Ankieta

Czy stary skład GnR się zejdzie?

tak
nie
już się zszedł, oprócz Axla, Slasha i Duffa nie trzeba mi nikogo!

Autor Wątek: Marzenia o reunionie  (Przeczytany 112637 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #285 dnia: Września 21, 2010, 02:25:45 pm »
0
Jeden , dwa koncerty są możliwe . Cała trasa raczej nie , nie wytrzymali by ze sobą.  Slash wrócił by do ćpania , Izzy do picia a Axl do biegania na golasa . 

haha, brzmi ciekawie  :lol:

mysle, ze tak naprawde to wszystko w rekach Axl'a. To on musialby pierwszy zainicjowac jakies pierwsze kroki w kierunku pojednania, a to ciezki przypadek jednak, wiec ciezko bedzie. No ale nadzieja zawsze jakas jest.
Z drugiej strony po co Axl' owi teraz reunion? Bawi sie chlopak dobrze, nie kloci z nikim, wszyscy sa po jego stronie w zespole, wiec chyba tylko chcialby to zmieniac jesli by mu sie zaczelo nudzic, bo wiecie taka sielanka tez bywa monotonna  8)

zobaczymy

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #286 dnia: Września 21, 2010, 02:31:40 pm »
0
Jak dla mnie ten temat jest mocno nierozwojowy.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #287 dnia: Września 21, 2010, 06:14:05 pm »
0
No nie jest ale można sobie swoje odczucia wypisać ;) piszmy więc!;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #288 dnia: Września 21, 2010, 07:36:30 pm »
0
Cytuj
bo tak jak pisałem obydwoje zdają sobie sprawę,że w tej formie długo nie będą zarabiać.
 

Z całym szacunkiem, ale chyba się mylisz. Wystarczy spojrzeć na sprzedaż płyt, czy dochody z koncertu, żeby stwierdzić , że to życzeniowe myslenie.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #289 dnia: Września 21, 2010, 08:23:33 pm »
0
Skończcie już z tymi marzeniami o ponownym zejściu się starego składu :angry: Nie będzie k***a żadnego reunionu!!!!! Jak można ciągle żyć marzeniami...obecny skład jest jaki jest, dla mnie osobiście ZA***STY i chciałbym aby pozostał już taki do końca istnienia tej kapeli. Jak można po wypowiedziach Axla, że prędzej któryś z nich umrze niż zagrają wspólnie, wciąż łudzić się co do ponownego zejścia się Kapsla i Slasha :facepalm: Zacznijcie żyć teraźniejszością, a nie przeszłością i wspomnieniami...było minęło i kropka.

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #290 dnia: Września 21, 2010, 08:35:02 pm »
0
a po co Wy wchodzicie do tego tematu?!  jak sama nazwa mówi marzenia i raczej nic Wam do tego, że część użytkowników chcę powrotu starego składu i snuje swoje teorie. Nie podoba się to omijajcie ten temat :|

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #291 dnia: Września 21, 2010, 09:50:14 pm »
0
To może ominę też wszystkie inne tematy.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #292 dnia: Września 21, 2010, 09:57:27 pm »
0
Douger ale ludziom z czasem może się znudzić patrzenie tylko na oryginalnego ze składu Axla, jednak tak jak już później pisałem, lepiej żeby nie wracali, gdyż wolę ich pamiętać takich jacy byli z 93 i wcześniej, wolę sobie to włączyć, nalać wódki i zanurzyć się w dobrym rocku, niż patrzeć na nich teraz gdy już nie to samo jest.

Stworzyli coś dobrego i niech tak pozostanie i niech tego nie zepsują, szczególnie Axl bo ostatnie jego koncerty i jego wygląd zupełnie nie przypomina nawet oryginalnego Axla. To już z 2001 lepiej było pomijając te dresy, ale dredy były ok.

Wiadomo Axl nie da sobie wmówić jak ma wyglądać a ja już na pewno ma w dupie opinię paru osób na forum, ale moje zdanie jest takie, że niedawne jego szow to już na pewno nie on.

Ps. Tak sobie dziś podliczyłem, że Axl w solo gra już od 2001 roku to dłużej niż w oryginalnym składzie, choć ten obecny też sie zmieniał jak w kalejdoskopie.
Right Next Door To Hel

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #293 dnia: Września 21, 2010, 10:51:05 pm »
0
W czy wiesz, że np. Tommy Stinson jest tyle lat w zespole co Duff McKagan i dłużej niż Slash? Nie mówiąc już o weteranie Dizzym. Do tego skład w przeszłości zmieniał się równie często i w oryginalnym składzie wcale nie było Slasha, Duffa i Adlera?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #294 dnia: Września 21, 2010, 11:16:22 pm »
0
Bo ludzie chcą reunionu Mark II lub Mark III ;] nie dogodzisz ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #295 dnia: Września 21, 2010, 11:18:40 pm »
0
To nie gra roli, temat jest do dyskusji i tyle ;) ktoś chce to mówi - na tym polegają fora zazwyczaj ;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #296 dnia: Września 21, 2010, 11:21:11 pm »
0
Gra role ;]
bo jakby reaktywowali nie ten Mark to byłaby wtopa :P

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #297 dnia: Września 21, 2010, 11:24:47 pm »
0
Jako temat do dyskusji nie gra żadnej roli ;)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #298 dnia: Września 21, 2010, 11:27:24 pm »
0
Z tym gadaniem, ze Axl'owi jest dobrze tak jak jest to pewnie i racja, tylko, ze ta sytuacja mi sie kojarzy z uzdolnionym dzieciakiem. Ma duzy talent, moze sie rozwijac, robic wielkie rzeczy, a zamiast tego kisi sie w przecietnym srodowisku.

Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Marzenia o reunionie
« Odpowiedź #299 dnia: Września 21, 2010, 11:41:58 pm »
0
Ponieważ temat jest "Marzenia o reunionie"  to powiem tak,że Guns N Roses przez nooooo już będzie dobre 15 lat towarzyszy mi lepiej lub gorzej, choć ostatnio od dwóch lat mam zwrot akcji i znów kocham ich tak jak wtedy gdy byłem dzieckiem, są kapelą którą zawsze i to zawsze będę pamiętać właśnie z koncertów nie tylko z Paryża czy Tokio jak tu często się przewijają, ale z wielu innych bardzo,bardzo dobrych koncertów chociażby z Oklahomy czy Filadelfii są one niestety w kiepskiej jakości, ale na dobrych kolumnach

Fajnie jest sobie włączyć ich, dać na pół gwizdka, nalać drinka i poczuć się jak wtedy, gdy Axl rządził, gdy każdy kto mu podskoczył dostał wpier**l, a gdy trzeba było zagrał piękne ballady, lub nakręcił piękne teledyski, które do dziś nie tylko we mnie, ale też w sród wielu moich znajomych budzą respekt a biorąc pod uwagę lata tamte kiedy nie było technologii komputerowych aż takich jak dziś to trzeba stwierdzić, że stworzyli dzieło.

To dzieło sądzę, że będzie jeszcze dłuuuuuugo pamiętane i powiem to z Dużą dumą, że fajnie mi będzie przekazać moim dzieciom może i wnukom jak dożyje płytki, wówczas wrzucę w DVD lub co to tam będzie za 10 lat i pokaże im solówki Slasha, charyzmę Axla i moc perkusisty Mata.

I specjalnie piszę,że chciałbym a jednocześnie nie chcę ich powrotu w oryginale, gdyż jestem na tyle rozumny, że wiem o tym,że Ci Panowie mają już swoje lata i siły już nie te i mógłbym poczuć nie smak widząc ich prawie stojących pamiętając jak jeszcze 20 lat temu doprowadzali publikę do szału.

Dziś już Sony Music czy co tam teraz wypuszcza, nie daje takich talentów, wiadomo GNR nie odrazu stali się tacy jacy są, ale obecne zespoły nawet po roku ślad po nich zanika, a GNR proszę bardzo 20 lat i nadal i ja i moi znajomi i jeszcze młodsze pokolenie zachwyca się tym zespołem. To o czymś świadczy.

Sory za mój znów wywalony w kosmos wpis, ale po to tu jestem aby wyżyć się i wypisać wszystko to co siedzi we mnie na temat tej grupy.
Right Next Door To Hel