Autor Wątek: Teledyski GN'R  (Przeczytany 89183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sweet_Child

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 326
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #255 dnia: Lipca 15, 2010, 10:12:03 pm »
0
Ehhh aż zatęskniło się za starym, dobrym GN'R :D

Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #256 dnia: Października 28, 2010, 06:23:00 pm »
0
Z teledyskami GNR jest tak, że są one pewnego rodzaju filmem krótkometrażowym, weźmy na przykład taki Estragend, akcja niczym z filmu gdzie na początku policja z łóżkiem szpitalnym wchodzi do domu Axla, ten poszarpany leży na górze jakiejś szafy, później jak wchodzi ten fortepian i jacyś chyba pomocnicy wychodzą z torbami podróżnymi.

Zawsze się zastanawiałem, dlaczego oni są wszyscy na biało oraz co oznacza ujęcie tych delfinów.

Inny fajny teledysk choć raczej jest to połączenie filmu z jakimś koncertem to you could be mine Fajne zagranie i to końcowe spotkanie Arnolda z Axlem

Przed chwilą natknąłem się na niesamowite poczucie humoru Axla, zobaczcie sami jaki to Axl ma styl do siebie :-) Pewnie już widzieliście a jak nie widzieliście to zobaczcie. Ten koleś się nigdy nie zmieni zawsze, będzie ostro klnąc

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pEb_OPFYH0w&amp;NR=1" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=pEb_OPFYH0w&amp;NR=1</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UmNOkBO2lG8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=UmNOkBO2lG8</a>
Right Next Door To Hel

Offline Kokish

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • But love like time's got its own plans...
  • Respect: +6
    • Mój blog
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #257 dnia: Marca 08, 2011, 07:05:20 pm »
0
Powiem wam, że jak kocham wszystkie teledyski Gunsów :) Normalnie jak widzę jakiś w telewizji, to od razu się weselej robi, od pierwszych sekung gęba się śmieje :D Axl i chłopaki byli w tym mistrzami, takich klipów się już nie robi. Kiedyś w jakiegoś sylwestra oglądałam całą listę "tysiąc pięcset sto dziewięcset" na Vvie bo liczyłam że będą lecieli Gunsi no i wyobraźcie sobie moją radośc jak zobaczyłam Don't Cry po kilku godzinach katowania przez Britney, Dodę itp. No i ogólnie cała Trylogia to mistrzostwo świata. Estrenged i November Rain - takie teledyski w latach 90 to coś niesamowitego!

Co do ujrzenia GnR na Vivie-zazdroszczę. A Trylogię też ubóstwiam. Ja myślę, że to jest tak: Najpierw mamy November Rain, do tego momentu z rozwaleniem wesela. Potem jest Don't Cry (do sceny z grobem Axla). I lecimy dalej z November, od pogrzebu, do końca. Potem mamy Estranged i końcówkę Don't Cry.
"A tout le monde
A tout mes amis
Je vous aime
Je dois partir
These are the last words
I'll ever speak And they'll set me free..."
 

Offline san_music_fan

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #258 dnia: Marca 19, 2011, 12:47:15 pm »
0
Trylogia jest niesamowita, gdy widzę Slasha na tej pustyni w NR to mam po prostu ciarki (kwestia braku wzmacniacza i ogólnie prądu to inna sprawa :D )
Nigdy specjalnie jakoś nie doszukiwałam się wspólnych elementów w tych 3 teledyskach, ale to co tu czytam ma sens ;)

ogólnie rzecz biorąc chłopaki teledyski mają świetne, jak to Diana napisała sama się gęba śmieje i to nie tylko przez wielką sympatię do zespołu ;)
"We are made up of two contrasting ideals-Love And Fear. Pick One and Live." W.A.R

Offline rock76

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: +3
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #259 dnia: Kwietnia 07, 2011, 12:12:45 pm »
0
czesto zasiadam z butelka zimnego bro i wlaczam teledyski GNR.mozna sie przy nich niezle wyluzowac.estranged jest niepokonany.
jeszcze Aerosmith i Def Leppard z lat 80-tych maja dobre filmy.

Offline czubowaa

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #260 dnia: Kwietnia 14, 2011, 09:57:47 pm »
0
i nareszcie znalezione forum, na którym ludzie myślą identycznie jak ja..
Aerosmith i G n' R to mistrzowie chyba pod każdym względem, a teledysków już najbardziej.
Trylogia jest cudowna..

Mi cary przechodzą przy każdym solo Slasha :D

guest211

  • Gość
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #261 dnia: Kwietnia 24, 2011, 08:46:51 pm »
0
Cytuj
Previously unreleased video shot and Directed by Mark Racco at The Pantages Theatre in Hollywood May 11th 1991 as the band previewed material for their upcoming Use Your Illusion I&II Albums. Shot with16mm hand wind Bolex and Super 8mm Nikon R8. VERY RARE!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3k3jPWTFyX8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=3k3jPWTFyX8</a>


Cytuj
Mark Racco's original GNR performance off-line cut, before movie and concept footage from TERMINATOR 2 were added. VERY RARE

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MGNytJW19yM" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=MGNytJW19yM</a>

Offline zeszytomaniaczka

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #262 dnia: Kwietnia 30, 2011, 06:28:23 pm »
0
hm... a ja mam pytanie. moze to glupie, moze moja chora wyobraznia, ale niewydaje wam sie, ze w teledysku ,,November rain'' Axl, gdy wychodzi z kosciola (dokładnie to widac w 7:42 sekundzie) ma na szyi zawieszony odwrocony krzyz. moze mnie mylic moj slaby wzrok, dlatego pytam. a nie bede ukrywac-jest to dla mnie wazne;  jestem katoliczka i sie tego nie wstydze a ulwielbiam guns'ow. jakby ktos zyczliwy mogl to sprawdzic i mnie wyprowadzic z bledu (lub niestety utwierdzic w moim przypuszczeniu) , to byloby milo ;]

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #263 dnia: Kwietnia 30, 2011, 07:11:06 pm »
0
Moje słabe oczy rzeczywiście widzą odwrócony krzyż. Ten odwrócony krzyż to pewnie kolejny symbol, jakich w trylogii Gunsowej wiele. Bohater grany przez Axla nie zgadza się na to, co się wydarzyło i obwinia o to Boga. Nie on jeden zresztą w trudnej sytuacji życiowej tak robi. Nie sądzę,żeby odwrócony krzyż symbolizował tu jakikolwiek kult szatana, raczej po prostu sprzeciw wobec rzeczywistości, która stała się jego udziałem w teledysku.
Ale może ktoś ma inne zdanie.
Swoją drogą oglądałem klip z miliard razy i nigdy nie zwróciłem na to uwagi...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Mistrzyni Pierwszej Krwii

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Kobieta
  • crazy life
  • Respect: +2
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #264 dnia: Kwietnia 30, 2011, 10:15:58 pm »
0
Szczerze mowiac krzyża nie szukałam  bo mi się nie chce , ale myślę ,że jeśli już jest to jest to prowokacja   pewnie a nie symbol kultu.
Always I feel like
There's  nothing' that's stopping me
All things are possible
I am unstoppable
Belive in yourself :)

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #265 dnia: Maja 01, 2011, 12:45:49 am »
0
Nigdy się aż tak nie przyglądałem  temu teledyskowi, ale faktycznie.



 :vampire:
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2011, 08:19:37 am wysłana przez William_Bailey »

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #266 dnia: Maja 01, 2011, 01:03:50 am »
0
a za nim jest zwykły krzyż ;) może  jakieś powiązanie...

btw William nice sign :P
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #267 dnia: Maja 01, 2011, 09:45:02 am »
0
Nie no, jeśli wgl to coś znaczy, w co szczerze wątpię, to może być tylko i wyłącznie znaczenie przybliżone nam przez Zqyx'a . bo przecież nie kult szatana  :facepalm:
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #268 dnia: Maja 01, 2011, 10:27:06 am »
0
a za nim jest zwykły krzyż ;) może  jakieś powiązanie...


w kościołach tak bywa że wiszą krzyże :D

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Teledyski GN'R
« Odpowiedź #269 dnia: Maja 01, 2011, 10:35:23 am »
0
ale to tylko sporadycznie, nie ?  :D
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

 

SCOM - Teledyski

Zaczęty przez owsik

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7329
Ostatnia wiadomość Lutego 21, 2013, 09:26:35 am
wysłana przez Duffowa