Autor Wątek: Jak dowalić Axlowi?;P  (Przeczytany 53956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andzia24

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #165 dnia: Listopada 08, 2012, 09:50:20 am »
0
Jak to za spieprzenie sobie życia?? Nie wiem ale wydaje mi się że to Axl może stwierdzić czy spieprzył sobie życie czy nie. Też bym chciała sobie spieprzyć życie tak jak Axl:)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 08, 2012, 11:26:08 am »
-1
Ale właśnie o co chodzi? O brak rodziny? Może to był jego wybór, nie wierzę, że po Stephanie nie mógł znaleźć kogoś z kim chciałby/mógłby ułożyć sobie życie. Może po prostu po związkowych porażkach uznał, że to nie dla niego. I może wcale nie twierdzi, że to jest spieprzone życie.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 08, 2012, 01:45:34 pm »
+2
I tu widać spaczone dziewczyńskie myślenie. Bo oczywiście  dla faceta szczytem szczęścia jest znaleźć babę, ożenić się z nią i mieć dzieci. :D Szczególnie dla takiego typa jak Axl. Bawi się , korzysta z życia, gra koncerty dla tysięcy osób, ma w cholerę pieniędzy i masę cudnych panienek wokół. Nic tylko się żenić :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 08, 2012, 01:49:06 pm »
0
No co zły układ? Po koncercie ma panienki które same pchają mu się do łóżka i dotrzymują towarzystwa. Koniec trasy, wraca do domu i ma kolejną panienkę już na miejscu ;) . Wszędzie można znaleźć pozytywy Douger!

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 08, 2012, 02:05:41 pm »
-2
Nie wierzę, że szczytem szczęścia dla 50latka jest imprezowanie i zaliczanie panienek po koncertach i nikt mi tego nie wmówi. I nie chodziło mi jedynie a to, ale o całokształt. Nie wiem przez co takie poruszenie...

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 08, 2012, 02:05:52 pm »
+2
Najbardziej w tym wszystkim boli, że Axl marnuje swój talent wokalny i kompozytorski, strasznie to jest przykre, bo mógłby wydać już kilka płyt i znowu być wielki, zdobyć uznanie, nowych fanów, nikt by nie nazywał poza sfrustrowanymi hejterami nowego zespołu "pajacami" "cover bandem" czy "objazdowym cyrkiem" i na pewno byłoby to fajne dla chłopaków, wzięliby udział w procesie tworzenia, dodali coś od siebie, napisali kilka piosenek z Axlem, coś by się działo, a tak mamy to co mamy, a raczej nie mamy, nawet teledysku do Better...
Problem w tym, że Axlowi już nie zależy. Myślicie, że skąd zatrudnienie Ashby, powrót do kowbojek i tego całego starego rockowego image'u? Po ChD Axl doszedł do wniosku, że fani GNR wcale nie chcą nowej muzyki, tylko stare hity i to co widzieli za dawnych czasów.
To mnie najbardziej smuci.......to jest NUDNE I WTÓRNE,obecnie Axl odcina kupony tak jak reszta" starej ekipy 87-93" z GN'R.Dla mnie lata 2000-2002 (skład i potencjał kapeli) były najbardziej ciekawe.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 08, 2012, 02:41:29 pm »
0
Czytając takie posty jak ten tuż nad moim mam wrażenie, że piekło zamarzło ;) :o
Jak dowalić Axlowi? W ostatnim czasie tego dowalania na forach jest tyle, że ja się powstrzymam  :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2012, 02:45:11 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline andzia24

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 08, 2012, 03:39:54 pm »
0
Zgadzam się z Canis, to jego wybór, widocznie jemu żona i dzieci nie są potrzebne do szczęścia,z resztą nie jemu jedynemu. A gdyby uważał że ma spieprzone życie to by pewnie coś w nim zmienił, no ale nie ma się co oszukiwać któremu facetowi nie odpowiadałoby takie życie?Jemu to odpowiada i to jest najważniejsze:)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 08, 2012, 11:45:20 pm »
+1
To mnie najbardziej smuci.......to jest NUDNE I WTÓRNE,obecnie Axl odcina kupony tak jak reszta" starej ekipy 87-93" z GN'R.Dla mnie lata 2000-2002 (skład i potencjał kapeli) były najbardziej ciekawe.

No to wszem i wobec można ogłosić, że Guns N' Roses w jakiejkolwiek postaci już nie istnieje.

Buckethead

  • Gość
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 09, 2012, 12:04:52 am »
+1
Axl Rose and Friends  :D

body

  • Gość
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 09, 2012, 08:35:20 am »
0
To było, jest i będzie GnR, ludzie się zmieniają raz na lepszy, kolejny raz na gorszych. A skład z 2002 to najlepsza formacja która kiedykolwiek powstała podczas kilku dekad zespołu, możecie się ze mna nie zgadzać ale to właśnie w tedy byli w nim najbardziej utalentowani i świetni technicznie muzycy. Jedynie czego w życiu żałuje to nieobecność na koncercie w 2002r.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 09, 2012, 05:08:48 pm »
0
To mnie najbardziej smuci.......to jest NUDNE I WTÓRNE,obecnie Axl odcina kupony tak jak reszta" starej ekipy 87-93" z GN'R.Dla mnie lata 2000-2002 (skład i potencjał kapeli) były najbardziej ciekawe.

No to wszem i wobec można ogłosić, że Guns N' Roses w jakiejkolwiek postaci już nie istnieje.

Jeszcze nie! Jeszcze musisz poczekać aż ja tak stwierdzę, a to prędko nie nastąpi :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5046
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1702
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 09, 2012, 08:05:57 pm »
0
Nie wiem jak można woleć piszczącego Axla i koncertów o długości ok 1h 50 min od obecnych trzygodzinnych widowisk z dużą dozą nowego materiału  :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 09, 2012, 08:37:21 pm »
-1
ale to właśnie w tedy byli w nim najbardziej utalentowani i świetni technicznie muzycy. Jedynie czego w życiu żałuje to nieobecność na koncercie w 2002r.

Co z tego, że mieli lepsze umiejętności techniczne, jeśli tamten skład nie umiał wytworzyć klimatu rockowej rozpierduchy jak w latach 90. Wizerunek sceniczny Bucketa i Fincka ich stroje i malowanie się pominę milczeniem i uczczę minutą ciszy. Z duchem rockowej agresji, za którą Gunsów pokochała publiczność nie miało to już nic wspólnego.

Offline littlemf

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Respect: -26
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 09, 2012, 09:54:47 pm »
+3
Co z tego że muzyka rockowa skończyła się początkiem lat 90. a ich rozbojowa natura zazwyczaj była rozpoczynana przez jednego psychicznego człowieka. Wygląd starych rockersów przypominał brudasów lubiących wypić trochę gorzały i wymiotować po całym wybrzeżu. Od 11 lat ludzie przychodzą na koncerty nowych gunsów, nie narzekają ale i są bardziej zaskoczeni jakością efektów, muzyki i choreografii przykładem może być mój Ojciec który był na 2 koncertach w 92r. i 3 podczas nowej epoki GNR w 2006, 2010 i 2012.

 

Jak wielki jest majątek Axla Rose?

Zaczęty przez koper

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9766
Ostatnia wiadomość Stycznia 12, 2014, 06:28:23 pm
wysłana przez whatashame