Autor Wątek: Boks  (Przeczytany 38187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Boks
« Odpowiedź #60 dnia: Października 26, 2009, 03:50:42 pm »
0
Jak można być ślepym i tępym żeby nie zrozumieć o co tak naprawdę chodziło w tej walce!? Czy tak trudno jest wam złożyć kilka faktów do kupy...1) Ziggy Rozalski-Przyjaciel Gołoty i chrzestny ojciec jego syna.Promotor Andrzeje za jego najlepszych czasów.Dzisiaj promotor Adamka.2)Katy Duva i Main Events-Czy to nie właśnie oni przed laty wypromowali Gołotę na Amerykańskim rynku?!3) Czy zauważył ktokolwiek fakt ze Adamkiem w Stanach nie była zainteresowana żadna z dużych stacji telewizyjnych!?4)Czy zwróciliście uwagę na to jak trudno było znaleźć chętnego do walki Adamkowi w Junior-ciężkiej!?5)Co miał Gołota do stracenie-Ma 41 lat,porozbijany przez lata na ringu...kilka ciężkich nokautów na koncie,kilka operacji lewej reki...wygrywając te walkę nie zyskał by zupełnie NIC!!Ale Adamek straciliby WSZYSTKO!!!6) Czy gdyby Adamek nie był pewny wyniku walki oddałby pas mistrza świata IBF?!?!!?!?7)Jaka jest różnica pomiędzy postrzeganiem Gołoty i Adamka w stanach?...Gołota miał wciąż nazwisko a Adamek ?Kolejny bokser z Europy na dorobku!Konkluzja jest prosta...OK PANOWIE USTAWMY WALKĘ I NIECH ADAMEK NA PLECACH GOŁOTY WJEDZIE DO BOKSERSKIEGO RAJU!!IM BARDZIEJ EFEKTOWNIE WYGRA TYM WIĘKSZA SZANSA NA TO ŻE HBO WRESZCIE ZWRÓCI UWAGĘ NA ADAMKA!TO TAKIE OCZYWISTE.
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline el_kielbazos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 35
  • el_kielbazos + Gibson Les Paul = Covers Of G'N'R..
  • Respect: 0
Odp: Boks
« Odpowiedź #61 dnia: Października 26, 2009, 06:12:48 pm »
0

Ja uważałem to za oczywiste ale jak widac nie wszyscy ;D
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2009, 10:40:43 pm wysłana przez krelke »

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Boks
« Odpowiedź #62 dnia: Października 26, 2009, 07:46:13 pm »
0
OK PANOWIE USTAWMY WALKĘ I NIECH ADAMEK NA PLECACH GOŁOTY WJEDZIE DO BOKSERSKIEGO RAJU!!

No rzeczywiście, biedny ten Gołota... I tak zupełnie za darmo, czysto charytatywnie wwiózł Adamka do raju na tych swoich biednych, starych plecach... :lol:

Jak dla mnie sprawa jest jasna - Gołota wie, że wyżej już nie zajdzie i niczego więcej nie osiągnie. Jest już za stary, ma spaprany mózg, dlatego stara się na zakończenie swojej "kariery" zarobić jak najwięcej kasy. A że przy tym zrobi z siebie pajaca? Who cares! Dlatego bardzo przepraszam, ale jeżeli on sam nie ma dla siebie szacunku i godzi się na takie z góry przegrane walki, to ja go też nie zamierzam szanować.

I szczerze mówiąc, gówno mnie obchodzi, czy ta walka była ustawiona, czy nie. Gdyby Gołota, zamiast połaszczyć się na kasę (być może jedną z ostatnich lub nawet ostatnią możliwą do zarobienia przez niego na ringu) miał chociaż odrobinę honoru, nigdy nie powinien się zgodzić na takie "ustawione" mordobicie.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Boks
« Odpowiedź #63 dnia: Października 26, 2009, 07:55:08 pm »
0
@ Moonsun 300 tysięcy dolarów to nie jest za darmo  ;) a tyle Andrew skasował za walkę.
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Boks
« Odpowiedź #64 dnia: Października 26, 2009, 08:34:24 pm »
0
Właśnie o to mi chodzi :) Ale przecież cóż to jest za suma za takie "poświęcenie" - powinni go ogłosić męczennikiem :sorcerer:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Boks
« Odpowiedź #65 dnia: Października 26, 2009, 08:44:18 pm »
0
Też dałbym sobie obić mordę za milion złotych
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Boks
« Odpowiedź #66 dnia: Października 26, 2009, 08:59:06 pm »
0
No i ok :) Szczerze mówiąc, przy stawce wynoszącej ok. milion PLN, ja też chyba dałabym się poobijać ;)
Ale nie dorabiajmy do tego teorii spiskowej, że "walka była ustawiona", a Adamek jest be, bo "na plecach Gołoty wjedzie do bokserskiego raju". Adamek potrzebował dobrego startu w nowej dla niego klasie wagowej, a Gołota kasy - obydwaj mają to, o co im chodziło, więc wszystko jest w porządku :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Boks
« Odpowiedź #67 dnia: Października 29, 2009, 11:16:52 pm »
0
List Adamka do Gołoty:

Cytuj
Andrzej, zawarliśmy ugodę, wypełniłem jej warunki, nie możesz tego zapominać. Ugoda miała zakończyć sprawę a trwa nadal i rani nas i nasze rodziny. Nigdy publicznie nie podważałem Twoich osiągnięć sportowych i nie drwiłem z tego, co osiągnąłeś w boksie. Po mojej porażce z Dawsonem, czułem się podobnie, jak Ty po przegranych pojedynkach.

Pomogłeś mi w USA na początku kariery, ja staram się robić to samo. To dzięki mnie Mariusz Wach, Piotr Wilczewski i Mateusz Masternak mogli wystąpić w USA na galach z moim udziałem. Dalsze wspieranie ich ma sens, bo w Polsce nie znajdą takich warunków do rozwoju sportowego. Andrzej w ten sposób spłacam dług wdzięczności za to, co zrobiłeś dla mnie. Tak winni postępować wszyscy, którzy już coś w sporcie osiągnęli. Pomóż nam i Ty, jesteś nam potrzebny ze swoim wielkim doświadczeniem i otaczającą Cię legendą.

Wygrałem z Andrzejem Gołotą w ringu u schyłku kariery, ale wiem dobrze, że nie wygram w pamięci milionów fanów Twojego talentu. Daj się namówić na zgodną egzystencję i na współpracę w przyszłości. Wspólnym mianownikiem i gwarantem naszej współpracy niech będą Andrzej Gmitruk i Ziggy Rozalski, którzy wiele zrobili dobrego dla Ciebie i dla mnie. Tego nie możemy obaj kwestionować. Jako młodszy wyciągam do Ciebie po raz kolejny rękę na zgodę.

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Boks
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 05, 2009, 06:59:14 pm »
0
7.11.09 - walka o pas mistrzowski organizacji WBA, pomiędzy pretendentem Davidem Haye i mutantem z Rosji Nikołajem Wałujewem. Gala zaczyna się o 19:30 w Polsacie Sport, walka zapewne o godzinie 23.
Jest to długo wyczekiwana walka, chociażby dlatego że wiele osób uważa Haye jako zbawiciela wagi ciężkiej, niektórzy twierdzą że jako pierwszy jest w stanie powalić mutanta na deski. Ja bym był bardziej ostrożny w takich stwierdzeniach, niewątpliwie Haye bardzo dobrze radził sobie w niższej kategorii, ale w wadze ciężkiej czeka go tak na prawdę dopiero teraz wielka próba, trochę zarozumiały Haye uważa że powali Wałujewa, ale to się okaże dopiero w sobotę.
Haye tak samo jak Adamek przeszedł do wagi ciężkiej z niższej kategorii, lecz Tomasz przy nim wygląda trochę mizernie, a poza tym nie miał w niższej wadze takich spektakularnych zwycięstw jak David, można uznać że Adamek stoczył dwie ciężkie walki w swojej karierze, z Cunninghamem oraz z Dawsonem, z czego tą drugą przegrał, ciężko mu będzie w HW.

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: Boks
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 07, 2010, 08:47:22 am »
0
Warto było nie spac , 12 rund i na punkty wygrana Adamka w pojedynku z Estradą , jednogłośna decyzja sędziów 115:113 , 116:112 , 118:110 na korzysc Adamka :) a więc wszystko wskazuje , ze 24 kwietnia bedzie miała miejsce kolejna walka  tym razem z Chris Arreolą , wracając jeszcze do  walki warto wspomniec , ze na hali byli praktycznie sami Biało Czerwoni Kibice 11 tys :) hymn odśpiewany podczas 1 rundy robił wrażenie noo i oczywiscie gdy wchodził Adamek na ring i słynne "Pamiętaj" Funky Polaka "Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,nie zapomnij, gdzie się urodziłem..":)
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Boks
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 25, 2010, 11:18:42 pm »
0
Kto oglądał walke Adamka??
Walka zaczęła się o 6:15, miałem duże obawy przed tym pojedynkiem, ponieważ obawiałem się że Tomek ma jednak szklaną szczęke i Arreola może mu ją rozwalić. Ale po pierwszych rundach można było być bardziej spokojnym, ponieważ nasz rodak bardzo dobrze sobie radził z powolnym i mułowatym Chrisem, nasz Tomek ostatecznie bardzo mocno obił grubaska, a jego twarz wyglądała jakby go pszczoły pokąsały. Ta walka dużo udowodniła, m. in to że Adamek ma dosyć silną szczenę, ponieważ przyjął kilka mocnych prawych i to doskonale przetrzymał, no i pokazało także że Arreola to nie jest jakiś wielki bokser, bardziej wygląda na chuligana z ulicy który idzie jak czołg na naparzankę.
Ogólnie Góral zaprezentował się doskonale, zdecydowanie lepiej niż z Estradą, i teraz pytanie, czy czeka go już walka o MŚ czy jeszcze jednego przeciwnika sobie dobierze przed. Mam nadzieję że wybierze tą drugą opcję, ponieważ zdecydowanie za szybko jest na tą walkę o MŚ, musi się jescze obyć w tej królewskiej wadze, Tomek w tej chwili jest za słaby na braci Kliczko zwłaszcza na Władka, ale wydaje mi się że Haye jest jak najbardziej w jego zasięgu, tym bardziej że David ma szklaną szczękę a Tomek zadaje dużo celnych ciosów, więc różnie by to się potoczyło. Teraz czekamy na walkę Sosnowskiego z Vitali Kliczko, nie daje mu większych szans :P

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2208
    • As Koncertowy
Odp: Boks
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 17, 2012, 09:10:19 pm »
0
Murzyn podpisał na siebie wyrok tym ciosem - walka jutro. Pierwszy raz będę kibicował Kliczce żeby uszkodził swojego przeciwnika tak porządnie.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6XUauDQX5jw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=6XUauDQX5jw</a>



Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Boks
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 17, 2012, 09:51:07 pm »
0
Może to jedyny cios jaki mu wymierzył  ;)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2208
    • As Koncertowy
Odp: Boks
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 19, 2012, 12:40:44 am »
0
Jestem zaskoczony walką, pod koniec Kliczko już się słaniał na nogach. Chisora to pajac poza ringiem, ale w ringu pokazał jaja, cały czas atakował i mimo, że przyjął mnóstwo ciosów to po walce wyglądał lepiej od mistrza. Jedna z lepszych walk w wadze ciężkiej w ostatnich paru latach. Nie znokautował mistrza więc musiał przegrać, ale np. walka z Władimirem mogłaby być ciekawsza, bo drugi z braci jest chyba słabszy od Witalija. A Chisora ma dopiero 28 lat, jest bezczelny i ma naprawdę ma spore umiejętności. Nie powiem - zaimponował mi dziś.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Boks
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 19, 2012, 12:57:41 am »
0
Chisora był przygotowany na więcej rund, tak żeby w tej 12 mieć jeszcze duży zapas siły ;) ale punkty sędziów za bardzo jednostronne moim zdaniem. osobiście liczyłem na to, że będzie jakas burda po walce, ale obyło się niestety/stety bez
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna