Autor Wątek: Wszyscy jesteśmy gimbusami - czyli hejt na GnR  (Przeczytany 16936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: Wszyscy jesteśmy gimbusami - czyli hejt na GnR
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 23, 2013, 03:00:57 pm »
0
otóż to - z każdego trendu można wyciągnąć coś dobrego, jeden na sto zakocha się w muzyce i zgłębi pasję.

Mam mnóstwo do powiedzenia w tym temacie, ale nie chcę powtarzać innych i zanudzać Was, więc powiem tyle: moja opinia o GN'R, także o Slashu i wszystkim, co się kręci wokół tych kwestii, wynika ze mnie samej, staram się być zawsze obiektywna i nie porównywać starego składu (który gimbusiarsko preferuję) z nowym, który też lubię i szanuję.

Gimbusowe sprzedał się/nie gra dla Polaków i Żydów:  jeden płodniejszy, drugi mniej, ale nie o to chodzi, żeby wybierać między nimi czy oceniać komercję bądź milczenie któregoś, ale gimbusowi nie przetłumaczysz "polished jews".. Aaaa, gimbaza zdecydowanie odnosi się do zachowania, niż do wieku!

A jeszcze o moim informowaniu świata, czego słucham - skromne fundusze licealistki każą wybierać - dlatego do tej pory nie dorobiłam się żadnej koszulki - kupuję płyty i książki, a ponieważ z tymi ostatnimi problem mam taki, że jestem uzależniona nie tylko od biografii wielkich gwiazd, ale i beletrystyki, więc nie jest lekko. Ale szykuje się przypływ gotówki, więc przy najbliższej okazji wreszcie zainwestuję także w garderobę :D

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Wszyscy jesteśmy gimbusami - czyli hejt na GnR
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 23, 2013, 06:09:53 pm »
0
Znajac tylko Don't Cry mozna tak pomyslec:) ja ciagle jestem zdania, ze jesli GN'R jest modne to wiecej ludzi siegnie do ich muzyki :)
To nie będzie trwało długo, jak  hip-hop, reagge czy techno - przychodzi moda to słucha tego 70 % (bo 30 % ma stały gust muzyczny tak przypuszczam)
a potem moda się zmienia - pamiętacie Vive Pl z 2002-2005 - cały czas leciał jakiś hip-hop, potem moda się zmieniła i już tego nie grali, wszystkie programy typu rap kanciapa, bezele itp. zniknęły z anteny.

Cytuj
z każdego trendu można wyciągnąć coś dobrego, jeden na sto zakocha się w muzyce i zgłębi pasję.
To jest racja, doświadczenie uczy że znajdzie się parę osób które rzeczywiście zakochają się w tej muzyce i to jest plus.  ;)

 

Kawałki GNR jakich nigdy nie zagrali na koncercie

Zaczęty przez Anonymous

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 14093
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2006, 10:14:42 pm
wysłana przez smakol