Autor Wątek: 10-ta muza  (Przeczytany 264767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Solid Shake

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 30, 2007, 09:45:29 am »
0
no widze ze zaliczasz sie do waskiego grona kobiet ktorym sie spodobalo;]. Tu np recenzja znajomej:
"Do dupy, caly czas sie leja albo pieprza farmazony" XDD

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 30, 2007, 11:01:48 am »
0
A ja jestem przed wypłatą i jak na razie 300 mnie ominie... ;] do kiedy to grają?
A tak btw dzisiaj w sieci kin helios leci emenef z filmami Quentina Tarantino: Kill bille, sin city i pulp fiction
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2007, 11:02:14 am wysłana przez Looy »

Solid Shake

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 30, 2007, 11:14:35 am »
0
wiem, ale jakos sobie go jednak odpuscilem, w domu mam wszystko XD

300 leci od ubieglego piatku a ze ludzie na to chodza to pewnie jeszcze z 2 tygodniepoleci

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #213 dnia: Kwietnia 06, 2007, 02:01:48 pm »
0
Wczoraj zrobiłem sobie mały maraton filmowy i obejrzałem kilka filmów. Dwa z nich chciałbym wam polecić bo filmy na prawdę "wgniatają w fotel" :D Pierwszy to Życie Carlita ze wspaniałą kreacją Ala Pacino. Film opowiada o perypetiach mafioza który po wyjściu z pierdla stara się na nowo poukładać życie. Drugi film to Życie jak dom -zapierająca dech w piersiach opowieść o facecie który dowiaduje się że jest chory na raka i zostało mu 4 miechy życia. Postanawia spełnić swe marzenie i wybudować dom. W między czasie udaję mu się naprawić też wiele innych spraw. Film naprawdę godny polecenia. Wspaniałe role Kevina Kleina, Kristin Scott Thomas i Haydena Christiansena.
GORĄCO POLECAM  
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #214 dnia: Kwietnia 06, 2007, 04:53:13 pm »
0
"Życie Carlita" popieram świetny film. Zresztą bardzo lubię oglądać filmy z Pacino. Dla mnie to jeden z trzech/czterech ulubionych aktorów.  

Offline Slasher_McKagan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
    • My Fuckin' Space
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #215 dnia: Kwietnia 10, 2007, 05:48:45 pm »
0
Cytuj
Wczoraj zrobiłem sobie mały maraton filmowy i obejrzałem kilka filmów. Dwa z nich chciałbym wam polecić bo filmy na prawdę "wgniatają w fotel" :D Pierwszy to Życie Carlita ze wspaniałą kreacją Ala Pacino. Film opowiada o perypetiach mafioza który po wyjściu z pierdla stara się na nowo poukładać życie. Drugi film to Życie jak dom -zapierająca dech w piersiach opowieść o facecie który dowiaduje się że jest chory na raka i zostało mu 4 miechy życia. Postanawia spełnić swe marzenie i wybudować dom. W między czasie udaję mu się naprawić też wiele innych spraw. Film naprawdę godny polecenia. Wspaniałe role Kevina Kleina, Kristin Scott Thomas i Haydena Christiansena.
GORĄCO POLECAM
choć jedna osoba, która kocha prawdziwqe kino, a nie gnioty typu "300" ;)
poleciłeś tutaj cudowne filmy, szczególnie "Życie jak dom" :) zagrała tam też cudowna Mary Steenburgen... a Kline ma szczęście do takich życiowych scenariuszy, by wymienić choćby te absolutne arcydzieła, jak "Wielki Kanion"Lawrence'a Kasdana i "Burzę Lodową" Anga Lee... wielkie filmy, goraco je polecam
a w "Życiu Carlita" Al PAcino gra jak zawsze dobrze, czasem nawet bardzo dobrze, ale... mniejsza z tym, nie chcę ruszać na święte krowy ;) natomiast Sean Penn bryluje w roli adwokata-narkomana :)
polecam Wam także goraco filmy, które leciały w TV w święta, ale nie mogłem Wam ich polecić... to dwa arcymistrzowskie i poruszające filmy: "Lepiej być nie może" Jamesa L. Brooksa z Jackiem Nicholsonem i Helen Hunt oraz "Dotyk przeznaczenia" Sama Raimi'ego z Cate Blanchett i Giovannim Ribisi
well I jumped into the river too many times to make it home

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 10, 2007, 05:53:10 pm »
0
W weekend oglądałem film "Spacer po linie". Film opowiada o życiu i karierze Johnny'ego Cash'a. Pokazuje jak doszedł do sławy, a potem ją trwonił poprzez popadanie w alkoholizm oraz narkomanie. Jest również ukazany wątek miłosny. Film naprawdę mi się podobał, mimo iż nie za bardzo znam się na jego twórczości. Jak ktoś będzie miał okazję to serdecznie polecam.  

Offline Slasher_McKagan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
    • My Fuckin' Space
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 11, 2007, 03:50:48 pm »
0
przyłączam się do Hubika, wspaniały film Jamesa Mangolda(Przerwana lekcja muzyki, Tożsamość) z  Joaquinem Phoenixem, Reese Witherspoon i... Robertem Patrickiem (T-1000 z drugiego Terminatora) :D
well I jumped into the river too many times to make it home

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 11, 2007, 07:02:19 pm »
0
Cytuj
i... Robertem Patrickiem (T-1000 z drugiego Terminatora) :D
Kurcze, a on kogo grał, bo ja go jakoś nie wyczaiłem.  <_<  

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 12, 2007, 01:00:47 am »
0
Cytuj
W weekend oglądałem film "Spacer po linie". Film opowiada o życiu i karierze Johnny'ego Cash'a. Pokazuje jak doszedł do sławy, a potem ją trwonił poprzez popadanie w alkoholizm oraz narkomanie. Jest również ukazany wątek miłosny. Film naprawdę mi się podobał, mimo iż nie za bardzo znam się na jego twórczości. Jak ktoś będzie miał okazję to serdecznie polecam.
No film rewelka. Byłem pod wielkim wrażeniem tego jaki byl Cash. Wczesniej znalem jego muzyke ale biografie tak dosc słabo. Kurka, przez ten post musze sobie puścic Hurt :P
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Slasher_McKagan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
    • My Fuckin' Space
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 12, 2007, 05:26:31 pm »
0
Cytuj
Cytuj
i... Robertem Patrickiem (T-1000 z drugiego Terminatora) :D
Kurcze, a on kogo grał, bo ja go jakoś nie wyczaiłem.  <_<
grał Raya Casha, ojca Johnny'ego... genialnie zagrał... "Terminator II" mu zaszkodził - koleś ma talent, ale go nie obsadzają...

swoją drogą, zauważyłem, że T2 ma tu kilku fanów ;) to typowe dzieło komercyjne, ale pod względem formy jest imponujące - pościg T-1000 ciężarówką za Johnem to arcydzieło rzemiosła filmowego, te zdjęcia i muzyka są powalające... no i efekty z T-1000 były wtedy rewolucyjne... bardzo dobry jest wstęp, gdy Sarah relacjonuje jak to "ludzie przetrwali nuklearny ogień, by stawić czoła nowemu koszmarowi... wojnie przeciwko maszynom" i ta metalowa stopa miażdżąca czaszkę... genialna scena symboliczna, szkoda że potem już jest gorzej...

a znacie inne filmy Jamesa Camerona? pierwszy Terminator, Aliens, Otchłań, Prawdziwe Kłamstwa, czy wreszcie Titanic to wybitne filmy od początku do końca... ten leniwy sk***iel juz 10 lat nie nakręcił nowego filmu, ale wystarczają mi te, które już zrobił ;)
well I jumped into the river too many times to make it home

Solid Shake

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 12, 2007, 06:17:38 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Cytuj
i... Robertem Patrickiem (T-1000 z drugiego Terminatora) :D
Kurcze, a on kogo grał, bo ja go jakoś nie wyczaiłem.  <_<


a znacie inne filmy Jamesa Camerona? pierwszy Terminator, Aliens, Otchłań, Prawdziwe Kłamstwa, czy wreszcie Titanic to wybitne filmy od początku do końca... ten leniwy sk***iel juz 10 lat nie nakręcił nowego filmu, ale wystarczają mi te, które już zrobił ;)
patrick gral tez w 1 odcinku losta i w x files przez 2 sezony (chociaz ja tam bym se dal nogi up******c ze w 3 sezonie gral agenta w wagonie ale na imdb o tym nie ma ;f) gral agenta Doggetta

A co do camerona, ostatnio nakrecil ten niby film o tym jak to niby Jezusa znalezli

Offline Slasher_McKagan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
    • My Fuckin' Space
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 13, 2007, 05:36:24 pm »
0
ja pamiętam Patricka jeszcze z takiego głupiego filmu z Demi Moore i Burtem Raynoldsem... i był też trenerem w takim filmie o ufolach w szkole ;) była tam genialna przeróbka "Another Brick on the Wall II" popełniona przez Layne'a Staleya i Toma Morello ;)

a tego dokumentu Camerona o grobie Chrystusa nie widziałem, ale Aliens of the Deep, Ghosts of the Abyss i Bismarck są dobre ;)
warto nadmienić też jego genialne scenariusze do "Strange Days" i "Alien Nation"... świetne filmy i szkoda, że sam ich nie wyreżyserował
well I jumped into the river too many times to make it home

Solid Shake

  • Gość
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 14, 2007, 06:35:50 pm »
0

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: 10-ta muza
« Odpowiedź #224 dnia: Kwietnia 15, 2007, 12:41:27 am »
0
Cytuj
http://www.filmweb.pl/Takashi+Miike+szykuj...2,News,id=34370


kwiiiiikk***a bedzie dobre ;]

 o ja p******e :D :D bedzie hardkorowe :D






swoją drogą pierwszy raz widziałem dziś trailer 300... w tym tygodniu musze przejść sie na nich...