Autor Wątek: Gitarzysci GN'R  (Przeczytany 89646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #210 dnia: Stycznia 07, 2010, 11:27:21 pm »
0
Niezmienia to faktu, że to odgrywanie czyjegoś utworu przez niektórych obecnych członków Guns N' Roses.
Solówka Rona akurat jest mocno średnia, takie zaszybkie shredowanie po gryfie psuje piosenke i zamienia w jakieś elektryczne "cuś".

1. no i co? grali prawie cale AFD i prawie cale ChD.
2. akurat moim zdaniem to solo urywa leb i co?
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #211 dnia: Stycznia 07, 2010, 11:32:08 pm »
0
Czyli teraz tworzy na podstawie czego?

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #212 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:32:48 am »
0
o to spytaj Slasha, on wie najlepiej jak kiedys tworzyl a jak to robi dzisiaj.
Jak dla mnie na samym Contraband jest pelno fajnych riffow, a i na Libertad by sie cos znalazlo, to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje. To ze plyty VR ni eodniosly jaiegos wielkiego globalnego sukcesu nie znaczy ze nie ma na nich czegos wartosiowego, bo wedlug mnie jest duzo.

P.S. Zeby nei bylo ze jestem fanem tylko Slasha uwazam ze CHD tez jest bardzo dobra plyta.

Ale badzmy szczerzy, w jednej piosence z Contraband jest wiecej klasycznego rock&rolla (klimatu z AFD) niz na calej CHD i mysle ze to wynik tego co Slash stworzyl.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2010, 07:37:02 am wysłana przez Piotrek1982 »

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #213 dnia: Stycznia 08, 2010, 10:03:24 am »
0
o to spytaj Slasha, on wie najlepiej jak kiedys tworzyl a jak to robi dzisiaj.

Artur - musisz Slasha spytac bo Gothixowi argumentow braklo

Ale badzmy szczerzy, w jednej piosence z Contraband jest wiecej klasycznego rock&rolla (klimatu z AFD) niz na calej CHD i mysle ze to wynik tego co Slash stworzyl.

ano wlasnie, Slash zyje wciaz AFD, to co mowisz + umieszczenie Paradise City na singlu ze swojej solowej plyty... ilez mozna
wciaz sie do tego odnosic i korzystac z tego, dla mnie i dla wielu to stanie w miejscu i granie wciaz tego samego

Axl poszedl o wiele dalej, zreszta juz przed nagraniem iluzji mowil w wywiadzie: "Chce pogrzebac Appetite". I tak wlasnie zrobil.
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #214 dnia: Stycznia 08, 2010, 10:10:50 am »
0

Axl poszedl o wiele dalej, zreszta juz przed nagraniem iluzji mowil w wywiadzie: "Chce pogrzebac Appetite". I tak wlasnie zrobil.

Racja, ale nie poszedl za daleko bo CHD to wlasnie kontynuacja iluzji, Axl tkwi w iluzji, Slash w AFD, chociaz bardziej w AFD tkwi Adler, nie wiem czy zauwazyl ze mamy juz 2010 rok :sorcerer:

Nie sadzisz ze gdyby Axl chcial pogrzebac AFD to nie gralby prawie calej plyty na koncertach podczas kolejnejj trasy?

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #215 dnia: Stycznia 08, 2010, 10:17:40 am »
0
wiesz Axl gdy mowil o grzebaniu AFD to bylo to w kontekscie nagrywania kolejnej plyty - dodali klawiszowca do
skladu, harmonijke, sekcje deta etc, nagrali ballady, epickie kawalki jak Estranged czy NR - to bylo zupelne odejscie
od AFD

co do grania AFD live - to mysle ze dlatego ze ludzie tych kawalkow oczekuja jak WTTJ czy NT, nie wyobrazaja sobie
bez nich koncertu, poza tym nie mozna ukrywac ze AFD to swietna plyta i ze Axl jest z niej dumny, ale to nie znaczy
ze mial nagrac drugie AFD i wydac w 2008 zamiast ChD. Wiele osob nie lubi ChD wlasnie dlatego ze nie jest drugim
AFD...

Co do Adlera, to beznadziejny przypadek, jemu sie dalej wydaje ze jest rok 1990 a on jest perkusista GNR, malo tego
wydaje mu sie tez ze napisal 1/5 materialu na AFD, mimo ze nie widnieje w zadnej piosence jako wspolautor...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #216 dnia: Stycznia 08, 2010, 10:23:33 am »
0
Ale to ze ktos gra muzyke w stylu AFD nie znaczy ze gra to samo. Trzyma sie jednego stylu i tyle. Zespoly takie jak Slayer, Iron Maiden, AC/DC  itp. itd tez graja to samo a jakos im fanom to nie przeszkadza, wrecz przeciwnie. Dlatego to kiepski argument ze Slash stoi w miejscu, bo tak samo Axl stoi w miejscu jak popatrzymy na balladowa czesc iluzji, a to w koncu poczatek lat 90. Widac ewidentna roznice stylow w kierunku ktorych zmierzaja Ci dwaj panowie i miedzy innymi dlatego dzisiaj nie stoja obok siebie na scenie. Ja lubie i AFD i iluzje i Chd a rowniez VR i uwazam ze zaden z nich nie stoi w miejscu tylko tworza i graja to co lubia.

a tak btw. to nei wierzylbym do konca we wpisy autorow piosenek na plytach z czasow AFD, mogli byc tak narabani ze sami nie wiedzieli co kto do danego kawalka dolozyl od siebie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2010, 10:29:22 am wysłana przez Piotrek1982 »

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #217 dnia: Stycznia 08, 2010, 02:40:29 pm »
0
Zespoly takie jak Slayer, Iron Maiden, AC/DC  itp. itd tez graja to samo a jakos im fanom to nie przeszkadza, wrecz przeciwnie. Dlatego to kiepski argument ze Slash stoi w miejscu, bo tak samo Axl stoi w miejscu jak popatrzymy na balladowa czesc iluzji, a to w koncu poczatek lat 90. Widac ewidentna roznice stylow w kierunku ktorych zmierzaja Ci dwaj panowie i miedzy innymi dlatego dzisiaj nie stoja obok siebie na scenie. Ja lubie i AFD i iluzje i Chd a rowniez VR i uwazam ze zaden z nich nie stoi w miejscu tylko tworza i graja to co lubia.

ja wyrazam moja opinie, nie musisz sie z nia zgadzac, ale nie mow mi ze to kiepski argument, bo dla mnie zespoly takie jak Iron Maiden czy AC DC sa strasznie wtorne, kiedys bardzo lubilem Maidenow, ale ilez mozna sluchac w kolko tego samego... pierwsza plyta VR byla niezla, ale druga po prostu
nudna i slaba, zreszta gdzie ja porownywac do AFD, na AFD byly solowki...a na Libertad?

a tak btw. to nei wierzylbym do konca we wpisy autorow piosenek na plytach z czasow AFD, mogli byc tak narabani ze sami nie wiedzieli co kto do danego kawalka dolozyl od siebie.

w cos wierzyc trzeba, akurat HTGTH jest wiarygodna strona i ja jej wierze... a pewnie, tym sposobem wszystko mozna zakwestionowac
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #218 dnia: Stycznia 08, 2010, 03:16:08 pm »
0
pierwsza plyta VR byla niezla, ale druga po prostu
nudna i slaba, zreszta gdzie ja porownywac do AFD, na AFD byly solowki...a na Libertad?

chodzilo mi o to ze blizej plytom VR do AFD niz CHD do AFD.

w cos wierzyc trzeba

Dlatego wierze w koncert GNR w Polsce w tym roku ;)

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #219 dnia: Stycznia 08, 2010, 03:17:36 pm »
0
Niezmienia to faktu, że to odgrywanie czyjegoś utworu przez niektórych obecnych członków Guns N' Roses.
Solówka Rona akurat jest mocno średnia, takie zaszybkie shredowanie po gryfie psuje piosenke i zamienia w jakieś elektryczne "cuś".

1. no i co? grali prawie cale AFD i prawie cale ChD.
2. akurat moim zdaniem to solo urywa leb i co?

odp1. Masz pretensje że niektórzy ze starych członków grają w pewnym sensie "swoje" kawałki z gnr, a nie mas za zle ze teraz w newgnr sa osoby ktore wogole nie uczestniczyly w tworzeniu zadnej piosenki, a tylko odgrywaja co maja zagrac i jeszcze za to sa chwalone. Czy to normalne?

odp2. A moim nie i co?

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #220 dnia: Stycznia 08, 2010, 03:32:56 pm »
0
pierwsza plyta VR byla niezla, ale druga po prostu
nudna i slaba, zreszta gdzie ja porownywac do AFD, na AFD byly solowki...a na Libertad?

chodzilo mi o to ze blizej plytom VR do AFD niz CHD do AFD.

i bardzo dobrze, dzieki temu ChD jest swiezym powiewem, mimo ze powstawala wiele lat, a Libertad jest odgrzanym kotletem
(bez solowek w dodatku)- taka jest moja opinia

Niezmienia to faktu, że to odgrywanie czyjegoś utworu przez niektórych obecnych członków Guns N' Roses.
Solówka Rona akurat jest mocno średnia, takie zaszybkie shredowanie po gryfie psuje piosenke i zamienia w jakieś elektryczne "cuś".

1. no i co? grali prawie cale AFD i prawie cale ChD.
2. akurat moim zdaniem to solo urywa leb i co?

odp1. Masz pretensje że niektórzy ze starych członków grają w pewnym sensie "swoje" kawałki z gnr, a nie mas za zle ze teraz w newgnr sa osoby ktore wogole nie uczestniczyly w tworzeniu zadnej piosenki, a tylko odgrywaja co maja zagrac i jeszcze za to sa chwalone. Czy to normalne?

odp2. A moim nie i co?

1.No bo jest roznica byc czlonkiem GNR i grac piosenki GNR, a grac piosenki GNR jako promocja solowego albumu, Loaded czy Slasha.
Jesli teraz w Deep Purple rowniez zostal tylko jeden czlonek oryginalnego skladu, tzn ze maja nie grac kawalkow z pierwszej plyty?
Moze nie graja, nie wiem, trzebaby krelke zapytac - ale zastanow sie chwile.

2.i nic, kazdy ma prawo do swojej opinii, ja tylko mowie ze sie zachwycam tym Nightrainem 2009 i podalem przyklady ze sa ludzie
ktorzy tez sie zachwycaja, i nie sa to pojedyncze osoby...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #221 dnia: Stycznia 08, 2010, 03:38:24 pm »
0
Ja nie mówie że maja nie grać starych kawałków. Tylko jest bezsensowne obrzucać błotem autora piosenki, ze gra ją sobie z innymi osobami, niż pierwotnie kiedy powstała, a tym samym chwalić innych ludzi którzy dołączyli do zespołu za odgrywanie tak naprawdę czyjejś kompozycji.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #222 dnia: Stycznia 08, 2010, 03:52:03 pm »
0
No chwila - jesli nie widzisz roznicy pomiedzy graniem PC przez Slasha z Fergie, raperami albo na zywo z jakimis pijanymi
murzynami a graniem PC przez GNR, gdzie solo gra Ron, Fortus czy Ashba to gratuluje, o umieszczeniu PC na singlu
solowej plyty Slasha nie wspominajac. To jest niszczenie legendy GNR, natomiast takie koncerty jak te w Azji przynosza chlube
GNR, albo co najmniej kontunuuja legende tego zespolu.
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #223 dnia: Stycznia 08, 2010, 04:53:28 pm »
0
i bardzo dobrze, dzieki temu ChD jest swiezym powiewem, mimo ze powstawala wiele lat, a Libertad jest odgrzanym kotletem
(bez solowek w dodatku)- taka jest moja opinia

Libertad jest inna plyta od Contraband, nie wiem co na niej jest odgrzewanego. Do tego ja slysze na niej solowki (nie za dlugie ale sa), moze masz jakas wersje alternatywna...

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #224 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:31:09 pm »
0
Opanujcie się - 31 postów offtopu z Newsa!
Jeszcze raz taka akcja to polecą głowy! Wiecie w jakim temacie rozmawiacie?!