Autor Wątek: Jak dowalić Axlowi?;P  (Przeczytany 53913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 24, 2009, 04:30:23 pm »
0
Na temat!!!!!! :P za co dowalicie Axlowi, albo za co nie powinno się mu dowalać...

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 25, 2009, 10:39:27 pm »
0
Taaak-AXL to mega hipokryta,czyli ktoś zadufany w sobie, ktoś kto ma gdzieś swoich własnych fanów, ktoś kto jest próżny ponieważ marnuje tak czas jak i pieniądze(cóż z tego że własne)!!! ;]
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 26, 2009, 09:03:45 am »
0
nie nawidze takiego trakotwania... idoli czy znanych osob... cholera! on moze i powinien robic co zechce... i nikomu nic do tego... nie pasuje Ci? ok nie sluchaj, nie chodz na koncerty... trzeba sie z tym pogodzić, ze Ty mozesz co najwyzej jezeli chcesz wesprzec i pokazac swoje poparcie kupujac plyte/idac na koncert... nic wiecej...

nienawidzisz takiego traktowania idoli a lubisz jak idol Ciebie tak traktuje ? nie rozumiem...nie sluchac ? nie chodzic na koncerty ? ok, to drugie jest wykonalne, gdyz na trase nic nie wskazuje w przeciagu co najmniej najblizszego roku :] Axl nie zyje dla fanow, ale niech do cholery pamieta, ze bez nas nie bylby tym, kim jest...plyta, ktora nagrywa sie 15 lat nie jest jedynie "produktem" majacym na celu zaspokojenie wlasnego artystycznego ego, bo gdyby tak bylo Axl nie wlozylbym w jej produkcje tyle kasy, nie angazowalby tylu muzykow i nie pracowalby usilnie nad jej "dopieszczeniem"...ta plyta w zalozeniu miala byc comeback'iem Axl'a, ale jak widac na skale amerykanskiego rynku muzycznego stala sie "porazka"....wprawdzie "porazka", ktora zakupily miliony Amerykanow, ale mimo wszystko ten krazek nie wplynal znaczaco na muzyczny rockowy swiat...Axl to dostrzega i powiem szczerze, ze nie dziwi mnie juz nawet fakt, ze nie chce jakiejkolwiek konfrontacji z mediami...gosc zawsze podchodzil do swej pozycji scenicznej bardzo ambicjonalnie i dziwi mnie, ze niektorzy z Was nie sa w stanie konstruktywnie ocenic calej tej sytuacji i dostrzec, ze "cos poszlo nie tak"...powtarzam - ja nie chce komerchy, nie chce pchania sie do mediow za wszelka cene i sprzedawania sie w zalosnym stylu krwiozerczym dziennikarzom - ale uwazam, ze tego typu zachowanie jest zle i nalezy mowic o tym wprost....Axl nie jest naszym niewolnikiem, ale jest odpowiedzialny za swoja kreacje (bo przeciez mowa o AXL'u ROSE) i pewne zobowiazania, ktore plyna z funkcji bycia na swieczniku powinien brac pod uwage...muzyka jest najwazniejsza - ok! dostalismy jej obfita porcje, ale czy po 15 latach to cos na miare NIEBA, ktorego dostapienie ma zamknac na usta na wieki...? to jest przeciez chore ! jesli Axl nie ma ochoty na to cale gowno o nazwie showbiznes, niech jasno okresli to stanowisko i nie "bawi sie w Guns N'Roses", gdyz ta kapela zasluguje na cos lepszego...

Axl jest samolubnym egocentrykiem i to jest fakt, ktoremu zaprzeczanie wzbudzilo by usmiech nawet na jego wlasnej twarzy...

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 26, 2009, 01:56:23 pm »
0
Axl to dostrzega i powiem szczerze, ze nie dziwi mnie juz nawet fakt, ze nie chce jakiejkolwiek konfrontacji z mediami...gosc zawsze podchodzil do swej pozycji scenicznej bardzo ambicjonalnie i dziwi mnie, ze niektorzy z Was nie sa w stanie konstruktywnie ocenic calej tej sytuacji i dostrzec, ze "cos poszlo nie tak".

O czym wogóle mówisz? To są Twoje domysły, moim zdaniem nie mające wiele wspólnego z prawdą. Piszesz, żeby Axl pamiętał, że bez 'nas' nie byłby tym kim jest. Tylko nie zapominaj o tym, że Ty bez niego teź nie byłabyś tą samą osobą. Szacunek nie idzie tylko w jednym kierunku. Rozumiem, że jakby udzielił setki wywiadów odpowiadając w kółko na te same pytania to uznałabyś, że Axl Cie szanuje, bo pogadał z paroma idiotami z gazet? Jeśli tak, to szczerze powiem nie rozumiem Twojego toku myślenia. Dla mnie Axl udowodnił, że mu sie chce, że jeszcze ma coś do powiedzenia płytą, która ukazała się pół roku temu. Doprowadził do końca proces, który trwał tak długo, oczywiście także z jego winy, ale również z winy wytwórni. Dokończył to co zaczął za własne pieniądze, udowadniając, że chce się jeszcze czymś ze światem podzielić. Mnie to wystarcza, szkoda, że nie wszystkim.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 26, 2009, 10:31:15 pm »
0
Axl to dostrzega i powiem szczerze, ze nie dziwi mnie juz nawet fakt, ze nie chce jakiejkolwiek konfrontacji z mediami...gosc zawsze podchodzil do swej pozycji scenicznej bardzo ambicjonalnie i dziwi mnie, ze niektorzy z Was nie sa w stanie konstruktywnie ocenic calej tej sytuacji i dostrzec, ze "cos poszlo nie tak".

O czym wogóle mówisz?

no nie dziwię się w sumie, że nie wiesz, gdyż Twój cały post ewidentnie wskazuje na brak zrozumienia tego, o czym piszę :rolleyes:

Szacunek nie idzie tylko w jednym kierunku. Rozumiem, że jakby udzielił setki wywiadów odpowiadając w kółko na te same pytania to uznałabyś, że Axl Cie szanuje, bo pogadał z paroma idiotami z gazet? Jeśli tak, to szczerze powiem nie rozumiem Twojego toku myślenia.

jeśli odnosisz się do czyichs wypowiedzi, to czytaj je z uwagą, bo cytowanie samej siebie za którymś razem daje się we znaki...oto moja odpowiedź na Twój absurdalny zarzut, że wymagam od Rudego wszechobecności w mediach i udzielania wywiadów na prawo i lewo:
powtarzam - ja nie chce komerchy, nie chce pchania sie do mediow za wszelka cene i sprzedawania sie w zalosnym stylu krwiozerczym dziennikarzom - ale uwazam, ze tego typu zachowanie jest zle i nalezy mowic o tym wprost....

mam nadzieję, że ten cytat raz na zawsze rozwieje Twoje chore teorie, jakobym chciała medialności Axl'a i skomercjalizowania Guns N'Roses...
a co do szacunku, który powinien działać w obie strony....oczywiście zgadzam się z Tobą w 100% z tą malą różnicą, że ja szanuje swojego idola kupując jego oryginalne albumu oraz inne wydawnictwa, a w zamian dostaję piętnaście zmarnowanych lat i echo po wydaniu płyty, która przy całym moim uznaniu do Axl'a nie jest krążkiem nawet w połowie wykorzystującym jego talent oraz geniusz...tak, tak...GENIUSZ, gdyż wbrew temu, o czym obiektywnie piszę, uważam Rose'a za genialnego artystę... 8) nigdy jednak nie zgodzę się z opinią, że szanował swoją publiczność...Axl nigdy tego nie robił i tak już pozostanie, więc wszelkie mowy obronne w tej kwestii nie zmienią pewnych faktów...
 

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 26, 2009, 10:34:35 pm »
0
Rose84 - a nie pamiętasz jak obwiesił się polską flagą na koncercie w Warszawie? Nie uznajesz tego za szacunek? Poza tym, to że wydał taką płytę a nie inną, to znaczy że nie szanuje fanów? :???: Dla mnie ta płyta to arcydzieło i Axl dał radę w 100%, lepszej płytki zażyczyć sobie nie mogę :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 26, 2009, 10:39:39 pm »
0
Dla mnie ta płyta to arcydzieło i Axl dał radę w 100%, lepszej płytki zażyczyć sobie nie mogę :)

widać nisko cenisz swego idola...ale ok, szanuje Twoje subiektywne stanowisko  ;)

oczywiście, że pamiętam gest z polską flagą oraz inne jego przejawy szacunku dla fanów...problem w tym, że są to "epizodyczne" momenty w jego artystycznym życiorysie...i fakt, że jest jaki jest, nie umniejsza mu wcale jako artyście, więc nie ma sensu bronić za wszelką cenę tego, co kłoci się z faktami...nie udawajmy, że nie wiemy jaki Rudy był, jest i już pozostanie - zawsze chadzał własnymi ścieżkami, a niezależność jednostki stawiał ponad wszystko i wszystkich... 8)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 26, 2009, 10:51:41 pm »
0
rose84-czy ty Axla poznałaś osobiście,mieszkałaś z nim przez jakiś okres czasu,że wiesz o nim,o jego charakterze więcej niż on sam? :P

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 26, 2009, 11:04:54 pm »
0
oj nie...nie miałam tej przyjemności  :wub:, Arturze...

a śmiem stawiać pewną hipotezę odnośnie jego zachowania i osobowości, bo obserwuję jego karierę już grubo ponad 15 lat, ponadto na podstawie jego tekstów także można sobie stworzyć jakiś obraz człowieka-artysty...zresztą chyba żaden zdrowo myślący fan GN'R, mający trzeźwy ogląd sytuacji, nie stwierdzi, że Axl odosi się z jakimś szczególnym szacunkiem do swej publiki...przeciez niemalże 75% jego scenicznego żywota spędził na olewczym traktowaniu wszystkiego wokół...i chociaż w sodku na pewno jest szalenie wrażliwym kolesiem, to na zewnątrz przybiera właśnie taką, a nie inną pozę...więc po co zaprzeczać faktom ? co Wam to da, że wyidealizujecie sobie Axelka, jeśli on do ideału ma tą samą drogę jak ja na Mur Chiński  ;) :???:

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 27, 2009, 12:16:33 pm »
0
Skoro sama piszesz, że Axl była taki zawsze to dlaczego masz do niego pretensje? Być może nie zrozumiałem Twojego postu (znowu ;]), ale pisząc, że Axl był olewczy w stosunku do fanów zawsze, nie wiem czy zasadnym jest krytykowanie go za to, że na przestrzeni lat nie zmienił się wogóle. W tym momencie nazywanie go hipokrytą zakrawa o kpinę.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 27, 2009, 06:26:37 pm »
0
w którym miejscu nazwałam Axl'a hipokrytą ? możesz przytoczyć ??  :>

nie chcę się w wdawać z Tobą w polemikę, bo trudno jest przebijać się przez czyjeś zawężone poglądowo treści, ale napiszę na koniec tyle, że mam prawo wyrażać swoją opinię na temat Rudego, jak i jego poczynań w obrębie kapeli, której hołduje tyyyyle lat...ponadto ja Axl'a nie krytykuję jedynie teraz, ale właśnie "na przestrzeni lat" - jak to zasugerowałeś - potrafiłam dostrzec jego wady i jasno mowić o tym, co było nie tak...szkoda, że tak niewielu z Was potrafi zdobyć się na wyważoną opinię o tym gościu...

PEACE ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2009, 06:28:12 pm wysłana przez rose84 »

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 27, 2009, 08:48:44 pm »
0
Nie wiem po co tak na siłę bronicie Axla i wmawiacie sobie, że  jest wszystko dobrze i tak musi być, przecież to nonsens  :???: Przecież nik Axlowi nie każe latać od wywiadu do wywiadu, ale żeby w ogóle zamilknąć, to już jest jakis absurd. To jest oznaka zupełnego braku szacunku dla fanów, którzy tyle lat musieli czekać na tą upragniona płyte. rose84 ma w 100% racje i w 100% ją popieram.
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2009, 08:52:47 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 27, 2009, 09:02:06 pm »
0
Ale co wam to da, że odezwie się raz na jakiś czas? Ja czekam na kolejną dobrą płytę, albo na trasę i nie potrzeba mi żadnych wywiadów ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 27, 2009, 09:07:53 pm »
0
A po to, żeby wiedzieć, co sie z zespołem dzieje. Chyba normalne jest, że zespoł informuje fanów o swoich poczynaniach i innych sprawach, a tu mamy wyjątkowo nienormalną sytuacje.


Uploaded with ImageShack.us

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 27, 2009, 09:14:19 pm »
0
Zatrudnili Ashbę - zawsze coś ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

 

Jak wielki jest majątek Axla Rose?

Zaczęty przez koper

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9752
Ostatnia wiadomość Stycznia 12, 2014, 06:28:23 pm
wysłana przez whatashame