Autor Wątek: GnR na gitarze.  (Przeczytany 3792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ShEv441

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
GnR na gitarze.
« dnia: Maja 25, 2013, 02:00:34 pm »
0
Witam. Na początku chciałbym się serdecznie przywitać z racji , że jest to mój pierwszy post. :D
Jak w temacie. Gram od niedawna na gitarze ( niecały rok ) i chciałbym nauczyć się kawałków jednego z moich ulubionych zespołów. Jakie utwory mi polecacie przy średnio-zaawansowanych umiejętnościach ? Nauczyłem się jak na razie kilku solówek min. "Knockin'" , "Dont Cry" czy "Sweet child'o" lecz chciałbym ogarnąć teraz nieco Appettite for Destruction. Wydaje się ono nieco trudniejsze od Illusionów. Prosiłbym o tytuły utworów oraz źródła - video-lekcje czy inne tabulatury.

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: GnR na gitarze.
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 25, 2013, 11:43:13 pm »
0
Cześć ;). Po wiem Ci tak: przerobiłem duuużą część materiału Gunsów, (odpuściłem sobie tylko większość utworów z ChD)  tylko na słuch. Nie mówię o tym ,że jest to idealnie zagrane jak w oryginale ale mniej więcej wygląda to podobnie ;) - i polecam to też tobie . Próbuj na słuch a wtedy jak bd już miał punkt zaczepienia i  nie bd  na prawdę wiedział jak dalej zagrać sięgaj po wspomagacze :D .

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: GnR na gitarze.
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 26, 2013, 05:31:43 pm »
0
Próbuj na słuch a wtedy jak bd już miał punkt zaczepienia i  nie bd  na prawdę wiedział jak dalej zagrać sięgaj po wspomagacze :D .

Sorry, że się czepiam i odbiegam od tematu ale nie można pisać normalnie? :) Czy tak trudno jest użyć pełnego słowa? ;)

Offline Świeżak

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: GnR na gitarze.
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 26, 2013, 10:24:42 pm »
0
Jedno pytanie: grasz niecały rok i już wyrabiasz całą solówkę ze sweet child o' mine? :O

 

Kawałki GNR jakich nigdy nie zagrali na koncercie

Zaczęty przez Anonymous

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 14241
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2006, 10:14:42 pm
wysłana przez smakol