Autor Wątek: 10-ta muza  (Przeczytany 267981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #525 dnia: Czerwca 13, 2010, 05:28:05 pm »
0
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #526 dnia: Czerwca 13, 2010, 05:38:52 pm »
0
To thriller a nie horror, nie straszny ale bardzo ciekawy. Ale dziewczyny sie boja i przytulaja, najpierw ogladalem to z jedna dziewczyna, a kilka tygodni pozniej z druga, obie sie przytulaly :D


Offline Sweet_Child

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 326
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #527 dnia: Czerwca 19, 2010, 04:14:39 pm »
0
Ja wczoraj oglądałam "Jutro będzie futro" dość fajny film, ale nie dorównuje Kac Vegas czy American Pie
Ps. w filmie jest też wzmianka o "Sweet Child O' Mine"


Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #528 dnia: Lipca 01, 2010, 03:36:59 pm »
0
Aż dziwi mnie, że nikt nie pisze o nowym Toy Story 3 :D
Dla mnie świetny :) dużo lepszy niż 2 część...ale jak dla mnie technologia 3D Imax - przereklamowana ;)

Toy Story 3 polecam wszystkim!!! :)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #529 dnia: Lipca 01, 2010, 04:33:59 pm »
0
Toy Story... zajechałem tym magnetowid ;) I te piosenki Soyki, które pamiętam do dziś :D
20 sierpnia w kinach Niezniszczalni - Arnold Schwarzenegger ,Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Mickey Rourke i Bruce Willis  :radocha:
Trailer:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=n-aIg9ikNw0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=n-aIg9ikNw0</a>

http://www.ugo.com/movies/expendables-tv-clip-exclusive - trailer z Paradise City  :)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #530 dnia: Lipca 03, 2010, 08:55:34 pm »
0
Ja wczoraj oglądałam "Jutro będzie futro" dość fajny film, ale nie dorównuje Kac Vegas czy American Pie
Ps. w filmie jest też wzmianka o "Sweet Child O' Mine"




Ogladalem. Cienki film, ale i tak warto zobaczyc chociaz dla klimatu lat 80 :D




--------------

Mam pytanko. Czy facet da rade obejrzec Zaćmienie? Jedynke ogladalem, dalem rade, dwójka mnie nudzila ale sie poswiecilem dla kobiety i obejrzalem. Pytanie czy trójkę ktos juz ogladal i czy to typowo babski film czy dam rade isc na to z kobieta? (znaczy obejrzec BD-Rip) :D
 

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6427
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #531 dnia: Lipca 03, 2010, 10:16:41 pm »
0
a jak myślisz? Wszystko zależy od tego, czy laska warta jest takiego poświęcenia. Pamiętaj, że to romantyczny film o wampirach i to zrobiony całkiem serio a nie komedia czy coś w tym stylu. moja zona tez chce iść, ale nie wiem czy nie pójdzie z koleżanką, bo ja chyba nie dam rady. Jak oglądała jedynkę i dwójkę, to pękałem ze śmiechu, a moja żon asie tylko wkurzała. Decyzja należy do Ciebie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #532 dnia: Lipca 03, 2010, 10:39:38 pm »
0
Byłam  na tym ostatnio i pomimo tego że jestem dziewczyną to mi się nie podobało, lepsze niby od 2 części, ale wątpię żebyś na tym wysiedział, bo te 2 godziny strasznie się dłużą. Jest trochę akcji, ale efekty np. rozwalanie głowy przez wampiry są po prostu śmieszne - głowa (czy też inne części ciała) rozpada się jak figurka z porcelany  :o. Ogólnie dużo w filmie jest mowy o ślubie, zaręczynach i tym że główna bohaterka wybiera pomiędzy dwoma chłopakami.
Life's a bitch and then you die.


Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #533 dnia: Lipca 04, 2010, 10:29:18 am »
0
bo tak się owa głowa ma rozwalać :p wedle książki :p przecież nie poleje się krew i mięcho nie będzie wystawało skoro są jak z kamienia... proste : )
jak ktoś lubi sagę to najlepiej do tej pory zrobiony film, podobał mi się ale nie krzyczę z podniecenia jak zapewne robią to fanki Pattisona :P

Solidus

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #534 dnia: Lipca 04, 2010, 02:07:04 pm »
0
zycie jest za krotkie, nigdy nie obejrze harego potera i zmierzchu.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #535 dnia: Lipca 04, 2010, 03:51:29 pm »
0
wolisz ksiazki?

Solidus

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #536 dnia: Lipca 05, 2010, 10:08:11 am »
0
no, lubie sobie patisona wyobrażać nago w każdej scenie :sorcerer:


Drużyna A jest spoko jak ktoś nie widział, Dzieczwyna z innej ligi ( chyba taki tytuł był ) - film dla brzydkich osób pokazujący im że kiedyś ktoś ich pokocha, padło z deka.

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #537 dnia: Lipca 05, 2010, 11:08:50 pm »
0
Dzieczwyna z innej ligi ( chyba taki tytuł był ) - film dla brzydkich osób pokazujący im że kiedyś ktoś ich pokocha, padło z deka.


Dziewczyna z ekstraklasy :) Ogladalem pare dni temu, nawet da sie wytrzymac, jak na babski film.




Solidus

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #538 dnia: Lipca 05, 2010, 11:21:26 pm »
0
no ujdzie ale w american pie wiecej beki bylo. Albo ja juz po prostu za stary jestem

Offline Sweet_Child

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 326
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #539 dnia: Lipca 05, 2010, 11:32:51 pm »
0
Dzieczwyna z innej ligi ( chyba taki tytuł był ) - film dla brzydkich osób pokazujący im że kiedyś ktoś ich pokocha, padło z deka.


Dziewczyna z ekstraklasy :) Ogladalem pare dni temu, nawet da sie wytrzymac, jak na babski film.






Ja byłam na tym w kinie z klasą i panią katechetką, która w scenach intymnych (których prawie nie było) zamykała oczy. A kiedy doszło do intymnej depilacji głównego bohatera pani wyszła z sali  :lol: