Autor Wątek: Jak dowalić Axlowi?;P  (Przeczytany 53908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #105 dnia: Lipca 28, 2009, 10:52:04 pm »
0
Ghost_82 - obwiniasz Axla, że idzie do przodu z muzyką? ;)


A czy ja cos takiego pisałem ?  :ph34r:  Ja akurat bardzo cenię Axla za to, że GN'R  rozwija się muzycznie i idzie cały czas do przodu  :) A takich artystów jest naprawde mało  ;) Tylko szkoda, że z podejściem do fanów pozostał w miejscu  :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 10:56:39 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 29, 2009, 08:56:36 pm »
0
jedyne co wg mnie Axlowi zarzucic mozna... to brak teledysku... gdyz tylko to obiecal fanom...

oczwyscie wolalbym aby o GNR znowu bylo glosno... ale jak juz ktos napisal to nie te lata ;) i wierzcie lub nie ale sadze, ze juz nigdy nie bedzie takiego zespolu jak GNR na przelomie 80/90 lat... w obecnych czasach nie jest wstanie jedne zespol tak bardzo skupic uwagi mediow i ludzi... sad but true... i wlasnie starsi stazem fani chca by znowu bylo tak jak dawniej... bo pamietaja te czasy... a mlodsi sa chyba ciut wiekszymi realistami ;)

jedyne czego bym chcial... to kolejna plyte w ciagu najblizszych 5 lat ;)

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #107 dnia: Lipca 29, 2009, 09:30:40 pm »
0

zgadzam sie z przed mówcą....jestem fanem GNR od 17 lat i chcialbym zeby znowy bylo o nich głośno jak w latach 90...niestety te czasy juz nie wrócą....ale wierze ze dawne GNR moglo by jeszcze porządnie zatrząść muzyka na całym świecie i skapac kilka tyłków bo w dawnym składzie potrafili zdziałać wszystko.....całe szczeście że u mnie w domu gunsi "wciąż graja" :)


edit.nie cytujemy całych postów porzednika/czki ;) krelke
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2009, 11:50:06 pm wysłana przez krelke »

Offline Ramone

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Where do we go? Where do we go now?"
  • Respect: +1
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #108 dnia: Lipca 29, 2009, 10:39:23 pm »
0
Ja chce dowalić Axlowi za to, że siedzi w tej swojej posiadlosci i żadnych wiesci od niego. Brak teledysku, trasy, wywiadów jakichkolwiek. Nic! Czasem mnie tą tajemniczościa wkurza :angry: Jest takim ś.p. Michaelem Jacksonem muzyki rockowej.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1965
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #109 dnia: Lipca 29, 2009, 10:52:37 pm »
0
Rose od kiedy się tak spinasz ? :P


ja chce dowalić 'axlowi',gdyż ROZWALIŁ NAJLEPSZY ZESPÓŁ na świecie-nie. Ja chce mu za TO DOWALIĆ,GDYŻ to wręcz jego wina :/  wy jako spamerzy ciągle go bronicie,ATAKUJĄC PRZY TYM slasha,a TO WRĘCZ wina 'axla'

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 29, 2009, 11:41:05 pm »
0
Mylisz się, to nie jest wyłącznie jego wina. Każdy z nich miał coś wspólnego, a chyba najwięcej Slash, któremu nie podobała sie wizja Axla.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2009, 12:04:22 am wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #111 dnia: Lipca 30, 2009, 01:11:59 am »
0
ja chce dowalić 'axlowi',gdyż ROZWALIŁ NAJLEPSZY ZESPÓŁ na świecie-nie. Ja chce mu za TO DOWALIĆ,GDYŻ to wręcz jego wina :/  wy jako spamerzy ciągle go bronicie,ATAKUJĄC PRZY TYM slasha,a TO WRĘCZ wina 'axla'

k***a, Wojo jesteś masterem. spadłem z krzasła ze śmiechu. jesteś hardkorem.  :lol:


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #112 dnia: Lipca 30, 2009, 01:22:33 am »
0
Rose od kiedy się tak spinasz ? :P


ja chce dowalić 'axlowi',gdyż ROZWALIŁ NAJLEPSZY ZESPÓŁ na świecie-nie. Ja chce mu za TO DOWALIĆ,GDYŻ to wręcz jego wina :/  wy jako spamerzy ciągle go bronicie,ATAKUJĄC PRZY TYM slasha,a TO WRĘCZ wina 'axla'
O milionach wykrzykników i znaków zapytania zapomniałeś...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #113 dnia: Lipca 30, 2009, 03:43:59 pm »
0
heh oki..sorka.. ja od nie dawna na forum  ;) bede pamietal na przyszłość

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #114 dnia: Lipca 30, 2009, 03:50:05 pm »
0
ja chce dowalić 'axlowi',gdyż ROZWALIŁ NAJLEPSZY ZESPÓŁ na świecie-nie. Ja chce mu za TO DOWALIĆ,GDYŻ to wręcz jego wina :/  wy jako spamerzy ciągle go bronicie,ATAKUJĄC PRZY TYM slasha,a TO WRĘCZ wina 'axla'

Wrecz niesamowite. Ale mu dowaliles!

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #115 dnia: Lipca 30, 2009, 06:39:02 pm »
0
Rose od kiedy się tak spinasz ? :P


ja chce dowalić 'axlowi',gdyż ROZWALIŁ NAJLEPSZY ZESPÓŁ na świecie-nie. Ja chce mu za TO DOWALIĆ,GDYŻ to wręcz jego wina :/  wy jako spamerzy ciągle go bronicie,ATAKUJĄC PRZY TYM slasha,a TO WRĘCZ wina 'axla'

Po pierwsze "rose"się nie spina,BO ROSE MA RACJĘ!!! :P
Po drugie,to Ty również ją masz za to co napisałeś powyżej ;]
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #116 dnia: Lipca 30, 2009, 07:34:26 pm »
0
Jedni chcą, żeby Axl się promował. Drudzy wolą, żeby dalej siedział w domu. Kto ma rację? Drudzy, bo ich postawa ma odbicie w rzeczywistości i nie muszą się frustrować takimi bzdetami.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 01, 2009, 07:11:50 pm »
0
To nie jest jakis pierwszy lepszy zespoł, który dopiero wchodzi na rynek muzyczny. Mówimy o GN'R, zespole który ma wyrobioną markę  na całym swiecie, i który przyciaga na koncerty kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a ty twierdzisz, że nie opłaca się wykładać kasy na jaką kolwqiek promocje  :ph34r: no nie rozśmieszaj mnie. To tak jakby się nie opłacało wydawać kasy na Mete albo AC/DC.

mądrze prawisz...niestety pewne osoby nie potrafią ogarnąć, że chodzi o pewną markę i miejsce w historii muzycznego rockowego świata...to nie jest pierwszy lepszy band, który stoi u wrót swej kariery...jakoś inne zepoły potrafiły się na przestrzeni lat zmobilizować, aby ich comeback stał się kolejnym istotnym punktem w dziejach rocka...Axl swoją szansę zmarnował  8) i wiecie co najbardziej w tym wszystkim irytuje ? fakt, że wszelkie jego niewłaściwe poczynania rzutują na dobrej nazwie Guns N'Roses, która zresztą zawsze była punktem zapalnym wsród ex-Gunsów...więc to mnie boli - jako fana - fana takiego jak Ghost_82, Brokula, SeleneRose, martingun, Boskiego_Krzycha i wielu innych, którzy potrafią obiektywnie powiedzieć co w  tym gościu jest "bee", a co zasługuje na uznanie  8)

Rose od kiedy się tak spinasz ? :P



Wojtek,  a od kiedy Ty taki pro Axlowy, że spinaniem nazywasz jasną krytyke Rudego  :D ?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 07:13:47 pm wysłana przez rose84 »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 01, 2009, 07:33:46 pm »
0
    I czepiasz się czegoś ,czego wnioskując po twoich słowach nie powinnaś. Skoro GN'R to taka wyrobiona marka to po co im promocja?
Brutalna prawda jest taka, że obecnie rock n' roll zdechł i śmierdzi. Nikt nie potrzebuje GN'R czy innego VR.  Nie będę zagłębiał się w temat, czemu ludzie wolą Alicję Janosz niż Damiana Marleya.
   Ogólnie chodzi o to, że rynek muzyczny się zmienił i choćby GNR nagrało drugie AFD dzisiaj to pies z kulawą noga by tego nie kupił.  Wystarczy spojrzeć na forum- na 35 mln Polaków na forum udziela się ilu? Młodzież dzisiaj dzieli się na dwie grupy. Taką co nierze wszystko do dzioba co zagrają w RMF i taką która słucha ambitniejszej muzyki. Ale ambitna muzyka to także hip-hop, funk, regge, a także mnóstwo odmian rocka, ale nie koniecznie RN'R. 
   I teraz wyobraźmy sobie, że wybieramy jednego z członków pierwotnego składu, aby ze swoją drużyną nagrał płytę pod szyldem GNR. Ja bez wahania wybieram Axla.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Jak dowalić Axl'owi?;P
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 01, 2009, 08:11:05 pm »
0
Cytuj
I teraz wyobraźmy sobie, że wybieramy jednego z członków pierwotnego składu, aby ze swoją drużyną nagrał płytę pod szyldem GNR. Ja bez wahania wybieram Axla.


To chyba oczywiste ;) Axl z nich wszystkich jest najbardziej wartościowym artystą, no i najbardziej szalonym  :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 08:13:03 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

 

Jak wielki jest majątek Axla Rose?

Zaczęty przez koper

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9752
Ostatnia wiadomość Stycznia 12, 2014, 06:28:23 pm
wysłana przez whatashame