Autor Wątek: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?  (Przeczytany 35774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Speeder

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +11
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 11, 2011, 02:56:17 pm »
0
Speeder - faktycznie ciekawa historia :D Teraz już bez takiej motywacji słuchasz?

Glupie pytanie  ;) ! Wiadomo, ze taka motywacja juz mi nie jest potrzebna, bo stalem sie od nich w pewien sposob uzalezniony. Nie ma dnia, w ktorym nie posluchalbym przynajmniej jednej ich piosenki  :P

Offline Synu

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • This I Love
  • Respect: 0
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 13, 2011, 10:55:01 am »
-1
uhuhu . czytam wasze historie i każda jest ciekawa na swój sposób   ;)

moja historia jest w ogóle pomieszana   :P  Gunsów słuchał mój tata, więc mogę powiedzieć, że styczność z nimi miałam od dziecka. tata puszczał mi ich piosenki, ale jakoś mi nie podchodziły.
gust muzyczny mi się dość długo nie wyrabiał. tak około piątej klasy podstawówki, pojawiła się Lady GaGa i reszta. słuchałam tego, co na Vivie leciało - a jak wiemy, raczej muzyka dobra to nie była  :'(  w pierwszej gimnazjum wszyscy się zlewali z Biebera, nie wiedziałam kto to - w wakacje 2010 sprawdziłam w Google i tak zaczęłam słuchać Biebera . pochłonęłam się totalnie, ale zaczęłam też słuchać One Republic, a to już taki pop-rock. i tutaj zaczęłam się nieświadomie  "przekierowywać" na rocka - we wrześniu zainteresowałam się Bryanem Adamsem i Aerosmith, na kompie miałam tylko kilka ich piosenek i mnie zaciekawili. moje przyjaciółki, które słuchają ciężkiej muzy, poleciły mi kilka kawałków innych zespołów, np Iron Maiden czy Acid Drinkers.
siedziałam na necie i wchłaniałam kolejne porcje dobrej muzy. i jakoś w marcu tego roku znowu usłyszałam Gn'R, wygrzebałam ich na youtubie . kiedy usłyszałam Axla, wiedziałam, że ten głos będzie mi towarzyszył na dłużej. słuchałam ich na okrągło, czytając o nich w necie.  tata mi wypominał, że jak on mi ich puścił, to mi się nie podobało  :P  w czerwcu koleżanki mi kupiły koszulkę Gunsów jako wczesny prezent urodzinowy, bo bardzo mi się podobała . i tutaj już rozkręciłam się na całego . teraz wieczorami siedzę przy gitarze i szlifuję moją grę, mając Slasha za wzór  :D

no i dziś jestem z wami.  forum to fajna sprawa, poznajesz ludzi, których z tobą dużo łączy i możesz z nimi pogadać .
pozdrawiam wszystkich użytkowników.   :kwiatek:


Jeszcze jedna ważna informacja - nie uznaje nowego składu GN'R, dla mnie jest to solowy projekt Axla.

podzielam  opinię   :)  szkoda, że starzy Gunsi ulotnili się z rynku muzycznego. jeżeli Axl i Slash pogodziliby się w końcu, to moooooooże dawny skład znowu zagrałby stare dobre kawałki .  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2011, 10:59:45 am wysłana przez Synu »
Bad Obsession !

Offline Speeder

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +11
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 13, 2011, 12:15:14 pm »
0
jeżeli Axl i Slash pogodziliby się w końcu, to moooooooże dawny skład znowu zagrałby stare dobre kawałki .  :rolleyes:

Aktualne kawalki Guns N' Roses tez sa bardzo dobre. Tylko jeszcze nie wydali tylu piosenek co w latach 80 i 90. Jak dla mnie gitare Slasha mozna zastapic, perkusje Stevena tez, a glosu Axla nie da sie zastapic. Ma jedyny w swoim rodzaju, dlatego moim zdaniem 60% Gn'R tworzy Axl.
Wystarczy, ze popatrzysz na jego oczy na scenie i widac, ze daje z siebie 101% na koncertach, ze to on jest Guns N' Roses. Nie da sie tego nazwac, to cos niesamowitego  :lol:

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 13, 2011, 01:21:40 pm »
0

Wystarczy, ze popatrzysz na jego oczy na scenie i widac, ze daje z siebie 101% na koncertach, ze to on jest Guns N' Roses. Nie da sie tego nazwac, to cos niesamowitego  :lol:

zupełnie się z tym zgadzam.

Kocham stare GNR, uwielbiam osobowość Axla, jego styl, głos, jego bycie na scenie, oczywiście w starym GNR każdy się odznaczał i tworzyli cudowny  komplet , ich koncerty były jedyne w swoim rodzaju i myślę, że nigdy już ten poziom nie wróci. Piosenki nowego GNR także chętnie słucham, Axl to Axl i jego głos zawsze będzie mi bliski, ale pozostała część zespołu jest dla mnei niestety anonimowa, widząc ich na koncertach nie robią na mnie zbyt dużego wrażenia niestety.

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Kokish

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • But love like time's got its own plans...
  • Respect: +6
    • Mój blog
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 13, 2011, 02:03:03 pm »
0
Axl to Axl i jego głos zawsze będzie mi bliski, ale pozostała część zespołu jest dla mnei niestety anonimowa

Mam identycznie. Kawałki nowego GN'R są świetne, ale to już  nie jest to samo.
"A tout le monde
A tout mes amis
Je vous aime
Je dois partir
These are the last words
I'll ever speak And they'll set me free..."
 

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 13, 2011, 02:18:56 pm »
0
Ja dorastałam kiedy stary skład Gunsów był w cenie, a słuchałam listy przebojów programu 3, kiedyś się tego słuchało i tam chyba pierwsze co poznałam to Paradise City... nie pamiętam rok 1989 bodajże, pewnie już pisałam, ale ja uważam, ze skład obecny jest równie dobry, jak stary ten sławniejszy, być może nawet obecny uznaję za lepszy, możecie linczować. Bardzo lubię podział gitarzystów, Thal przegania Slasha pod każdym względem, oczywiście to moje zdanie, pewnie znawcy Mnie zjadą, gdyby nie grał na tak dziwnych gitarach, kochałabym jeszcze bardziej, Ashbę wolę w sixx a.m gdzie odwala kawał dobrej roboty, a Fortus świetnie się z Thalem uzupełnia, bardzo Mi się podobała interpretacja pierwszej solówki do November Rain, gdzie jako że obrazu nie oglądałam,  myślałam,  że to Slash...Fortus zagrał świetnie...I wcale nie chcę by jakiś reunion był, albo żeby pożegnał obecnych członków zespołu...
Muzyka to całe moje życie.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 13, 2011, 03:03:23 pm »
0
4tus to izzy 2.0, fajne na jednym koncercie wyglądali (chyba NY '06) z takimi samymi gitarami - bliźniacy  :D

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 13, 2011, 06:46:58 pm »
0
Nie wiem, nie znam się, chodzi Mi bardziej  o sprawiedliwy w miarę podział na solówki. Niestety rzadko oglądałam jakieś koncerty. A nie tylko Slash, bo było trochę nudne, nie ujmując niczego Slashowi... Teraz przynajmniej można posłuchać innych interpretacji.

PS. Nieuchwytny uwielbiam Twoje stwierdzenie o biednym 4tusie, On jak by nie patrzeć ma więcej solówek, co niestety w przypadku Izzy'ego nie było możliwe... Chyba kiedyś rozmawialiśmy...
Muzyka to całe moje życie.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 13, 2011, 07:48:19 pm »
+1
nom, dlatego 2.0, podrasowany - teraz w zestawie komplet solówek  :D

Offline Synu

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • This I Love
  • Respect: 0
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 13, 2011, 08:49:02 pm »
0

Wystarczy, ze popatrzysz na jego oczy na scenie i widac, ze daje z siebie 101% na koncertach, ze to on jest Guns N' Roses. Nie da sie tego nazwac, to cos niesamowitego  :lol:

też się z tym zgadzam : )

Piosenki nowego GNR także chętnie słucham, Axl to Axl i jego głos zawsze będzie mi bliski, ale pozostała część zespołu jest dla mnei niestety anonimowa

myślę, że dużo fanów ma podobnie. dla mnie może nie anonimowa, ale jakoś tak... to już nie ci sami Gunsi .
Bad Obsession !

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 13, 2011, 08:54:24 pm »
0
serio?! myslalem, ze to caly czas Ci sami...

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 13, 2011, 08:56:42 pm »
0
Kocham Cię, ale stanowczo wolę komplet solówek niż wiecznie grającego solówki Slasha... bo czasem chciałabym usłyszeć Izzy'ego, którego jakoś bardziej lubię niż Slasha, chociaż w czasach Gunsów nie słyszałam żadnej Jego solówki, być może nie lubił, wolał być tłem czy cuś w tym guście, ale 4tusek sobie radzi z akurat solówką do NR, pierwszą dodajmy, bo chyba innej nie gra. Nie narzekam na nowy skład, choć przyznam, że starsze ppłyty bardziej Mi się podobały..., ale powiem tak jak kiedyś napisałam na forum mojegho ukochanego zespołu, stare Def Leppard - starzy Gunsi, wygrywa stare DL. Nowe DL od 20 lat i nowe GNR wygrywa nowe GNR...
Muzyka to całe moje życie.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 13, 2011, 09:47:07 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DvYL6lgQY84" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=DvYL6lgQY84</a>


pomyliłem się, to było LA, oglądaj od 2:10  :P

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 13, 2011, 10:22:38 pm »
0
NIE NA TEMAT: Uwielbiam Cię Nieuchwytny... :D
Izzy ma tam solówkę czy co??
Muzyka to całe moje życie.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 13, 2011, 10:24:38 pm »
0
jeden Izzy ma, drugi stoi koło niego, ale to już chyba koniec - trochę odbiegamy od tematu  :D

 

guns / kid rock

Zaczęty przez krzysiekna

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4318
Ostatnia wiadomość Marca 04, 2010, 12:42:49 pm
wysłana przez krzysiekna