Autor Wątek: Jak dowalić Axlowi?;P  (Przeczytany 53906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #90 dnia: Lipca 27, 2009, 10:07:04 pm »
0
rose84 ma w 100% racje i w 100% ją popieram.

dzięki za słowa poparcia, gdyż na tym forum ludzie z wyważonymi poglądami już dawno zamilkli, a na "polu bitwy" pozostały jedynie antagonistyczne obozy Slash'a i Axl'a...a czy ktoś tutaj w ogóle pamięta o GUNS N'ROSES ???  :???:

ignorancja wobec fanów - za to zawsze będę się "czepiać" Rudego, bez względu na to, jak duże są moje pokłady sympatii do niego... 8)

Meximax - żartujesz jak rozumiem, ale wiesz? topic "humor" jest w innym dziale...

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #91 dnia: Lipca 27, 2009, 10:11:39 pm »
0
To, że Tobie nie pasuje Ashba, to Twój problem. Gdyby po odejściu Fincka nie zatrudnili nikogo - narzekałabyś. Zatrudnili Ashbe - narzekasz. Axl nie chce się pokazywać w mediach, bo nie ma na to ochoty i to jest wg was brak szacunku do fanów? :???: Bo dla mnie nie. Nie wiadomo co by musiał robić, a wam i tak by nie przypasowało.
 13 pkt.regulaminu,shout.M.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #92 dnia: Lipca 27, 2009, 10:18:07 pm »
0
zacytuj, w którym miejscu napisałam, że nie pasuje mi Ashba ? ponadto co sugeruje Ci, że niby ciągle narzekam? czyżby fakt, że w topicu do tego stworzonym, wyrażam krytykę pewnych złych zachowań Rudego ?  :ph34r: nie - po 15 latach nie satysfakcjonuje mnie wydanie płyty, bo to zwyczajnie ZA MAŁO

ps: zanim ktokolwiek skomentuje, radzę włączyć opcję "czytania ze zrozumieniem", bo tutaj z tym u co niektórych ciężko... :rolleyes:

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #93 dnia: Lipca 27, 2009, 10:21:04 pm »
0
A to przepraszam - myślałem że Twój post związany do działu "humor" jest do tego, że napisałem że Ashbe zatrudnili ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 27, 2009, 10:32:01 pm »
0
Raczej Universal ma ;)

Offline SeleneRose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 27, 2009, 11:16:46 pm »
0
Zgadzam się z rose84  :) lepiej bym tego nie ujęła. Pięknie się wypowiadasz rose ;)
 
Nie wiem po co tak na siłę bronicie Axla i wmawiacie sobie, że  jest wszystko dobrze i tak musi być, przecież to nonsens. To jest oznaka zupełnego braku szacunku dla fanów, którzy tyle lat musieli czekać na tą upragniona płyte. 
Ale co wam to da, że odezwie się raz na jakiś czas?
A po to, żeby wiedzieć, co sie z zespołem dzieje. Chyba normalne jest, że zespoł informuje fanów o swoich poczynaniach i innych sprawach, a tu mamy wyjątkowo nienormalną sytuacje.
Otóż to. Nie kojarzę innego zespołu, który wydaje płytę i jej nie promuje, nie jedzie w trasę mającą na celu promocję tej płyty.
W sumie takie nietypowe zachowania u Axla to norma i ja, jako fan GnR od kilkunastu lat, powinnam być przyzwyczajona do jego osobliwych zachowań. A jednak wysoce mnie irytuje bierność Axla, tym bardziej, że od ukazania się ostatniej płyty upłynęło już 8 miesięcy :'(

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 28, 2009, 01:48:39 pm »
0
nie - po 15 latach nie satysfakcjonuje mnie wydanie płyty, bo to zwyczajnie ZA MAŁO

dobra, spytam od drugiej strony. Czego oczekujekiwałaś po wyjściu ChD?


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 28, 2009, 02:29:28 pm »
0
Tego co robili po wydaniu "Appetite For Destruction" i "Use Your Illusion", chyba wymieniać nie muszę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 02:39:46 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #98 dnia: Lipca 28, 2009, 02:58:27 pm »
0
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale żyjemy w 21 wieku. Zapotrzebowanie na muzyke rockową jest bliskie zeru w światowych trendach muzycznych. Czasy AFD i UYI nie wrócą. Wtedy na topie była Meta, Bon Jovi, Gunsi itp. Obecnie nie ma szans na wydanie tylu pieniędzy na promocje jakiejkolwiek płyty z rockowej stajni co wtedy. Oczekiwanie powtórek z AFD czy UYI jest niepoważne, myślałem, że wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #99 dnia: Lipca 28, 2009, 03:15:28 pm »
0
To nie jest jakis pierwszy lepszy zespoł, który dopiero wchodzi na rynek muzyczny. Mówimy o GN'R, zespole który ma wyrobioną markę  na całym swiecie, i który przyciaga na koncerty kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a ty twierdzisz, że nie opłaca się wykładać kasy na jaką kolwqiek promocje  :ph34r: no nie rozśmieszaj mnie. To tak jakby się nie opłacało wydawać kasy na Mete albo AC/DC.


Uploaded with ImageShack.us

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 28, 2009, 03:36:16 pm »
0
Ghost_82 - obwiniasz Axla, że idzie do przodu z muzyką? ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #101 dnia: Lipca 28, 2009, 03:41:45 pm »
0
Mnie się wydaje, że o tym Ghost nie wspominał?
Cytuj
To nie jest jakis pierwszy lepszy zespoł, który dopiero wchodzi na rynek muzyczny. Mówimy o GN'R, zespole który ma wyrobioną markę  na całym swiecie, i który przyciaga na koncerty kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a ty twierdzisz, że nie opłaca się wykładać kasy na jaką kolwqiek promocje   no nie rozśmieszaj mnie. To tak jakby się nie opłacało wydawać kasy na Mete albo AC/DC.
Nie wiem jak to wygląda ale hmmm troszkę kasy poszło na tą płyte wcześniej, trasa by się opłaciła, prawda... ale był mały problem z gitarzystą :>
A jeżeli Axl z jakichś powodów nie chciał wyruszać z trasą to pewnie był tego jakiś powód :)

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #102 dnia: Lipca 28, 2009, 03:43:14 pm »
0
ja chce tylko jednym dowalić Axlowi, nie ma trasy, może nie być wywiadów, teledysków, może się nie odzywać ale powinna być trasa i praca na następny album, czyli w skrócie dobra muzyka.

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 28, 2009, 03:46:56 pm »
0
Nigdzie nie napisałem, że nie opłaca się wydawać tyle na promcje, napisałem, że po prostu tego się nie robi. Jak zapewne zauważyłeś współpraca na linii Axl - wytwórnia nie układała się najlepiej od pewnego czasu, co nie pomogło w dofinansowaniu promocji. Być może (choś to tylko moje domysły) Axl miał konkretny plan, który nie został zaakceptowany, więc zaniechał promocji wogóle. Coś napewno stanęło na przeszkodzie, bo nie sądze, że Kierownik w założeniu miał nie promować płyty wogóle.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #104 dnia: Lipca 28, 2009, 06:30:15 pm »
0
AXL'a nie ma: Osobowo- gdyż nawet tak naprawdę nie wiemy czy jeszcze wogóle żyje,niech chociaż wyjdzie i kupi auto motor...Gwiaździście-jest kimś popularnym, znanym dzięki zespołowi który posiada a nic z tym nie robi i to nawet gdy wydał płytę... :megafon: Za te podstawowe braki pstryczek w nos
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

 

Jak wielki jest majątek Axla Rose?

Zaczęty przez koper

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9752
Ostatnia wiadomość Stycznia 12, 2014, 06:28:23 pm
wysłana przez whatashame