Autor Wątek: Axl rose o Polakach  (Przeczytany 135476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwca 08, 2006, 11:02:23 am »
0
O jakich "ostatnich posunięciach co niektórych" mówisz ? Może coś przeoczylem bo od kilku dni nie ogladalem wiadomosci...


Mam ochote na chińskie :P

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwca 08, 2006, 11:51:04 am »
0
całokształt :D,ale tema nie o tym.
Roxy czekamy na więcej informacji :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwca 08, 2006, 01:13:35 pm »
0
hmm... o więcej informacji będzie trudno, bo mamcia nie pamięta, kto prowadził ta audycję. Więc nie ma nawet punktu zaczepienia, nie wiadomo do kogo napisać, zeby sie dowiedzieć czegoś więcej.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwca 08, 2006, 01:19:13 pm »
0
Ale wie chyba jakiego radia słuchała?:) To już by było sporo,jeśli by podała jakie radio i porę  mniej więcej:)  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwca 08, 2006, 01:22:08 pm »
0
Moze uslyszala przechodzac na ulicy...


Mam ochote na chińskie :P

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwca 08, 2006, 01:37:00 pm »
0
Ludzie,dajcie sobie spokój z tym"pewnym słynnym zdaniem".Gdyby nawet tak powiedział,to minęlo już kilkanaście lat.Przecież każdy z nas czasami coś palnie.POza tym ja osobiście nigdy tych plotek nie wziełam sobie do serca

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwca 08, 2006, 01:58:22 pm »
0
Cytuj
Ale wie chyba jakiego radia słuchała?:) To już by było sporo,jeśli by podała jakie radio i porę  mniej więcej:)
albo PR1 albo radio Lublin, a godzina mniej wiecej 22-23. Wiekszy problem jest z umiejscowieniem tego w konkretnym dniu, bo przypomniała sobie dzisiaj rano tym i mówi do mnie: miałam ci powiedzieć, że pare dni temu słyszałam w radiu...itp. Wiec nie będzie łatwo określić kiedy dokładnie to było, bo dla niej nie była to aż tak istotna informacja, żeby zaprzątać sobie głowę szczególami w stylu: w jakiej radiostacji, w czyjej audycji i o której godzinie.

A co do postów w stylu: dajcie sobie spokój z"pewnym sławnym zdaniem", to przecież ten temat nie jest obligatoryjny i jeżeli kogoś nudzą nasze dociekania, to nie musi ich czytać, ani wypowiadać się w tym temacie.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwca 08, 2006, 02:07:17 pm »
0
Cytuj



A co do postów w stylu: dajcie sobie spokój z"pewnym sławnym zdaniem", to przecież ten temat nie jest obligatoryjny i jeżeli kogoś nudzą nasze dociekania, to nie musi ich czytać, ani wypowiadać się w tym temacie.
Mnie nie "nudzą"tylko nie rozumiem jaki sens mają rozważania nad czymś, co nie wiadomo,czy miało miejsce  

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwca 08, 2006, 04:03:59 pm »
0
Ale teraz tu sa rozwazania na temat tej manifestacji ...rozwazania na temat tego zdania to juz skonczylismy sporo czasu temu...


Mam ochote na chińskie :P

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwca 08, 2006, 04:27:13 pm »
0
Cytuj
Cytuj



A co do postów w stylu: dajcie sobie spokój z"pewnym sławnym zdaniem", to przecież ten temat nie jest obligatoryjny i jeżeli kogoś nudzą nasze dociekania, to nie musi ich czytać, ani wypowiadać się w tym temacie.
Mnie nie "nudzą"tylko nie rozumiem jaki sens mają rozważania nad czymś, co nie wiadomo,czy miało miejsce
To coś nie miało miejsca.Jakbyś poczytał cały temat to byś wiedział.
A rozmawiamy o tym,bo ciągle w mediach pojawiają się informacje,że coś takiego było,a to wpływa na odbiór Gunsów i nas jako fanów w Polsce.Jeśli temat Cię nudzi to znajdź sobie na forum ciekawszy,a tu nie zaglądaj :) Widać,że mimo wszystko temat jest potrzebny,bo wciąż wzbudza kontrowersje.Też chciałbym odpuścić i już o tym nie wspominać,ale jak widać nie można,bo wciąż są osoby głęboko przekonane,że takie zdarzenie miało miejsce.Niestety takie osoby zdarzają się również wśród fanów,a wiadomo,że świadectwo fana o zespole,który ceni jest wiarygodniejsze.
Temat jest i pozostanie,a zaglądać do niego nikt nie musi.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Grisza1010

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Respect: 0
    • http://
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwca 08, 2006, 09:38:05 pm »
0
dzis slucham Radia Eska Rock...bo lubie...a tam tekst pani zdulskiej czy innej bitch: No a Lider GnR powiedział ze Dla żydów i Polaków Nie zagra,a tutaj jednak przyjadą i bedziemy mogli ich posluchac"...rowno 4,3 sekundy pozniej napisalem smsa zeby nie plotła bzdur na antenie bo jeszcze ktos uslyszy i bedzie debilizmem świata...odpowiedz:dziekujemy za przeslany sms.Niestety ma on niepoprawną treść...

nie skomentuje bo to juz ch... dębem staje:D
[img]http://aesthesia.free.fr/new/images/banner-siteGNRfrance.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwca 09, 2006, 07:55:38 am »
0
Nienormalni są Ci ludzie...ktoś chce sprostować , wytłumaczyć a oni jak takie zaślepione dzieci...


Mam ochote na chińskie :P

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwca 09, 2006, 08:11:07 am »
0
Cytuj
a tam tekst pani zdulskiej czy innej bitch: No a Lider GnR powiedział ze Dla żydów i Polaków Nie zagra,a tutaj jednak przyjadą i bedziemy mogli ich posluchac"...
No i jak potem ludzie mają nam wierzyć, skoro w mediach puszczają takie ploty?! ;/


nowy nr gg : 12071320

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwca 09, 2006, 08:22:58 am »
0
ta pani o której napisał Grisza, prowadzi jakiś program w tym radiu? Moze by mailika do niej napisać i wyłożyć czarno na białym, że wprowadza w błąd Bogu ducha winnych obywateli. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, że numer na który Grisza wysłał sms, był zarezerwowany dla jakiegoś konkursu czy czegoś w tym stylu, w związku z tym wiadomość nie doszła.Tak to było?

Offline Grisza1010

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Respect: 0
    • http://
Pewne slawne zdanie :]
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 09, 2006, 09:43:24 am »
0
Cytuj
ta pani o której napisał Grisza, prowadzi jakiś program w tym radiu? Moze by mailika do niej napisać i wyłożyć czarno na białym, że wprowadza w błąd Bogu ducha winnych obywateli. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, że numer na który Grisza wysłał sms, był zarezerwowany dla jakiegoś konkursu czy czegoś w tym stylu, w związku z tym wiadomość nie doszła.Tak to było?
wiesz mi głownie chodzilo oto zeby tylko ten sms do niej doszedl...ktos to musial przeczytac...ale jak znam zycie to maja jakiegos Moda ktory to generuje i sortuje co dac a co nie dac prosto do tej panienki z radia...Maila mozna napisac,ich adres jest na oficjalnej stornie eski rock o ile dobrze pameitam to:

www.eskarock.fm
[img]http://aesthesia.free.fr/new/images/banner-siteGNRfrance.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

 

Axl i Slash (czyli polowanie na czarownice)

Zaczęty przez pawlik7

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13518
Ostatnia wiadomość Lutego 24, 2013, 05:56:34 pm
wysłana przez Canis_Luna