Ankieta

Czy DC, NR i Estranged są trylogią?

Tak
95 (85.6%)
Nie
16 (14.4%)

Głosów w sumie: 104

Autor Wątek: Rozważania o Estranged,Don't Cry I November Rain  (Przeczytany 82278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kinnn

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Respect: +7
Odp: Rozważania o Estranged,Don't Cry I November Rain
« Odpowiedź #225 dnia: Grudnia 31, 2012, 12:59:55 pm »
0
Połączone to na pewno są tekstami przynajmniej DC i NR bo powstały w podobnym czasie, na YT natknęłam się dawno temu na akustyczną wersję NR Z 87 albo 86 i nie jest ona tak długa jak ta z płyty więc może Axl koniec dopisał później. Pewnie nigdy do tego nie dojdziemy ponieważ powstało wiele historii na ten temat a Axl raczej nie wypowie się nic. A może powiązał te utwory po to aby przez kolejne 20 lat fani mieli zajęcie nad główkowaniem nad tym a nie wyczekiwaniem kolejnej płyty :P

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Rozważania o Estranged,Don't Cry I November Rain
« Odpowiedź #226 dnia: Marca 05, 2013, 12:30:43 pm »
0
Pewnie to nic odkrywczego, ale to jest niby wersja z 1986r. i ma prawie 10 minut i inny tekst, więc może tamta krótka wersja była ucięta?

https://soundcloud.com/dandd44/guns-n-roses-november-rain

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Rozważania o Estranged,Don't Cry I November Rain
« Odpowiedź #227 dnia: Marca 05, 2013, 01:05:14 pm »
0
Wersja jest krótsza bo nie ma w niej solówek Slasha i dlatego różni się od tego co znamy. Być może to własnie pierwsza wersja lub któraś z wersji jaką podsyłał Axl do montażu gdy nagrywali November Rain podczas sesji Use Your Ilusion.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

 

Estranged

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7920
Ostatnia wiadomość Stycznia 05, 2010, 01:24:51 pm
wysłana przez Ivellios