Autor Wątek: Jak dowalić Axlowi?;P  (Przeczytany 53901 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 21, 2009, 12:10:15 pm »
0
milczenie nie zawsze jest wyrazem braku szacunku i ignorancji. dla mnie Axl ma teraz wakacje, a kiedy wróci to od niego zależy.

być może nie zawsze, ale w tym konkretnym przypadku tak właśnie jest...i piszę o tym z wielkim żalem i smutkiem, gdyż chciałabym, aby było inaczej...jeśli wydaje się płytę dla milionów ludzi na całym globie, a w efekcie myśli się jedynie o "połechtaniu" swego artystycznego ego, to jest to zwyczajnie niefair i jakakolwiek próba obrony Axl'a przed tym argumentem jest zwyczajnie niedorzeczna...nigdy nie chodziło mi o skomercjalizowanie nowego Guns N'Roses, tak jak to miało miejsce w pewnym momencie ze starym składem, ale pewien "ukłon" w stronę jednej z najwierniejszych i najcierpliwszych publiczności rockowego świata się należy...ponadto Axl, który czuł się zawsze związany z nazwą Guns N'Roses, powinien poczuwać się także do odpowiedzialności za jej dobre imię....niestety swoim zachowaniem skutecznie temu przeciwdziała...Gusni mieli szansę na comeback z całkiem przyzwoitym albumem, ale niestety szansa została niewykorzystana...mnie to boli, gdyż potencjał tkwiący w nowym materiale jest na tyle duży, że GN'R mogło o sobie przypomnieć...i nie udajmy do cholery, że nam na tym nie zalezało...bo jakim jesteś fanem, skoro nie czujesz potrzeby wybrania się na koncert, czy zaspokojenia głodu na temat tego, co tak naprawdę dzieje się w obozie Twojego ulubionego bandu ? nie oszukujmy się zatem, że nas to nie rusza, gdyż kazdy kto słucha nałogowo jakiegoś zespołu, a jednocześnie darzy go szacunkiem, łaknie "zdrowego" doinformowania...
prawdą jest, iż Axl jest wolnym człowiekiem, ale niech nie zapomina o ludziach, dzięki którym zespół, który stworzył mógł wdrapać się na ów szczyt sławy... :ph34r: 8)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 22, 2009, 12:31:54 am »
0
Nie wiem, ale tobie chodzi tylko i wyłącznie o sukces komercyjny Chinese Democracy?Czy Axl i zespół od wydania płyty, ma latać po gazetach i gadać jak to było wspaniale wydac ten materiał,pewnie nie wiesz ile było z tym gówna związanego żeby ją wydać.Jeżeli nie znasz faktów to nie oceniaj Axla jako człowieka bo go nie znasz i nie wiesz czy ma cię w dupie jako fana ,czy po prostu ma dość tego Gówna(bo i tak zrobiono z niego PSYCHOPATĘ) pod postacią SHOBIZNESU....,

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 22, 2009, 12:41:30 am »
0
spokojnie Artur;)
tak z mojej perspektywy oboje dobrze gadacie w pewnym stopniu... z jednej strony może denerwowac że Axl nie tyle nie promował ChD, ale że ogólnie nie ma kontaktu z fanami... brakuje czasem jakiegoś newsa od niego, o czymkolwiek, po prostu żeby był. z drugiej strony jak dobrze pisze Artur, Axl może mieć dość ogólnie showbiznesu, i dlatego jego zachowanie jest takie a nie inne... dobrym wyjsciem było pisanie przez niego na forach, szkoda że zarzucił to.
osobiście chciałbym by wziął i jakiegoś bloga poprowadził. choćby miał pisac raz w tygodniu jedno zdanie, ale zawsze coś, zawsze byłoby wiadomo że jest, żyje, i pamieta;)

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 22, 2009, 12:53:00 am »
0
Całkowicie się zgadzam z rose84.
Artur, w którym miejscu róża napisała, że pragnie tylko i wyłącznie sukcesu komercyjnego ChD?

może tu?
"..nigdy nie chodziło mi o skomercjalizowanie nowego Guns N'Roses, tak jak to miało miejsce w pewnym momencie ze starym składem, ale pewien "ukłon" w stronę jednej z najwierniejszych i najcierpliwszych publiczności rockowego świata się należy..."

Nie wiem dlaczego niektórzy z Was chcą, aby nazwa GNR przestała funkcjonować w show business'ie i nigdy tego nie zrozumiem.  To jest zespół, który może na nowo wywindować muzykę rockową, bo słuchając ChD mamy do czynienia z materiałem nowatorskim, który dzięki promocji, zainteresuje o wiele więcej osób, a co za tym idzie, ludzie znowu przypomną sobie, czym jest GNR.

A co do tego gówna: nie tylko GNR w nim tkwi, a jednak inne bandy dają sobie rade.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 22, 2009, 02:15:28 am »
0
To właśnie przez szacunek do fanów pojawł się na forum...a nie udziela setki przekręconych wywiadów bo już facet dostał po dupie od życia. 8)
Brokuła inni mogą sobie tkwić bo nigdy nie odniesli tak wielkiego sukcesu za który tak wiele zapłacili....
Kto tak naprawdę zna się na muzyce i wie ile kosztowało pracy CHD to doceni ten materiał bez zbytniej reklamy.Bez pierd.... o tym że niema Slasha czy że Buckethead na niej zagrał.
Ja też bym chciał żeby o Guns N' Roses znowu było głośno,żeby mnie nikt żle nie zrozumiał,ale bez Axla chęci to już chyba nigdy nienastąpi....

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 22, 2009, 10:58:58 am »
0
Nie wiem, ale tobie chodzi tylko i wyłącznie o sukces komercyjny Chinese Democracy?Czy Axl i zespół od wydania płyty, ma latać po gazetach i gadać jak to było wspaniale wydac ten materiał,pewnie nie wiesz ile było z tym gówna związanego żeby ją wydać.

bardzo Cię proszę, abyś następnym razem odnosząc się do mojego posta czytał go uważniej, bo nie zamierzam już po raz n-ty cytować samej siebie...
tym swoim wpisem zmusiłeś mnie do tego, więc wyodrębniam fragment tekstu, który wyraźnie mówi, że nie chodzi mi o wszechobecność Axl'a w mediach i uprawianie komerchy za wszelką cenę  :rolleyes:

nigdy nie chodziło mi o skomercjalizowanie nowego Guns N'Roses, tak jak to miało miejsce w pewnym momencie ze starym składem

co do drugiej części Twojej wypowiedzi...nie oceniam Axl'a jako człowieka i żaden fragment mojego postu o tym nie świadczy...oceniam relację artysta-fan, która w przypadku Pana Rose'a została wyraźnie nadszarpnięta...gość nie jest naszym niewolnikiem i naszą właśnoscią, więc ma prawo do wolnych i niczym nieskrępowanych decyzji na temat tego w jaki sposób postępuje...problem w tym, że ja oceniam go właśnie jako artystę, który wziął na siebie to brzmię sławy i jako lider jednego z najsłynniejszych zespołów w dziejach rocka, najzwyczajniej w świecie nawala...zawodzi jako AXL ROSE, czyli ktoś, kto jest współodpowiedzialny za dobre imię tej kapeli...tyle !

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 22, 2009, 12:12:09 pm »
0
Tak jest...Facet jest AXL ROSE, a zachowuje się ,jakby postradał zmysły! Bo na ile można wypiąć się na showbuisness, a na ile na swoich własnych fanów???!!! Przecież tą ciszą jaką Nam serwuje od pewnego czasu, to nie robi krzywdy eshtabliszmentowi, a Nam przede wszystkim- fanom! Bo naprawdę na dziś(i to już od dłuższego czasu można nazwać Go nawet martwym) bo nie wiemy, czy żyje, czy nie, czy nagrywa, czy nie :/ Za te zachowania,a raczej za brak wszelkich zachowań- silne kopniaki dla Pana Rose :_:
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 22, 2009, 08:00:32 pm »
0
nie nawidze takiego trakotwania... idoli czy znanych osob... cholera! on moze i powinien robic co zechce... i nikomu nic do tego... nie pasuje Ci? ok nie sluchaj, nie chodz na koncerty... trzeba sie z tym pogodzić, ze Ty mozesz co najwyzej jezeli chcesz wesprzec i pokazac swoje poparcie kupujac plyte/idac na koncert... nic wiecej...

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 24, 2009, 12:17:20 am »
0
Dokładnie tak. Skoro nie podoba Ci się jego zachowanie to znaczy, że nie jesteś jego fanem, a on twoim idolem i tyle. Nie potrafisz zrozumieć artysty, który tworzy dla samego tworzenia, dla sztuki? Nie dla publiczki i poklasku. To jest właśnie szczere.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 24, 2009, 09:39:33 am »
0
^
^
Nalać im  :D  Mądrze prawią  :)

Cudnie, ale na przyszłość proszę bardziej rozbudowane posty i chociaż coś od siebie dodać ;) krelke
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2009, 11:58:28 am wysłana przez krelke »


Uploaded with ImageShack.us

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 24, 2009, 11:48:44 am »
0
 :megafon: AXL to hiiiipooooookryyyyytaaaaaaaaa !
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 24, 2009, 01:15:45 pm »
0
Hipokryta ponieważ? Ponieważ wydał płytę i jej w ogóle nie promuje - to jest hipokryzja :???:
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 24, 2009, 01:29:21 pm »
0
:megafon: AXL to hiiiipooooookryyyyytaaaaaaaaa !


już? przeszło Ci?

jak bedziesz pisał post następnym razem to sprawdź znaczenie wszystkich słów, bo wnioskuje, że nie masz pojęcia kto to hipokryta pisząć, że jest nim Axl.



Quiz: Znajdź hipokryte na zdjęciu.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 24, 2009, 01:46:38 pm »
0
To ten pan z gitarą??? 8)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 24, 2009, 01:55:34 pm »
0
Ten Pan z tatuażem na ręku :lol:
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

 

Jak wielki jest majątek Axla Rose?

Zaczęty przez koper

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9752
Ostatnia wiadomość Stycznia 12, 2014, 06:28:23 pm
wysłana przez whatashame