Autor Wątek: gimbaza vs GN'R true fans  (Przeczytany 31256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 23, 2013, 11:06:12 am »
0
O to chodzi, żeby czegoś się dowiedzieć tutaj ;) pytanie może i proste ale dzięki, temu, że ktoś je zadał i ktoś odpowiedział potem ktoś inny nie musi tego pytania zadać, bo jest szansa, że o tym tu przeczyta.

Offline różanopalca

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • "A więc, kanalie: evviva l'arte!"
  • Respect: +171
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 23, 2013, 11:17:44 am »
+3
Wstyd to jest jak ktoś nie zna tabliczki mnożenia, albo alfabetu  :ph34r:

Ja nie rozumiem kompletnie tych bezsensownych kłótni, widać fanom jest potrzebna nowa płyta, skoro marnują czas na pyskówki typu, kto może - a kto nie - nosić koszulki z danym logo. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że przeszkadza to ludziom, którzy już dawno są dorośli. Naprawdę boli was tak to, w czym chodzą dzieci? Kiedyś chodziłam w bluzach BackstreetBoysów, a gwarantuje wam, że nie znam tytułu żadnej płyty  :lol: Wrzućcie na luz, bo to, co tu się dzieje już się zaczęło robić tragikomiczne i zgadzam się w tym momencie ze slasherrem ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2013, 04:36:33 pm wysłana przez różanopalca »
"Wszakże astronomowie i na słońcu dopatrują pewnych niejasności!" - Miciński


Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 23, 2013, 11:28:23 am »
+3
Zgadzam się w całości z różanopalcą. Nie bardzo rozumiem co ludziom przeszkadza. Wstyd to kraść i z dupy spaść, jak mówi powiedzenie. A nie takie pytania, nie wszyscy muszą wszystko wiedzieć, a jak nie wiedzą to mogą się zapytać, bez strachu i narażenia na  to, że ich ktoś wyśmieje. Takie moje zdanie. No właśnie wrzućcie na luz. Jak wam nie podoba się jakaś dyskusja, czy np.to że ktoś lubi Todda, to po prostu nie czytać, po co sobie i innym humor psuć.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2013, 12:42:18 pm wysłana przez shiris »
Muzyka to całe moje życie.

Offline awróg

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 112
  • Respect: +64
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 23, 2013, 02:53:32 pm »
0
Co jeśli ktoś jest gimbusem i lubi takie tematy?  8)
~~~~~

Offline różanopalca

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • "A więc, kanalie: evviva l'arte!"
  • Respect: +171
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 23, 2013, 02:59:01 pm »
0
Wtedy powstaje tzw perpetuum mobile  :lol:
"Wszakże astronomowie i na słońcu dopatrują pewnych niejasności!" - Miciński


Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #110 dnia: Maja 23, 2013, 04:22:52 pm »
+2
Wow.. lubię sobie robić zaległości na forum i potem czytać takie zajmujące 8 stron. Nie chcę nikogo obrazić, ale bawiłam się przednio. Szkoda, że momentami był to "śmiech przez łzy"..

Jeśli chodzi o moje zdanie to podpisuję się pod pierwszym postem. Dla jednych ubiór wyraża osobowość, oddaje preferencje np. muzyczne, ale kryterium doboru ciuchów nie koniecznie jest moda i to co dyktują sieciówki. Z kolei dla innych po pierwsze liczy się to, że dany ubiór jest z najnowszej kolekcji czegoś tam i po prostu mu się podoba (albo spodoba się innym, a to z kolei odpowiada mi). No naprawdę.. ja wiem, że forum jest od dyskusji, ale to jest kolejna gadka po nic. Nawiązując do mojej opinii można znowu czepić się, że gratulacje dla takich płytkich dzieciaków, ignorantów, którzy chcą tylko przyszpanować. My mamy po pierwsze muzykę, oni modę. Respect ludzie, szkoda się z tym szarpać ;)


Not in this lifetime

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 23, 2013, 07:26:53 pm »
+6
A czy ktoś mi broni lubić Todda jednocześnie lubiąc GNR? Chyba nie. Tym bardziej, że jakby nie patrzeć stanowi on element projektu solowego Slasha, a Slash wiadomo do jakiego zespołu należał. Jakby na forum nie było działu "Powiązane", a forum dotyczyłoby tylko GNR jako zespołu, bez projektów solowych, nikt by tu o nim nie pisał i nie było by z tym problemu jak widać. Bo jakby nie patrzeć tak samo możesz mnie nazwać gunsoholiczką, maidenoholiczką, sixxoholiczką czy jeszcze parę nazw by się znalazło bo tak samo podchodzę do tych zespołów. A jeśli pewne dyskusje Ci nie pasują to wiadomo gdzie to można zgłosić i ustali się nowe zasady.  Bo z Twojej wypowiedzi wynika, że mam wielbić tylko GNR i żadnego zespołu/wykonawcy więcej. I tylko wtedy zostanę uznana za fana.
I z łaski swojej  do "belibers" wolałabym nie być porównywana.
Z mojej wypowiedzi wynika, że masz wielbić tylko GNR? Przeczytaj jeszcze raz i się zastanów.
Nikomu nie narzucam czego ma a czego słuchać mu nie wolno, nie mam zresztą do tego prawa. Mam w dupie czy ktoś (nie)lubi Todda, mi osobiście on pasuje. Chciałem tylko zwrócić uwagę na naprawdę niski poziom, który totalnie ogarnął m. in. Hyde Park i w sumie dobrze, że JESZCZE nie wylewa się na działy poświęcone muzyce GNR i projektów z nim związanych. Można pisać o każdym, ale błagam, nie tak jak to wygląda obecnie. Odnoszę wrażenie, że niektórzy na widok emoty - :wub: - ściągają pospiesznie majtki przez głowę.
Podsumowując dyskusja gimbaza vs GN'R true fans jest bez sensu, każdy gimbus słuchający Gunsów będzie twierdził, że jest tym true fansem ;)
I jak niektórzy, słowa gimbus nie używam tylko w odniesieniu do gimnazjalistów. Sam zaczynałem słuchać GNR pod koniec podstawówki, kiedy ciężko było znaleźć kogokolwiek z grona rówieśników, który zespół przynajmniej kojarzył. Znam wielu mądrych i ciekawych ludzi w tym wieku - są tu też tacy na forum - ale z przyczyn mi nieznanych nie zaglądają już tu tak często ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 23, 2013, 07:32:37 pm »
+1
Ja nie rozumiem kompletnie tych bezsensownych kłótni, widać fanom jest potrzebna nowa płyta, skoro marnują czas na pyskówki typu, kto może - a kto nie - nosić koszulki z danym logo.

Nic dodać, nic ująć. Ale zaraz od kogoś usłyszę, że nowa płyta jest zbędna itd. :P

Ogólnie - Live and let live  :) Nie pozabijać mi się tu o pierdoły :) Każdy lubi to, co lubi, jak lubi. A nawet jak nie lubi - to też mu wolno chyba ;) No chyba, że akurat nie ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2013, 08:00:37 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 23, 2013, 07:37:24 pm »
+1
Nowa płyta jest zbędna :P
A koszulki - to chyba sprawa osobista, dopóki nie obraża uczuć innych

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 23, 2013, 07:51:16 pm »
+3
Kurde, ten temat jest genialny. I wcale nie dlatego, że 90% postów to głupoty. Zajebiste jest to, jak ludzie nie potrafią przeczytać prostego zdania i wyłapać z niego sensu, jak sobie dopowiadają, gdy czegoś nie rozumieją, jak widzą  coś, czego nigdzie nie ma. To jest świetne!
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 23, 2013, 08:12:08 pm »
+2
Spoko CC, temat założyłem z myślą o noszeniu koszulek czy gadżetów przez nie-fanów.

Ale chyba nikt już nie wie, czemu ta dyskusja miała służyć. Teraz ze spraw pierwotnych pozostała już tylko nazwa topicu ;)

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 24, 2013, 05:05:26 pm »
+2
Mnie się podobają długie dyskusje, bo wtedy widać że forum żyje  :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 08, 2017, 09:23:32 am »
0
Odpowiedź do posta Gloomy'ego z tematu Gunsi w mediach:
http://gunsnroses.com.pl/forum/guns-n39-roses/gunsi-w-mediach/msg464999/#msg464999

Klasyk. Dyskusja na temat tego, dlaczego uważam (i nie tylko ja), że ludzie nie powinni ubierać koszulek z logo zespołów, których nie znają już kiedyś rozgorzała :P (Wczoraj widziałam kolesia w koszulce Misfits i przypomniało mi się (to była chyba pyta.pl), jak prowadzący zaczepił dziewczynę w takiej samej koszulce i z takim samym pytaniem ;) jej odpowiedzią była zdaje się ucieczka).

Ciekawe czy Filip wybiera się na koncert :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2017, 01:35:44 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 08, 2017, 09:42:21 am »
+2
Popieram. To się tyczy nie tylko zespołów muzycznych ale także wszystkiego tego co nosimy na swoich grzbietach. Jak kupujesz podkoszulek z dziwnymi słowami w obcym języku to nie interesuje Was co to faktycznie znaczy? :> Mnie zawsze.

...a już hardcorem dla mnie są tatuaże chińskich szlaczków, przy których ludzie także nie zawsze rozumieją ich znaczenie. A potem się okazuje, że mają tam "sajgonki z ryżem"
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12051
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 08, 2017, 10:17:32 am »
0
Bo były w HaeM-ie i sobie kupił chłopak.