Ankieta

Jaki z obecnych supportów Gunsów w Polsce był/będzie najlepszy?

650 North
0 (0%)
Kobranocka
0 (0%)
Oddział Zamknięty
0 (0%)
Sebastian Bach
6 (60%)
Bloo
0 (0%)
Symetria
0 (0%)
Złe Psy
1 (10%)
Chemia
0 (0%)
Virgin
3 (30%)
Killing Joke
0 (0%)

Głosów w sumie: 10

Głosowanie skończone: Maja 07, 2017, 10:10:13 pm

Autor Wątek: Supporty Gunsów  (Przeczytany 5553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34669
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3433
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Supporty Gunsów
« dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:10:13 pm »
0
Jak w temacie. Mile widziane uzasadnienie. Proszę przede wszystkim o głosowanie, ale także kulturalny komentarz i nie odnoszenie się negatywne do wyboru przedmówców. Mamy różny gust muzyczny - szanujmy to.
Pytanie raczej do tych, co byli na wszystkich koncertach, ale nikogo nie zamierzam dyskryminować :)

Z tego, co do tej pory dane mi było usłyszeć przed Gunsami to - jeśli miałbym wybierać - postawiłbym chyba znak równości między Kobranocką, a Oddziałem. Pasowały mi do Gunsów. Oddział nawet ciut bardziej. Wiem, że wielu zwolenników będzie miał Sebastian Bach, ale mi osobiście niespecjalnie przypadł do gustu, wolałem tamte dwa zespoły.
Supporty z Rybnika, poza panem który mówił/śpiewał hau hau nie zapisały się jakoś znacząco w mojej pamięci, podobnie zresztą duży koleś z 650 North, bo o ich muzyce mogę powiedzieć tylko tyle, że wokalista był duuuży, bardziej w sensie szerokości, niż wysokości. No i, chyba, miał brodę. To zresztą byli jacyś znajomi Gunsów z Indiany. O Virgin i Killing Joke wiem za mało, żeby się wypowiadać.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2017, 10:13:16 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8574
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Supporty Gunsów
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:22:50 pm »
0
w Wawie slyszalem tylko z supportow 'I remember you' Bacha jak przejezdzalem autem, jak wszedlem na stadion to juz byla cisza, pare minut i wyszli GNR

W Rybniku chyba wszystkie, ale nic nie zapamietalem, poza pajacujacym Karolakiem i tym
https://www.youtube.com/watch?v=ldNfFmiaVOk

niby hymn, a troche wyszlo przasno

ciekawy jestem jak Doda zaspiewa na zywo, dawno temu mialem okazje isc na jej koncert ale akurat odwolala, glos ma, szkoda tylko ze rockowego zaciecia starczylo jej na jedna plyte

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3748
  • Respect: +949
Odp: Supporty Gunsów
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 08, 2017, 12:06:41 am »
0
No Złe Psy. Jak się patrzy na Nowaka to od razu widać, że jest z tego samego świata co GNR. Tak Złe Psy, czyli po Polsku Bad like a Dog

 

Kolejny album Gunsów - jak go widzicie?

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 155
Wyświetleń: 53935
Ostatnia wiadomość Stycznia 25, 2013, 10:56:09 pm
wysłana przez Douger