Autor Wątek: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku  (Przeczytany 42817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 08, 2012, 04:05:46 pm »
0
Dziwne są te Wasze żale. Myślę, że dopóki znajomi nie olali Was tylko dlatego, że słuchacie innej muzyki niż oni, oraz nikt nie bije Was na przerwach za to, że na Waszym ipodzie jest więcej Metalliki niż 50 Centa, to nie macie się na co skarżyć.

Bo niektóre posty powoli zaczynają przypominać stare listy do Bravo ;)

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 08, 2012, 04:23:43 pm »
0
nikt się nie skarży, ja tam się w głębi cieszę, że nie jestem do końca taka jak inni :)

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 08, 2012, 05:45:45 pm »
0
Jak ktoś mi się pyta: czego słuchasz ?, to ja przeważnie odpowiadam: piosenki.
Bo nie chce mi się wysłuchiwać komentarzy tego typu: "o matko, co to jest?". :PP

Offline Cortez

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +20
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 08, 2012, 06:37:50 pm »
0
U mnie w klasie, średnio akceptują mój gust muzyczny; Większość dziewczyn słucha Lady Zgagi, Rihanny itd. Wśród chłopaków troche lepiej bo jest aż trzech którym podoba się to czego słucham  :D.Ba, dwóch nawet słucha GnR. Czasami się przypierzą do mojego wyglądu bo mam długie włosy i noszę bandanke na głowie(taką jaką miał Axl w teledysku do November Rain, tylko że nie czerwoną a czarną). A od  kiedy się dowiedzieli że gram na basie, to czasami określają mnie mianem Rockmena, Nie narzekam.  W domu to różnie, matka na przykład Gunsów nie lubi ale nie ma nic przeciwko Stonesom albo Lady Pank. A tacie wszystko jedno bo w większości słucham tym samych zespołów co on kiedyś.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 09, 2012, 08:28:48 am »
0
Hm,
Jak ktoś mi się pyta: czego słuchasz ?, to ja przeważnie odpowiadam: piosenki.
Bo nie chce mi się wysłuchiwać komentarzy tego typu: "o matko, co to jest?". :PP
E tam, ja myślę, że zawsze fajnie komuś powiedzieć, podesłać coś do posłuchania, rozszerzamy horyzonty czyjeś, często też dostajemy coś od kogoś :)

Ja tam nigdy nie spotkałem się z jakąś dyskryminacją pod względem muzyki, miałem znajomych słuchających zdecydowanie różnych rzeczy, w zasadzie mogliśmy siedzieć w kilka osób w pokoju i każda z nich miała trochę inny gust i dalej żyliśmy w zgodzie ;) i ogólnie nie ma co się spinać i słuchać czegoś, żeby o tym nie było wstyd powiedzieć - muzyka ma sprawiać przyjemność (pod to można podpiąć wiele rzeczy ale generalnie sprowadzają się do tego :) )

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 09, 2012, 12:52:40 pm »
0
(...) Ale nie lubię trochę, jak ktoś się obnosi z muzyką, którą słucha i uwaza się przez to lepszym. Nie lubię też jak malolaty słuchające muzyki rockowej uważają się za geniuszy w tej dziedzinie, a znają tylko kilka zespołów i nie poznali historii rocka.

Popieram w 100%. Zwłaszcza fani rocka mają w zwyczaju, z niewiadomych w sumie powodów, obnoszenia się jakiej to oni lepszej muzyki nie słuchają.  :facepalm:

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 10, 2012, 06:06:35 pm »
0
Zwłaszcza fani rocka mają w zwyczaju, z niewiadomych w sumie powodów, obnoszenia się jakiej to oni lepszej muzyki nie słuchają.  :facepalm:

tak z tym się zgodzę :)
ale to juz tak chyba z pokolenia na pokolenie fanów rocka przechodzi :) poniekąd tradycja  :lol: :lol:

Offline Karolina Rose

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 20, 2012, 01:41:20 am »
0
Przepraszam że się wtrącę ale też chciałabym zabrać głos w temacie. Mniej więcej w czerwcu ubiegłego roku zaczęłam poważniej interesować się rockiem i metalem. Mam 12 lat, w marcu skończę 13. Zakomunikowałam znajomym, głównie koleżankom że zmieniłam swój gust muzyczny. Hmm, to dość poważna metamorfoza.. Z gwiazd disneya po GNR. :) Oczywiście usłyszałam że zaczynam dziwnie się zachowywać, moim zdaniem to były swojskie docinki bo zaczęłam się wyłamywać. Po jakimś czasie oswoili się z tym ale jedną z najbardziej niemiłych rzeczy były zarzuty na mój temat od pseudo fanów rocka którzy mnie spotkykali na swojej drodze... Muszę w tym momencie zaznaczyć że jestem naturalnym rudzielcem, podobnym do Axla. Często noszę bandanę. Spotkałam się z komentarzami typu: Ufarbowała włosy na tego z gunsów!, Własnego stylu nie masz?... To nie było miłe. Zaczęłam ubierać więcej czarnych ubrań, koszulki z zespołami, glany... Zostałam okrzyknięta "gotykiem".

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 20, 2012, 10:35:35 am »
0
czyli miałas to co chciałaś - zmieniłas się, wszyscy cię zauważyli, mission accomplished  ;)
nigdy nie nosiłem bandany i nie wpadłem na pomysł by sobie zrobić loki, malować się lub nosić kubełek z kfc na głowie...

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 20, 2012, 10:44:23 am »
0
Ach te problemy dwunastolatków  :lol: Wyrośniecie z tego.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 20, 2012, 10:53:49 am »
0
Ja też nigdy nie "robiłem"  się na fana Gunsów i naprawdę śmieszy mnie to, jak ktos z dnia na dzień zmienia styl i lansuje się na wielkiego fana muzyki rockowej :D Te bandany, za duże koszule, łańcuchy przy spodniach :D

Jeżeli widzę gościa na oko 30 lat w glanach, dlugich petach i koszulce z logo zespołu to ok, bo domyślam się, że słucha tego od dzieciństwa, a w latach 80-90 była moda na ubieranie się "na rockowo", rozumiem, zostało mu bo cały czas tego słucha i ma wyj***ane na dzisiejszą modę :D

Ale jak widzę małolatę w glanach, legginsach, z kostką na której markerem ma wypisane nazwy zespołów, z których połowy nawet nie zna, w za dużej męskiej koszuli w kratę, z ufarbowanymi włosami i innymi "rockowymi" gadżetami to lekko szyderczo uśmiecham się w jej stronę :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 20, 2012, 11:30:03 am »
0
Uważaj Pyra, jeszcze pomyśli, że ją podrywasz tymi uśmiechami  :rolleyes: :D
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 20, 2012, 02:00:37 pm »
0
Ja słucham Gunsów, bo uwielbiam ich muzykę, nie dla lansu. -.-'' I to też czasem może zmylić, bo koszula w krate i glany nie oznaczają "lansu".

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 20, 2012, 03:54:04 pm »
0
Jeżeli Ci w tym wygodnie to ok, noś sobie.

Mówię tylko o zjawisku tzw. "pozerstwa"
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Akceptacja gustu muzycznego/stylu w codziennym środowisku
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 20, 2012, 04:20:45 pm »
0
Ejj ludzie no k***a. Czy to, że słuchamy takiej muzyki od razu musimy zmieniać swój wygląd? No bez przesady dziewczyny. To, że słuchacie danej muzyki nie oznacza, że od razu trzeba się z tym obnosić nie wiadomo jak. Macie problem  tym, że Was inni nie akceptują czy jak? Myślicie, że jak założycie glany i skórę to wszystko Wam wolno i jesteście true? Sorry rozumiem ludzi starszych, taka jak Pyra wyżej napisał, ale 12 latki? No k***a proszę. Znudzi się Wam to prędzej czy później. Pamiętajcie, ze muzykę trzeba czuć, a nie słuchać tylko dlatego żeby być INNYM od innych... Dziękuję, do widzenia... :facepalm:

 

Poszukiwani ludzie z POZNANIA do zespołu w stylu Gunsów :)

Zaczęty przez pete_novak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1667
Ostatnia wiadomość Listopada 30, 2013, 09:34:08 pm
wysłana przez pete_novak