Autor Wątek: Okołogunsowe pytania różne  (Przeczytany 285550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

guest2849

  • Gość
Okołogunsowe pytania różne
« dnia: Czerwca 02, 2010, 03:17:44 pm »
0
Axl ma podobno polskie korzenie.Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.Może ktoś z ''was'' mi to w skrócie opisać? :)

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Ciekawostki zwiazane z Axlem
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2010, 03:28:43 pm »
0
Z tego co kojarzę to jego babka była Polką  :)
Life's a bitch and then you die.


guest2849

  • Gość
Odp: Ciekawostki zwiazane z Axlem
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2010, 03:44:19 pm »
0
Dzięki,ale ze strony mamy,czy biologicznego oojca? :)

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Ciekawostki zwiazane z Axlem
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2010, 03:59:46 pm »
0
Oj tego to już nie wiem  :D Może ktoś inny ci odpowie  :)
Life's a bitch and then you die.


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 26, 2012, 01:59:10 pm »
+1
Na wzór hydeparkowych pytań różnych i różnistych pomyślałem, że warto założyć podobny temat, z tym, że dotyczący jedynie tematyki Gunsowej i pokrewnej. Wiadomo, że część z forumowiczów Gunsów studiowała niemal na poziomie uniwersyteckim i mogłaby startować w Gunsowej olimpiadzie;), ale jednak nie wszyscy. Niektórzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zespołem, warto im czasem pomóc znaleźć odpowiedź na jakieś pytanie, niekoniecznie dając rybę ;) Wędka też dobra, pod warunkiem, że nie powie się - użyj Google ;). Ale mam nadzieję, że tego typu odpowiedzi tu nie będzie, bo przecież każdy kiedyś zaczynał i pytania, które dziś wydają się banalne kiedyś były bardzo trudne. Niech to będzie taki zbiorczy temat, w którym każdy może zadać frapujące go okołogunsowe pytanie :)

Pamiętajmy - nie ma głupich pytań :)

Ok, dość gadania o suchym pysku ;) Leci pytanko ;)

Dlaczego Duff McKagan był/ jest "Rose"  ? :) Eksperci pewnie już wiedzą ;)
Nata: Duff mial przydomek "Rose". W latach 90tych pisano o nim czesto jako Duff "Rose" McKagan,
jesli dobrze pamietam chodzilo o to, ze Traci Guns figurowal jako  jeden w nazwie i to bylo ok. Natomiast Rose rowniez byl tylko jeden stad nazwą zespolu powinno byc "Guns n' Rose" zeby dodac jednak jeszcze jedna roze do zespolu, Axl wpadl na pomysl, zeby o Duffie mowic rowniez jako Rose wtedy beda i Guns i 2 Roses. LOGiczne w sumie :)


Soya: Ja tam mam jedno podstawowe pytanie, w sumie dwa : dlaczego Axl nie spłodził pięknego Axlovego syna i dlaczego ten syn nie jest moim mężem?! ;(
Nata:[/:b] Dlaczego Axl nie ma syna? A skad wiesz ze nie ma?
Zqyx[:/b] Soya : Odpowiadając na drugi człon Twojego pytania : Pewnie dlatego, że jeszcze go nie znalazłaś :D , ale kto szuka, ten znajdzie :D


Zqyx: No dobra, zostając przy Duffie. Wiadomo, że Duff to "punkowe imię" Michaela, ale, w zasadzie skąd się wzięło? ;)  Co oznacza? ;)
Nata: Kiedy Duff mial z nascie lat ojciec jednego z Duffa kolegow zaczal mowic na niego wlasnie tak, poniewaz "Duff" Michael byl dosyc cichym i spokojnym chlopcem, ktorego to  w jezyku angielskim mozna  nazwac wlasnie  Duff - niemrawiec. Przyjelo sie i jest  :)


Reno: Skąd się wziął przydomek Slash dla Saula Hudsona  i kto go wymyślił?
Nata: No wiec Slashowi imie nadal amerykanski aktor lat 50tych Seymour Cassel. I to byl ojciec kumpla Slasha. Nazwal go tak, bo Slash lazil po domu to tu to tam (szlajal sie po chacie wszedzie po prostu ;))
Slowo Slash po angielsku to nie tylko ciac, rabac lub siekac to rowniez walic na prawo lub lewo, tu jakis anglista jest potrzebny co Seymour Cassel mial na mysli nazywajac Saula Slash.
A co do Duffa to to nie byl ojciec kolegi tylko dziadek i nadal mu to imie rowniez dlatego, bo na osiedlu bylo bardzo duzo Michaelow wlacznie z jego wnukiem, wiec zeby mu sie nie mylilo to nazwal go Duff 
mikus666: Seymour Cassel, amerykański aktor jest autorem przydomka "Slash". Slash przyjaźnił się z jego synem i z racji tego, że wszędzie było go pełno, zawsze się spieszył, wpadał/wypadał, Seymour określił go w ten sposób (Slash po angielsku oznacza szybkie, zdecydowane cięcie, ruch). Przynajmniej taką wersję podal Slash w swojej autobiografii.


Nata: To ja rowniez mam pytanie dot. imion. Skad waszym zdaniem Axl jest Axlem? Slyszalam o nazwie zespolu jaki mieli Axl i Izzy jeszcze w Lafayette, slyszalam rowniez teorie, ze Axl to firma kolek deskorolkowych na ktorych chloapki jezdzili ;)  Kto wie cos wiecej?
Zqyx: Zespół nazywał się bodajże A.X.L i wziął pewnie nazwę od firmy kółek deskorolkowych  :D
Canis: Ja słyszałam wersję, że AXL ROSE jest anagramem słowa ORAL SEX :P

Zqyx: Jakie piosenki nagrane na studyjnych albumach Gunsów nie były nigdy wykonywane na żywo?
mafioso: Na żywo nie grali Don't Damn Me, Get In The Ring, My World i większości z "The Spaghetti Incident" (poza "Down On The Farm", "Attitude" i "Since I Don't Have You" - ten ostatni kawałek tylko jako intro).


Reno: Może ktoś z was wie jaka jest historia powstania przydomka Jeff'a Isbela vel Izzy'ego Stradlina?
CookieMonster169: co do tego dlaczego Izzy to nie mam pojęcia, ale gdzieś przeczytałam, że Stradlin wzięło się od jego ulubionej pozycji kamasutry :)


Veronika654: Wie ktoś może w jakim kościele były nagrywane sceny z teledysku November Rain?
Nata: Church St. Brendan, polozony 310 South Van Ness Avenue w the Hancock Park area w Los Angeles.
To kosciol, w ktorym odbywal sie slub, ten ktory widac w teledysku na zewnatrz i jak wychodza po zawarciu aktu maleznskiego.
Drugi kosciol, a raczej mala kapliczka przed ktora Slash gra swoja solowe, jest w New Mexico. Ten maly kosciolek widac rowniez w fimie "Silverado"


Mrs.Brownstone: Gdzieś przeczytałam, że Axl bał się kiedyś wody i od tego czasu nie daje mi to spokoju. ;)   Wie ktoś coś na ten temat?
Nata: Owszem sa takie teorie, ale zupelnie bezpodstawne. Wrecz przeciwnie, woda, ktora ukazuje sie jako symbol bezpieczenstwa w wiekszosci teledyskow Gunsow to znak, ze Axl wrecz bardzo lubi wode i chetnie do niej odnosi sie symbolicznie. (Don't cry - tonie w basenie z Seymour / Estranged - skok do morza, nie chce byc ratowany, tonie w ciszy i spokoju z "delfinami", Siedzi w kabinie przysznicowej i koi nerwy/  November Rain- deszcz na koncu, ktory  leczy bol po smierci Steph) to tylko pare moich spostrzezen, :) Warto obejrzec Making of.. wszystkie 3 Axl tam od czasu do czasu mowi o symbolice wlasnie wody :)


Reno: Powiedzcie mi dlaczego fani uważają Don't Cry, Estranged i November Rain są swoistą muzyczną trylogią, choć sam zespół a dokładniej biorąc Axl się od tego odżegnuje?
Nata: nikt sie nie kwapi to moze ja znow sprobuje

kiedy w 91 zaczely sie zdjecia do pierwszego z trzech wspomnianych teledyskow "Don't Cry" Axl Rose wraz Johem Richmanem mieli wizje zeby trzy teledyski do DC, NR, Est. byly jakby trzema oddzielnymi historiami z duza iloscia watkow autobiograficznych Axla. Trylogia nazywamy je dlatego poniewaz byl to pierwszy tak wielki projekt filmowy wszystkich trzech teledyskow. Po raz pierwszy zatrudniono ekipe filmowa, rezysera, scenarzyste itd. Bylo to ogromne przedsiewziecie ze strony zespolu jak i ich budzetu. Mialy jednak zapasc w pamieci widzow co sie zdecydowanie udalo.
Axl nie dementuje nazwy trylogii, ale ironizuje mowiac np. ze Estranged to 4 czesc trylogii.
Wszystko za sprawa Stephanie Seymour, ktora to miala byc spojnikiem wszystkich trzech czesci. Niestety kiedy krecono teledysk do Estranged Stephanie i Axl nie byli juz para, stad jej brak w teledysku. Odnosnikiem do niej jest natomiast jej syn Dylan pojawiajacy sie w teledysku. Relacja Axl/Stepahanie miala byc jakby filmowa ekranizacja rowniez zycia emocjonalnego Axl/Erin.


Canis: Ile Izzy ma wzrostu?
CookieMonster169: 180 cm.


Veronika654: To ja też mam (nie)głupie pytanie o wzrost, chodzi mi o wzrost Erin :rolleyes:
Canis: WDW podaje 168 cm.
http://www.whosdatedwho.com/tpx_13444/erin-everly/


Reno: No to jak już pytamy o wzrost członków ze starego składu GNR to może wiecie ile wzrostu ma Duff oraz Slash?
Kurczak:/ Duff: 6 feet 3 inches = 190.5 centimeters, Slash: 5 feet 10.5 inches = 179.07 centimeters


Reno: Chciałbym się dowiedzieć o co poszło pomiędzy Slashem a Axlem, że ci dwaj panowie tak bardzo się nie lubią?
slasherr: Poszło o kierunek muzyczny w jakim mieliby podążać Gunsi. Dochodził do tego słaby kontakt Axla z zespołem, nie było już tej chemii między nimi.

Reno: Interesuje mnie jedna sprawa związana z Duff'em, Izzy'im i Slashem. Mianowicie zastanawia mnie czy chłopaki mają teraz w domu jakieś zwierzaki, bo z tego co wiem to w młodości Slash miał dość sporo węży?
Canis:'/b] Duff ma psa.  http://celebritydogwatcher.com/wp-content/uploads/2007/08/duff-mckagan-velvet-revolver.jpg
Steven: http://1.bp.blogspot.com/-f3X99XWNOG0/T9402JCQLsI/AAAAAAAADV4/cW44_8359aQ/s1600/Adler+family.JPG
Matt: http://cdn.mattsorum.com/wp-content/uploads/2009/04/cimg0577small.jpg
Slash: http://obrazki.elektroda.net/0_1341478695.jpg


Canis: Widział ktoś kiedyś Gilby'ego Clarke'a bez zarostu? :P
Zqyx: http://hardrockhideout.files.wordpress.com/2009/05/killforthrillsband.jpg?w=300&h=214
JackW: http://www.gnrontour.com/sets2000/20000622photo01.jpg


Anorakku: Ktoś wie kogo był pies pokazany na samym początku w teledysku do Sweet Child O' Mine? i jak miał na imię?
Reno: Wydaje mi się, że ten rottweiler należał do Izzy'ego ale nie wiem jak miał na imię.


CC: O co chodzi z barem "Rainbow" z trylogii?
Zqyx: To było/ jest? popularne miejsce spotkań muzyków. Bywali tam: Lennon, Zeppelini, Presley, Alice Cooper, a także pewien mało znany zespół na G ;)


Canis:/ Skąd zainteresowanie Axla Charlesem Mansonem?
Kurczak: www.gunsnroses.com.pl/forum/guns-n39-roses/charles-manson/


Reno: Wiecie może czy Izzy miał lub ma żonę?
Canis: Serwis WDW podaje, że z jedną się rozwiódł, a drugą ma :D
http://www.whosdatedwho.com/tpx_52951/izzy-stradlin/


Zqyx: Z cyklu - nie ma głupich pytań, co najwyżej odpowiedzi mogą być głupie - pytanie do gitarzystów, czy ogólnie ludzi mających pojęcie o muzyce. Załóżmy, że z obecnego składu Gunsów znika jeden z gitarzystów i jeden z klawiszowców. Czy zespół byłby w stanie dalej zagrać to samo? Inaczej mówiąc - czy dwóch klawiszowców i trzech gitarzystów jest absolutnie niezbędnych w Gn'R? Pytam, bo się zastanawiam, jak to wygląda z perspektywy forumowiczów mających własne zespoły, czy ogólnie pojęcie o grze. Uzasadniajcie
Douger: Gitary-nie. Klawisze-tak. Jeśli utwór jest skomponowany na 3 gitary, a każda ma swoją linię melodyczną to nie da się tego zagrać na dwie.
Plemnik: Generalnie często jest tak(nawet przy tylko 2 gitarzystach) że obydwaj grają te same partie albo jeden gra je trochę wyżej lub niżej. Niby nic, ale jeśli zna się pierwowzór i z niego zabierzemy jedną partię kawałek traci na mocy. I w drugą stronę, dokładając trzecią gitarę można pozostałe dwie wzmocnić albo podorzucać różne wstawki(jak np. slajdy Rona na bezprogowcu w WTTJ) i z tego co kojarzę, w jednym z wywiadów Axl albo ktoś inny z zespołu mówił że to był jeden z powodów dołączenia 3 gitarzysty(chociaż wydaje mi się że Axlowi po prostu zależało na Buckecie). W efekcie zaczęli ChD pisać na 3 gitary (btw. w wersjach studyjnych często jest kilka partii gitarowych które się potem upraszcza, np. Keith Richards w jednym z kawałków Stonesów sam nagrywał jakoś 8 partii gitar) a potem już nie wypadało zostawiać luki po Buckecie i Fincku


Kortina98:Jaką kobietę słychać pod koniec w My World?
Ovezande: Z tego, co czytałam w bodajże "Reckless Road" Cantera, to jest to materiał z nagrania do RQ ;p Mieli tego nagrane dość dużo, więc Axl postanowił wykorzystać pozostała część. Tak więc ta kobieta w My World to Adriana Smith



Nieuchwytny:mimo że w tytule napisane jest 'megadeth - power rangers' to w pierwszym komentarzu ktoś napisał że wykonawcą tej wersji jest specjalny skład
Vocals: Eric Martin (Mr. Big)
Guitar: Tim Pierce
Bass: John Pierce
Drums: Matt Sorum (Velvet Revolver n G n R)

jest ktoś w stanie potwierdzić że matt brał w tym udział?
Douger: Wikipedia


Rocket.Queen: Axl nosi lub nosił szkła kontaktowe, bo coś mi się o uszu obiło i nie wiem ile w tym prawdy?
Canis: Tak. Axl nosi szkła kontaktowe, ale nie wiem jaką ma wadę wzroku. Podejrzewałam kiedyś, że jest krótkowidzem.
W (zdaje się) "Patrząc jak krwawisz" była wzmianka o tym, że na którymś koncercie Axl pobił się z ochroniarzem i dostał tak, że wypadły mu soczewki, przez co musiał przerwać koncert, bo niewiele widział.
cheeky: Było gdzieś coś takiego, że w St Louis, kiedy to podobno próbował odebrać tą kamerę, wypadły mu szkła. I to miała być właściwa przyczyna przerwania koncertu. Chociaż " podziękowanie " ochronie i rzucenie mikrofonem wydaje się być dość jednoznaczne. ;)


Reno: Wiem, że wikipedia nie jest najlepszym źródłem informacji ale jak szukałem czegoś o DJ'u Ashbie znalazłem informację, że grał w Guns N' Roses od 2009 do 2012 roku? Czy ktoś jest w stanie potwierdzić tą informacje oraz jeśli była by ona uzasadniona lepiej niż wikipedia jaki był powód rezygnacji Ashby ze współpracy z Axlem?
Ps. Wiem, że na koncertach gra.
mikus666: W polskiej wikipedii wynika to po prostu z niedbałości podpisu.
Zgodnie z angielską : "On March 23, 2009 Ashba was announced as the new lead guitarist of Guns N' Roses replacing Robin Finck, who had left the band to rejoin Nine Inch Nails. He first toured with the band as part of the Chinese Democracy Tour where on December 11, 2009 Guns N' Roses played in Taiwan. He is currently on tour with the band as part of its 2012 European Summer Festival Tour."
Czyli dołączył w 2009 zastępując Fincka, po raz pierwszy zagrał 11 Grudnia 2009 na Tajwanie, a obecnie koncertuje z GNR w czasie ich letniej trasy.


Canis: Czy to prawda, że Axl wytoczył sprawę zespołowi Offspring za to, że ogłosili, iż nazwą płytę "Chinese Democracy. Kto pierwszy, ten lepszy" przed wydaniem gunsowej demokracji czy to tylko "urban legend"?
CC: Splinter (album The Offspring)
"Oryginalny tytuł miał brzmieć Chinese Democracy (You Snooze, You Lose) (pl. Chińska demokracja (Zasypiasz, Tracisz). Nawiązuje on do tytułu długo oczekiwanego, szóstego albumu zespołu Guns N' Roses, który miał się ukazać właśnie pod tytułem Chinese Democracy. W wywiadach wokalista The Offspring Dexter Holland żartobliwie tłumaczył, że powodem bezprawnego wykorzystania nazwy miało być fakt, iż Axl ukradł mi moje warkocze, to ja ukradnę mu tytuł jego płyty (ang. Axl ripped off my braids, so I ripped off his album title). Ostatecznie jednak The Offspring zrezygnował z tej nazwy (sam Axl Rose – lider Guns N' Roses - groził procesem sądowym), tłumacząc, że to był wyłącznie żart."


CkuqiPL: Ja mam takie pytanie, może troche głupie, ale nie daje mi spokoju - mianowicie, w refrenie Paradise City jest "oh, won't you please take me home"
a na koncertach jest "oh, won't you take me home" (obejrzałem wieele koncertów i zawsze tak jest)
Więc dlaczego Axl nie śpiewa "please"?
TheWlo: Sądzę, że bierze wtedy drugi oddech.


Canis: Mam kolejne dwa pytania z serii "urban legend":
1. Czy to prawda, że Slashowi język sczerniał od whisky?
2. Czy to prawda, że Slash przyznał się kiedyś, że nie potrafiłby zrobić prawa jazdy (teraz pewnie już ma), bo jak kiedyś pożyczył hondę od kogoś to zapomniał, gdzie zaparkował i musiał jej długo szukać?
Reno: Canis na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi ale co do drugiego to chyba taka wypowiedź była w książce najniebezpieczniejszy zespół świata.
Rocket.Queen: Otóż to. Wtedy Slash bodajże wspomina, że zgubił samochód przyjaciela, jak jeździł po pijaku.
Jeżeli chodzi o drugie pytanie, wydaje mi się, że to tylko plotka ;)


Kortina98: Czy My World było kiedykolwiek grane na koncercie?
body: Nigdy nie zagrali, a szkoda.


Kortina98: W którym roku Duffowi eksplodowała trzustka?
WindOfChange: 1994 albo 1995, ale nie jestem pewna
Emma: 10 maja 1994, według książki "It's so easy and other lies"
daub: tak na marginesie - Duff'owi nie mogła eksplodować trzustka - bo by chłopina już gryz ziemie
po prostu miał zapalenie trzustki - a to nie to samo co eksplozja


Veronika654: Teraz ja sie powtórze: jaką Axl ma dokładnie wade wzroku? Wiem wiem, trudne pytanie
Rocket.Queen: Wątpię, by były o tym jakieś informacje, ale pożytkując się plotkami, jakoby Axl miałby przerywać koncert, bo słabo widział stawiam, że minimum to -4, ew -3. Sama mam -2 z hakiem i bez soczewek mylę rysy twarzy  :P


mafioso: Czy Axl nadal pali fajki?
Canis: Ja się odniosę tylko do pierwszego pytania Mafioso. Niedawno ktoś napisał, że widział Axla z cygarem w zębach przy okazji zdjęć z tego afterparty, na którym rozlewał drinki. Ja osobiście tego zdjęcia nie widziałam. Ani żadnych innych zdjęć z papierosem. Inna sprawa, że takich sesji zdjęciowych czy zdjęć prywatnych jest znacznie mniej niż kiedyś, więc albo pali a my o tym nie wiemy, albo rzucił, albo pali okazjonalnie :P


destruction666: Obiło mi się o uszy że Axl miał mieć dziecko z którąś z jego kobiet <nie pamiętam, która to była> ale podobno straciła dziecko. Wie ktoś coś więcej o tym?
tpszkieuko: jedyne co mi się kojarzy to Erin Everly która była w ciąży jednak poroniła, mówi się że przez pobicie
Douger: ...albo przez prochy, które dostarczał jej wesoły Adler.


destruction666: Jaki w końcu kolor oczu ma Axl? Część mówi że niebieskie a część że zielone...
Kortina98: Z tego co ja wiem, to zielone
CC: On ma zdaje się srebrne (takie stalowe) oczy. Ale wg "klasyfikacji" to się zalicza w poczet zielonych (sam nie wiedziałem, co wpisać do jakiegoś wniosku, bo mam identyczne, ale znalazłem w necie jakąś tabelkę z kolorami, wg której taki srebro-szaro-morski to zielony).


destruction666: A wie ktoś coś może o jego relacjach z rodziną w młodości?
Veronika654: Podobnbo ojczym go lał ile wlezie i kazali mu chodzić do kościoła kilka razy na tydzień, bo byli/są zielonoświątkowcami (czy jakoś tak)
destruction666: Myślicie, że to miało duży wpływ na wykształcenie się jego charakteru?
Veronika654: Miało miało, dzieci bijących rodziców albo się załamują albo stają się twardzielami z upartym charakterem  I podobnbo przez dzieciństwo Axl ma tą swoją chorobę dwóbiegunową.
destruction666, polecam "Patrząc jak krwawisz" ;)


CC: Wie ktoś gdzie po raz pierwszy zostało zagrane This I Love? Albo z jakiego najwcześniejszego wykonania tego kawałka jest filmik?
Mrs.Brownstone: Prawdopodobnie This I Love Axl Rose wykonał po raz pierwszy publicznie już w 1992 roku - istnieje nagranie z koncertu w Seattle 6 października 1992 roku, w którym Axl przed November Rain wykonuje na fortepianie melodię przypominającą fragment This I Love.  - Według Wikipedii


Kortina98: W Wikipedii w artukule o Nicku Sterlingu jest napisane tak :
Cytuj
'Sterling has played with quite a few famous rock musicians and bands, including: Aerosmith, Kid Rock,[4] Cheap Trick, Cinderella, Steve Vai, Joe Satriani, Eric Johnson, Gary Hoey, Peter Frampton, Gavin Degraw, Bachman–Turner Overdrive, Jackyl, Sebastian Bach, and Guns N' Roses
Albo ja jestem w błędzie albo wikipedia, bo nie kojarzę, żeby on grał w Gunsach
cravenciak: W tekście nie chodzi o to, że grał w jakimś zespole, tylko zagrał z nim. Nie interesuję się tematem, ale może był jakiś koncert, w którym Sterling razem z Gunsami wystąpił.


WindOfChange: Kiedy u Axla zdiagnozowano zaburzenia maniakalno-depresyjne?
Mrs.Brownstone: Ja mogę tylko zapewnić, że było to przed '89, bo wtedy udzielił wywiadu Delowi Jamesowi, w którym tłumaczył jak to zdiagnozowano  ;)


Canis:/ Orientuje się ktoś, co to za rasa? http://api.ning.com/files/Sa25kIoVIWhqm-YG0*u8KOORmNKYOBPRyH-sg-038dVUx8Ayr94I-xHYEZVYMbjhVInMLUjt2ZeZu1F8QBH47Q__/00000000000000000000000263322_10150346544180097_506220096_10008039_7973721_n.jpg Stawiałyśmy z przyjaciółką na owczarka tybetańskiego, ale one mają inne mordki jednak.
Emma:Według jego strony na fb prowadzonej przez DJ'a i jego siostrę:
Breed: Chow Chow
Eye color: Blue
Hair: Blue / Grey
Tongue: Blue


schief:Jak sie nazywa to, co Slash ma na sobie w kosciele w November Rain - mam na mysli ta 'marynarke'.
Nie musi byc zaraz firma, model i rok produkcji (choc tez nie pogardze),
Claudia Bloodyrose: Frak albo smoking
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2012, 11:02:27 pm wysłana przez Canis_Luna »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 26, 2012, 03:23:55 pm »
0
bo chciał się podlizać Axlowi :D

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 26, 2012, 03:48:39 pm »
0
Ja tam mam jedno podstawowe pytanie, w sumie dwa : dlaczego Axl nie spłodził pięknego Axlovego syna i dlaczego ten syn nie jest moim mężem?! ;(
It's so sad...
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 26, 2012, 05:05:02 pm »
0
Cytuj
Dlaczego Duff McKagan był/ jest "Rose"  ? :)  

Duff mial przydomek "Rose". W latach 90tych pisano o nim czesto jako Duff "Rose" McKagan,
jesli dobrze pamietam chodzilo o to, ze Traci Guns figurowal jako  jeden w nazwie i to bylo ok. Natomiast Rose rowniez byl tylko jeden stad nazwą zespolu powinno byc "Guns n' Rose" zeby dodac jednak jeszcze jedna roze do zespolu, Axl wpadl na pomysl, zeby o Duffie mowic rowniez jako Rose wtedy beda i Guns i 2 Roses. LOGiczne w sumie  :)

Ja tam mam jedno podstawowe pytanie, w sumie dwa : dlaczego Axl nie spłodził pięknego Axlovego syna i dlaczego ten syn nie jest moim mężem?! ;(
It's so sad...

Dlaczego Axl nie ma syna? A skad wiesz ze nie ma?  :P  :rolleyes:

Bardzo fajny temat Zqyx i  bardzo potrzebny. Mysle, ze moge tutaj duzo pomoc.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2012, 05:16:56 pm wysłana przez Nata »

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 26, 2012, 05:17:49 pm »
0
O, Zqyx moje pytanie ukradł  :lol: W końcu wiem jak było z tym Duffem :rolleyes:
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 26, 2012, 05:31:05 pm »
0
Czyli dobrze myślałem odnośnie "Rose", no, ale chciałem się upewnić :). No dobra, zostając przy Duffie. Wiadomo, że Duff to "punkowe imię" Michaela, ale, w zasadzie skąd się wzięło? :) Co oznacza? ;)

( Tak Veroniko, znowu Ci pytanie ukradłem :D )

Soya : Odpowiadając na drugi człon Twojego pytania : Pewnie dlatego, że jeszcze go nie znalazłaś :), ale kto szuka, ten znajdzie :D

Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 26, 2012, 05:40:37 pm »
0
Kiedy Duff mial z nascie lat ojciec jednego z Duffa kolegow zaczal mowic na niego wlasnie tak, poniewaz "Duff" Michael byl dosyc cichym i spokojnym chlopcem, ktorego to  w jezyku angielskim mozna  nazwac wlasnie  Duff - niemrawiec. Przyjelo sie i jest  :)

« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2012, 05:42:31 pm wysłana przez Nata »

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 26, 2012, 05:42:37 pm »
0
Pewnie dlatego że ma "tępy wyraz twarzy" jak to ktoś już wcześniej określił  :lol:
Nata, jesteś gunsową encyklopedią :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2012, 05:44:30 pm wysłana przez Veronika654 »
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 26, 2012, 05:49:04 pm »
0
No proszę :) Nata, jesteś prawdziwym true fanem :)
Nie mam więcej pytań, świadek jest Wasz :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 26, 2012, 05:55:06 pm »
0
To Nata powinna udzielać wywiadów a nie Ja :P Ja nic nie wiem :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Okołogunsowe pytania różne
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 26, 2012, 05:56:53 pm »
0
Spokojnie, na pewno trafi się pytanie, na które odpowie nie tylko Nata :) Np. jak zaśnie, albo wyjedzie na wakacje :D ;) :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Okołogunsowe nagrania z roku 2016

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5521
Ostatnia wiadomość Grudnia 18, 2016, 09:54:18 am
wysłana przez maxi023