Autor Wątek: Opinie o Axlu  (Przeczytany 29341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 27, 2006, 08:09:24 pm »
0
A ktory topic nie jest do dupy? Każda sprawa jest godna dyskusji... Jeśli ktoś chce o tym popisać to pisze i ja nie widzę w tym problemu. Jeśli ktoś uważa, że ten temat nie jest godny dyskusji to po prostu nie powinien się odzywać...

BARSIK

  • Gość
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 27, 2006, 08:49:15 pm »
0
Wiesz - nigdy nie sądziłem że to powiem po tym jaką okropną przykrość wyrządziłeś mi pewnego grudniowego wieczora , ale popieram ci Witek :( :(

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 28, 2006, 09:32:43 am »
0
Cytuj
Pisała i pisała, Oj i skończyła - ale nic konkretów, nawet "Dziady" sie przewinęły, a Axl gdzieś tam na drugi planie. Może jestem za tępy ale jakoś nic z tego co przeczytałem nie wyciągnąłem :lol:
Nie jesteś tępy, ja czasem sama siebie nie rozumiem. A Axl jest, jeśli się dobrze przyjrzysz. No i jest o nim, choć nie pada jego imię. Trzeba tylko się wczytać ;)

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 28, 2006, 04:39:46 pm »
0
Kolejna ciekawa koszulka, po tej z Mansonem. Prowokacja? Nieważne...
Post nie jest nie ma temat, poetycko (obrazek) mówi o tym, że pewnych rzeczy się o ludziach nie wie, widzi się czasem tylko medialną pozę.

[img]http://img155.imageshack.us/img155/1725/axl009qc5.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2006, 05:25:11 pm wysłana przez Karol »
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

BARSIK

  • Gość
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 28, 2006, 07:59:06 pm »
0
Właśnie szukałem w necie o tym co Axl wyprawiał w Sztokholmie i natknąłem się na coś co mnie bardzo mile zaskoczyło, zapewne na forum to się pojawiło, ale ja przeczytałem o tym po raz pierwszy. Do dzisiaj do 19 57 uważałem Axla z buca, ale ... już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć - Może wy mi powiecie

AXL ROSE U CHORYCH DZIECI :)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 28, 2006, 08:20:01 pm »
0
Zobacz do góry strony...
Axl jest normalnym czlowiekiem, tak samo jest egoistą jak każdy z nas i tak samo jest dobrym czlowiekiem jak kazdy z nas!!!

BARSIK

  • Gość
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 28, 2006, 08:25:06 pm »
0
EE... To on dobry jest -- Ja to bym nie był normalny jakbym miał tyle kasy co on, otaczałbym się dziwkami i kupiłbym sobie Ferrari Enzo za 1,5 grubej bańki. Oj jak molem go tak źle oceniać, przecież to taki sam człowiek jak my ;)

[img]http://better.prv.pl/ff10.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 28, 2006, 09:11:20 pm »
0
I co z tej cholernej kasy, skoro pewnych rzeczy nie da się kupić. Ciekawe, że akurat tych najważniejszych, np. gwarancji, że istnieje coś po śmierci albo wiecznego życia tu, na ziemi. Nie kupi się dobrych wspomnień z dzieciństwa, chyba, że zacznie się je kiedyś implantować, ani równowagi psychicznej. Można być pozerem, albo nawet zabiegać o to szczerze, ale jeśli czuje się wewnętrzną pustkę, prędzej czy później to straci sens.
Wszyscy jedziemy tym samym Ferrari, które zmierza w kierunku przepaści... i nikt nie wie, czy zdarzy się cud i tuż przed przepaścią przeskoczymy w jakiś inny wymiar.
Nie ja założyłem ten temat, myślę, że nie ma co nad tym dyskutować: Axl nie jest egoistą, napisałem to w pierwszym poście. A jeśli jest, to nie bardziej niz większość ludzi. Można kupować opakowanie, albo całość, jeśli się komuś chce zobaczyć, co jest w środku.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2006, 09:13:40 pm wysłana przez Karol »
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline księżanaksiężyc

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Respect: 0
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 28, 2006, 09:39:02 pm »
0
W mojej opinii Axl jest egoistą.
Kocham stare, dobre Guns N’ Roses czyli Gunsów z dwóch pierwszych płyt (z dwóch następnych trochę mniej a ostatnią przemilczę...). Później Axl zaczął zmieniać profil tej grupy. Pojawiały się w ich kawałkach różne instrumenty, których do tej pory nie wykorzystywali. Pojawiały się chórki, itd.
Reszcie zespołu się to nie podobało. Axl zmieniał wszystko tylko dla własnego widzimisię. Nie brał pod uwagę zdania reszty ekipy.
Te jego fochy, kiedy nie kończył koncertu, nie wychodził na scenę albo ni z tego ni z owego nagle ogłaszał podczas koncertu że rozwiązuje zespół.
Zachowywał się jak rozkapryszony, egoistyczny gówniarz.

A wszystko co osiągnął jest zasługą całego zespołu. Gdyby nie Slash, Duff i Izzy nie byłby w tymi miejscu w którym jest dzisiaj. Nie miałby statusu gwiazdy. Nie byłoby akcji charytatywnych, spotkań z dzieciakami. Nie wiedziałby o nim nikt!!
Dokonania obecnego zespołu Axla są zerowe. Nowe piosenki brzmią (oczywiście moim zdaniem, bo gusta są różne) fatalnie, długo oczekiwana przez fanów płyta jakoś nie może ujrzeć światła dziennego.
 
Tymczasem Slash, Duff i Matt z Velvet Revolver nagrali całkiem dobrą płytę. Oni jakoś mogą obejść się bez Axla, on widać bez nich nie.

Posługując się terminologią piłkarską można stwierdzić, że żaden piłkarz bez reszty zespołu nie osiągnie nic. Największy geniusz bez partnerów jest nikim. Szkoda, że kilkanaście lat temu nikt nie wytłumaczył tego Axlowi.

Także podsumowując Axl to EGOISTA, który zniszczył najwspanialszy zespół jaki kiedykolwiek istniał. Nazywanie jego obecnego zespołu dumną nazwą Guns N' Roses jest profanacją.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2006, 09:57:42 pm wysłana przez księżanaksiężyc »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 28, 2006, 10:10:48 pm »
0
To ja od razu powiem, że proszę o nie kłócenie się na temat czy lepsze jest nowe GN'R czy stare :)

księżanaksiężyc -> Witamy serdecznie na forum :)

Hm każdy z nas jest czasem egoistą... Czasem możemy zrobić coś co jest korzystne dla nas nie patrząc na innych. Nie mówię, że często ale to jest możliwe... To nie jest usprawiedliwienie... To po prostu pokazanie, że każdy z nas mógł znaleźć się w jakiejś sytuacji, w której mógłby zostać uznany za egoistę...
Cytuj
Zachowywał się jak rozkapryszony, egoistyczny gówniarz.
Owszem, odwoływanie koncertów z jakichś powodów niejasnych, tudzież bez powodu jest bardzo, że się tak wyrażę niefajne ale nie uważasz, że w tym roku to się zmieniło i Axl się zachowuje inaczej wobec fanów?

Ja mam wrażenie, że wiele osób widzi w Axl'u człowieka sprzed dobrych 10 - 15 lat... Ja mam wrażenie, że już taki nie jest... Czy to dobrze czy źle to już kwestia dyskusyjna. Ja wolę Axl'a rozmawiającego z fanami niż bijącego ich...

Offline księżanaksiężyc

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Respect: 0
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 29, 2006, 12:21:52 am »
0
Cytuj
Witamy serdecznie na forum
Witam. Sorry, że jestem niewychowany i nie przywitałem się pierwszy B)
Cytuj
To ja od razu powiem, że proszę o nie kłócenie się na temat czy lepsze jest nowe GN'R czy stare
Takiej dyskusji być nie może dopóki nie ukaże sie nowa płyta. Chociaż chyba każdemu żal tych solóweczek Slasha  :P


Rozumiem, że czasami robimy coś egoistycznego co  jednak jest korzystne dla nas ale niestety Axl nie zrobił nic korzystnego dla siebie poprzez te fochy.

Ja nie widzę w Axlu człowieka sprzed 10-15 lat ale chciałbym widzieć w nim człowieka sprzed 20 lat kiedy to jako młody chłopak nagrywał płytę "Appetite for destruction". Axla wraz z Gunsami, których ogląda się z wielką przyjemnością. Zespół, który był wulkanem energii. Axla, który nie był "skażony" pieniędzmi.
Gdyby Gunsi na wzór np. U2 grali przez te 20 lat w pierwotnym składzie to jestem pewien, że na ostatni warszawski koncert tego zespołu przyszłoby z 80 tysięcy ludzi.

Może popadłem w paranoję i moja wyobraźnia posuwa się za daleko ale śmiem twierdzić, że to "rozmawianie" z fanami jest próbą odzyskania twarzy. Facet wie, że zniszczył ósmy cud świata i próbuje się zrehabilitować.
Chociaż to rehabilitowanie też przychodzi mu z trudnością. Ile to razy obiecywał premierę nowej płyty? Oszukiwanie fanów w celu wywołania trochę szumu wokół siebie też jest egoistyczne.

Zresztą z chęcią w imię dobra ogólnego nadstawiłbym ryja, żeby po nim dostać od Axla o ile móglibyśmy słuchać kolejnych tak rewelacyjnych płyt jakie nagrał wcześniej.  

erin

  • Gość
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 29, 2006, 02:00:28 am »
0
Cytuj

chciałbym widzieć w nim człowieka sprzed 20 lat kiedy to jako młody chłopak nagrywał płytę "Appetite for destruction". Axla wraz z Gunsami, których ogląda się z wielką przyjemnością. Zespół, który był wulkanem energii. Axla, który nie był "skażony" pieniędzmi.
 
Człowiek nie staje taki czy owaki z dnia na dzień, tzn kiedy zarobił kupe kasy to stał się egoistą czy dupkiem...takim jest człowiekiem i tyle, nie znam go, ale zawsze powtarzam, że ludzie z reguły się nie zmieniają, więc jeśli później miał no np trudny charakter czy zachowywał się jak primadonna to takie zachowanie nie pojawiło się nagle, musiały być jakieś przejawy już wcześniej, tylko może w mniejszym stopniu. A jak dostał kase do rękito pozwolił sobie na więcej...
Natomiast co do jego obecnego zachowania to sądzę, że po prostu facet troche uspokoił się... też dlatego, że nie ma już takiego "szumu" wokół niego, może też spoważniał :lol: ale w gruncie rzeczy to jest ten sam człowiek co 10, 15 lat temu, ja np 10 lat temu byłam taka jak teraz tylko mniej doświadczona i młodsza :P . (Gdyby Axl miał dziś 20 lat historia by się pewnie powtórzyła, taki człowiek nie zostwiłby świata takiego jakim jest :lol: )
Cytuj
Może popadłem w paranoję i moja wyobraźnia posuwa się za daleko ale śmiem twierdzić, że to "rozmawianie" z fanami jest próbą odzyskania twarzy. Facet wie, że zniszczył ósmy cud świata i próbuje się zrehabilitować.
to trochę też racja, ale sądzę, że jednak spoważniał :blink:
Acha...no i moim zdaniem Axl Rose jest egoistą ----wielu takich...
Zresztą sam się szczyci że jest największm dupkiem na świecie itd więc o czym tu mówić.

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 29, 2006, 10:15:19 am »
0
Cytuj
Cytuj
To ja od razu powiem, że proszę o nie kłócenie się na temat czy lepsze jest nowe GN'R czy stare
Takiej dyskusji być nie może dopóki nie ukaże sie nowa płyta.
... No i nie w tym temacie :P

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 29, 2006, 06:24:50 pm »
0
Cytuj
Posługując się terminologią piłkarską można stwierdzić, że żaden piłkarz bez reszty zespołu nie osiągnie nic. Największy geniusz bez partnerów jest nikim. Szkoda, że kilkanaście lat temu nikt nie wytłumaczył tego Axlowi.

Także podsumowując Axl to EGOISTA, który zniszczył najwspanialszy zespół jaki kiedykolwiek istniał. Nazywanie jego obecnego zespołu dumną nazwą Guns N' Roses jest profanacją.
1) Gdyby nie Axl, reszta zepsołu osiągnęłaby to, co osiągnęło stare GN'R? Moim zdaniem nie. VR to nie to samo.

2) Zniszczył to, co stworzył. Miał do tego prawo.

3) Kto wie, czy zespół sam by się nie wypalił i nie rozpadł, co jest naturalna koleją losu.

4) Egoistyczne jest wymagać od kogoś, żeby grał to, czego Ty chcesz, w zespole, w którym Ty chcesz, żeby grał.

5) To był świetny zespół, może i najwspanialszy (musiałbym poznać wszystkie). Przemawia przez Ciebie rozgoryczenie, czemu w sumie się nie dziwię, ale to nie powód, żeby wyładowywać swój gniew na Axlu. To biedny bogaty człowiek, który sam sobie ze sobą nie radził, jeszcze zanim zaczął grać w GN'R.

BTW:
Żaden "dupek", żaden "buc". Jacy fani mogą tak mówić, a takie obleżywe słowa padły na tym forum. Wstyd mi za tych, którzy tak mówią. Najwyraźniej sami mają jakieś problemy i muszą się wyżyć.
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 29, 2006, 07:07:11 pm »
0
Zastanawiajac sie nad odpowiedzią "dobry człowiek,czy egoista" stwierdzam-po prostu człowiek.Ma takie same słabostki jak miliony innych ludzi.Tylko,ze bedac osobą publiczną,idolem młoych,powiniem czsami dwa razy zastanowić się zanim coś zrobi.

 

DVD o Axlu-`Axl Rose:the prettiest star'

Zaczęty przez shadow27

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11699
Ostatnia wiadomość Lipca 31, 2006, 06:33:00 pm
wysłana przez motyl5150