Autor Wątek: Slash: To nie Erin i Meegan stoją za reunionem  (Przeczytany 3041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Slash: To nie Erin i Meegan stoją za reunionem
« dnia: Sierpnia 25, 2018, 03:28:17 pm »
+1


W udzielonym niedawno Classic Rock Magazine wywiadzie Slash odniósł się do pogłosek na temat mniemanych powodów reunionu. Początek plotkom dał Mick Wall, według którego była żona Axla, Erin Everly, i obecna partnerka Slasha, Meegan Hodges, doprowadziły do pojednania zwaśnionych muzyków. 

„Waga, jaką ludzie przykładają do tego, co podają portale społecznościowe… to zjawisko, które zupełnie odmieniło społeczeństwo. [Portale społecznościowe] to zbiorowisko tchórzy, okropny sposób na to, żeby oddalić się od siebie i przestać rozmawiać. To niewiarygodne… zwłaszcza gdy chodzi o takie zespoły jak Gunsi. Osoby z mojego otoczenia ciągle informują mnie o tym, co się o Gunsach mówi, ale ja nie mam nawet ochoty tego słuchać. Dosyć się już nasłuchałem. Jest w tym coś przytłaczającego”.


Czy za reunionem kryją się Meegan i Erin?

„Boże, nie! Właśnie tego rodzaju rzeczy chcemy uniknąć. Ludzie zawsze będą gadać. Erin nie ma z całą sprawą nic wspólnego. Czy naprawdę mówi się, że to ona i Meegan doprowadziły do reunionu?!”


Plotkę puścił w obieg Mick Wall w książce „The Last Of The Giants” (pl. „Ostatni giganci z rockowej dżungli”).

„Nie gadam z Mickiem od lat, więc on nie ma o niczym pojęcia. Przykro mi, Mick, ale… Nikt z Guns N’ Roses nie mówi publicznie o sprawach osobistych. Od około 2008 roku nie poruszam tego tematu i od tamtej pory żyje mi się znacznie lepiej. Nie mam zamiaru teraz tego zmieniać. Ale nie, nie ma w tych pogłoskach ziarna prawdy”.






Źródło:
https://gnrcentral.com/2018/08/23/slash-comments-on-rumor-that-erin-everly-and-meegan-hodges-were-behind-guns-n-roses-reunion/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2018, 06:39:10 pm wysłana przez klaudia28 »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Odp: Ciekawostki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 25, 2018, 03:35:19 pm »
0
Mick Wall to jest dopiero insajder przez duze I, wspolczuje tym ktorzy kupuja jego ksiazki
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Slash: To nie Erin i Meegan stoją za reunionem
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 25, 2018, 04:24:28 pm »
+2
No pewnie, że to nie Erin i Meegan stoją za reunionem... Każde dziecko wie, że za reunionem stoją $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash: To nie Erin i Meegan stoją za reunionem
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 25, 2018, 05:08:16 pm »
0
Przykro mi, Mick, ale… Nikt z Guns N’ Roses nie mówi publicznie o sprawach osobistych.
No pewnie, tylko piszą autobiografie i udzielają mnóstwa wywiadów np dotyczące sytuacji pojechania Slasha do Axla :lol:
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Slash: To nie Erin i Meegan stoją za reunionem
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 28, 2018, 09:31:31 am »
0
No pewnie, że to nie Erin i Meegan stoją za reunionem... Każde dziecko wie, że za reunionem stoją $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Ja wierzę, że papierki ze podobiznami zmarłych prezydentów grały drugorzędną rolę w tym przedsięwzięciu, bo panowie chcieli się pogodzić, zakopać topór wojenny i i objechać kilkukrotnie Świat, aby zadowolić, każdego fana, który wcześniej oglądał tylko Slasha solo i new GN'R.

Oczywiśćie w Świętego Mikołaja i Potwora z Loch Ness też wierzę.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

 

Slash w "Lopez Tonight"

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2316
Ostatnia wiadomość Listopada 18, 2009, 04:14:38 pm
wysłana przez Zqyx