Pamiętaj tylko że to że babcia odeszła materialnie nie znaczy ze odeszła duchowo. Zawsze możesz sobie przypomnieć jej rozmowy z Tobą, jej porady. Osoby które kochamy na zawsze z nami zostają w naszych sercach. Miałaś wielkie szczęście że trafiła Ci się babcia-przyjaciółka. Ja nawet nie miałem okazji poznać mojego dziadka, zmarł zanim przyszedłem na świat...

Przytuuuuulam !!!
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2006, 11:46:47 am wysłana przez Maro2 »
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #748 dnia: Listopada 24, 2006, 02:25:24 pm »
0
Tina głębokie wyrazy współczucia. Nie znam jednak słów, którymi mógłbym Cię pocieszyc ( o ile takie w ogóle istnieją) w tej sytuacji. Najodpowiedniejsze będzie chyba refleksyjne milczenie. Trzymaj się  
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline Raki

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Respect: 0
    • http://
Odp: Club of lonly and brołken harts :D
« Odpowiedź #749 dnia: Listopada 24, 2006, 03:32:26 pm »
0
Tian nei wiem co Ci powiedizeć. Łącze się z Tobą w bólu. Wiem jak to jest ja miałem 7 lat jak moja babcia zmarła na cukrzyce i wiem jak się męczyła po amputacji nóg. Trzymaj się! Musisz być silna. Wiem że to dla Ciebie trudny okres, ale nie poddawaj się, a zoabczysz że będzie dobrze i w końcu coś bardzo dobrego Cię spotka, bo Bóg nad nami czuwa, nie pozwoli nam zbyt długo cierpieć. W to trzeba wierzyć, że on Cię za to wsyztsko wynagrodzi. Pamiętaj, że twoja babcia jest teraz szczęśliwa i zawsze będzie z Tobą. Ona cię nigdy nie opuści.



PS. Wiem że jestem jeszcze młody (15 lat), ale już dużo w życiu przeszedłem, więc jak chesz pogadać to moje gg-8994085. Jeśli by mnei nei było na gg to napisz godzinke o której chciałabyś pogadać, a ja się postaram być.  

 

Club of hepi harts

Zaczęty przez Witek

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 13230
Ostatnia wiadomość Sierpnia 22, 2011, 12:29:46 pm
wysłana przez Zqyx