Autor Wątek: Jak dowalić Axlowi?;P  (Przeczytany 53919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 20, 2012, 11:40:40 pm »
0
Dwa lata temu nie był młodzieniaszkiem a śpiewał genialnie, także to nie kwestia wieku...
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 20, 2012, 11:53:22 pm »
0
CC, Jack W z tego co pamiętam Axl miał już wcześniej problemy ze strunami głosowymi. Takie rzeczy też trzeba brać pod uwagę. Nie chcę wychodzić na adwokata diabła i wybielać Kierownika bo to nie jest moim zadaniem, mam tylko nadzieję, że Axl wreszcie zrozumie swój błąd.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 21, 2012, 11:44:53 am »
+2
To, że mam do postawy Axla kilka uwag nie zmienia faktu, że Gunsi są nadal moim ulubionym zespołem i nawet nie wyobrażam sobie, żeby nie być na koncercie, który się odbywa w moim kraju. Rezygnowanie z takiego wydarzenia jest dla mnie niezrozumiałe. OK jest słabiutko jeżeli chodzi o wokal ale to nadal megauzdolniony artysta i świetny muzycznie zespół. Taka okazja może się długo nie powtórzyć. Mam oczywiście nadzieję, że Axl zaskoczy nas pozytywnie. Już dla samego Estranged warto jechać :)

A co do spóźnienia się to w sumie co to za różnica. Większość nas i tak musi do Rybnika dojechać z innych miast i brać 2 dni wolnego, więc czy Axl się pojawi o 21 czy o północy nie ma większego znaczenia. Bedzie więcej czasu na pogaduchy przed koncertem - trzeba szukać pozytywów.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2012, 11:47:50 am wysłana przez mafioso »

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwca 30, 2012, 12:13:54 pm »
0
+ 1   też tak myślę :D

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 19, 2012, 02:13:20 pm »
0
Axl sam sobie dokopuje, bo wciąż, gdyby tylko zechciał, mógłby być taki:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5pRLiwO3uCU&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=5pRLiwO3uCU&amp;feature=related</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zLWIYDa2-gc&amp;feature=relmfu" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=zLWIYDa2-gc&amp;feature=relmfu</a>


... a jaki jest, to wszyscy wiemy.

Chcę mu dowalić za to, ze kiedyś, jak się spóźniał, to zwykle, mniej lub bardziej głupio, ale miał czym się wytłumaczyć. Teraz spóźnia się dla zasady, "jestem gwiazdą, nikt mi nie będzie mówił, co mam robic, idę pozwiedzać".

Za to, że chyba mu sie choroba rozwinęła, bo jest chyba największą primadonną w historii, kontakt z fanami na koncertach u niego nie istnieje. W 2006 roku był naprawdę przyjaznym, uśmiechniętym, szczerym człowiekiem, teraz zamienić z nim słowo, czy usłyszeć na koncercie cos poza "You are great audience, thank you", co mówi na każdym występie, to cud.

To chyba na razie na tyle, Axl, zabieraj d**ę na próbę, przypomnij sobie, jak się śpiewa czysto i zacznij być człowiekiem.
Geoff Fuckin' Tate!


Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 19, 2012, 04:57:03 pm »
+4
Team Brazil + Ashba go pospuli. Gdy w zespole był Buckethead, Brain i Robin nie miał za bardzo co liczyć na to, że cokowlwiek powie lub wymyśli cała reszta bez mrugniecia okiem zrobi to? A teraz? Ron nie może się do końca wyleczyć bo co chwile nowa trase wymysla Team Brazil. Wyobrażacie sobie, że Ashba sam z siebie odchodzi z zespołu bo Gunsi nie wydali płyty? Obecnie w zespole nie ma kogoś kto by się przeciwstawił Axlowi, w jakimkolwiek temacie... już nawet Tommy chyba troche ma gdzieś to co Axl i TB wymyśla i mu nie zależy, dostaje kasę, a muzykę może w spokoju tworzyć solo i ze swoją rodziną i Soul Asylum.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 20, 2012, 07:44:16 am »
+4
Co do Team Brazil mogę się zgodzić, bo chodzą wokół Axla na paluszkach, karmią ptasim mleczkiem i w ogóle. No i raczej nie mają interesu w nowej płycie Gunsów, bo wściekły Axl w domu to nie jest najlepsza opcja, a na najbardziej chętnego do nagrywania nowej płyty to on nie wygląda. Zresztą z ich perspektywy nowa płyta może być zbędna, skoro i tak znają ten materiał;), a trasa przynosi kokosy ;)

Ashba - cóż, najnowszy nabytek Gunsowy zachowuje się tak, jak oni, bo ma frajdę, że gra w Gn'R. Na dodatek jest pełen nadziei. Czy odejście Ashby jest dla mnie niewyobrażalne? Nie wiem. Wydaje mi się, że więcej do stracenia mieliby inni, bo jednak Ron, DJ, czy Tommy działają na własną rękę poza Gn'R, a najbliższy odejścia, był/ jest nie kryjący się z tym Ron, choćby tylko ze względów zdrowotnych.  Nie zgodzę sie jednak z tym, że Bucket, Finck, czy Brain byli tymi, którzy tak bardzo przeciwstawiali się Axlowi. Odejście BH było przecież tak naprawdę wyrazem bezsilności wobec braku konkretów po stronie zespołu. Nie wiem, na ile prawdziwy jest jeden wywiad z Finckiem, gdzie mówi, że płyta była już gotowa w 1999 roku, brakowało jedynie Axla... ( Zdaje się, że były watpliwości, co do autentyczności tego wywiadu ),inna sprawa to brak komunikacji w zespole przy drugim odejściu Fincka ( zostaje, odchodzi, zostaje, odchodzi , nikt nic nie wie, albo nie chce powiedzieć ;) ),  Brain? Kazali mu tugodniami/ miesiącami uczyć się ścieżek Freese'a to pokornie się uczył.  Zero sprzeciwu. Zresztą jego status w zespole był niepewny swego czasu i też widoczny był brak komunikacji, co jest chyba coraz bardziej charakterystyczne dla zespołu. Oni mieliby postawić się Axlowi? Ci, co mieli postawić się Axlowi odeszli przed rokiem 2000... Reszta przytakuje, albo ma to gdzieś patrząc na stan konta, ewentualnie ( jak Ashba?) wierzy, że coś z tego będzie, bo nie uczestniczyła w procesie nagrywania CHD. Skoro nie uczestniczył ma prawo do tej wiary. Jest najkrócej w zespole, wszystko jest dla niego wow. Dla nas też by było ;)  Pytanie jak długo.
Chciałbym się mylić, ale nie wykluczam kolejnych przetasowań w zespole przed wydaniem kolejnej płyty. O ile rzecz jasna kiedykolwiek zostanie wydana.

Tak, czy inaczej - jeśli faktycznie Axl został otoczony jedynie tłumem niczego nie wymagających potakiwaczy, to bardzo smutne... i kiepsko świadczy o Axlu...

Pewnie znów wychodzę na hejtera. Cóż;) Po prostu zależy mi na tym zespole, na nowych nagraniach, na tym, żeby Axl był doceniony. Ale to wszystko ode mnie nie zależy.

Mam nadzieję, że niedługo po trasie pojawi się info, że Gunsi pracują nad nowymi piosenkami i wchodzą do studia...
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2012, 08:03:36 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 20, 2012, 10:58:56 am »
+2
Najbardziej w tym wszystkim boli, że Axl marnuje swój talent wokalny i kompozytorski, strasznie to jest przykre, bo mógłby wydać już kilka płyt i znowu być wielki, zdobyć uznanie, nowych fanów, nikt by nie nazywał poza sfrustrowanymi hejterami nowego zespołu "pajacami" "cover bandem" czy "objazdowym cyrkiem" i na pewno byłoby to fajne dla chłopaków, wzięliby udział w procesie tworzenia, dodali coś od siebie, napisali kilka piosenek z Axlem, coś by się działo, a tak mamy to co mamy, a raczej nie mamy, nawet teledysku do Better...
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 20, 2012, 11:07:07 am »
0
Wygląda na to, że teraz wezmą się do roboty. Mam nadzieję, że wszyscy, że coś z tych szumnych zapowiedzi odnośnie tworzenia nowej płyty wyjdzie, bo czas by był na to :) Mam nadzieję, że płyta będzie wydana w miarę szybko i będzie dobra :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 20, 2012, 11:25:38 am »
+1
Najbardziej w tym wszystkim boli, że Axl marnuje swój talent wokalny i kompozytorski, strasznie to jest przykre, bo mógłby wydać już kilka płyt i znowu być wielki, zdobyć uznanie, nowych fanów, nikt by nie nazywał poza sfrustrowanymi hejterami nowego zespołu "pajacami" "cover bandem" czy "objazdowym cyrkiem" i na pewno byłoby to fajne dla chłopaków, wzięliby udział w procesie tworzenia, dodali coś od siebie, napisali kilka piosenek z Axlem, coś by się działo, a tak mamy to co mamy, a raczej nie mamy, nawet teledysku do Better...
Problem w tym, że Axlowi już nie zależy. Myślicie, że skąd zatrudnienie Ashby, powrót do kowbojek i tego całego starego rockowego image'u? Po ChD Axl doszedł do wniosku, że fani GNR wcale nie chcą nowej muzyki, tylko stare hity i to co widzieli za dawnych czasów.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 20, 2012, 11:32:49 am »
0
= generalnie równie dobrze w zespole mogli być ci sami ludzie, którzy byli wcześniej, zanim Axl doszedł do wniosku że industrialne Gn'R to jest to? Jeśli tak... to zmarnował sporo czasu, kasy i nie tylko tego... Przecież nawet w polskim filmie doszli do prawdy, że najbardziej lubimy to, co znamy;) Jeśli faktycznie tak było,  to Axl musi być zawiedziony, że sporo fanów nie "dorosło"  do jego wizji ;) Szykujesz się teraz na typowo rockową płytę, bez żadnych nawiązań do CHD?
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2012, 11:54:47 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 20, 2012, 03:07:09 pm »
+1
Chyba jestem tu jedynym, który na razie nie chce nowej płyty. W takiej formie Axla i z takim podejsciem, jakie teraz prezentuje przy wydajnej pomocy pewnych pseudo-Laytnosów widzę tylko dwa możliwe rozwinięcia sytuacji z nowym krążkiem:

1) Axl śpiewa na pół gwizdka, łatwe, mało wymagające (a przynajmniej nieporównywalne z jakimkolwiek kawałkiem z ChD) utwory, bo wiadomo, że przy takich jego wokal nie będzie narażony na zbyt wielkie próby. Ale, znając Kierownika, to jest wątpliwa opcja.

2) To by było chyba najgorsze, co mogłoby sie zdarzyć - głos Axla na płycie zmiksowany do tego stopnia, że na koncercie kawałki brzmiałyby zupełnie inaczej. Coś jak Lana Del Rey, Fergie, Katy Perry, Britney Spears itd. - po prostu Axl nie potrafiłby zaśpiewać tak, jak na płycie, bo to nie byłby jego głos, tylko efekt pracy sztabu inżynierów dźwięku. I po czymś takim chyba nie poszedłbym już nigdy na koncert Gunsów.

Oczywiście jest też trzecia opcja, moim zdaniem bardzo prawdopodobna:

3) Na samo nagranie Axl zbiera d**ę w troki i przypomina sobie, że jest genialnym wokalistą. Otrzymujemy dobrą płytę z świetnym wokalem Rudego. A potem do akcji wchodzi Team Brazil i jego własna natura - na koncertach Axl znów cieniuje, bo ma spokój na kilka następnych lat. Dla tych, którzy w tą wątpią, można bez problemu znaleźć na youtubie filmiki, gdzie Axl w przeciągu kilku miesięcy, a nawet tygodni śpiewa tą samą piosenkę raz zaje***cie, a raz beznadziejnie. Chyba nikogo juz nie muszę przekonywać, że jak Kierownik chce, to potrafi.

Reasumując, niech Axl najpierw przypomni sobie, jak się śpiewa czysto, potrenuje trochę, zamiast tylko imprezować i odcinać kupony od swojej legendy, pogoni tych Latynosów, którzy mają na niego wpływ, jaki mają, zejdzie na ziemię i zacznie być znowu człowiekiem, a nie primadonną, a dopiero potem niech się bierze za nagrywanie płyty. W przeciwnym razie, będziemy świadkami spektakularnej klapy.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2012, 03:17:08 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 20, 2012, 03:29:58 pm »
-1
Jest też czwarta możliwość Axl ma wszystkich w poważaniu i dalej robi swoje. I to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz. A co do najeżdżania na Kierownika to sądzę, że to, że wy sobie pogadacie i tak nic nie da a tylko co poniektórym krwi napsujecie.

= generalnie równie dobrze w zespole mogli być ci sami ludzie, którzy byli wcześniej, zanim Axl doszedł do wniosku że industrialne Gn'R to jest to? Jeśli tak... to zmarnował sporo czasu, kasy i nie tylko tego... Przecież nawet w polskim filmie doszli do prawdy, że najbardziej lubimy to, co znamy;) Jeśli faktycznie tak było,  to Axl musi być zawiedziony, że sporo fanów nie "dorosło"  do jego wizji ;) Szykujesz się teraz na typowo rockową płytę, bez żadnych nawiązań do CHD?

Zqyx to było by świetne ale musiał by się pogodzić z byłymi członkami zespołu a to jak wszyscy wiemy jest nierealne. A co do płyty to tylko i wyłącznie sam Axl wie jakie są plany i nikt raczej nie będzie mu nic mówić.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 20, 2012, 03:30:59 pm »
+1
= generalnie równie dobrze w zespole mogli być ci sami ludzie, którzy byli wcześniej, zanim Axl doszedł do wniosku że industrialne Gn'R to jest to? Jeśli tak... to zmarnował sporo czasu, kasy i nie tylko tego... Przecież nawet w polskim filmie doszli do prawdy, że najbardziej lubimy to, co znamy;) Jeśli faktycznie tak było,  to Axl musi być zawiedziony, że sporo fanów nie "dorosło"  do jego wizji ;) Szykujesz się teraz na typowo rockową płytę, bez żadnych nawiązań do CHD?
Gdyby nie miał przez te kilkanaście lat wizji, nowego brzmienia i chęci zrobienia czegoś nowego, a nie wałkowania ciągle tych samych patentów to pewnie mógłby dalej grać ze starym składem. Ale swego czasu widać było, że na prawdę mu zależy ruszyć cała muzykę, a przynajmniej rockową do przodu, pokazać i stworzyć coś nowatorskiego. Miał do tego idealnych ludzi, bo ciężko sobie wyobrazić bardziej utalentowany, nowatorski i różnorodny skład. Tommy punkowiec, który jednak potrafi tworzyć znakomite melodie, Finck gitarzysta a zarazem prawdziwy artysta, który był podporą wówczas najbardziej szokującego i najciekawszego zespołu, Buckethead ktoś kto potrafi zagrać wszystko, od ostrych szybkich kawałków, po wręcz muzykę symfoniczną. Dodatkowo Brain, który bębnił w kolejnym alternatywnym zespole i dodatkowo u Toma Waitsa, plus Chris - główny mózg Luska. Wątpie by w historii muzyki, zespół o takiej renomie i sławie miał tak niezwykły, ambitny i utalentowany skład. Ale cóż sporo rzeczy sprawiło, że się nie udało, gdyby płyta faktycznie wyszła w 2002 roku to jestem wręcz pewien, że byłoby to jedno z największych wydarzeń przełomu wieku, a teraz mało kto by pamietał, że w GNR grał Slash i reszta.

Zaśpiewać w studiu z chrypą (czyli tak jak lubi większość fanów) to nie jest wielki problem, to nie to samo co spiewanie ta po 2,5h co drugi dzień. Ale niestety kolejna płyta jeśli się pojawi to będzie albo ChD II zmasakrowane przez Ashbe albo Sixx AM z Axlem na wokalu. Obie wersje wydarzeń będą koszmarne. Ale pewnie większosci fanów się spodoba.

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Jak dowalić Axlowi?;P
« Odpowiedź #164 dnia: Listopada 07, 2012, 10:27:51 pm »
0
Dowaliłabym mu za spieprzenie sobie życia...

 

Jak wielki jest majątek Axla Rose?

Zaczęty przez koper

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9752
Ostatnia wiadomość Stycznia 12, 2014, 06:28:23 pm
wysłana przez whatashame