Autor Wątek: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?  (Przeczytany 35769 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 13, 2011, 10:51:03 pm »
0
Trochę tak... Jutro obejrzę... Chyba wiem który... Ten lekko młodszy i fajniejszy :lol:
Muzyka to całe moje życie.

Offline xSlashx

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Double Talkin' Jive
  • Respect: 0
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 18, 2011, 08:24:56 pm »
0
Hmmm...sama nie wiem...chyba przeciągnęło się od mojej siostry :D
 
xSlashx

ojeja...przypomniało mi się całkowicie jak to było ..
to był weekend jakoś Grudzień 2010 byłam w tedy z koleżankami i kolegami w empiku bo trza było pokupować prezenty no i kumpel od razu poleciał do płyt to się do niego przyłączyłam..przeglądałam płyty ..i nagle natrafiłam na płytę AFD mój kumpel własnie tego szukał a że nazwa i tytuły wydały się znajome to zainteresowałam się twórczością zespołu  słucham piosenek i normalnie mowę mi odebrało..to bylo to ,to czego szukałam  ! po przesłuchaniu chyba 2 czy 1 piosenki zakochałam się w tym zespole..Najbardziej przypadł mi do gustu Pan Slash :wub: jak widać moje gusta się nie zmieniły.. i nadal jest moim #1 :wub: codziennie słuchając Gunsów normalnie aż się chce  poudawać Pana Slasha z gitarą zrobioną z rakiety tenisowej  :wub: :wub: często także udaję Steviego przed biurkiem waląc w nie różnymi rzeczami  np flamastrami długopisami jak opętana(miota mną jak szatan  :D :P) od tamtego czasu mój telefon i mp3 są pełne Gunsów...i kolekcjonuje kasety i różne Gadżety..nie żałuję że pozostawiłam poprzedni gatunek muzyki dla tego którego obecnie słucham i naprawdę mi się podoba i jest w nim to coś co mi się nigdy nie znudzi...

łojeja..ależ sie rozpisałam... :PTo na tyle  ;)

z ta siostrą to mi się coś posrało, pobrzdąkało w pamięci...a no jednak se przypomniałam  :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2011, 08:34:15 pm wysłana przez xSlashx »
Take me down to the paradise city where the grass is green and the girls are pretty. 

Offline Synu

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • This I Love
  • Respect: 0
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 20, 2011, 10:46:18 am »
0
codziennie słuchając Gunsów normalnie aż się chce  poudawać Pana Slasha z gitarą zrobioną z rakiety tenisowej  :wub: :wub: często także udaję Steviego przed biurkiem waląc w nie różnymi rzeczami  np flamastrami długopisami jak opętana(miota mną jak szatan  :D :P)

skąd ja to znam !   :lol:
Bad Obsession !

Offline xSlashx

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Double Talkin' Jive
  • Respect: 0
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 20, 2011, 05:45:33 pm »
0
codziennie słuchając Gunsów normalnie aż się chce  poudawać Pana Slasha z gitarą zrobioną z rakiety tenisowej  :wub: :wub: często także udaję Steviego przed biurkiem waląc w nie różnymi rzeczami  np flamastrami długopisami jak opętana(miota mną jak szatan  :D :P)

skąd ja to znam !   :lol:

Oj  ja odkad poznałam Gunsów codziennie dotkliwie naruszam słuch mieszkańców mojego bloku próbując śpiewac :P
Take me down to the paradise city where the grass is green and the girls are pretty. 

Offline Cortez

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +20
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 03, 2011, 06:44:36 pm »
0
Guns n' Roses poznałem, kiedy pewnego dnia wybrałem się do Media Expert w poszukiwaniu płyt Stonesów. Widziałem tam kiedyś Aftermath i chciałem kupić ale niestety ktoś mnie ubiegł i płyty już nie było. Zrozpaczony i zawiedziony miałem opuścic sklep ale nagle zauważyłem AFD.  Patrze na okładke i czytam ''Guns n' Roses Appetite for Destruction''. Słyszałem coś tam o tej płycie że podono fajna, że daje kopa itd. No to uznałem że skoro nie ma Stonesów to biore Gunsów. To był jedyny raz kiedy kupiłem płyte nie znając wcześniej żadnego kawałka  zespołu.

Offline schatz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • "Cóż, że otwarta przyłbica, kiedy łeb zakuty
  • Respect: +30
    • tumbir.com
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 03, 2011, 10:20:45 pm »
0
Mam już ponad 30 lat.Przez jakieś 15 kocham się w G'N'R,Pamiętam czekanie do 3.00 w nocy na koncert i słowa mojego nie żyjacego już taty "co znowu ten rudy palant w obcisłych gaciach" Miałam cały pokój w plakatach,zdjęcie Axla w kopercie po zegarku i inne dziwactwa.Ale ich muzyka do dzisiaj jest dala mnie bardzo ważna.Pewnie ze zespół już nie ten sam i Axel już nie taki piękny .Ale ten koncertw Polsce  to jakby dosięgnąć marzeń i tyle....   Nie było mi dane w Wrszawie to może w Rybniku się uda....

Offline gun20

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 10, 2011, 06:04:00 pm »
0
Ja poznałam Guns n'  roses w pod koniec tych wakacji. Oglądałam właśnie E4meTV, i było Don't cry. Piosenka barrdzo mi się spodobała i oczywiście Axl :wub:. Potem słuchałam na YT. (kiedy słuchałam scom ciarki mi po plecach przechodziły ;) ) Iod tej chwili nie ma dnie, w którym ich nie słucham. jestem dumna z tego, że jestem ich fanką :D 9no bo chyba za fankę moge się juz uznac)
a przy okazji chciałam sie przywitać :)

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 10, 2011, 08:11:54 pm »
0
A ja właściwie nie pamiętam, jak to się zaczęło. Styczność z tego typu muzyką miałam od dziecka, ale jakoś nie zwracałam na nią większej uwagi. Potem zaczęła pojawiać się miłość do klasycznego rocka i przerzuciłam się na tego typu muzykę. Pierwszą piosenką, która zagnieździła się w moim sercu na stałe było Don't cry. A potem to już łatwo poszło  :wub:

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 25, 2011, 09:24:15 pm »
0
Jak ja bym chciała, żeby moje nastoletnie lata przypadły na lata 80. czy 90. Niestety .. ;//
Moja mama słuchała Gunsów, potem zobaczyłam "Bitwę na Głosy" i tam śpiewano akurat "Paradise City". Włączyłam na yt i się zakochałam. Od jakiegoś czasu nie ma dnia, zebym nie siedziała na komputerze słuchając nowych piosenek, oglądając filmików z Gunsami. <33
Jak dla mnie fenomenem jest to, że potrafię Paradise City słuchać po kilka razy w ciągu dnia i nigdy mi się to nie nudzi. ;D Jak sprzątam to zdarza mi się brać np. rurę od odkurzacza i udawać Slasha, albo Stevena przy odrabianiu zadania. ;P

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 25, 2011, 09:32:20 pm »
0
Ja gunsów kojarzyłam, ale jakoś nigdy nie zwracałam na nich większej uwagi, później poznałam koleżankę, która ich kocha i mnie zaraziła menda! Przez cały dzień siedziałam na yt oglądając jak Axl tańczy i wpadłam :(
Jestem teraz więźniem
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 25, 2011, 09:44:21 pm »
0
Ale dopiero jak obejrzała "Behind the Music" to po kilka godzin szukałam w necie czegos o nich. Bad Obssesion ... :D :ph34r:

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3775
  • Respect: +952
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 26, 2012, 08:14:06 pm »
0
Dokładnie jak to nie pamiętam. Na pewno było to w pierwszych klasach mojej podstawówki. Raczej rok 1992 (może i nawet 1991). Po wydaniu płyt use Your Illusion zespół bardzo popularny, do dziś pamiętam jak zawsze cieszyłem się gdy trafiłem na MTV na teledyski Gunsów. Jeśli chodzi o teledyski to najbardziej w pamięci utkwiły November Rain i You Could Be MIne

Offline konwalia

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 28, 2012, 02:30:10 pm »
0
Łomatko, jak to było dawno! Też nie pamiętam dokładnie. Jakieś teledyski, no i też mój pierwszy chłopak mnie oświecał w tym temacie. Teraz już 30-tka na karku i początki słuchania GNR są w moim przypadku z deczka spowite mgłą niepamięci.
Później były fora internetowe; właściwie pierwsze fora, w które się naprawdę zaangażowałam, to były fora fanów GNR. Dużo się tam dowiedziałam, naprawdę poszerzyłam swoją wiedzę nt. zespołu.
Mam trochę roboty, więc pewnie będę tu rzadko- jakby co, dajcie znać na pw. Pozdrawiam!

Offline Ziggy Stardust

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • Jak trwoga to do delty.
  • Respect: +4
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 29, 2012, 09:59:02 pm »
0
Tak na początku to witam wszystkich, właśnie do was dołączyłam ;)
A Gunsów poznałam przez Michaela Jacksona. Moją jego ulubioną piosenką było Give in to me. I tak tego słuchałam i słuchałam, aż w końcu uznałam, że ta gitara jest świetna. No i wtedy się zaczęło  :D Pierwsza piosenka to November Rain, od razu się w nich zakochałam, chociaż nie w Axlu, bo nie wyszedł w tym teledysku tak żeby poczuć motyle w brzuchu. Ale gdy zobaczyłam Sweet Child to zaczęła się obsesja na jego punkcie, no i trwa do dzisiaj  :D

Offline Berry

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • I'm on the Nightrain
  • Respect: +69
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 10, 2012, 11:18:40 pm »
0
Dwa lata temu, jakoś pod koniec marca :) Siedziałam i oglądałam z nudów jakąś listę top 100, czy coś w ten deseń, na angielskim MTV. No i na drugim miejscu było Sweet Child o' mine. Tak jakoś wyszło, że dosiadła się do mnie rodzinka, wszyscy zaczęli coś gadać Axl Rose tamto, Slash coś tam, a ja taka nieogarnięta zupełnie, bo sama wtedy nie wiedziałam czego mam słuchać i zaczęło się. Jedna piosenka, potem druga itd. Jednym słowem trafiłam. Gdyby nie Gunsi to nie wiem jakiej muzyki bym teraz słuchała, nawet nie chcę wiedzieć :) A teraz to już wszyscy znajomi kojarzą, że fanka Guns N' Roses :)

 

guns / kid rock

Zaczęty przez krzysiekna

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4318
Ostatnia wiadomość Marca 04, 2010, 12:42:49 pm
wysłana przez krzysiekna