Autor Wątek: gimbaza vs GN'R true fans  (Przeczytany 31275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 22, 2013, 09:06:39 pm »
+6
Gimby z rocka znają Livin' On A Prayer, Smells Like Teen Spirit i Nothing Else Matters. Stairway to Heaven dla gimbów nagrali Pink Floydzi  ;)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 23, 2013, 07:42:13 am »
+6
Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale nts stał się mega 'gimbusiarski'. Zajrzałem na forum pewnego Justina i jedyna różnica jest taka, że tam ludzie w avatarach mają swojego idola, my panów w długich włosach :P No i zamiast beliebers mamy toddoholiczki. Ci normalni (prawdziwi mi tu nie pasuje) fani już dawno stąd pouciekali.Smutne to trochę, ale po takim nalocie okrutnego i beznadziejnego poziomu jaki pewna grupa reprezentuje, bardziej doceniam aktywnych użytkowników, którzy mają własne zdanie i potrafią prowadzić dyskusje ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2013, 03:02:47 pm wysłana przez slasherr »

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 23, 2013, 08:57:32 am »
+3
A czy ktoś mi broni lubić Todda jednocześnie lubiąc GNR? Chyba nie. Tym bardziej, że jakby nie patrzeć stanowi on element projektu solowego Slasha, a Slash wiadomo do jakiego zespołu należał. Jakby na forum nie było działu "Powiązane", a forum dotyczyłoby tylko GNR jako zespołu, bez projektów solowych, nikt by tu o nim nie pisał i nie było by z tym problemu jak widać. Bo jakby nie patrzeć tak samo możesz mnie nazwać gunsoholiczką, maidenoholiczką, sixxoholiczką czy jeszcze parę nazw by się znalazło bo tak samo podchodzę do tych zespołów. A jeśli pewne dyskusje Ci nie pasują to wiadomo gdzie to można zgłosić i ustali się nowe zasady.  Bo z Twojej wypowiedzi wynika, że mam wielbić tylko GNR i żadnego zespołu/wykonawcy więcej. I tylko wtedy zostanę uznana za fana.
I z łaski swojej  do "belibers" wolałabym nie być porównywana.
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 23, 2013, 09:59:48 am »
+1
Slasherr, nic nie poradzisz, bo większość dziewczyn podchodzi do takich spraw bardzo emojonalnie, (przyznam, że to rownież jedna z moich wad, choć staram się nie tracić trzeźwego myslenia, niejednokrotnie jednak bezskutcznie) i prawdopodobnie takie zjawisko odbywa się na każdym forum bez wzgledu na to czy to forum Biebera czy Nergala.

Duffinka, chyba nie zrozumiałaś. Slasherrowi nie chodziło o to, że "nie wolno" słuchać solowego Slasha i lubić Kernsa, sluchając jednocześnie GN'R. Chodziło o podejście, nie sam fakt sluchania. Emocjonalne, rozentuzjazmowane podejście, które na swoim przykładzie wiem, że jest domeną kobiet/dziewczyn.
Był nalot fanek na DJa po koncercie w Rybniku, teraz na tapecie jest Todd po koncercie Slasha.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2013, 10:01:46 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 23, 2013, 10:07:29 am »
+1
Canis, ok, po części rozumiem. Ale jak napisałam nie do niego jednego tak podchodzę tylko do kilku zespołów/wykonawców, które to lubię bardziej niż inne przeze mnie słuchane. A że znalazłam inne osoby, z którymi punktem wspólnym są nie tylko Gunsi to sobie trochę pogadaliśmy. Jak widać dla niektórych trochę za dużo. Jak to komuś przeszkadza - trudno. Jak napisałam - można ustalić nowe zasady.  A emocjonalne, rozentuzjazmowane podejście mam odkąd pamiętam i nic na to nie poradzę, mogę co najwyżej się tu nie wypowiadać jeżeli to tak razi.
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 23, 2013, 10:14:50 am »
0
Rany, ale przestańcie ludzie popadać w skrajności. Nie będzie ani nowych zasad ani nikt nikogo nie wygania. Oboje macie zdanie na dany temat, wymieniliście się nim i spokój, a nie jakiś groźby, że przestanie się ktoś odzywać lub zniknie z forum :P A zresztą, nie moja sprawa, kto odejdzie z forum, a kto nie - choć dziecinne to trochę, nie uważacie? Gdyby tak z sejmu ludzie znikali, bo komuś się nie podoba ich zdanie :rolleyes: :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 23, 2013, 10:24:50 am »
+1
Canis, spokojnie, nie napisałam przecież że mam zamiar odejść bo mi się nie podoba czy coś. Nie mam takiego zamiaru nawet.  Chodziło mi o samo czepianie się. Bo tak samo mogliby mnie nazwać gunsoholiczką na forum innego zespołu, w dziale "inna muzyka"  (o czym zresztą napisałaś). Wchodzę tu żeby pogadać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, na luzie, żeby się oderwać od całej reszty  więc tez nie widzę powodu ciągnąć tego sporu.
Offtop: Tak, z sejmu mogliby tak znikać...
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 23, 2013, 10:27:36 am »
+1
 " Gdyby tak z sejmu ludzie znikali, bo komuś się nie podoba ich zdanie "
O to by nie było takie złe  ;) :lol: A poważnie dajcie spokój z tymi fochami .Każdy ma prawo do swojego zdania. Nie zgadzasz się to albo nie komentuj albo napisz, że masz inne zdanie i tyle .Przydało by się przytoczyć to przysłowie " uderz w stół a nożyce się odezwą " czy jakoś tak ;) ;)

SlasheE

  • Gość
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 23, 2013, 10:33:10 am »
0
Zdarzy się gimbus, który traktuje tą muzykę poważnie  ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 23, 2013, 10:35:34 am »
0
Cytuj
Canis, spokojnie
Ależ ja jestem spokojna, ale nie pierwszy raz widzę w jakiejś dyskusji zdanie: "Jak Ci się nie podoba to nie będę się odzywać" i przyznam, że trochę mnie to hm... dziwi chyba.

Cytuj
" uderz w stół a nożyce się odezwą "
O to to to :P

Cytuj
Zdarzy się gimbus, który traktuje tą muzykę poważnie
Jasne, że tak. Ja byłam takim gimbuem :P I oby więcej takich.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

SlasheE

  • Gość
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 23, 2013, 10:37:07 am »
0
Każdy kiedyś był gimbusem :P to, że jeden zaczyna słuchać tej muzyki później lub wcześniej nie ma żadnego znaczenia. Człowiek musi do tego dojrzeć i tyle.

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 23, 2013, 10:38:18 am »
+2
Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale nts stał się mega 'gimbusiarski'. Zajrzałem na forum pewnego Justina i jedyna różnica jest taka, że tam ludzie  avatarach mają swojego idola, my panów w długich włosach :P No i zamiast beliebers mamy toddoholiczki. Ci normalni (prawdziwi mi tu nie pasuje) fani już dawno stąd pouciekali.Smutne to trochę, ale po takim nalocie okrutnego i beznadziejnego poziomu jaki pewna grupa reprezentuje, bardziej doceniam aktywnych użytkowników, którzy mają własne zdanie i potrafią prowadzić dyskusje ;)

Niestety ale muszę się trochę z tym zgodzić. Sam może nie uciekłem, ale już się tak często (nigdy w sumie często się nie wypowiadałem) jak wcześniej nie wypowiadam, bo nie mam o czym. Chociażby dział Pytania różne i różniste: a tam kadr z końca klipu do YCBM i ktoś pyta co to jest. Trochę wstyd moim zdaniem, przynajmniej na tym forum. W dyskusje też przestaje się wdawać, bo rozmowy o tym, że Axl powinien schudnąć albo coś takiego uważam, za zdecydowanie slabe. No ale jak to na forum, takie jest moje zdanie, Wasze zdecydowanie "insze" .
Born to rock, drink and fuck!

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 23, 2013, 10:44:12 am »
+2
Cytuj
Chociażby dział Pytania różne i różniste: a tam kadr z końca klipu do YCBM i ktoś pyta co to jest.
To było w Pytniach Okologunsowych i pytanie z jakiego klipu. Moim zdaniem żaden wstyd. Koniec języka za przewodnika. Przegapić można to i dobrze zapytać. A najlepiej bez obawy, że zostanie się wyśmianym czy zaatakowanym. Sama często zadaję pytania, które pewnie niektórzy trzymają w szufladce "Jak można tego nie wiedzieć?", no ale jak nie zapytam i się nie upewnie to się nie dowiem, więc dobrze jest pytać.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

SlasheE

  • Gość
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 23, 2013, 10:45:49 am »
0
Kto pyta nie bładzi, czy jakoś tak  ;)

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 23, 2013, 10:48:08 am »
0
Cytuj
Canis, spokojnie
Ależ ja jestem spokojna, ale nie pierwszy raz widzę w jakiejś dyskusji zdanie: "Jak Ci się nie podoba to nie będę się odzywać" i przyznam, że trochę mnie to hm... dziwi chyba.
Sprostuję: chodziło mnie o ten jeden konkretny temat, nie o całe forum. 

Jourgen: z Tobą  mogę się  nieco zgodzić, chociaż co się tyczy klipu: nie każdy musi wiedzieć wszystko, nawet w odniesieniu do tak znanych spraw.
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "