Autor Wątek: Gunsi w mediach  (Przeczytany 670258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

guest211

  • Gość
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1905 dnia: Lutego 07, 2011, 06:53:57 pm »
0
Coś wylądowało na głównej http://www.onet.pl/ Jakie zdjęcie...  :???:  :lol:

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1906 dnia: Lutego 07, 2011, 06:54:31 pm »
0
i jaki cudny tytuł :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1907 dnia: Lutego 07, 2011, 06:56:07 pm »
0
Czytaliście artykuł?

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1908 dnia: Lutego 07, 2011, 06:56:39 pm »
0
A jakie zdjęcie na pierwszej...  :facepalm:

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1909 dnia: Lutego 07, 2011, 07:03:59 pm »
0
To nie jest śmieszne/

Offline Veronika654

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Kobieta
  • Every Girl is a Riot Grrrl!
  • Respect: +96
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1910 dnia: Lutego 07, 2011, 07:49:33 pm »
0
Kurde, żeby tak go objechać. Czytałam niektóre komentarze i znowu było że Axl nie lubi Polaków i Zydów. Aż zrobiło mi się szkoda Rosa. Mam ochote sklepać niektórym japę :angry: Niektórzy ludzie sa na prawde głupi :facepalm:
Lubię Zqyxa, Duffa, Alice Cooper i moje studia :wub:

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1911 dnia: Lutego 07, 2011, 07:51:42 pm »
0
Ludzie są nieświadomi :) skąd mają wiedzieć jak było na prawdę jak ileś lat media wpajały im kłamsta?:) to przykre ale tak działa niestety. A artykuł sam w sobie mocny, ale troszkę prawdy w tym jest

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1912 dnia: Lutego 07, 2011, 07:57:56 pm »
0
Na takie coś po prostu leje sie ciepłym moczem i tyle.
Ja tak robie i nie zamierzam się denerwować.Niektóre bzdury które można znaleźć są nawet zabawne więc można się też pośmiać  :P

Skoro o Axlu mowa to kilka dni temu leciał program 20 najlepszych i najgorszych operacji plastycznych gwiazd.
No i na pierwszy ogień poszedł właśnie Pan Rose  :P
Porównywali jego zdjęcia z lat 80tych do fotek z 2006 roku ( poznałem po tych warkoczykach  ;] ).Specjaliści mówili jakie zaszły zmiany jeżeli chodzi o twarz Axla i ogólne rekacje były pozytywne , padały komentarze , że takie "odświeżenie" wyszło mu na dobre itp  :)

Offline bel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1913 dnia: Lutego 07, 2011, 08:14:55 pm »
0
chyba ktoś usunął mojego posta, uniosłem się, ale fakt, trza to olać, właśnie słucham CHD i jest fajnie :)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1914 dnia: Lutego 07, 2011, 08:44:14 pm »
0
hehehe. Śmieszne to z solowymi partiami Izzy'ego... to tylko świadczy o tym, że ktos kto to pisał nie wie wielu rzeczy istotnych o GN'R. Dlatego olewam to ciepłym moczem.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline dizzy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1915 dnia: Lutego 07, 2011, 08:47:22 pm »
0
"Jak legenda stała się posmiewiskiem"  :lol: :lol: :lol:

"Przenoszona ciąża, góra urodziła mysz… "  :lol: :sorcerer:

"Niestety, zamiast zapowiadanego i spodziewanego arcydzieła, które miało rzucić świat i niewiernych na kolana, powstała zaledwie przyzwoita rockowa płyta bez większego znaczenia." :lol: :sorcerer:

"jego obsesyjne poszukiwanie nowego brzmienia sprawiło, że otrzymały one w większości przeładowaną aż do punktu niestrawności produkcyjną i aranżacyjną oprawę. " :lol: :sorcerer:

nic dodać, nic ująć
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2011, 08:50:09 pm wysłana przez dizzy »

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1916 dnia: Lutego 07, 2011, 08:52:15 pm »
0
Przeczytałem tylko pierwszą stronę tego tekstu na onecie i dalej nie czytam bo mi się ciśnienie podnosi. To jest chyba jakaś prowokacja fanów... jak w ogólne można taki tytuł dać? Ja nie wiem dlaczego w tych artykułach na onecie oni zawsze tak gnoją tego Axla....

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1917 dnia: Lutego 07, 2011, 09:30:32 pm »
0
To jest podobna sytuacja jak z Michaelem Jacksonem,za życia był równany z ziemią,gnojony,obrażany...po smierci ci sami hipokryci wynieśli go na szczyt,docenili,banda frajerów.Szkoda że jak był news o tym że Axl jest frontmanem wszechczasów to wzmianka była malutka,a tu takie gówno napisane przez jakiegoś oszołoma jest wywalone na pół strony.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1918 dnia: Lutego 07, 2011, 10:09:10 pm »
0
Poczytałem i uśmiałem się przy tym :) Na początku myślałem, że może jakieś sprostowanie pisać ale dochodzę do wniosku, że z debilami się nie dyskutuje. Nie warto się zniżać do ich poziomu. Dziękuję. Dobranoc.

PS. Panie redaktorku Jerzy A. Rzewuski - Slash pił Jacka Danielsa a nie J&B - to akurat nie wymagało chyba dalekich poszukiwań, czyż nie ?! Taka mała rzecz a rujnuje Pana wiarygodność. Aż dziw, że się Pan na Micka Walla nie powołuje.

Offline ural

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • Madness is like gravity. It needs a little push...
  • Respect: +13
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #1919 dnia: Lutego 08, 2011, 08:40:52 pm »
0
Kawał głupiego ku***sa, nazywajmy rzeczy po imieniu.

Artykuł całkowicie tendencyjny i pisany pod z góry założoną tezę. Pełen błędów merytorycznych, wymysłów autora, przekłamań, plątania się w chronologii faktów, itd., itd. - zresztą o czym my w ogóle rozmawiamy. Koleś stwierdził, że Gunsi skończyli się na roku 1991 i wtedy zapanowała jakoby hegemonia Nirvany. Jeśli to ma być teza dziennikarza muzycznego, to powinien zmienić robotę i zwrócić kasę za wierszówkę. Zresztą nie od dziś wiadomo, że wyraz "dziennikarz" jest zamiennikiem wyrażenia "psie g***o". Axl całkowicie słusznie ma dziennikarzy w dupie, bo to najbardziej prymitywny zawód świata, którego 99% reprezentantów to prostaki i mentalne cegłówki. W 1991 roku Gunsi byli na totalnym topie, a facjaty Axla, czy Slasha atakowały z okładki każdego Bravo, czy innego Popcornu. Nirvana nastała i owszem, ale w roku 1994, kiedy to Cobain strzelił sobie w łeb i rozpoczął się boom na ten zespolik, o którym w sumie słuch zaginął. Wszyscy wciąż wspominają Nirvanę, jak jakieś objawienie, ale moda na grunge przeminęła, tak jak ludzie zapomnieli o śmierci Cobaina. Przyznaję, Nirvana miała kilka dobrych kawałków, ale w radio już nikt ich nie gra. W historii była już cała masa przereklamowanych artystów, którzy zyskiwali status pół-bogów, bo się efektownie przekręcili. Ale mniejsza, bo zaraz wyskoczą fani Nirvany.

Wracając natomiast do materiału na największym internetowym kale znanym również pod nazwą "Onet". Zauważcie, że pod tekstem nie ma ani jednego komentarza prostującego wszystkie zawarte w tym materiale bzdury. Sam napisałem 3 rzeczowe komentarze punktujące każdy co większy błąd w tym "artykule" - dziwnym trafem żaden nie przeszedł przez moderację. Cóż, to są właśnie media i dziennikarze. A teraz sobie wyobraźcie, że oglądacie te wszystkie "Fakty", "Wiadomości", czytacie te wypociny spoconych kolesi w sztruksach, którzy gonią za sensacją i za newsem - wierzycie w jakieś rzetelne media? To niestety całkowita fikcja, a wiem o czym piszę, bo sam mam legitymację prasową i siedzę w temacie. Media, to dno przykryte kilometrem mułu, liczy się tylko podbijanie bębenka i tworzenie swoistej wirtualnej rzeczywistości, prawda nie ma znaczenia. Ten tekst o Gunsach pokazuje dokładnie, jak funkcjonują praktycznie wszyscy dziennikarze i wszystkie media - wiedzą, że ludzie nie są w stanie zweryfikować całej masy pisanych w prasie bzdur. Dlatego zmyślanie faktów, manipulatorstwo, przekręcanie faktów, itd., to normalka - najlepszy przykład mamy teraz z Kubicą, który miał podobno już stracić rękę, nigdy nie wrócić do sportu, itd., a sam dam sobie łapę uciąć, że w ciągu 3 miesięcy wróci na tor. Ale co tam, lepiej podbijać narodową histerię. Można tak wymieniać i wymieniać. Sorry za przydługi wywód, ale po prostu media to dno i człowiek dostaje kurwicy, gdy czyta takie bzdury, jak napisane przez tego pajaca z Onetu. Gdy się kupi w sklepie odkurzacz i nie będzie odkurzał, to można go oddać do sklepu. Gdy się spieprzy jakiś sprzęt, to jest gwarancja. Natomiast dziennikarze mogą wypisywać co chcą bez konsekwencji, bo co, zareklamujesz zmanipulowany artykuł w kiosku, albo u wydawcy? Ktoś Ci odda pieniądze?

Nie chce mi się prostować tego artykuliku, bo każdy kto zna choć odrobinę historię Gunsów, to wie, że to stek bzdur i manipulatorstwo. Autor nawet nie słyszał o albumie "Lies!", a "One in a Million" umieścił kontekstowo w okresie po premierze "Use Your Illusion". Przyczyny odejścia członków zespołu, to już prawdziwe mistrzostwo świata, bo nawet ciężko mi dojść, jakie jest źródło tego bullshitu, równie zabawne zresztą jest genialne spostrzeżenie autora, że płyta "Chinese Democracy" była bez znaczenia. Cóż, zważywszy, że sprzedała się lepiej niż większość albumów Britney Spears (ostatnie dane jakie znam, to 6 milionów sprzedanych kopii, a nie są to dane najnowsze przecież), to faktycznie, musiała być to płyta mało znacząca. Zwłaszcza, że teledyski Britney lecą non-stop w TV i pisze o niej każdy Pudelek, a Axl promocję CD olał całkowicie. Ale dość, żal mojej klawiatury. Jeśli ktoś jest pośmiewiskiem, to co najwyżej ten marny dziennikarzyna, któremu trzeba pluć na buty.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2011, 08:51:43 pm wysłana przez ural »

 

Gdyby Gunsi się nie rozpadli

Zaczęty przez maciusgalactico

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9332
Ostatnia wiadomość Września 10, 2007, 05:36:33 pm
wysłana przez Zqyx