Autor Wątek: Opinie o Axlu  (Przeczytany 29343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

guest211

  • Gość
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 13, 2007, 08:10:41 pm »
0
Chyba mieli siebie dość nawzajem. Takie "zmęczenie materiału". Ale ja bym tam stawiał jako przyśpieszacza rozpadu na Sorruma. Bo widziałem jak wypowiadał się w tym dokumencie który wszyscy widzieli na VH1 jaką pogadliwą minę zrobił gdy wypowiadał się na temat tych elementów "symfonicznych", że on chciał grać rocka a nie jakieś pompatyczne kawałki. Nie mam pod ręką nie zacytuję dokładnie. :/ W kwietniu zeszłego roku natknęli się na siebie na jakiejś imprezie (po 6 latach nie widzenia) i sobie podobno powyjaśniali to i owo więc może już wszystko O.K. jest... :/ -> http://tinyurl.com/u64a2

A teraz czysta abstrakcja. A może przez jakąś kobietę/y się zespół skłócił? Panie potrafią namieszać... :P

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 13, 2007, 08:15:55 pm »
0
Szczerze mówiąc bardziej bym uwierzył w "udział" Soruma w rozpadzie niż kobiety. Nie wydaje mi się w Gunsach była kobieta - Yoko Ono która by "pomogła" w rozstaniu Slasha, Duffa i Axla.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 13, 2007, 08:24:42 pm »
0
Cytuj
Ale ja bym tam stawiał jako przyśpieszacza rozpadu na Sorruma
Zdecydowanie nie... W wywiadzie z roku hmm nie jestem pewien ale cos z 95-96 chyba Matt mówił, że Axl jest świetnym muzykiem i że podejmuje dobre decyzje. Choćby tą związaną z NR kiedy to Matt chciał grać po prostu rocka a co z November Rain wyszło to sami wiemy ;)

Gdzieś na forum są te wywiady tylko trzeba poszukać...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 13, 2007, 08:27:53 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Ale ja bym tam stawiał jako przyśpieszacza rozpadu na Sorruma
Zdecydowanie nie... W wywiadzie z roku hmm nie jestem pewien ale cos z 95-96 chyba Matt mówił, że Axl jest świetnym muzykiem i że podejmuje dobre decyzje.
Miałem na myśli to, że jeśli bym miał brać pod uwagę tylko dwie opcje - rozpad przez Matta lub przez kobietę to dla mnie bardziej realniejsza jest wersja, że to przez niego. Natomiast uważam, że chyba Sorum miał w rozpadzie zespołu, biorąc pod uwagę innych, najmniejszy na to wpływ.  

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Opinie o Axlu
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 14, 2007, 04:58:06 pm »
0
Cytuj
Ale ja bym tam stawiał jako przyśpieszacza rozpadu na Sorruma.
Ostatnia rzecz na jaką bym postawił.
 

 

DVD o Axlu-`Axl Rose:the prettiest star'

Zaczęty przez shadow27

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11701
Ostatnia wiadomość Lipca 31, 2006, 06:33:00 pm
wysłana przez motyl5150