Autor Wątek: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?  (Przeczytany 35772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kinnn

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Respect: +7
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #15 dnia: Września 28, 2011, 03:43:20 pm »
0
Mam 15 lat (pewnie pomyślicie że jestem nastolatką która ma fazę na GNR )  ale tak nie jest. Zaczęłam ich słuchać jak miałam 11 lat, i do tej pory słucham  kiedy moje koleżanki i słuchały justina biebera ja  słuchałam solówek slasha  i byłam z tego zadowolona . A tak ogółem to kiedyś zaczełam grać  w guitar hero 3 legend of rock  i tam było Welcome to the jungle, i od tego się zaczeło. Teraz ubolewam nad tym że nie ma starego składu ...
A oprócz GNR słucham jeszcze Qween Ac\Dc Metallica  Areosmith ...       ort. m.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2011, 08:10:33 pm wysłana przez mawier »

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #16 dnia: Września 28, 2011, 06:43:47 pm »
0
Qween [...]Areosmith ...

też znam, chodziłem na ich wszystkie mecze i oglądałem wszystkie ich filmy :D :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #17 dnia: Września 28, 2011, 06:50:50 pm »
0
Jeju, dziewczyna zrobiła literówki jakieś i wielkie mi halo :] mi się w sumie nie chce mówić dokładnie jak poznałem GN'R ale tak ogólnie to najpierw zobaczyłem w tv teledysk do November Rain a potem Looy pożyczył mi płytę z klipami ;) i tak poszło :P

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #18 dnia: Września 28, 2011, 09:29:11 pm »
0
A ciekawe jak Looy poznał GN'R ;)

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #19 dnia: Września 28, 2011, 10:08:34 pm »
0
a Ty jak poznałeś?:)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #20 dnia: Września 28, 2011, 10:41:43 pm »
0
Vh1 + jeden kumpel z bloku obok kiedyś NR i DC nagrał mi w mp3 wraz z innymi kawałkami...+ dvd z tokio od Taty...i tak się zaczęło...wyszukiwanie coraz to nowych kawałków GN'R a był to pewnie 2002/2003

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #21 dnia: Września 30, 2011, 07:54:16 am »
0
Zobaczyłem w tv klip do November Rain i mni wzięło, bo wtedy miałem jeszcze romantyczną, niewinną duszyczkę :vampire: Dawno, dawno temu  :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #22 dnia: Września 30, 2011, 02:17:10 pm »
0
pewnie zaraziłby mnie brat, gdyby słuchał podobnej muzyki, ale niestety nie słucha nad czym ubolewam do dzisiaj. zawsze byłam przekorna i słuchałam tego, czego nie słuchają 'porządne dziewczynki'. tak więc odrzuciłam całą Katy Perry, Lady Gagę i techno [swoją drogą ta druga jest ciekawą postacią i intryguje mnie jej nie tyle muzyka, co podejście do niej]. zaczęło się niewinnie od podbierania płyt mojemu przyjacielowi. miał pełno Pink Floyd'ów, Black Sabbath, Aerosmith czy podobnej muzyki. kiedyś całkowicie przypadkiem wzięłam do ręki Appetite for Destruction, bo zaciekawiła mnie okładka [odezwał się wtedy mój zew krwi do tatuowania]. posłuchałam i.. to było to! coś, czego oczekiwałam od całego hard rocka - energia, agresja i genialne melodie. kilka spotkanych w międzyczasie osób jeszcze bardziej utwierdziło mnie w tym, że to zespół dobry i niebanalny. a potem trafiłam do was ;)

Offline PiteQ

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #23 dnia: Października 02, 2011, 12:26:52 pm »
0
GN' R poznałem w 2010 roku kiedy podczas grania w GTA San Andreas usłyszałem piosenkę "Welcome To The Jungle". Postanowiłem więc pobrać sobie płytę na której znajdowała się ta piosenka, no i zaczęło się. Ciągłe słuchanie "Appetite for Destruction" doprowadziło do tego, że miałem ochotę przesłuchać inne ich płyty, które również mi się spodobały. Z czasem zacząłem oglądać teledyski i po pewnym okresie czasu oglądania i słuchania stwierdziłem, że jest to zespół od którego raczej nigdy się nie oderwę.

Offline RagDoll

  • Nieoficjalna żona Axla;)
  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • I might be a little young, but honey I ain't naive
  • Respect: +42
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #24 dnia: Października 02, 2011, 06:14:30 pm »
0
Kolega z klasy miał w opisie cytat z Welcome To The Jungle :)
No i od piosenki do piosenki mnie wzięło... ;)
https://www.facebook.com/DeltasticFantastic
komiksowooo :)

"Life sucks, but in a beautiful kind of way" - W. Axl Rose

Zapraszam do oglądnięcia moich wypocin: http://themannylala.deviantart.com/ :)

Offline shanxy

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 08, 2011, 01:55:05 pm »
0
Na zapytaj zgromadzili się wszyscy fani MJ, a potem zrobiliśmy konferencję na Skype. Niektórzy gadali o G'n'R a ja nie miałam o nich pojęcia... wpisałam w Internecie i zaczęłam czytać, słuchać.. tak oto do tej pory jestem zauroczona Gunsami  i to się raczej nie zmieni, bo jak na razie to mój ulu. zespół :3

Offline AlexRose

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 10, 2011, 05:51:07 pm »
0
Haha u m ie to wyglądało dość komicznie... Starszy Brat jak byłam jeszcze ksykiem włączył mi koncert pożegnalny Freddiego "we will rock you" wylatuje koleś w bokserkach i tańczy jak jakis... no tak sobie myślałam i odrazu mój kochany braciszek zrobił mi wykład na temat gunsów...mimo wszystko nadal uważałam ze to jakiś Shit (byłam w fazie słuchania Verby itp-WSTYD) NO ale po kilku miesiacach siegnelam po plytke niejakie Apetite ... i tak sie zaczelo... Trwa od x lat do tej pory i zagościło na dobre WARTO DODAĆ że tylko Stare GnR bo to co Axl zrobił na Rock in Rio w tym roku to było.... DNO jego głos przypomina jęki kastrowanego kocura ale wygląd już prawie prawie jak stary Axl... Mam tylko nadzieję że jak wejdą do Hall of Fame to bedizie tam tylko STARY PRAWDZIWY SKŁAD może to bedzie ten przełom... może...

Offline Speeder

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +11
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 10, 2011, 07:33:47 pm »
0
Wszystko zaczelo sie od mojego Taty. Zaczynalem sluchac dopiero takiej muzyki, a zaczelo sie od Lordi chyba, te Hard Rock Allehujah i te sprawy. Ojciec puscil mi November Rain i powiedzial, ze sluchal tego jak byl niewiele starszy ode mnie, zebym ich posluchal, bo te przebierance przy nich wymiekaja. Powiedzial, ze dodatkowo dostane dyche jak poslucham paru innych ich piosenek, mialem motywacje. I sie zaczelo....  :rolleyes:
Nigdy mu tego nie zapomne xD

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 10, 2011, 10:53:07 pm »
0
Speeder - faktycznie ciekawa historia :D Teraz już bez takiej motywacji słuchasz?

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Jak poznałeś/aś Guns N' Roses?
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 11, 2011, 02:12:39 pm »
0
WARTO DODAĆ że tylko Stare GnR bo to co Axl zrobił na Rock in Rio w tym roku to było.... DNO jego głos przypomina jęki kastrowanego kocura ale wygląd już prawie prawie jak stary Axl... Mam tylko nadzieję że jak wejdą do Hall of Fame to bedizie tam tylko STARY PRAWDZIWY SKŁAD może to bedzie ten przełom... może...

no to miłe nie było i wydaje mi się że chyba nie jesteś fanem guns n roses tylko ludzi którzy grali w tym zespole - slasha, stevena, duffa i izziego, bo obrażanie dzisiejszego gnr to obrażanie axla  ;)

 

guns / kid rock

Zaczęty przez krzysiekna

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4318
Ostatnia wiadomość Marca 04, 2010, 12:42:49 pm
wysłana przez krzysiekna