Autor Wątek: Kill Your Idols  (Przeczytany 44636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Kill Your Idols
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 26, 2006, 01:10:11 pm »
0
A chodzi Ci o koszuklę  Slasha czy Axla...?
Ja osobiście, zalożylabym tą Axla...a reakcje by mnie nie interesowały, bo przekaz jest bardzo wymowny.
Jestem osobą wierzącą i jakoś mnie to nie bulwersuje, bo jest to ironiczne spojrzenie na świat, na ludzi, na zło...to taki protest!
Chętnie kupilabym sobie taki t-shirt!

Offline slashs

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Kill Your Idols
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 26, 2006, 03:29:13 pm »
0
mam dokładnie takie same zdanie o tej koszulce.

Offline hex

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 261
  • Respect: 0
Kill Your Idols
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 26, 2006, 11:12:28 pm »
0
O Axla...choc ta druga to tez mozna skomentowac...ja podzielam wasze zdanie ale jestem ciekaw innych forumowiczow.

Offline phoenix.pl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Kill Your Idols
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 27, 2006, 01:01:24 pm »
0
mam ta czarna koszulke, przechadzam sie w niej czasem i ludzie roznie to odbieraja. Niektorzy wogole nierozumieje tego i odbieraja to jako strzal w Jezusa - do ktorego ja osobiscie nic nie mam wrecz przeciwnie   :)
A reszta patrzy z usmiechem a niektorzy sami sie wypytuja o co w tym chodzi itd .  
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2006, 01:02:22 pm wysłana przez phoenix.pl »

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Kill Your Idols
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 27, 2006, 02:22:21 pm »
0
Wiesz, być moze ludzie nie rozumieją angielskiego lub mają problemy z "wyczuciem" ironii w komentowanym w ten sposób wszechobecnym źle oraz pradoksie tego świata...
 

erin

  • Gość
Kill Your Idols
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 27, 2006, 02:39:25 pm »
0
Cytuj
Wiesz, być moze ludzie nie rozumieją angielskiego lub mają problemy z "wyczuciem" ironii w komentowanym w ten sposób wszechobecnym źle oraz pradoksie tego świata...
Nie rozumiem, o jaki paradoks ci chodzi? Ja myśle że ta koszulka po prostu ma dawać do myślenia i nie wymyślił jej człowiek bezrozumny. Ale jest kontrowersyjna to fakt. Dla mnie tak naprawdę nie wiadomo o co w niej chodzi.

Offline annrose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Kill Your Idols
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 27, 2006, 06:12:24 pm »
0
Kill Your Idols znaczy tyle co ,Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną'.Jak wiadomo Axl jest religijny i często nosił koszulki z symbolami religijnymi.Ta koszulka to rodzaj manifestacji,żeby nie traktować go i innych idoli jak Boga,bo Bóg jest jeden.
 

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Kill Your Idols
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 27, 2006, 06:50:32 pm »
0
Ja do koszulki nic nie mam jest bardzo fajna i pewnie bym taka zalozyla to z myszka miki pewnie tez choc sama nie wiem. oaobiscie nic bym do niej nie miala ale bala, bym siie troche reakcji ootoczenia a czasem z otoczeniem nie chce mi sie klocic

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Kill Your Idols
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 27, 2006, 07:59:31 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Wiesz, być moze ludzie nie rozumieją angielskiego lub mają problemy z "wyczuciem" ironii w komentowanym w ten sposób wszechobecnym źle oraz pradoksie tego świata...
Nie rozumiem, o jaki paradoks ci chodzi? Ja myśle że ta koszulka po prostu ma dawać do myślenia i nie wymyślił jej człowiek bezrozumny. Ale jest kontrowersyjna to fakt. Dla mnie tak naprawdę nie wiadomo o co w niej chodzi.
A czy nie uważasz, zeświat jest paradoksalny, jest zlozzony z paradoksów, które są zalążkiem zla...Ta koszulka jest świetna i jest znakiem protestu wobec otaczającego nas świata! O to wlasnie chodzi!
Przeczytaj, co pisalam o koszulce wyzej, i najpierw zinterpretuj poprawnie czyjeś słowa, zanim niewlasciwie zaczniesz je komentowac... ;)
Czytaj uważanie!

erin

  • Gość
Kill Your Idols
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 27, 2006, 08:41:14 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Wiesz, być moze ludzie nie rozumieją angielskiego lub mają problemy z "wyczuciem" ironii w komentowanym w ten sposób wszechobecnym źle oraz pradoksie tego świata...
Nie rozumiem, o jaki paradoks ci chodzi? Ja myśle że ta koszulka po prostu ma dawać do myślenia i nie wymyślił jej człowiek bezrozumny. Ale jest kontrowersyjna to fakt. Dla mnie tak naprawdę nie wiadomo o co w niej chodzi.
A czy nie uważasz, zeświat jest paradoksalny, jest zlozzony z paradoksów, które są zalążkiem zla...Ta koszulka jest świetna i jest znakiem protestu wobec otaczającego nas świata! O to wlasnie chodzi!
Przeczytaj, co pisalam o koszulce wyzej, i najpierw zinterpretuj poprawnie czyjeś słowa, zanim niewlasciwie zaczniesz je komentowac... ;)
Czytaj uważanie!
 hehe, to faktycznie jakbym sie czepiala, ale do ciebie skierowalam tylko piewsze zdanie, reszta to po prostu moja opinia. Chrystus ukrzyżowany i napis zabij swoich idoli...hm  

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Kill Your Idols
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 27, 2006, 09:03:47 pm »
0
Właśnie, troszkę to tak zabrzmiało i wywnioskowalam z tego, ze w ogole nie wiesz, o co mi chodzi...A chodzi mi o to, co tak naprawdę ten napis wyraża... :rolleyes:  ;)
Koszulka (powtarzam) jest baaaardzo wymowna i nie dziwię sie, ze niejeden z nas nie wlozylby jej tylko dlatego, ze zyjemy wśród spoleczenstwa o wąskiej zdolności pojmowania...niestety... ;)  

erin

  • Gość
Kill Your Idols
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 27, 2006, 09:13:31 pm »
0
Ja bym jej nie włożyła, ale chętnie poszłabym z takim Axlem który by miał na sobie tą koszulkę :D yo, aja bym jej nie założyła, bo nie lubie jak się gapią na moje cycki :lol:  
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2006, 09:14:49 pm wysłana przez erin »

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Kill Your Idols
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 27, 2006, 09:17:15 pm »
0
Cytuj
Ja bym jej nie włożyła, ale chętnie poszłabym z takim Axlem który by miał na sobie tą koszulkę :D yo, aja bym jej nie założyła, bo nie lubie jak się gapią na moje cycki :lol:
 :D hehe...wiesz, jest wiele dziewcząt, które poszłyby z Axlem na spacerek... :lol:
Ja włożylabym tę koszulkę, ale boję sie bandy "moherowych beretów"... :lol: . Oni mają swoje oddzialy w każdym mieście...hehe!

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Kill Your Idols
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 28, 2006, 08:18:49 am »
0
Cytuj
Ja włożylabym tę koszulkę, ale boję sie bandy "moherowych beretów"... laugh.gif . Oni mają swoje oddzialy w każdym mieście...hehe!

Wszególnosci, że ta koszulka również dotyczy Moher Army...

Ja z checia bym zalozyl taka koszulke, niestety koncert mnie splukal doszczetnie...

Offline Slasher_McKagan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
    • My Fuckin' Space
Kill Your Idols
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 13, 2007, 03:08:56 pm »
0
Cytuj
Kill Your Idols znaczy tyle co ,Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną'.Jak wiadomo Axl jest religijny i często nosił koszulki z symbolami religijnymi.Ta koszulka to rodzaj manifestacji,żeby nie traktować go i innych idoli jak Boga,bo Bóg jest jeden.
pierwsze słyszę, że jest religijny... śpiewał w chórze kościelnym, ale nie on o tym decydował...
Kill Your Idols jest o tyle przewrotne, że sam był wtedy mega-idolem ;)
zresztą, Chrystusa zabili ludzie z jego narodu, Lennona zabił jego fan - taki los idoli ;)
a czarna koszulka też jest wypasiona - kupiłem pod koniec ubiegłego lata na Allegro ;) ludzie nie reagują przesadnie alergicznie na nią... bardziej ich drażnię w koszulce "Bardzo, k***a, Lubię Przeklinać" ;)
well I jumped into the river too many times to make it home