Autor Wątek: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???  (Przeczytany 19538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

guest2646

  • Gość
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 23, 2011, 03:56:37 pm »
0
"Say hi" to już było przegięcie.  :angry: Jak w jakimś ZOO...

Offline Maszyniusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +57
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 23, 2011, 04:23:29 pm »
0
Dokładnie to samo miałem napisać  :)

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 23, 2011, 04:50:49 pm »
0
Kurde , troche jestem zażenowany tym co zobaczyłem.Nie wiem jak Axl odbiera obecnie takie spotkania z fanami.Wydaje się , że zrobił się taki spokojniejszy , na twarzy widać już lekkie zmęczenie , może nawet zniechęcenie do tego typu sytuacji.
Zrobili sobie z Pana Rose'a takiego miłego staruszka który kiedyś był megagwiazdą rocka i marzeniem wielu kobiet a teraz można się z nim poprzytulać , pożartować.Nie wydaje mi się żeby to było właściwe bo patrząc na te filmiki ( zwłaszcza ten drugi ) widze takiego zaszczutego , bezbronnego Axla który chciałby zaszyć sie w swoim domu na pare miesięcy.
Może sie myle i jest inaczej , w sumie chciałbym żeby to co napisałem wyżej było tylko moimi głupimi przypuszczeniami...

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 25, 2011, 09:05:06 am »
0
Ehhh szczerze mówiąc zdołowały mnie te filmiki. Axl zachowuje się zaupełnie jak nie Axl, widać diametralną zamianę w jego zachowaniu. Przykro mi widzieć takie sceny i takie infantylne dziewuchy, widać że żadne z nich fanki jedynie wypatrzyły "ciekawy, znany obiekt do fotki na fejsa", ja to widzę tak. W takiej sytuacji przydałby się dawny  Axl.
Smutno, przykro, jestem zażenowana tym widokiem.

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34711
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 25, 2011, 09:08:25 am »
0
Gdzie była ochrona? Bo przeca przy Axlu zawsze jakieś goryle bywały.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 25, 2011, 09:18:06 am »
0
To chyba były te goryle.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 25, 2011, 09:19:30 am »
0
Te filmiki to apogeum, ale nietrzeba daleko szukać żeby znaleźć jakie fanki niektóre ma Rose i jakie filmiki tworzą na youtube :. żenada

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34711
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 25, 2011, 09:23:46 am »
0
Douger: Chciałem napisać, że raczej szympansy  :lol:, ale ponoć szympansy są inteligentniejsze niż goryle, więc ;)
Jestem ciekaw, jak wyglądałoby spotkanie Axla z niektórymi polskimi fankami  :D i fanami też ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 25, 2011, 09:25:18 am »
0
Przypuszczam, że tzw groopies u nas nie zabraknie .....
Wiecie doskonale, że jest różnica między prawdziwą miłością do zespołu i podziwem ich twórczości, a pozerstwem ....

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

stereototal

  • Gość
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 25, 2011, 03:07:05 pm »
0
Witam wszystkich :)
Od kilku lat jako stary fan GN'R regularnie zaglądam na to forum ale jako istota z natury małomówna a do tego leniwa nie sądziłem, że coś zrobi na mnie na tyle mocne wrażenie aby się zarejestrować i napisać coś od siebie...ale te filmiki takie wrażenie robią. Mam zakodowany wizerunek Axla jako aroganckiego dupka który robi to na co ma ochotę i mówi to co myśli a czasami w przypływie dobrego nastroju bywa nawet miły :) I aż mi się nie chce wierzyć, że tamten stary (albo raczej młody) Axl i ten na tych filmikach to ta sama osoba...Pytanie, co się musiało stać w jego głowie przez te wszystkie lata, że aż tak się zmienił, a może po prostu zawsze taki był tylko nauczył się genialnie to maskować??? Nie wyobrażam sobie takiej scenki powiedzmy 20 lat temu....no i pytanie, gdzie była ochrona ;)???

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34711
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 25, 2011, 03:18:01 pm »
0
U mnie własnie podstawowym pytaniem jest gdzie była ochrona. Przecież zawsze są przy nim jego goryle. Wydaje mi się, że zgodził się na to, na początku nieźle się bawił, ale z czasem zaczęło go to męczyć, wkurzać,a  nie bardzo wiedzial, jak się z tego wyplątać. Mamy tylko fragment całej sytuacji. Może rzecz działa się po koncercie, był zmęczony, chciało mu się spać itd. Nie znamy kontekstu chyba. A może znamy, ale pregapiłem? Mimo wszystko mam wrażenie, że po tym jego Hi lada chwila mógł wybuchnąć nie gorzej niż w innych sytuacjach. To była trochę taka cisza przed burzą. Chociaż może poczul się totalnie zaszczuty, wtedy np. nie dziwi obecność Ashby podczas wywiadu u Trunka. Jakby nie było Axl to mimo wszystko nieśmiały facet.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 25, 2011, 04:37:17 pm »
0
no cóż...przyznam że mogłaby pojawić się reakcja w stylu "Wyjebałbym gówniarze z buta ...***** hehehe eXtreme...dobre,dobre...// ale się nie pojawiła.
za to zauważyłam że ten nut-smutek-wycofanie się do wewnątrz a następnie lekki zamęt w oczach które uchwyciła kamera, pojawiły się chwilę po tym jak ciałko tej młodej i słodkiej fanki zbliżyło się do Axla i  dłoń Axla wylądowała-otarła się o ramię dziewczyny.
Facet wrażliwy jest na dotyk i zapach i jakiś bezbronny się wydaje przy tych panienkach... no może trochę przesadziłam ale chyba braki w bliskim obcowaniu  z płcią piekną widać!
 Panowie i Panie...chemia zadziałała/ twarz pokryła się rumieńcem a melancholia w oczach i powolutku wypowiedziane "Hi" to typowe zachowania romantyka zaskoczonego śmiałością dziewczyny ...
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2011, 05:03:41 pm wysłana przez dorota40 »

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 25, 2011, 08:02:04 pm »
0
A ja nie wiem o co wam chodzi, fanki się podnieciły, większość z was też by pewnie tak się zachowywała, a wy od razu piszecie jaki to Axl biedny... Jakby chciał, to by po prostu odszedł, albo zawołał ochronę, a tak to jest kolejny temat (wg mnie) o niczym i prowadzący do niczego.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 25, 2011, 08:07:35 pm »
+1
Drugi film żałosny ale wasze reakcje są przesadzone.
Axl jeśli się denerwuje to denerwuje się poważnych powodów (ktoś popychający Bete, St.Louis), do takich pierdół nie przywiązuje jakieś wielkiej wagi. Zresztą co mógł zrobić? Dać jej w pysk? Potem przez kolejne kilkanascie lat pisaliby tylko o tym, zresztą po tylu latach w tym biznesie, przyzwyczaił się, że czasami trafia na kogoś nie grzeszącym taktem i intelektem.

Zresztą z wiekiem ciut złagodniał, nawet gdy ktoś zaczyna rzucać w nim podczas koncertu nie schodzi ze sceny, tylko przerywa mówi dowcip, żeby przestali bo przez przypadek zamiast w niego mogą trafić w tych miłych ludzi z którymi gra w zespole. Axl chyba ma obecnie ciut wiekszy dystans do rzeczywistosci niż kiedyś.

stereototal

  • Gość
Odp: filmiki Axla z fankami - kontrowersyjne???
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 25, 2011, 09:23:07 pm »
0
No tak, ochrona chyba tego dnia zrobiła sobie wolne, w pewnym momencie widać że tych panienek jest tam dużo więcej :) Dziwne to w ogóle, że tak siedzi całkiem sam na jakimś korytarzu, tam chyba nie ma nikogo z ekipy zespołu poza nim. Można to zachowanie różnie tłumaczyć ale na tym drugim filmiku Axl ewidentnie wygląda jakby chciał się zapaść pod ziemie, widać że nie podoba mu się to ale nie jest w stanie czy boi się zareagować.... Moja teoria jest taka że to odizolowanie się od świata na tak długi okres i zatracenie kontaktu z rzeczywistością spowodowały takie zmiany w jego psychice. Zniknęła gdzieś ta jego charyzma i niesamowita pewność siebie. Pamiętacie choćby tą słynną przemowę w Paryżu na koncercie w 1992 roku :)???? Kurcze jakie trzeba było mieć jaja, żeby coś takiego powiedzieć o kimś znanym przed kamerami i wielotysięcznym tłumem.... Dlatego trudno mi patrzeć obojętnie jak jakaś (nie powiem) odważna panienka mówi legendzie rocka takiej jak Axl Rose co ma robić a on to pokornie spełnia jak jakaś gwiazdka reality show :/

 

Doswiadczenia zyciowe Axla w Estranged (interpretacja)

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7494
Ostatnia wiadomość Lipca 28, 2007, 12:14:17 pm
wysłana przez Zqyx