Autor Wątek: Gitarzysci GN'R  (Przeczytany 90155 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #345 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:32:45 pm »
0
W gunsach o ile wiem od początku chodziło o rock n rolla. a martwy to on moze jest przez zastąpienie Slasha kimś takm i skoro nie grał nigdy tego o po co to zaproszenie do takiego zespołu?
A co do wyglądu no to powiedz jakis inny powód dlaczego on to robi? no chocby jeden sensowny oprócz tego, ze mi chce zrobić na złość ;)
Ja nie mówię tu o koncertach busketa, bo on juz nie gra w GNR , ja porównuję Slasha do obecnych gunsów. Axl nie daje rady solówki stare są systematycznie walone, przynajmneij w moim odczuciu. CHocby taki november rain...
a co do krytyki na forum jestem tu już dłuuuzszy czas i zwykle to wszyscy fani newGNR najeżdzali na starych. Kazdy broniacy tezy, ze stare GNR było lepsze odrazu zostaje stłumiony przez kilka osób. troszkę chińska demokracja panuje na tym forum.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #346 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:35:49 pm »
0
Nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji, kiedy wszystkie argumenty sprowadzają się do : Slash jest fajniejszy i ładnie się ubiera. A, no i łysieje od przodu.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:41:32 pm »
0
NO widzisz... moje pytanie odnośnie bucketa zostało olane... i koniec argumentów...

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:43:27 pm »
0
Odnieś się najpierw do moich :D

A na pytanie odpowiadam :
- bo ma na to ochotę
- bo nie szata zdobi człowieka
-bo prawie nikt nie wie jak wygląda naprawdę
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:47:10 pm »
0
To może inny argument. Widziałem Slasha na żywo i z całą pewnością mogę powiedzieć, że w porównaniu do koncertu Guns N' Roses w Warszawie z 2006 to Slash jest w c**j lepszy od gitarzystów Gn'R. Co nie zmienia faktu, że to koncert Gunsów bardziej mi się podobał i to, że jestem wielkim fanem Slasha nie przeszkadza mi w zachwycaniu się nad obecnym składem Gunsów...

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:49:09 pm »
0
a na który nie odpowiedziałem?
a i co to co napsiałes ma do tego jak sie ubiera na scene? to nie powód ze nie szata zdobi człowieka. to prawda, ale równie dobrze mógłby nago wychodzić? dlaczego akurat zakłada jakiś kubeł? ochota to też kiepska sprawa bo chodzi mi o to czemu ma ochote? a to ze nikt nie wie jak wygląda... wstydzi sie siebie? przeciez paparazzi za nim nie ganiają ani tłumy fanow wiec nie rozumeim tego.


aha i dodam jeszcze co napisąłem w moim 1 poście w tym temacie, że oczywiscie uznaję i podziwiam obecnych gitarzystów ;) są świetni bardzo ich szanuję, aczkolwiek dla mnei slash był po porstu lepszy. co nie znaczy, że gdyby nie przyjechali Gunsi to nie poszedłbym i, ze stawiam ich na skreślonej pozycji. Lubie Chinese i lubie obecny skłąd, ale nie są moim zdaniem tak dobrzy. i tyle.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 12:51:08 pm wysłana przez arkadiusss »

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #351 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:53:03 pm »
0
arkadiusss czemu się przyczepiłeś do wyglądu Bucketa? Znam wielu ludzi, którzy uznają człowieka noszącego cylinder na głowie i któremu włosy zasłaniają pół twarzy za dziwaka. Tylko co z tego?

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #352 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:56:43 pm »
0
nie, ja sie nie przyczepiłem. Wyraziłem tylko moją opinie na ten temat. wygląda jakby się wstydził siebie. a noszenie kubła po nózkach kurczaka na głowie (jak to kiedyś robił o czym zostałem pouczony ;P ) to dla mnie głupota. Cylinder to kapelusz normalna część stroju, no prawie normalna, ale po prostu część odzieży. A kubeł... hmmm no i masek osobiście nie lubie żadnych ale to juz kwestia gustu. Reszta stroju to juz jego sprawa i mnei nei interesuje ;)
po prostu śmieszy mnie to i lekko irytuje, a nie wygląda naturalnie moim zdaniem. takie przebieranki.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #353 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:59:48 pm »
0
No i zamierzony efekt i osiągnięty...
A gdyby założył średniowieczny hełm albo laurowy wieniec?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #354 dnia: Czerwca 20, 2010, 01:00:54 pm »
0
to przynajmneij z zamierzenia ma wylądowac na głowie , a nie w koszu. ;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 20, 2010, 01:03:05 pm »
0
I o to chodziło. A kto powiedział, że na gitarze można grać jedną ręką? Przecież z przeznaczenia służy do grania dwiema? A kto powiedział, żeby do gitary zakładać nylonowe struny? Przecież na struny przeznacza się wysuszone baranie jelita?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #356 dnia: Czerwca 20, 2010, 01:05:49 pm »
0
ja nie spieram się, ze nie można, ja pisze tlyko ze uważam, ze to idiotyczne i że uważam , ze pasowało to do gunsów tak samo jak pasowałby nergal.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwca 20, 2010, 01:16:29 pm »
0
Slash pasował do Guns N' Roses swoim image bo po prostu grał w tej kapeli kiedy była najbardziej medialna,była na topie i tyle.Mógł mieć na głowie kubeł na śmieci i też by był zaakceptowany.Tak jest w tej chwili rozpoznawalny,jego jedynym atutem jest to że nagrał solówki do cudzych kompozycji w najlepszej kapeli swoich czasów,miał niebywałe szczęście że znalazł się w odpowiednim czasie i miejscu.Jego solowe dokonania jak np.ostatnia płyta solowa to chyba jakiś żart,to jest prawdziwy obraz tego całkiem przeciętnego kompozytora i gitarzysty,który również bazuje w tej chwil głównie na imagu,sprawdzonym i zaakceptowanym 20 lat temu.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 01:18:56 pm wysłana przez Artur78 »

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwca 20, 2010, 01:18:04 pm »
0
To może inny argument. Widziałem Slasha na żywo i z całą pewnością mogę powiedzieć, że w porównaniu do koncertu Guns N' Roses w Warszawie z 2006 to Slash jest w c**j lepszy od gitarzystów Gn'R. Co nie zmienia faktu, że to koncert Gunsów bardziej mi się podobał i to, że jestem wielkim fanem Slasha nie przeszkadza mi w zachwycaniu się nad obecnym składem Gunsów...

jedyna chyba mądra wypowiedz w tej dyskusji Bucket/ngnr-Slash
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gitarzysci GN'R
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwca 20, 2010, 01:20:38 pm »
0
a naprawdę wierzycie ze bez Slasha i jego solówek Gunsi byliby wielcy?
przecież teraz w gunsach nie ma tego co było najbardziej rozpoznawalne u nich: odszczekujących sobie gitar, prowadzących dialog Izzego i Slasha a także tych rockowych solówek i riffów. nie ma i ni ebędzie a dzieki temu stali się wielcy. dokładnie dzięki temu.