Autor Wątek: Pogłoski o odejściu Rona  (Przeczytany 38481 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1906
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +392
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 02, 2015, 11:49:22 pm »
0
Tylko skoro nie jest już członkiem GNR, to co go powstrzymuje przed wydaniem oświadczenia?

No chyba że spowodowałoby to jakieś problemy, które wpłynęłyby jakoś na proces wydania nowego materiału, to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8635
  • 17000 postów
  • Respect: +4368
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 03, 2015, 11:14:46 am »
0
jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy ze o pieniadze
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 03, 2015, 04:30:19 pm »
0
Bumblefoot nie może wydać oficjalnego oświadczenia, ponieważ został poproszony o to żeby nie udzielać definitywnej informacji na temat swojego członkowstwa w GNR, już kilka/kilkanaście zachodnich serwisów o tym pisało.
Tak, bo "zachodnie serwisy" zawsze wiedzą najlepiej co i jak :) Dla mnie ta jego obecna szopka to brak szacunku do fanów. Zwłaszcza teksty w stylu "not sure if anything needs to be said at this point...".

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 03, 2015, 06:00:40 pm »
0

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 03, 2015, 11:18:49 pm »
+3
Bumblefoot nie może wydać oficjalnego oświadczenia, ponieważ został poproszony o to żeby nie udzielać definitywnej informacji na temat swojego członkowstwa w GNR, już kilka/kilkanaście zachodnich serwisów o tym pisało.
No co Ty, przecież nasi forumowi specjaliści wiedzą lepiej jak było i w ogóle to on powinien w niebiosa wychwalać Axla, że łaskawie pozwolił mu pograć w jego zespole. Po co czekać aż cała sprawa się wyjaśni, lepiej hejtować!
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 04, 2015, 09:46:51 am »
+1
To nie jest hejt, to po prostu inne podejście do sprawy odejścia Rona i braku informacji na ten temat :P A dlaczego takiej informacji nie podano to nikt z nas nie jest w stanie powiedzieć na 100%. Co nie zmienia faktu, że zastanawia mnie, że jakoś Ashba mógł, a Ron nie. Czyż to nie jest dziwne? ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 04, 2015, 09:50:37 am »
+1

No co Ty, przecież nasi forumowi specjaliści wiedzą lepiej
o przepraszam, ale jedną z rzeczy, których nauczyłam się przez 3 lata na tym forum, to, że forumowi eksperci zawsze wiedzą lepiej i niczym Szpakowski wiedzą o czym kto myśli i co Axl robi w domu ;) Wszyscy wiemy dokładnie tyle samo, co "zachodnie serwisy", więc nie widzę powodu dla którego miałabym zmieniać zdanie tylko dlatego, że jakiś zachodni Pudelek coś napisał. Nie mówię, że ma wychwalać Axla, wyraźnie zaznaczyłam, że chodzi mi o fanów. Przez tyle miesięcy jeszcze nie wyjaśnił swojego statusu? To po co teksty w stylu "teraz nie ma sensu" czegokolwiek wyjaśniać? Fani nie zasługują na wyjaśnienie? Na określenie czegokolwiek? O to mi chodzi. Czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli "nie może powiedzieć" do jakiegoś określonego czasu, to po choinę ta szopka od kilku miesięcy? Człowiek, który załatwia sprawy z klasą, albo wydaje oświadczenie od razu, albo nie określa się do czasu, kiedy może takie oświadczenie wydać, a nie robi podchody i jęczy w wywiadach jak mu było źle, ale nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie czy jest w zespole czy nie i nie potrafi podziękować fanom za prawie 10 lat wsparcia.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 04, 2015, 02:08:07 pm »
+4
Czyli "nie wiem dlaczego Ron nie może powiedzieć o co chodzi", ale będę miała focha, bo Ron nie chce powiedzieć o co chodzi, logiczne :rolleyes:
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 04, 2015, 02:35:56 pm »
0
Nie. Tak jak napisałam w poście - są inne sposoby, na rozwiązanie sytuacji jeśli rzeczywiście cały świat jest przeciwko niemu i nie może czegoś ogłosić. Wystarczy nie robić dramy. A w tej chwili już praktycznie mówi otwarcie, że nie ma go w zespole, ale nie będzie się bawił w oświadczenia. I o to mi cały czas chodzi, czy to tak trudno zrozumieć? Od kilku miesięcy na tym forum nie ma nic innego tylko piep*rzenie jaki to dzielny człowiek, jedyny członek GNR z jajami, który "nie boi się powiedzieć co myśli", a tymczasem zachowuje się gorzej niż jakieś One Direction robią niepotrzebne podchody. Albo się określasz jednoznacznie jak kulturalny człowiek, który ma jakiś szacunek do fanów, albo nie komentujesz sprawy i wydajesz oświadczenie, gdy "możesz", bo "zły Axl" Ci w końcu na to pozwala.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 04, 2015, 03:07:37 pm »
+3
Ciężko mówić o szacunku do fanów w konteście NuGNR :P

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 04, 2015, 03:20:45 pm »
+3
A to niby dlaczego i czym jest NuGNR, bo kojarzę jedynie GNR?

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1906
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +392
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 04, 2015, 04:33:43 pm »
0
Może dlatego, że już podczas RIR III zapowiadając KOHD Axl stwierdził "since this is a new band..." ;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 04, 2015, 05:27:30 pm »
+1
Nowy skład występował/występuje jako GNR, nie inną, więc nadal nie wiem po co wyróżniać jakieś nu czy inne sru, skoro zespół jest jeden.
I nadal się nie dowiedziałam dlaczego "nowy" skład miałby nie mieć szacunku do fanów?

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 04, 2015, 05:35:45 pm »
0
A wiecie co? Mnie to nawet cieszy, że odchodzą z  zespołu gdyby powróciła jakaś trasa koncertowa to będzie można spodziewać się czegoś "nowego" a może i nawet jakiejś nowej muzyki? Przez tyle lat z ronem i djem nic nowego się nie pojawiło więc to może ten moment? :P

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8635
  • 17000 postów
  • Respect: +4368
Odp: Pogłoski o odejściu Rona
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 04, 2015, 06:00:15 pm »
+2
Bumblefoot nie może wydać oficjalnego oświadczenia, ponieważ został poproszony o to żeby nie udzielać definitywnej informacji na temat swojego członkowstwa w GNR, już kilka/kilkanaście zachodnich serwisów o tym pisało.
No co Ty, przecież nasi forumowi specjaliści wiedzą lepiej jak było i w ogóle to on powinien w niebiosa wychwalać Axla, że łaskawie pozwolił mu pograć w jego zespole. Po co czekać aż cała sprawa się wyjaśni, lepiej hejtować!

Powinien, bo zanim go Axl nie wzial do zespolu to poza garstka jego fanow to nikt o nim na swiecie nie slyszal. Chyba nie musze mowic ile $, renomy oraz prawa do nazywania sie kiedys ex-Gunsem (=wiecej $)  pan Blumenthal uzyskal dzieki temu ze Axl mu laskawie pozwolil dolaczyc do zespolu.

Jakos Ashba umial to docenic - a mysle ze jego renoma (jako czlonka Sixx AM) byla jednak wyzsza niz wirtuoza solowego ale jednak malo rozpoznawalnego
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2015, 06:03:06 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

7 lat Rona w Gn'R

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7431
Ostatnia wiadomość Maja 14, 2013, 03:55:00 pm
wysłana przez JackW